Kaip įdiegti „NordVPN“ „Kodi“ (2020 m.)

kaip įdiegti-nordvpn-on-kodi


„NordVPN“ išskirtinai puikiai veikia su „Kodi“, kai prie jo turite dvigubą VPN šifravimą. Tai palaiko jūsų „Kodi“ tiesioginį srautinį transliavimą ir tiesioginius tiesioginius TV priedus.

Šiame vadove žingsnis po žingsnio aptariau, kaip įdiegti „NordVPN“ „Kodi“. Baigę diegti, galite vėliau sužinoti vadove, ar „NordVPN“ veikia „Kodi“.

„NordVPN Kodi“ programa turi stiprus 256 bitų šifravimas ir tarp didžiausių serverių tinklo su 5500 serverių. Šie serveriai padeda priskirti IP adresą, kuris apsaugo jus nuo anonimiškumo.

Kaip įdiegti ir naudoti „NordVPN“ „Kodi“

1 žingsnis: Prisiregistruokite naudodamiesi „NordVPN“

2 žingsnis: parsisiųsti ir Diegti „NordVPN“ programa jūsų pasirinktame įrenginyje

2 žingsnis - kaip įdiegti-nordvpn-on-kodi

3 veiksmas: Įveskite vartotojo vardą / slaptažodį ir Atviras „NordVPN“ programa

3 žingsnis - kaip įdiegti „Nordvpn-on-kodi“

4 veiksmas: Prisijunkite prie a JAV serveris 

4 žingsnis - kaip įdiegti „Nordvpn-on-kodi“

5 veiksmas: Kai prijungtas, Atviras Kodi

5 žingsnis - kaip įdiegti „nordvpn-on-kodi“

6 veiksmas: Atidarykite bet kurį priedą, pvz. Magiškasis drakonas

6 žingsnis - kaip įdiegti „nordvpn-on-kodi“

7 veiksmas: Pasirinkite bet kurią filmą / TV laidą ir pradėkite transliuoti anonimiškai!

7 veiksmas, kaip įdiegti „nordvpn-on-kodi“

Apsilankykite svetainėje 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kaip patikrinti, ar „NordVPN“ veikia „Kodi“

# 1 Atviras Kodi

1 veiksmas, kaip patikrinti, ar nėra-veikia-dirba-kodi

# 2 Eiti į Nustatymai variantas

2 žingsnis - kaip patikrinti, ar „Nordvpn“ veikia

# 3 Spustelėkite Sistemos informacija

3 žingsnis - kaip patikrinti, ar „Nordvpn“ veikia

# 4 Dabar patikrinkite, ar jūsų IP adresas pasikeitė arba ne (prieš prisijungiant ir po prisijungimo prie VPN)

4 žingsnis, kaip reikia patikrinti, ar „Nordvpn“ veikia

Apsilankykite svetainėje 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Vaizdo vadovas: Kaip įdiegti „NordVPN Kodi“

„NordVPN“ ypatybės

„NordVPN“ yra neabejotinai vienas didžiausių vardų pramonėje dėl teikiamų paslaugų ir daugybės serverių visame pasaulyje..

Čia yra keletas „NordVPN“ funkcijų:

 • Didelis serverių tinklas: „NordVPN“ turi 5500 serverių ir 60 ir daugiau šalių. Didelis serverio kiekis reiškia, kad turėsite daugiau IP adresų, kad galėtumėte prisijungti ir atblokuoti daugybę turinio.
 • Greitas greitis: Nors „NordVPN“ turi dvigubą VPN šifravimą, tai nepablogina greičio. Vėliau gide atlikiau greičio testą.
 • Saugus šifravimas: „NordVPN“ naudoja 256 bitų šifravimą, kuris yra pats stipriausias, tačiau juo labiau jis naudoja dvigubą VPN šifravimą, kuris užšifruoja interneto srautą ne kartą, o du kartus.
 • 6 kelių įrenginių jungtys: „NordVPN“ galite naudoti kartu su 6 skirtingais įrenginiais. Tai reiškia, kad galite žiūrėti „Kodi“ transliuojamą turinį 6 įrenginiuose.
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija: Naudokite „NordVPN“ ant „Kodi“ 30 dienų nerizikingai. Visada galite reikalauti pinigų po 30 dienų.
 • 7 dienų nemokamas bandymas: „NordVPN“ siūlo 7 dienų nemokamą bandomąją versiją mobiliuosiuose įrenginiuose. Jums tereikia įvesti kredito kortelės duomenis, bet pinigai nebus išskaičiuoti.

„NordVPN“ greičio testas

Mes atlikome „NordVPN“ greičio testą, kol transliavome su „Kodi“. Rezultatai yra tokie:

Mano interneto greitis be VPN: 20 Mbps

Mano interneto greitis naudojant „NordVPN“ (JAV serveris): 16 Mbps

Vienintelis pagrįstas greičio sumažėjimas 20%.

„NordVPN-Kodi-Speed-Test“

„NordVPN IP“ nuotėkio testas

Svarbiausias dalykas norint patikrinti VPN, reikia patikrinti, ar jame nėra DNS ar IP. Jei nutekina jūsų IP ar DNS, nėra prasmės juo naudotis.

