„NoobsandNerds“ saugykla yra šalia „SuperRepo“ kaip didžiausias saugyklų sąrašas, kurį galite įdiegti „Kodi“. Įdiegę „NoobsandNerds“ saugyklą, turėsite prieigą prie daugelio populiarių „Kodi“ priedų, įskaitant „MetalliQ“, „Zen“, „Bob“, „SportsDevil Launcher“ ir daugelį kitų. Šioje saugykloje yra daugybė filmų, TV laidų, sporto renginių ir daug kitų transliacijai skirtų žiniasklaidos priemonių. Šiame vadove pateikiame nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „NoobsandNerds Kodi“ saugyklą.

Kai kuriems „Kodi“ priedams yra taikomi geografiniai apribojimai ir jei norite juos naudoti ribojamuose regionuose, turėsite naudoti „VPN“ Kodi.

Contents

Kaip įdiegti „Noobs“ ir „Nerds“ į „Kodi Krypton 18“ versiją

  1. Paleisti Kodi > Eiti į „Nustatymai“ raktas, kuris yra viršuje > Failų tvarkyklė > Du kartus spustelėkite „Pridėti šaltinį“.kaip įdiegti noobs ir nerds ant kodi
  2. Įveskite URL http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/ vietoje, kur sakoma „Nėra“ > Įveskite laikmenos šaltinio pavadinimą „Noobs and Nerds“.

kaip įdiegti noobus ir nerdus kodi kriptono 17 versijoje

  1. Dabar eik į „Kodi“ pagrindinis ekranas paspausdami klaviatūros mygtuką „Esc“ > Spustelėkite Priedai > Paspauskite „Paketų montuotojas“ viršutiniame kairiajame kampe esanti piktograma.noobs and nerds kodi saugykla
  2. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Noobs ir Nerds > Spustelėkite „Noobsandnerds Repo“ (1.7) .zip.noobs ir nerds saugyklos ZIP failas kodi
  3. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Vaizdo įrašų priedai > Dabar spustelėkite bet kurį iš priedų, kuriuos norite įdiegti iš sąrašo, pvz. Bobas, „SportsDevil“ paleidimo priemonė, „Raudonoji piliulė“ ir kt > Spustelėkite Įdiegti ir palaukite, kol įjungs priedą. noobs ir nerds vaizdo saugyklos priedai
  4. Eiti į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Spustelėkite Priedai > Muzikos priedai > Spustelėkite Bobas.noobs ir nerds bob
  5. Mėgaukitės filmais, muzika, sportu ir daugiau!.

grožis ir žvėries noobai ir nervai

Kaip įdiegti „Noobs“ ir „Nerds“ „Kodi Jarvis“ 16 versijoje

„Noobs“ ir „Nerds“ diegimo „Kodi Jarvis 16“ versijoje procesas išlieka toks pats, kaip aprašyta aukščiau pateiktame nuosekliame vadove. Tačiau dėl pasikeitusių versijų išdėstymas skiriasi.

„Kodi Jarvis“ skirtukai yra horizontaliai išdėstyti ekrano apačioje, o naujausioje „Kodi“ versijoje – skirtukus galima rasti kabančius vertikaliai ekrano kairėje pusėje..

Be to, „Kodi Jarvis 16 versijoje“ esantis raktas „Systems“ buvo pakeistas „Kodi Krypton 17“ versijos klavišu „Nustatymai“. Svarstydami šiuos pakeitimus vadovaukitės aukščiau pateiktu vadovu..

„Noobs“ ir „Nerds“ repo pašto failas

Pirmuosius du diegimo vadovo veiksmus galite praleisti atsisiųsdami „Noobs“ ir „Nerds Repo“ ZIP failą tiesiai iš svetainės. Įdiegę ZIP failą į savo įrenginį, gali tekti atlikti vieną papildomą veiksmą:

3 ir 4 veiksmai (kombinuotas): Eiti į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Priedai > Pakuočių montuotojas > Įdiekite iš ZIP failo > Dabar Rodyti kelią failą, kurį atsisiuntėte į savo įrenginį, ir spustelėkite Gerai. Dabar galite atlikti 5 žingsnį ir tęsti diegimą.

„Noobs and Nerds“ prisijungimas

„NoobsandNerds“ turi kiekvieno savo priedo forumą, kuriame vartotojai gali aptarti problemas ir teikti pasiūlymus dėl bet kokių problemų, susijusių su „NoobsandNerds Kodi“ priedu. Jei norite paskelbti bet kokius klausimus ar pasiūlymus, turite turėti „NoobsandNerds“ prisijungimo ID ir slaptažodį. Tam jums reikia prisiregistruoti svetainėje. Čia pateikiami registracijos „NoobsandNerds“ svetainėje veiksmai:

  1. Eikite į „Noobs and Nerds“ svetainę čia.noobs ir nerds prisijungimas
  2. Užveskite pelę Papildymo skirtukas > Slinkite žemyn iki Forumo palaikymas > Spustelėkite Bendruomenės portalas ar bet kuris kitas priedų forumas.„noobs and nerds“ svetainė
  3. Galite arbaRegistruotis’ į svetainę arba prisijunkite naudodami „Google“ arba Facebook ir pradėkite naudotis bendruomenės portalu, jei kada nors norėjote pagalbos dėl „Noobs“ ir „Nerds Kodi“ priedų.

noobs ir nerds register

Kaip pridėti kanalų iš „Noobs“ ir „Nerds Kodi“ saugyklos

„NoobsandNerds Kodi“ saugykloje gausite daug populiarių priedų, kuriuos galite atsisiųsti iš „Kodi“. Pvz., Jei atsisiųsite „Raudonos piliulės“ „Kodi“ priedą, galėsite žiūrėti dokumentinius filmus iš viso pasaulio įvairiais kanalais..kaip žiūrėti noobs ir nerds kanalą per kodi

Kai atidarote „Red Pill Kodi“ priedą, susiduriate su daugybe variantų, įskaitant „Dokumentų audra“, „Populiariausi dokumentiniai filmai“, „Nemokami dokumentiniai filmai“ ir kt. Spustelėdami „Dokumentų audra“ galite peržiūrėti įvairius dokumentinių filmų žanrus. Iš šių dokumentinių filmų pasirinkite bet kurį, kuris nukreipia jus į skirtingus kanalus, įskaitant „YouTube“.

Norėdami pridėti dalykų

Įdiegę „NoobsandNerds Kodi“ saugyklą, galėsite sutaupyti daug rūpesčių, kur gausite prieigą prie daugelio populiarių priedų, kad galėtumėte transliuoti naujausius filmus, TV laidas, sportą ir pan. Kodėl verta atsisiųsti atskirą „Kodi“ priedą, kai tik galite įdiegti „viskas viename“ „Kodi“ priedus naudojant panašų procesą? Šiame vadove pateikėme veiksmus, kaip įdiegti „NoobsandNerds Kodi“ saugyklą, todėl mėgaukitės žiūrėdami visą naujausią medijos turinį.