Kaip įdiegti piramidę ant Kodi mažiau nei per 1 minutę

piramidės-kodi-addonas


Šis priedas yra visas paketas visiems vartotojams, kurie mėgsta transliuojamas TV laidas, filmus, sporto renginius, animacinius filmus vaikams ir tt.

Transliuodami internetu naudodami „Kodi“, įsitikinkite, kad esate apsaugoti patikimu „Kodi“ VPN. Tai užšifruos srautą ir apeis geografinius apribojimus, leisdama srautui transliuoti viską, ko tik norite, iš bet kurios pasaulio vietos.

Šis vadovas pateiks jums informaciją apie tai, kaip įdiegti „Pyramid“ į „Kodi Leia 18“ versiją, „Krytpon“ versiją 17.6 ir „Kodi Jarvis“ versiją 16. Taip pat sužinosite, kaip išspręsti klaidas, kurios gali kilti naudojant šį „Kodi“ priedą..

Kaip įdiegti piramidę „Kodi Leia“ ir „Krypton“ versijose

 1. Pietūs Kodi > Spustelėkite Nustatymai Piktograma > Atviras Byla Vadybininkas.kaip įdiegti piramidę ant kodi
 2. Pasirinkite Papildyti Šaltinis > Spustelėkite Nė vienas > Įveskite tai URL: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > Spustelėkite Gerai.kaip įdiegti piramidę ant 17 ar naujesnės versijos „Kodi krypton“
 3. Pavadinkite šį šaltinį „Nulis “ > Spustelėkite Gerai > Grįžti į Namai Ekranas paspausdami Backspace Raktas.piramidės kodi priedas
 4. Eiti į Priedai Meniu > Spustelėkite Dėžė formos piktogramą > Pasirinkite Diegti Pašto indeksas Byla > Pasirinkite Nulis > Spustelėkite „Repo.zip“kaip pridėti piramidę ant kodi
 5. Dabar eik į Diegti Saugykla > Pasirinkite Nulis Tolerancija Saugykla > Atviras Vaizdo įrašas Papildytions > Spustelėkite Piramidė > Spustelėkite Diegti > Priedas bus įdiegtas!piramidės kodi sąranka
 6. Dabar galite lengvai pasiekti šį priedą iš papildytions Meniu ir mėgaukitės mėgstamu turiniu.

Kaip įdiegti piramidę „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Eiti į Sistema > Atviras Byla Vadybininkas.
 2. Spustelėkite Papildyti Šaltinis > Įveskite nuorodą: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > Duok vardą ‘Nulis “ prie šio šaltinio > Spustelėkite Gerai.
 3. Grįžti į Namai ekranas > Eiti į Sistema > Spustelėkite Papildytions > Spustelėkite Diegti Pašto indeksas >Pasirinkite Nulis > Spustelėkite Repo.zip > Palaukite, kol pasirodys pranešimas.
 4. Spustelėkite Diegti Saugykla > Pasirinkite Nulis Tolerancija Saugykla > Eiti į Vaizdo įrašas papildyti-ons > Pasirinkite Piramidė > Spustelėkite Diegti > Palaukite, kol priedas bus įdiegtas.

„Pyramid Kodi“ įdiegimas nėra toks sudėtingas, tiesa?

„Pyramid Kodi Repo“ priedo „ZIP“ atsisiuntimas

 1. Atsisiųskite Pašto indeksas Byla jūsų įrenginyje > Spustelėkite Priedai > Spustelėkite Dėžė piktogramą iš viršutinio kairiojo kampo > Spustelėkite Diegti Pašto indeksas Byla > Pateikite sistemai kelią atsisiųsti byla > Pasirinkite „Repo.zip“
 2. Spustelėkite Diegti Saugykla > Spustelėkite Nulis Tolerancija Saugykla > Eiti į Vaizdo įrašas Papildytions > Pasirinkite Piramidė> Spustelėkite Diegti > Palaukite, kol priedas bus įdiegtas.
 3. Įdiegę galite naudoti šį priedą iš „Add-on“ meniu, esančio pagrindiniame ekrane.

Piramidės „Kodi“ žemyn / neveikia / klaidos / problemos

Piramidės Kodi neveikia / žemyn:

Vartotojai daug skundėsi, kad piramidės „Kodi“ neveikia arba neveikia. Paprastai su šia klaida susiduria kas trečiosios šalies papildiniai. Ši klaida atsiranda dėl saugyklos uždarymo arba kai saugykla perkeliama į bet kurį kitą domeną.

