Kaip įdiegti “Plexus” ant Kodi per mažiau nei minutę

Dabar galite tiesiogiai transliuoti mėgstamą turinį naudodami „Kodi“ priedą „Plexus“. „Plexus“ yra nemokamas trečiųjų šalių tarpusavio srautinio perdavimo priedas. Tai vartotojams suteikia galimybę lengvai transliuoti mėgstamą turinį. Bet diegiant trečiųjų šalių „kodi“ priedus, naujiems vartotojams kartais būna sunku. Šiame tinklaraštyje jums bus paaiškinta, kaip įdiegti rezginį „Kodi“ žingsnis po žingsnio.


Tai yra išsamus diegimo vadovas, paaiškinantis, kaip naudoti „plexus kodi“ priedą skirtingose ​​operacinėse sistemose. Peržiūrėję jo vadovą, galėsite lengvai pasiekti „Plexus“ srautus.

Kaip įdiegti „Plexus“ ant „Kodi Krypton 17“ ar naujesnės versijos

 1. Bėk Kodi aplikacija. Spustelėkite nustatymai piktograma, esanti kairiajame stulpelyje.kaip įdiegti rezginį
 2. Pasirodys kelios parinktys, pasirinkite „Failų tvarkyklė“.kaip įdiegti rezginį ant 17 ar naujesnės versijos „Kodi krypton“
 3. Atsiras naujas langas, pasirinkite „Pridėti šaltinį“Iš kairiojo stulpelio.kaip pridėti rezginį ant kodi
 4. Kai paprašoma pridėti šaltinio langą, du kartus spustelėkite eilutę, kurioje rodomas „“.plexus kodi sąranka
 5. Čia įveskite nuorodą „http://areswizard.uk/Ir spustelėkite „Gerai“.plexus kodi nustatymai
 6. Dabar įveskite pavadinimą „arų“, Spustelėkite„Gerai“.plexus kodi konfigūracija
 7. Įvedę saitą ir pavadinimą, dar kartą spustelėkite Gerai ir grįšite į failų tvarkyklę.pridėti failo šaltinį plexus kodi atsisiųsti ZIP adresą
 8. Dabar grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir spustelėkite „Priedai“.plexus kodi neveikia
 9. Dabar pažiūrėkite į kairiosios stulpelio viršuje pasirodys langelio piktograma. Spustelėkite ant tos dėžutės piktogramos. Spustelėkite „Įdiekite iš ZIP failoIr spustelėkite „arų“.rezginiai arai
 10. Bus rodomos kai kurios kodi saugyklos, spustelėkite „repository.aresproject-0.1.0.zipplexus kodi addon
 11. Dabar palaukite, kol saugykla bus įdiegta, po įdiegimo pasirodys pranešimas. Kai pasirodys pranešimas, spustelėkite „Įdiekite iš saugyklos“.plexus kodi žemyn
 12. Dabar pasirinkite „Ares Project“.rezginio srautas
 13. Palaukite pranešimo apie įjungtą priedą. Spustelėkite „Programos priedai“.kaip įdiegti rezginį kodi jarvis 16 ar senesnėje versijoje
 14. Pasirinkite „Plexus“. Spustelėkite „Įdiegti“.įdiegti rezginį iš tvaddonų
 15. Palaukite pranešimo „įjungta papildoma priemonė“. Kai pasirodys pranešimas, galėsite pasiekti rezginio srautus.plexus kodi jarvis 16

Kaip įdiegti „Plexus“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnei versijai:

 1. Bėk Kodi taikymas.
 2. Spustelėkite SISTEMA ir atidarykite „File Manager“.
 3. Spustelėkite “Pridėti šaltinį“.
 4. Spustelėkite eilutę su užrašu „“.
 5. Įveskite nuorodą „http://ares-repo.eu“ ir spustelėkite „padaryta“.
 6. Pavadinkite šią nuorodą kaip „areą“ ir spustelėkite „Gerai“.
 7. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną.
 8. Spustelėkite „Sistema“.
 9. Spustelėkite “Priedai“.
 10. Nuo šios našlės spustelėkite „Įdiekite iš ZIP failo“.
 11. Spustelėkite “arų“.
 12. Pasirinkite „saugykla.aresprojektas-x.x.x.zip“.
 13. Saugykla bus įdiegta, turėsite palaukti, kol „Priedas įjungtasPasirodo pranešimas.
 14. Spustelėkite “Įdiekite iš saugyklos“.
 15. Pasirinkite „Ares Project“.
 16. Spustelėkite “Programos priedai“.
 17. Spustelėkite “Rezginys“.
 18. Spustelėkite Įdiegti.
 19. Palaukite pranešimo „priedas įjungtas” pasirodyti.
 20. Čia jį turite, dabar įdiegtas „Plexus“.

