„Exodus“, būdamas populiarus „Kodi“ priedas, dabar keičiamas geresniu priedų paktu. Šį naują priedą pateikė ta pati kūrėjų komanda, kuri sukūrė „Exodus“, ir dabar, kai „Exodus“ sulaukia per daug „Kodi“ vartotojų skundų, kūrėjų komanda nusprendė sukurti „Covenant Kodi“ priedą. Svarbu, kad „Kodi“ vartotojai turėtų įdiegti „Paktą“ į „Kodi“, kad būtų nuolat atnaujinami.

Kaip ir „Exodus“, Kodi turėsite naudoti VPN, norėdami atblokuoti geografiškai ribotus srautus ir apsaugoti savo privatumą.

Išskirtiniai „KodiVPN.co“ specialieji pasiūlymai 2020 m
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD per mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą

banglentė

 11,95 USD 1,99 USD per mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą (3 mėnesiai nemokami)

Nevalia

 9,95 USD 2,75 USDPer mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą

Contents

Sandoros „Kodi“ saugyklos (dirbančios)

 1. „Kodil“ – „Kodi Israel“ saugykla (atsisiųsti iš čia)
 2. XvBMC – Nyderlandų saugykla
 3. „All Eyez On Me“ – „Daffy“ saugykla
 4. Lazy Kodi saugykla
 5. „GitHub“

Vienas geriausių „Gurzil“ dalykų yra tai, kad jis palaiko „Real Debrid kodi“ naudingumą, kuris pagerina jūsų transliacijos patirtį. Šiame vadove pateikiame nuoseklų vadovą, kaip tai padaryti įdiegti paktą „Kodi“. Taigi skaitykite toliau!

Kaip įdiegti paktą „Kodi Leia“ / „Krypton“ ar aukštesnėse, naudojant „Lazy Kodi“ saugyklą

„Lazy Kodi repo“ padarė keletą antraščių, nes tai yra nauja saugykla ir joje yra visi populiarūs priedai. Kai mes kalbame apie populiarius priedus, pirmasis mūsų galvoje atsirandantis priedas yra „Covenant Kodi“ priedas, ir kodėl gi jo nedaryti, jis jau kurį laiką atsimenamas. Visų pirma, nuostabu pastebėti, kad šioje saugykloje yra „Covenant Kodi“ priedas.

Atlikite šiuos veiksmus, kad įdiegtumėte „Covenant Kodi“ priedą naudodami Lazy Kodi repo:

 1. Atidarykite Kodi > Spustelėkite Nustatymai piktogramą.
 2. Spustelėkite Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 3. Spustelėkite ‘Nė vienas’ > tenter tai URL adresas: http://lazykodi.com/ > Spustelėkite Gerai.
 4. Pavadinkite šį šaltinį: „Tingus Kodi“ > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl.
 5. Grįžkite į Kodi namai > Atviras Priedai Meniu > Spustelėkite Langelio piktograma.
 6. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo.
 7. Spustelėkite Tingus Kodi.
 8. Trys variantai: Saugyklos, užtrauktukai ir burtininkas bus matomas.
 9. Pasirinkite Saugyklos variantas.
 10. Spustelėkite ANDROIDABA.
 11. Spustelėkite saugyklą.
 12. Spustelėkite saugykla.Kodil-1.4.zip > „Kodi Israel“ saugykla bus įdiegta.
 13. Dabar grįžkite į savo Pradinis ekranas > Spustelėkite Priedai skirtukas > Spustelėkite langelio piktograma > Spustelėkite Įdiegti iš saugyklos.
 14. Atidarykite „Kodi Israel“ saugyklą > Eikite į vaizdo įrašų priedus > Pasirinkite paktą > Spustelėkite Įdiegti.

Kaip įdiegti paktą „Kodi Leia“ / „Krypton“ 18 / 17.6 versijoje naudojant XvBMC saugyklą

„Kodi“ ką tik sudarė „Kodi 17“ versijos „Krypton“ seriją, paleidęs galutinį atnaujinimą „Kodi 17.6“. „Kodi“ per savo oficialią svetainę informavo pasaulį apie „Kodi 17.6“ išleidimą ir paskelbtą naujausią „Kodi 18“ versiją, kuri bus po šio atnaujinimo..

