Kaip įdiegti “Popodi kukurūzų” laiką “Kodi” mažiau nei per 2 minutes

Dimitrologijos popcorn laiko saugykla

Pats „Popcorn Time“ yra internetinės žiniasklaidos srautams pritaikyta platforma, kurioje integruotas „BitTorrent“ klientas. Tačiau „Kodi“ priedų kūrėjai manė, kad būtų puiku atnešti šią srautinio perdavimo platformą į „Kodi“.


Taigi jie sukūrė „Popcorn Time Kodi“ priedą, leisdami vartotojams išplėsti pramogų akiratį ir transliuoti filmus be apribojimų į papildomas bibliotekas..

Nepaisant to, naudojant tokius priedus, labai rekomenduojama apsaugoti savo tinklą. Naudokite „Kodi“ VPN, kad užšifruotumėte srautą ir suteiktumėte geresnę srautinio perdavimo patirtį.

„Popcorn Time Kodi“ diegimo vadovas

 1. Kaip įdiegti “Popcorn Time” laiką Kodi Leia ir Krypton
 2. Kaip įdiegti „Popcorn“ laiką „Kodi Jarvis“ svetainėje
 3. Kaip įdiegti „Popcorn“ laiką „Kodi Firestick“
 4. Atsisiųskite „Kodi Popcorn Time Zip File“
 5. Apžvalga Kodi Popcorn Time
 6. „Kodi Popcorn“ laikas neveikia / klaidos / problemos

Šiame vadove pateikiami išsamūs žingsniai, kaip įdiegti „Popcorn Time“ „Kodi“. Taigi atlikite šiuos veiksmus:

Kaip įdiegti „Popcorn“ laiką „Kodi Leia“ arba „Krypton“ versijose

 1. Paleisk „Kodi“ Kriptonas > Pasirinkite Nustatymai piktogramą, kurią matote viršuje > Spustelėkite Failų tvarkyklė.Kaip įdiegti „Popcorn“ laiką „Kodi Krypton 17.6“ ar naujesnėje versijoje
 2. Kairėje ekrano pusėje slinkite žemyn ir dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Tipo Dimitrologijos saugykla URL https://archive.org/download/repository.lazarus-0.1 > Spustelėkite Gerai > Dabar įveskite saugyklos pavadinimą i.e. „Lozorius“ > Spustelėkite Gerai.popdžiandis ant kodi
 3. Eiti į Kodi namai paspausdami ant „Backspace“ Raktas > Pasirinkite Priedai > Spustelėkite Dėžutės formos viršutiniame kairiajame kampe esanti piktograma pavadinimu „Package Installer“.kaip nustatyti popcorn laiko addon apie
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Slinkite žemyn ir pasirinkite Lozorius > Spustelėkite saugykla.lazarus-0.1.zip > Dabar palaukite, kol saugykla bus įdiegta. > Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Dabar surask Lozoriaus saugykla.įdiegti popcorntime iš ZIP failo
 5. Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite Kodi popkorno laikas > Paspauskite Diegti Mygtukas.nustatyti popcorntime laiką ant ugniagesio
 6. Norėdami peržiūrėti priedą, eikite į Kodi namai > Spustelėkite Priedai > Tada Vaizdo įrašų priedai > Kodi Popkorno laikasKaip įdiegti „Popcorn“ laiką „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

Kaip įdiegti „Popcorn“ laiką „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Paleiskite „Kodi Jarvis“ > Eikite į sistemą > Tada failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Dabar įveskite URL http://dimitrology.com/repo/, kur parašyta „Nėra“ > Spustelėkite Atlikta > Rūšis saugyklos pavadinimas „Dimitrologija“ > Spustelėkite Atlikta > Spustelėkite Gerai.
 3. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu > Sistema > Priedai > Tada spustelėkite Įdiegti iš ZIP failo > Dimitrologija > kodipopcorntime.repository-1.0.0.zip
 4. Spustelėkite Įdiegti iš saugyklos > „Markop 159“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Kodi popkorno laikas > Diegti > Mėgautis!

Kaip įdiegti „Popcorn“ laiką „Kodi Firestick“

„Popcorn Time“ įdiegimas „Kodi Firestick“ yra panašus į aukščiau paminėtus veiksmus. Tačiau yra tam tikrų „Firestick“ VPN žingsnių ir reikalavimo, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, todėl laikykitės toliau pateiktų nurodymų:

 1. Paleiskite „Firestick“ > Spustelėkite Sistema > Nustatymai > Gamintojo nustatymai > Įgalinkite programas iš nežinomo šaltinio ir ADB derinimą.
 2. Eikite į „Firestick“ namus > Spustelėkite paieškos juostą > Įveskite Kodi ir spustelėkite jį > Paleisk „Kodi“.
 3. Dabar atlikite veiksmus, nurodytus „Kodi Leia“, „Krypton“ ar „Kodi Jarvis“.

