Kaip įdiegti „Nova build Kodi“ „Leia“, „Krypton“, „Jarvis“ ir „Firestick“

„Nova Kodi Build“ yra labai įspūdingas, padorus ir gerai organizuotas tarp geriausių kodi statinių. Jis turi labai patrauklią, tačiau paprastą sąsają; kuris suteikia labai lengvą naudojimą.


Kalbant apie geriausius „Kodi“ priedus, jis turi beveik visus priedus, kuriuos norėtų turėti apsvaigęs stebėtojas. Visada naudokite patikimą „Kodi“ VPN paslaugą, kad apsaugotumėte savo privatumą internete, nes sudėtų priedų naudojimas gali būti šiek tiek rizikingas..

Oda, kurią ji naudoja, yra „Xonfluence Skin“ ir yra didesnė nei 200 MB, tačiau priedas puikiai perduoda naujausius filmus ir TV laidas. Vykdykite mūsų vadovą, kad sužinotumėte, kaip įdiegti „nova build kodi“ savo įrenginyje:

Kaip įdiegti “Nova” statyti “Kodi” apie “Leia” ir “Krypton”

 1. Paleisti Kodi > Spustelėkite Nustatymų piktograma > Atviras Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.kaip įdiegti nova build kodi
 2. Spustelėkite ‘Nė vienas’ > Įveskite šį URL http://thelittleguysco.net/kodi/ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šaltinį kaip Maži vaikinai > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai dar kartą uždarykite dialogo langą, du kartus patikrinę vardą ir šaltinio URL.kaip įdiegti „nova build kodi“ į kriptono versiją 17.6 ar senesnę versiją
 3. Grįžkite į Pradinis ekranas > Spustelėkite Priedai skyrius > Spustelėkite Paketų montuotojas piktogramą viršutiniame kairiajame kampe > Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo.nova statyti kodi
 4. Spustelėkite Maži vaikinai > Pasirinkite plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Palaukite pranešimo Įdiegtas paprastas kūrimo vedlys.kaip įdiegti
 5. Eikite atgal į Pradinis ekranas > Pasirinkite Programos priedai > Spustelėkite Paprastas kūrimo vedlys > Spustelėkite Rohas Stato > Spustelėkite Nova> Galite pasirinkti iš bet kurio serverio.kaip įdiegti nova build kodi ant ugniažolės
 6. Spustelėkite Nauja instaliacija > Atsidarys dialogo langas > Spustelėkite Tęsti„nova build kodi“ sąranka
 7. „Build“ bus įdiegtas > Kai to prašo perkrauti profilį, paspauskite Priversti. Dabar paprasčiausiai perkrauti tavo Kodi ir „Nova Build“ paleis.

Kaip įdiegti „Nova build Kodi“ ant 16 ar naujesnės versijos „Jarvis“

 1. Atviras Kodi.
 2. Spustelėkite Failų tvarkyklė.
 3. Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 4. Spustelėkite <Nė vienas>.
 5. Įveskite šį URL adresas: http://thelittleguysco.net/kodi/ > paspauskite padaryta.
 6. Name tai šaltinis „Maži vaikinai“ > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 7. Grįžkite į pagrindinį ekraną > Spustelėkite Sistema.
 8. Spustelėkite Priedai.
 9. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo.
 10. Spustelėkite Maži vaikinai > plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Palaukite, kol bus pranešta apie priedą.
 11. Dabar grįžkite į pagrindinį ekraną > Spustelėkite Sistema > Spustelėkite skirtuką „Priedai“ > Atidarykite programos priedus > Spustelėkite Paprastas kūrimo vedlys > Pasirinkite Rohas stato > Spustelėkite Nova.
 12. Spustelėkite Nauja instaliacija > Atsidarys dialogo langas > Spustelėkite Tęsti
 13. „Build“ bus įdiegtas > Kai jis paprašys iš naujo įkelti profilį, spustelėkite Priversti.
 14. Iš naujo paleiskite „Kodi“ ir paleis „Build“.

Gavau klausimą?

Jei turite klausimų dėl „Sports Devil“, tada apsilankykite mūsų „Kodi“ forume. Bendraukite su energingais „Kodi“ vartotojais ir pasidalykite savo istorijomis, problemomis ir sprendimais “

Apsilankykite „Kodi“ forume

 

„Nova build Kodi Download“

 1. Grįžti į Pradinis ekranas > Spustelėkite Priedai skyrius > Spustelėkite Paketų montuotojas piktogramą viršutiniame kairiajame kampe > Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo.
 2. Spustelėkite Maži vaikinai > Pasirinkite plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Palaukite pranešimo Įdiegtas paprastas kūrimo vedlys.
 3. Dabar grįžkite į Pradinis ekranas ir spustelėkite Priedai meniu skirtukas > Pasirinkite Programos priedai iš sąrašo > Spustelėkite Paprastas kūrimo vedlys > Spustelėkite Rohas Stato > Spustelėkite Nova> Galite pasirinkti iš bet kurio serverio.
 4. Spustelėkite Nauja instaliacija > Atsidarys dialogo langas > Spustelėkite Tęsti.
 5. „Nova Build Kodi“ bus įdiegta > Kai jis paprašys iš naujo įkelti profilį, spustelėkite Priversti.
 6. Dabar paprasčiausiai paleiskite „Kodi“ ir paleisite „Build“.

Kaip įdiegti “Nova build Kodi” ant Fire Stick

Prieš įdiegiant „Nova Build“ reikės „Kodi on Fire Stick“. Todėl pirmiausia įdiekite „Kodi“ „Fire Stick“. Įdiegę „Kodi“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paleisti Kodi paraiška Gaisro lazdelė
 2. Atviras Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.

Likę veiksmai yra tokie patys kaip ir diegiant „Nova Build Kodi“ dėl Kodi Krypton, minėto aukščiau.

Norėdami atblokuoti jo turinį, galite naudoti mokamą nemokamą VPN, skirtą „Firestick Kodi“.

Baigiamieji žodžiai

„Nova“ yra įspūdingas „Kodi Build“ dėl prieinamumo ir vaizdinės sąsajos aspektų. Nepaisant didesnio nei 200 MB dydžio, šis kaupimas visai nepraleidžia sistemos ir jos veikimo sulėtėja. Be to, jūs turite viską, kas pasiekiama, nes gerai sutvarkytos kategorijos padeda lengvai naršyti.

Mes pateikėme išsamų metodą, kaip parodyti vartotojams, kaip įdiegti „Nova build Kodi“ skirtinguose įrenginiuose. Atidžiai vykdykite vadovą, tačiau įsitikinkite, kad nepažeidžiate savo privatumo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map