„Kodi 17.6“ yra geresnis už ankstesnes „Krypton“ serijos versijas eksploatacinių savybių ir stabilumo atžvilgiu. Trikčių ir gedimų pataisymai, patobulintas ryšio greitis ir pataisymai su vidiniais serveriais yra patobulinimai. „Kodi 17.4“ turi daug klaidų, o „Kodi 17.5“ turėjo ryšio klaidų. Šis atnaujinimas labai gerai apėmė visus tuos takelius.

Nuo tada, kai buvo paleista naujausia „Kodi“ versija; „Kodi Krypton 17.6“, „Kodi“ bendruomenė pradėjo ieškoti suderinamų priedų. Viena puikių naujienų visiems transliuojamiems geeksams yra tai, kad jie gali įdiegti paktą „Kodi 17.6“.

Kitas puikus dalykas yra tai, kad dabar galite įdiegti paktą „Kodi 17.6“ iš dviejų skirtingų saugyklų. Vykdykite mūsų diegimo vadovą, kad įdiegtumėte „Covenant“ priedą „Kodi 17.6“:

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymų piktograma > Atviras Failų tvarkyklė.
 2. Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > spustelėkite ‘Nė vienas‘ > Įveskite šį URL http://archive.org/download/repository.xvbmc > Spustelėkite Gerai > Dabar pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį „XVBMC‘ > Spustelėkite Gerai.
 3. Grįžti į „Kodi“ pagrindinis meniu paspausdami ESC raktas > Atviras Priedai > Spustelėkite Dėžutės formos piktograma
 4. Atviras Įdiekite iš ZIP failo > Pasirinkite XVBMC> Spustelėkite saugykla.xvbmc-4.2.0.zip > Palaukite, kol atsisiųs ZIP failas ir pasirodys pranešimas
 5. Claižyti Įdiekite iš saugyklos > Pasirinkite „XvBMC“ (priedų) saugykla > Atviras Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite Sandorą > Spustelėkite Diegti> Palaukite, kol pasirodys pranešimas
 6. Kai pasirodys pranešimas, G grįš į Pagrindinis meniu> Atviras Priedai> Atviras Vaizdo įrašų priedai> Spustelėkite Sandorą > Naršykite mėgstamą turinį ir mėgaukitės!

Kaip įdiegti paktą „Kodi Leia“ / „Krypton 18 / 17.6“ ar naujesnėje versijoje, naudojant „Kodil“ saugyklą

„Colossus“ saugykla buvo uždaryta pastaruoju metu ir todėl sukelia klaidą „Nepavyko įdiegti“. Tačiau mes sugalvojome alternatyvų metodą, kaip įdiegti paktą Kodi iš „Kodil saugyklos“.

 1. Pirmiausia reikia Atidarykite Kodi jūsų sistemoje > Pasirinkite Nustatymų piktograma esantis viršuje > Dabar spustelėkite Failų tvarkyklė.kaip įdiegti paktą kodi
 2. Čia pamatysite vertikaliai kabančių saugyklų sąrašą. Kairėje pusėje du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > Priešais jus atsiras langas, kuriame reikia spustelėti ‘Nė vienas’ > Įveskite URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Spustelėkite Gerai > Įveskite laikmenos šaltinio pavadinimą „Kodilis“ > Spustelėkite Gerai kad dėžutė dingtų.kaip įdiegti paktą kodi kriptono 17 ar naujesnėje versijoje
 3. Pataikė „Backspace“ kelis kartus paspauskite klaviatūros klavišą, kad grįžtumėte į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai skirtukas > Eiti į Pakuočių montuotojas piktograma (dėžutės forma) viršutiniame kairiajame kampe.paktas dėl kodi sąrankos
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Suraskite ir spustelėkite Kodilis > Dabar spustelėkite kodil.zip > Tai užtruks kelias minutes, kol jis atsiųs saugyklą.paktas kodi zip failo atsisiuntimas
 5. Dabar pasirinkite Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite „Kodil“ saugykla > Eiti į Vaizdo įrašų priedas > Sandorą > Diegti.paktas kodi konfigūracija
 6. Kai Paktas bus įdiegtas „Kodi“, grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai > Vaizdo įrašų priedai > Sandorą > Filmai > Mėgautis!paktas kodi atsisiųsti URL ZIP failų saugyklą

Kaip įdiegti paktą „Kodi“ – Naujas vaizdo įrašas („Kodil Repo“)

Kaip įdiegti paktą „Kodi Krypton“ versijoje 17.6, naudojant „All Eyez on Me“ saugyklą

Nuo to laiko, kai susidorojimas buvo įsibėgėjęs, vartotojai pradėjo ieškoti alternatyvių saugyklų ir alternatyvių priedų. Turėdami alternatyvų šaltinį, negalėsite išeiti iš žaidimo. Štai kodėl šiame vadove mes paaiškinome, kaip įdiegti „Covenant Kodi“ priedą naudojant „All Eyez on Me“ saugyklą.