Atsisiųskite „Kodi Popcorn Time Zip File“

Yra būdas įdiegti „Kodi Popcorn Time 2017“ tiesiai ant „Kodi“. Pirmiausia reikia atsisiųsti „Kodi Popcorn Time Zip File“ ir atlikti toliau nurodytus veiksmus:

 1. Paleisk „Kodi“ > Bakstelėkite priedų meniu > Eikite į „Package Installer“ piktogramą viršutiniame kairiajame kampe > Spustelėkite Įdiegti iš ZIP failo.
 2. Kai pasirodys laukelis, turite „Naršyti“ arba „Įkelti“ ZIP failą, kurį atsisiuntėte prieš pradėdami šiuos veiksmus..
 3. Failo atsisiuntimas užtruks > Dabar spustelėkite Įdiegti iš saugyklos > Iš sąrašo pasirinkite „Markop 159 Repository“ > Eikite į vaizdo įrašų priedus > Spustelėkite „Kodi Popcorn Time“ > Paspauskite „Install“ > Baigta, mėgaukitės!

„Popcorn Time“ taip pat galima atsisiųsti iš šių atsisiuntimo nuorodų:

 • Atsisiųskite „Kodi Popcorn Time“ per „GitHub“
 • Atsisiųskite „Kodi Popcorn Time“ iš „Lazarus“ saugyklos
 • Atsisiųskite Dimitrologijos saugyklą

Apžvalga Kodi Popcorn Time

„Popcorn Time“ yra bene patogiausias būdas žiūrėti laidas ir filmus. Ypač, kai suporuotas su kodi dėžute.

– „8spook“ (@ 8synced) 2017 m. Spalio 30 d

Žiūrėti filmus ir TV laidas yra daug lengviau nei bet ką šiame pasaulyje ir būtent tai galvoja „Kodi“ vartotojai. Abu milžinai pirmą kartą susitinka Kodi pasaulyje.

Oi !! Aš apie tai žinau. „Popcorn“ laiką naudoju kur kas daugiau nei „showbox“. Aš visiškai nenaudoju Kodi.

– Frankas Boatengas (@ AFYB01), 2017 m. Birželio 30 d

Didžiąją dalį „Kodi“ vartotojų vis dar nežino, kad yra „Kodi Popcorn Time“ priedas, kurį galite įdiegti „Kodi“. „Kodi“ programinė įranga yra daug didesnė nei „Popcorn Time“ ir neturėtų būti palyginimų. Įdiegę „Popcorn Time 2017“, „Kodi“ programinė įranga tapo dar didesnė.

„Kodi Popcorn“ laikas neveikia / klaidos / problemos

Nepavyko įdiegti priklausomybės

Ši klaida gali atsirasti dėl to, kad jūs naudojote neteisingą saugyklą, kurioje nėra atnaujintos „Kodi Popcorn Time“ versijos.

Sprendimas

Įdiegę „Kodi Popcorn Time 2017“ iš Dimitrologijos saugyklos išspręsite problemą, nes joje bus atnaujinta versija, paruošta „Kodi“ vartotojams. Aukščiau išvardinti žingsniai, aprašyti vadove, aptaria „Popcorn Time from Dimitrology“ diegimą.

Nėra srauto

Dažnai galite pastebėti, kad srautiniu būdu perduodant naujausią žiniasklaidos turinį „Popcorn Time“ metu pasirodo pranešimas „Nėra srautų“. Taip yra todėl, kad „Popcorn Time“ renkasi šaltinį iš torrentų, o kartais šių torrentų nėra.

Sprendimas

Nėra greito šios problemos sprendimo, nes tai yra vienintelis „Popcorn Time“ trūkumas. Tačiau vis tiek galite pereiti prie „Kodi“ ir įdiegti „Covenant“ priedą bei transliuoti nemokamus filmus ir TV laidas.

Norėdami suvynioti reikalus

„Popcorn Time“ yra gerbėjų mėgstamiausias transliacijos grotuvas, kuris srautinių šaltinių srautą perduoda tiesiogiai „Kodi“ programinėje įrangoje. „Kodi“ galite tiesiogiai žiūrėti filmus ir TV laidas. Šiame vadove mes aptarėme, kaip įdiegti „Popcorn Time“ ant „Kodi“, kad galėtumėte mėgautis ling valandomis pramogų. Žr. Šį palyginimo vadovą apie pūsti kukurūzai ir kodai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map