Sprendimas

Vienintelis šios klaidos ištaisymas yra patikimos ir atnaujintos šaltinio nuorodos naudojimas saugyklai atsisiųsti ir įdiegti. Čia yra atnaujinta „Pyramid“ saugyklos nuoroda.

Nepavyko atkurti piramidės „Kodi“ (patikrinti žurnalo informaciją)

„Playback Failed“ klaida dažniausiai pranešama vartotojams, naudojantiems „Pyramid Kodi 17.4“ kompiuteryje ar „Android“ įrenginyje. Tačiau ši problema neišliko vėlesnėse „Pyramid Kodi 2017“ versijose.

Sprendimas

Šią klaidą galima lengvai ištaisyti „Pyramid Kodi 17.4“ ar senesnėms versijoms, ištrinant pasenusius duomenų bazės failus. Norėdami išvalyti duomenų bazę, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atviras Nustatymai iš Kodi.
 2. Eiti į Failų tvarkyklė.
 3. Dabar pasirinkite Profilio katalogas iš kairiosios kolonos.
 4. Spustelėkite Duomenų bazė.
 5. Dabar Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Addons27.db > Spustelėkite Ištrinti.

Problema išspręsta!

Tačiau kitoms „Pyramid Kodi 2017“ versijoms paprasčiausias sprendimas, išskyrus šį, yra naudoti „Kodi“ VPN paslaugą. Pagrindinė priežastis yra ta, kad yra keletas geografiškai ribotų svetainių, į kurias „Kodi“ negali patekti be VPN.

Piramidės Kodi priklausomybė

Ši klaida pasirodo diegiant saugyklą. Pagrindinė šios priklausomybės klaidos priežastis yra ta, kad pagrindinio kompiuterio saugykla gali būti pasenusi arba atnaujinta.

Sprendimas

Šios priklausomybės klaidos sprendimas yra tik laukti atnaujinimo. Kai tik saugykla bus atnaujinta, ši klaida nebebus rodoma. Išskyrus tai, kad daugelis forumų taip pat nori išvalyti talpyklą, tačiau tai nėra šios klaidos sprendimas.

Apžvalga Kodi Pyramid Kodi apžvalga

Šis priedas atsirado kaip mažas, tačiau dabar jis pelnė gerą vardą tarp „Kodi“ vartotojų. „Pyramid Kodi“ sukūrė „Tomb Raider Movies“ ir yra visas paketas visiems transliacijos mėgėjams.

„Pyramid Kodi“ vartotojai dažnai rekomenduoja „Kodi“ vartotojams dėl patogios vartotojo sąsajos. Tai galima pamatyti per „Reddit“ diskusijų temas apie mėgstamiausius „Kodi“ priedus, skirtus srautiniam perdavimui. Vienas vartotojas ne tik pavadino šį priedą, bet ir išvardijo jo bibliotekos įvairovę. Pažvelkite į:
piramidės apžvalga

Būtent patenkinti vartotojai yra išraiškingi!

Apžvalga Piramid Kodi Twitter atsiliepimai

Piramidės Kodi sugrįžimas tikrai padarė laimingus. Vienas iš „Twitter“ vartotojų tvitino apie tai apie „Piramidės“ grąžinimą:

VISKAS VIENAME PAPILDYJE GRĮŽAMA SU NAUJU DUOMENŲ RINKINIU !!!! PIRAMIDAS NEBUS !!!! https://t.co/u8Fm0MqN5P per @YouTube #kodi #pyramid

– „Doggmatic 71“ (@ Doggmatic71), 2017 m. Lapkričio 7 d

Taip pat buvo „Ilgalaikis piramidės vartotojas“, išreiškiantis savo džiaugsmą:

Myliu tave, brolelis, kad ir toliau tai darysi … JŪS TIK TIKROS PRIEŽASTYS, KAD TIK PATIKRINATE KODI! filmai visada yra 1-asis su atnaujinimais … Niekas to nedaro … Tik „Tomb Raider“ filmai (atsiprašau, kad čia ilgai sekęs) Piramidė

– „im lil Rickas“ (@DannyZiko), 2017 m. Lapkričio 21 d

Baigiamieji žodžiai

Kiekvienas trečiosios šalies „Kodi“ priedas yra unikalus ir suteikia vartotojams galimybę pamatyti jų vaizduotę viršijančius dalykus. Piramidės sugrįžimą akivaizdžiai vertina vartotojai, nes yra tik keli patikimi priedai, turintys tokias galimybes ir funkcijas. Piramidė „Kodi“ tikrai yra gražuolė.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map