 1. Paleisti Kodi > Spustelėkite Nustatymai Piktograma (Krumpliaračio piktograma) > Spustelėkite Failų tvarkyklė.
 2. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite ‘Nė vienas’ > Įveskite šį URL http://highenergy.tk/repo/ > Spustelėkite Gerai > Pavadink tai žiniasklaida šaltinisVisi „Eyez on Me Repo“‘ > Spustelėkite Gerai > Grįžkite į Kodi Pagrindinis Meniu.
 3. Atviras Papildytions skyrius > Spustelėkite Priedai naršyklė (Dėžė Forma piktogramą)
 4. Spustelėkite Įdiekite iš Pašto failas > Pasirinkite Visi „Eyez on Me Repo“ > Spustelėkite saugykla.alleyezonme-1.4.zip > Palaukite pranešimo.
 5. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Pasirinkite Visas „Eyez on Me“ saugykla.
 6. Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite Sandorą > Spustelėkite Diegti> Palaukite pranešimo.
 7. Prieigą galėsite pasiekti apsilankę Pagrindinis meniu> Spustelėkite Priedai> Atviras Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite Sandorą

Kaip įdiegti paktą “Kodi Jarvis” 16 ar naujesnėje versijoje naudojant XvBMC saugyklą

 1. Bėk Kodi Taikymas> Eiti į Sistema> Atviras Failų tvarkyklė
 2. Spustelėkite Pridėti šaltinį>Spustelėkite Nė vienas> Įveskite tai URL http://archive.org/download/repository.xvbmc > Spustelėkite padaryta
 3. Pavadinkite šį šaltinį „XVBMC‘> Spustelėkite Gerai> Grįžti į Pradinis ekranas
 4. Atviras Sistema> Eiti į Papildytions> Spustelėkite Diegti Pašto indeksas Byla> Pasirinkite XVBMC> Spustelėkite saugykla.xvbmc-4.2.0.zip > Palaukite, kol saugykla bus atsiųsta
 5. Spustelėkite Diegti Saugykla > Pasirinkite „XvBMC“ (priedų) saugykla > Eiti į Vaizdo įrašas Papildytions> Spustelėkite Sandorą> Dabar naršykite savo mėgstamiausius „Paktas“ ir mėgaukitės kokybės srautais!

Kaip įdiegti paktą „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje naudojant „Kodil“ saugyklą

 1. Atidarykite Kodi > Sistema > Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Įveskite URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Spustelėkite Atlikta > Rūšis „Kodil“ > Spustelėkite Atlikta > Spustelėkite Gerai.
 2. Eikite į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Sistema > Priedai > Įdiekite iš ZIP failo > Kodilis > kodil.zip > Palaukite, kol ji atsiųs saugyklą.
 3. Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite Kodil saugyklą > Vaizdo įrašų priedas > Sandorą > Filmai > Mėgautis!

Kaip įdiegti „Covenant Kodi“ priedą „Leia“ 18 versijoje

„Covenant Kodi“ diegimo „Kodi Leia 18“ versijoje procedūra yra tokia pati, kaip „Covenant Kodi“ diegimo „Kodi Krypton 17.6“ versijoje procedūra..

 Kaip įkalinti „Fire Stick“ paktą

„Fire Stick“ yra vienas iš geriausių pramogų prietaisų, kurį galima rasti lentynose visame pasaulyje, tačiau turi vieną didelę ydą, kad jis nieko nemokamai neperduoda. Štai kodėl mes privalome jį nugalėti, kad naudotume „Kodi“ (geriausia internetinio srauto transliavimo programinė įranga) „Fire Stick“ ir transliuotų norimą turinį.

Vis dėlto jums gali kilti klausimas, ar šis kalėjimo laužymas yra neteisėtas, bet taip nėra, todėl atsipalaiduokite. Savo pagrindiniame vadove mes jau parengėme „Kodi on Fire Stick“ diegimo tvarką ir šiame vadove pateikėme „Covenant Kodi on Fire Stick“ diegimo tvarką..