Kaip įdiegti „Plexus“ į „Kodi MAC“:

 1. Prieš aš jums pasakysiu, kaip naudoti rezginį „Kodi“, pirmiausia turėtumėte žinoti, kaip įdiegti „Kodi“ „Mac“. Toliau pateikiami „Kodi“ diegimo „Mac“ veiksmai:
 2. Atsisiųskite „Kodi for Mac“ iš https://kodi.tv/download “.
 3. Atidarykite „Kodi“ disko vaizdą.
 4. Įdiekite programinę įrangą „Mac“, vilkdami ir nuleisdami „Kodi“ piktogramą į aplanką „Programos“.
 5. Paleiskite „Kodi“ programą.
 6. Gali būti rastas pranešimas, kuriame teigiama, kad šios programos negalima paleisti, nes ji yra iš „nenustatytas kūrėjas“.
 7. Atvira sauga & Privatumo nustatymai ir „Leisti programoms, atsisiųstoms iš:
 8. Viskas! Kodi bėgs ir bus atitinkamai naudojamas.
 9. Dabar „Plexus“ diegimo „Kodi“ procedūra yra panaši į aukščiau aptartas. Galite kreiptis į juos, norėdami pasiekti „Plexus“ srautus.

„Plexus Kodi“ pataisymai / neveikia / klaidos / problemos:

„Plexus kodi“ priedas paprastai turi daug problemų diegiant ar naudojant. Kai kurie klausimai gali būti šie:

Nepavyko įdiegti „Plexus Kodi“

Diegiant „Plexus“ ant „Kodi“ kyla tam tikrų problemų dėl šaltinio failo klaidų. Kadangi tai yra trečiosios šalies priedas, šaltinio nuorodos ir toliau blokuojamos arba jų serveriai paprastai neveikia. Dauguma vartotojų, bandančių įdiegti „Plexus“, naudoja šaltinį „http://fusion.tvaddons.co“. Šis šaltinis buvo uždarytas prieš keletą mėnesių ir vėliau buvo pakartotinai paskelbtas. Dėl pasenusių šaltinių nuorodų vartotojai susiduria su diegimo problemomis.

Sprendimas

Norėdami išspręsti tokius diegimo klausimus, pirmiausia turėtumėte žinoti esamą; atnaujintos tiesioginės nuorodos. Šiuo metu http://areswizard.uk/ ir http://areswizard.co.uk/ yra tiesioginiai šaltiniai ir juos galima naudoti „Plexus“ įdiegimui „Kodi“ be jokių problemų.

„Plexus Kodi“ srauto atsilikimas

Lėtas naršymas ir srauto vėlavimas yra pagrindinė internetinių srautinių platformų problema. Jie gali išlikti kartas nuo karto, sukurdami vartotojui erzinančią situaciją.

Sprendimas

Šią problemą galima lengvai išspręsti įdiegus „Ares“ vedlį. Eikite į programos priedus ir įdiekite „Ares Wizard“. Įdiegę „Ares“ vedlį, galėsite išvalyti talpyklą ir miniatiūras. Tai padės išspręsti problemą, o naršymas ir srautinis perdavimas bus vykdomas nepriekaištingai. Arba gausite geriausius kodi burtininkus.

„Plexus Kodi“ pasenusios saugyklos

Įdiegę ZIP failą dažniausiai turėsite susidurti su priedų diegimo problemomis. Siūloma įdiegti keletą saugyklų, tačiau galite susipainioti pasirinkdami iš jų.

Sprendimas

Geriausias būdas pasirinkti tinkamą saugyklą yra pamatyti, kuris iš jų yra atnaujintas. Iš sąrašo pasirinkite naujausią versiją, kad įdiegtumėte priedą. „Ares Project 0.1.7“ yra naujausias saugykla, iš kurios galima įdiegti „Plexus“ priedą. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip atblokuoti saugyklas naudojant „kodi vpn“.

Viską suvynioti

Apibendrinant viską, įdiegti „Plexus“ į „Kodi“ nėra daug vargo. Nors tai yra ilgas procesas, tačiau vis dėlto „Kodi“ teikiama patirtis yra verta, ypač kai kalbama apie „Plexus“. „Kodi“ įdiegimo „Plexus“ procedūra yra beveik panaši kiekvienoje platformoje. Diegiant iškyla problemų, nes tai yra trečiųjų šalių priedai ir nėra oficialūs, todėl jų palaikymas ne visada pasiekiamas arba neatitinka ženklo. Panašiai saugyklos ir toliau uždaromos, todėl kyla problemų diegiant. Tačiau aš kruopščiai išnagrinėjau visus aspektus, kad padėčiau mėgautis „Plexus“ patirtimi. Galų gale rekomenduočiau visada naudoti „Kodi VPN“ paslaugą, kad užtikrintumėte savo privatumą ir apsisaugotumėte.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map