Mes transliavome „NordVPN“ dėl „Kodi“, o IP ar DNS nuotėkio nerasta.

„NordVPN“ IP nutekėjimas kodams

„NordVPN“ IP nuotėkio testas kodi

Tai įrodo, kad „NordVPN for Kodi“ yra puikus pasirinkimas ir mes galime tuo pasikliauti.

„NordVPN“ atblokuoja geografiškai ribotus „Kodi“ priedus

Kaip jau minėjau anksčiau, norint atblokuoti geografiškai ribotus „Kodi“ priedus, reikia VPN. Taigi aš bandžiau atblokuoti „cCloud TV“ naudodamas „NordVPN“ „Kodi“ ir man sekėsi be jokių problemų.

atblokuoti kodi priedus su nordvpn

Srautinės transliacijos greitis buvo geras, net jei turiu mažos spartos interneto ryšį. Aš nesu susidūręs su buferizacijos ar atsilikimo problemomis, tada galėjau prisijungti prie visos papildomos bibliotekos.

Taip pat galite pabandyti naudoti mūsų geriausią „Kodi“ VPN, kurie puikiai tinka privačiam srautiniam perdavimui ir atblokuoja tiesioginės TV priedus.

Ar „NordVPN“ veikia kartu su Kodi??

Taip! „NordVPN“ yra suderinamas su „Kodi“, tačiau jis neturi tam skirto „Kodi“ priedo.

Galite suklupti kai kuriuose tinklaraščiuose ir sąrankos vadovuose, paminėdami skirtą „NordVPN Kodi“ priedą, tačiau jie visi jus klaidina..

Nėra tokio dedikuoto „Kodi“ priedo, kaip jie teigia, „NordVPN“ yra įdiegtas įrenginyje ir veikia fone, kai naudojate „Kodi“.

Tai visiškai netrukdo srautiniam perdavimui ir suteikia tiesioginę prieigą prie geografiškai ribotų „Kodi“ priedų be jokių problemų.

Vienas geriausių „NordVPN“ dalykų yra tas, kad jis puikiai veikia su visais populiariais įrenginiais ir tokiomis operacinėmis sistemomis „Windows“, „Android“, „iOS“, „macOS“, „Linux“, „FireStick“ ir „FireTV“, „Roku“, „RaspberryPi“.

„NordVPN for Kodi“ atsiliepimai

Vartotojo apžvalgos suteikia aiškų žvilgsnį į pagrindines pramonės realijas. Peržiūrėkite šias apžvalgas ir nuspręskite, ar norite naudoti „NordVPN“, ar ne.

„Kodi“ yra tik OS, per kurią teikiama paslauga, visa tai tas pats, tik skirtingi tinklai, teikiantys srautus … VPN. Ten yra tiek daug dezinformacijos, susijusios su IPTV, jie patikės, kad ji negali būti droseliu ir tt, o tai yra absoliučios šiukšlės

– „Snags“ (@ Snagsy1980) 2019 m. Kovo 4 d

Šis vartotojas atrodo gana nusivylęs; galbūt jo srautai yra apriboti, kaip jis minėjo IPTV paslaugas. Dėl šios priežasties rekomenduoju naudoti VPN, kad išvengtumėte droseliavimo ir apribojimų.

„Kodi“ (per VPN … man labiau patinka „Nord VPN“) leidžia nemokamai, anonimiškai transliuoti piratinį turinį. Rimtai … jūs galite žiūrėti bet ką. Žmonės įkelia daiktus iš karto. Esu nustebęs, kad žiniasklaidos įmonės nepadarė ddos ​​atakų, kad išjungtų paslaugą.

– „ZeroHedge“ (@govttrader), 2019 m. Kovo 26 d

Štai patenkintas vartotojas giria „NordVPN“, kad jis atblokuoja visus srautus, tačiau tuo pat metu jis paklausė valdžios institucijų dėl veiksmų prieš piratinius srautus.

Pagrindiniai išvežamieji daiktai

Pasirinkti srautiniam perdavimui skirtą VPN yra labai sudėtinga, nes visi kiti teikėjai teigia, kad yra patys geriausi, tačiau juos panaudoję pamatysite, kokie gilūs jie yra..

Ne visais VPN teikėjais galima pasitikėti, nes pranešta apie daugelį duomenų registravimo atvejų, susijusių su keliais teikėjais. Šiame vadove išsamiai paaiškinta, kaip įdiegti ir nustatyti „NordVPN“ „Kodi“.

„NordVPN“ yra patikimas vardas pramonėje, nes jis tarnavo milijonams vartotojų, ir joks toks skundas nebuvo parodytas..

Antra, „NordVPN“ teikia galingą šifravimą ir daugybę serverių visame pasaulyje. Jis pasižymi aukščiausiomis funkcijomis, atitinkančiomis srautinių geikų poreikius.

Aš rekomenduoju savo skaitytojams išbandyti „NordVPN Kodi“, kad gautumėte geresnę transliacijos patirtį. Kai sakau geriau, turiu omenyje privačią transliaciją be jokio buferio.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map