Kaip įdiegti paktą ant Kodi Fire Stick

Išskyrus „Amazon Firestick“ programas, „Covenant“ yra vienas garsiausių „FireStick“ priedų. Norint tiesiogiai įdiegti paktą „Fire Stick“, būtina įdiegti ES failų naršyklę ir įdiegti ZIP failą.

 1. Norėdami įdiegti „ES File Explorer“, atlikite toliau nurodytus veiksmus:
 2. Eiti į Pagrindinis „Fire Stick“ ekranas > Spustelėkite Nustatymai > Pasirinkite Sistema > Kūrėjo variantas > Įjungti Programos iš nežinomų šaltinių ir ADB derinimo parinktis.
 3. Pasirodys langas, kuriame bus paskelbtas perspėjimas Gerai.
 4. Dabar grįžkite į Pagrindinis „Fire Stick“ ekranas > Spustelėkite Paieška > Tipas ES failų naršyklė.
 5. Pasirinkite ES failas Naršyti kai jis pasirodys jūsų ekrane.
 6. Dabar pasirinkite Laisvas.
 7. Įdiegę „ES File Explorer“, turėsime įdiegti „Zip File for Covenant“ priedą.
 8. Atidarykite „ES File Explorer“.
 9. Pasirinkite Mėgstamiausias variantas > Po „Mėgstamiausia“ parinktimi pasirodys naujas skirtukas ‘Papildyti’ spustelėkite tą.
 10. Pasirinkite Kelias ir įveskite URL https://t.co/ULSfZzDU8F ir spustelėkite Kitas > Dabar pasirinkite vardas ir tipas Kolosas ir spustelėkite Kitas.
 11. Spustelėkite Papildyti.
 12. Dabar pamatysite žymę (t. Y. Kolosas) pasirodo jūsų mėgstamiausių skiltyje > Spustelėkite jį.
 13. Kai tik jį spustelėsite, ZIP failas bus pradėtas atsisiųsti > Failai visada išsaugomi „Fire Stick“ aplanke Atsisiųsti.
 14. Tu darai NE reikia paspausti bet kurį skirtuką, t. y. Atidaryti aplanką arba Atidaryti failą, tiesiog paspauskite mygtuką Namų mygtukas ant „Fire Stick“ ir atidarykite Kodi („Kodi“ atidaryti galite apsilankę „Nustatymai“ > Programos > Tvarkykite įdiegtas programas.
 15. Dabar spustelėkite Priedai > Pakuočių montuotojas piktogramą > Įdiekite iš ZIP failo > Dabar pasirinkite Išorinė saugykla > Pasirinkite parsisiųsti > Dabar spustelėkite saugykla.colossus-999.999.6
 16. Palaukite, kol saugykla įdiegs > Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Kolosų saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Sandorą > Diegti > Mėgautis!

Daugybė vartotojų susiduria su klaidomis, pvz., „Covenant“ nėra srauto, žiūrėdami jį per „FireStick“. Tačiau geriausias būdas tai išspręsti yra įdiegti geriausią „firepick“ VPN.

Kaip įdiegti paktą „Kodi“ – Vaizdo vadovas (neveikia)

Vaizdo įrašų atnaujinimas: Ši vaizdo įrašo instrukcija buvo parengta atsižvelgiant į ankstesnį „Covenant Kodi“ papildinio diegimo metodą, kuris dabar buvo atmestas. Aukščiau pateiktame tinklaraštyje aprašyti veiksmai buvo atnaujinti. Greitai atnaujinsime mokymo vaizdo įrašą.

Paktas „Kodi“ atsisiųsti

„Covenant Kodi“ priedas turi kitą diegimo metodą, reikalaujantį atsisiųsti „Kodil“ saugyklos zip failą tiesiai iš „Kodi“. Šis metodas gali nutraukti 3 pradinius veiksmus, kaip parodyta aukščiau esančioje „Kodi Krypton“ sąrankoje. Štai šie veiksmai:

 1. Atsisiųskite ZIP failą ir išsaugokite jį savo sistemoje.
 2. Paleisk „Kodi“ > Spustelėkite skirtuką „Priedai“ > Pasirinkite langelį-piktogramą > Tada įdiekite iš ZIP failo.
 3. Kai pasirodys langas, turite įkelti atsisiųstą ZIP failą > Diegimas prasidės.
 4. Dabar spustelėkite parinktį Įdiegti iš saugyklos > „Kodil“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Sandorą > Tada įdiekite.

Paktas „Kodi GitHub“

Kolosas, kuriame buvo paktas „Kodi“, buvo panaikintas. Su juo „Colossus“ „GitHub“ sąskaita taip pat neveikia. Tačiau sąskaita vis dar egzistuoja, tačiau kūrėjai jau atsitraukė. Taigi iki šiol nėra galimybės „Covenant Kodi“ priedą įdiegti naudojant „Colossus“. Geros naujienos yra tai, kad ją galima lengvai nustatyti naudojant „Kodil“ saugyklą ir „XvBMC Repostiory“.

Kaip įdiegti „Covenant Kodi“ priedą SPMC

 1. Paleisti SPMC > Spustelėkite „Nustatymai “
 2. spustelėkite piktogramą su horizontalios linijos > Spustelėkite „Pridėti šaltinį“ > Spustelėkite Nėra > Įveskite URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Pavadinkite šį šaltinį „Kodilis Repo “ > Spustelėkite „GERAI’.
 3. Grįžti į ‘Nustatymai “ Meniu > Spustelėkite Dėlionė
 4. Spustelėkite „Įdiegti iš ZIP failo“ > Kodilis Repo > Atviras zip > diegti > palaukite pranešimo.
 5. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras „Kodi Israel“ saugykla > Atviras Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite Sandorą > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo apie įjungtą priedą.

Paktas „Kodi“ neveikia / klaidos / pataisymai

Būdamas populiarus „Kodi“ priedas, galite pamatyti daugybę su juo susijusių diskusijų gijų tokiose platformose kaip „Reddit“. Eidamas per keletą lipnių gijų, pastebėjau, kad daugelis žmonių skundžiasi, kad paktas „Kodi“ neveikia. Taigi, aš pagalvojau, kodėl gi mes nesikreipiame į juos!

Pakto „Kodi“ nepavyko įdiegti priklausomybės

Pakto priedą galima rasti daugelyje saugyklų, tačiau tik keli ten, kur jis iš tikrųjų veikia. Yra saugyklų, kuriose diegiate „Pakto“ priedą, tačiau jis rodo klaidą „Nepavyko įdiegti priklausomybės“. Dėl to jūs negalite įdiegti pakto „Kodi“ versijoje, o tada „Kodi paktas“ neveikia. Kai kuriuose prieduose yra Trojos virusų ir galite netyčia juos įdiegti per šias saugyklas, o tai yra didesnė rizika.

Sprendimas

Norėdami išspręsti šią problemą, galite įdiegti paktą iš oficialios „Colossus“ saugyklos, kuri yra saugesnė nei bet kuri kita saugykla. Šiame tinklaraštyje aptartas diegimo procesas seka „Colossus“ saugykloje.

Pakto „Kodi“ srautų nėra

Neseniai „Kodi“ pasirodo klaida naudojant „Paktą“, kuriame teigiama: „Nėra srautų“. Tai reiškia, kad arba jūsų ieškomas srautas yra naujas ir dar negalimas, arba jis yra per senas, kad galėtumėte patraukti.

Kalbant apie priedą, paktas gali nepavykti sugauti jokio srauto iš teikėjo. Priežastis gali būti dėl jūsų tinklo ryšio, užkardos ar talpyklos.

Sprendimas

Na, šią klaidą galima lengvai ištaisyti. Norėdami pašalinti šią klaidą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Eik į Pagrindinis meniu> Atviras Įrankiai.
 2. Spustelėkite Aiškūs teikėjai> Spustelėkite taip> Pranešimas, kuriame nurodoma „Procesas baigtas“ pasirodys.
 3. Dabar spustelėkite Išvalyti talpyklą> Spustelėkite taip > Pranešimas, kuriame nurodoma „Procesas baigtas“ pasirodys.
 4. Spustelėkite Generolas > Eiti į Teikėjų laikas> Sumažinkite iki 20> Spustelėkite Gerai.
 5. Dar kartą spustelėkite Generolas> Spustelėkite Atkūrimas iš kairės pusės meniu> Išjunk Šeimininkai su „Captchas“> Spustelėkite Gerai.
 6. Dabar pasirinkite Subtitrai nuo Įrankių meniu> Įgalinti Subtitrai> Spustelėkite Gerai.
 7. Jei turite nestabilų ar lėtą interneto ryšį, tada,

Eiti į Įrankių meniu> Pasirinkite Generolas> Spustelėkite Atkūrimas iš kairės pusės meniu> Eiti į Maksimali kokybė> Mažinti vaizdo kokybė, kad būtų galima geriau transliuoti.

Dabar galite lengvai transliuoti savo mėgstamą turinį, Mėgautis!

Sandoros „Kodi“ atnaujinimas

Ar esate „Kodi“ paktas, ir norite sužinoti, ar jūsų „Covenant Kodi“ priedas atnaujinamas, ar ne?

Na, pirmiausia leiskite mums papasakoti ką nors apie „Kodi“ priedų atnaujinimo tvarką. Pirma, priedai ir „kodi“ saugyklos ne visada atnaujinami automatiškai. Galite atnaujinti jį rankiniu būdu ir automatiškai.

Pakto „Kodi“ automatiniai atnaujinimai

 1. Eiti į Priedai skyrius.
 2. Spustelėkite Vaizdo įrašų priedai.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite apie Sandorą piktogramą> Spustelėkite Informacija> Apatinėje eilutėje pamatysite meniu.
 4. Įgalinti Automatiniai atnaujinimai.
 5. Dabar jis bus automatiškai atnaujinamas Paktas. Arba kai paleidžiame „Kodi“ programą, arba kol veikia mūsų „Kodi“ programa ir ji neveikia.
 6. Atminkite, kad jis bus atnaujinamas automatiškai, tik jei įdiegsite ir „Covenant Kodi“ papildomą saugyklą. Priešingu atveju neturėsite ZIP failo.
 7. Jei esate nekantrus, „Covenant Kodi“ priedų atnaujinimų galite ieškoti rankiniu būdu iš priedų meniu..

Pakto „Kodi“ vadovo atnaujinimai

 1. Eiti į Priedai skyrius.
 2. Spustelėkite Vaizdo įrašų priedai.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite apie Sandorą piktogramą> Spustelėkite Informacija> Apatinėje eilutėje pamatysite meniu.
 4. Spustelėkite Atnaujinti parinktį, jis rankiniu būdu atnaujins priedą.

Vartotojai labiau linkę atnaujinti priedą, o ne atnaujinti „Kodi“.

Apžvalga Paktas Kodi apžvalga

„Kodi“ yra stebuklų vieta dėl begalinių galimybių, kurias ji teikia per savo priedus. Vienas geriausių filmų transliacijos priedų buvo „Exodus“, kuris dabar nebeįmanoma parodyti, nes jo palaikymas nebepasiekiamas.

Tačiau netrukus jį pakeitė paktas, kuris siūlo viską. Yra daugybė „Kvento Kodi“ apžvalgų ir visose jose jis buvo labai giriamas.

kodo sandora

Akivaizdu, kad trečiosios šalies priedas negali būti visiškai tobulas, o vartotojai dėl to skundžiasi. Bet net ir iškilus šiam klausimui, šis vartotojas aiškiai neišeina iš šio priedo.

Klausimas, kurį jis iškėlė dėl epizodų netikslumo, yra įprastas dalykas su tokiais neoficialiais priedais. Kadangi jie nėra oficialūs ir jų teikiami srautai yra paimami iš kitų portalų. Taigi kartais taip nutinka.

Sandorių apžvalgos

Kita vertus, kai kurie vartotojai nėra patenkinti šiuo priedu. Šis vartotojas tviteryje teigė, kad jam kyla problemų, ką žaisti. Na, mes nežinome, kokia gali būti tikroji jo priedo problema.

Tačiau pastaruoju metu daugelis vartotojų pabrėžė klaidą, kad „nėra srautų“, ir šios klaidos priežastis gali būti jų IPT, tinklas ar ugniasienė. Tačiau šią klaidą galima ištaisyti ir mes jau aukščiau aptarėme ją klaidose arba perskaitykite mūsų „kodi vpn“ vadovą.

Galite lengvai išsaugoti savo mėgstamą turinį, susiedami „Trakt“ paskyrą su šiuo priedu. Tai taip pat labai lengva ir patogu.

Paktas „Kodi Reddit“ vartotojų apžvalgos

Jei perskaitysite apžvalgas apie „Covenant Kodi reddit“ vartotojus, pamatysite, kad daugelis jų tai vadina „Išėjimo iš šalies“. Pažvelkite į šią giją:

pakto reddit peržiūra

Kai kurie vartotojai nežino, kad turėdami tik ZIP failą, srautai jums nepateikiami. Turėtumėte įdiegti tinkamą saugyklą, kad būtų srautai ir atnaujinimai.

Jei pažiūrėsite į „Pakto Kodi reddit“ apžvalgas, pamatysite, kad kas dabar cituojamas vienas garsus kapinynas, būtent „Kolosas“.

Kaip pašalinti pakto „Kodi“ priedą

Pašalinti „Covenant Kodi“ priedą labai lengva; galite tai padaryti atlikdami šiuos tris veiksmus:

 1. Atviras Kodi > Eik į Priedai skyrius.
 2. Spustelėkite Vaizdo įrašas Priedai > Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Sandorą > Spustelėkite Informacija.
 3. Spustelėkite Pašalinti > Spustelėkite Taip > Priedas bus pašalintas.

Pakto pakeitimai

„Kvento“ „Kodi“ priedas suteikia vartotojams puikią patirtį, leidžiančią jiems transliuoti mėgstamus filmus ir TV laidas „Kodi“ tinkle. Kiekvieną dieną atsiranda naujas priedas, tačiau daugelis nesugeba konkuruoti ar pakeisti „Covenant Kodi“ priedą. Kadangi yra keletas priedų, kurie gali pakeisti „Kodi Pakto“ pakeitimus, tai yra keletas iš jų:

 1. „Placenta Kodi“ priedas
 2. „Uranus Kodi“ priedas
 3. Nemesis Kodi priedas
 4. Išpirkimo „Kodi“ priedas
 5. „Magic Dragon Kodi“ priedas

Sandoros „Kodi“ alternatyvos

Paktas sukėlė įniršį tarp vartotojų ir jis yra nepakeičiamas savo turiniu ir srautų prieinamumu po Išėjimo. Tačiau dar keletas priedų rado kelią į paktą.

 1. „Kodi“ rezginis – (montavimo vadovas)
 2. „Poseidon for Kodi“ – (montavimo vadovas)
 3. „Gurzil for Kodi“ – (montavimo vadovas)
 4. 123 filmai „Kodi“ – (diegimo vadovas)
 5. „Neptūnas Rising Kodi“ – (montavimo vadovas)

Sandora prieš Placentą

Priedas „Covenant Kodi“ ir „Placenta Kodi“ yra panašus į juos; jie abu yra populiarių „Kodi“ priedų „Exodus“ ir „Neptūnas Rising“ šakės. Paktas tapo žinomas, kai „Exodus Kodi“ papildymo komanda paskelbė, kad „Exodus Kodi“ priedas nebebus atnaujinamas. Nuo to laiko paktas buvo dominuojantis „Kodi“ priedas bendruomenėje ir joks toks priedas jo nepakeitė..

Tačiau Placenta (kylanti Neptūno šakutė) išėjo ir virusu. Šis priedas turi potencialą ir funkcionalumą vienu žingsniu priekyje jo, kuris yra šakutė. „Placenta“ pelnė daug pagyrimų iš „Kodi“ geeksų, todėl pakilo tiek, kad dabar ji gali lengvai pakeisti „Kvento paktą“..

Paktas prieš Išėjimą

„Covenant Kodi“ priedas yra oficialus „Exodus“ pakaitalas, kuris jau daugelį metų yra nemokamų filmų ir TV laidų srautas. Dėl „Exodus“ nestabilumo ir daugybės nutrūkusių nuorodų, dėl kurių jos gerbėjai supykdė, „Exodus“ gerbėjai labiau linkę pereiti prie naujesnės „Exodus“ versijos, t. Y. „Paktas“. Šiame diegimo vadove pateikiame išsamius veiksmus, kaip įdiegti paktą „Kodi“, kuris leis žiūrėti nemokamus filmus ir TV laidas..

Norėdami suvynioti reikalus

Supakuokime viską trumpai. Šis priedas yra grožio dalykas. Rasite daugybę „Pakto Kodi“ apžvalgų ir visi ją pagirs. Paktas leidžia „Trakt“ sąskaitą integruoti su geriausios kokybės srautais. Tai neabejotinai yra filmų ir laidų priedas. Jei turite kokių nors kitų klausimų, susijusių su paktu ar „Kodi“, tada komentarą pateikite žemiau.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me