Kaip įdiegti „Pro Sport“ ant „Kodi“ per mažiau nei 5 minutes

Nesvarbu, ar tai būtų amerikietiškas futbolas, ledo ritulys ar bet kurios kitos sporto šakos pasaulyje, „Pro Sport“ turi visa tai. Tai yra trečiųjų šalių „Kodi“ priedas, kuriame galite žiūrėti Amerikos sportą tiek, kiek norite. „Pro Sport Kodi 2017“ tiesiogiai transliuoja sportą iš bet kurio pasaulio krašto ir perduoda jį tiesiai į „Kodi“ dėžutes arba kompiuterį.


Šiame vadove aptariame, kaip įdiegti „Pro Sport“ ant „Kodi“ ir „Fire Stick“. Toliau nagrinėjami visi klausimai, susiję su „Pro Sport Kodi“, todėl skaitykite toliau!

Kaip įdiegti „Pro Sport“ „Kodi Jarvis 16“
Kaip įdiegti “Pro Sport” ant “Kodi Fire Stick”
Kaip atnaujinti „Pro Sport“ programą „Kodi“
„Pro Sport Kodi“ atsisiųsti pašto adresą
Apžvalga Sportas Pro Sport Kodi Reddit įvertinimas
„Pro Sport Kodi“ neveikia / klaidos / problemos

Kaip įdiegti „Pro Sport“ ant 17 ar naujesnės versijos „Kodi Krypton“

 1. Paleisk „Kodi“ jūsų sistemoje > Eiti į Nustatymai (krumpliaračio piktograma, esanti viršutiniame meniu) > Dabar spustelėkite Failų tvarkyklė > Čia turėsite du kartus spustelėti Pridėti šaltinį.kaip įdiegti profesionalų sportą
 2. Kai langas atsidarys, spustelėkite ten, kur rašoma ‘Nė vienas’ > Tada įveskite URL https://cazwall.com/repo/ ir spustelėkite Gerai > Pavadinkite saugyklą ‘SC’ ir spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl taip, kad dėžutė užsidaro.kaip įdiegti „pro sport“ ant 17 ar naujesnės versijos „Kodi krypton“
 3. Eiti į Kodi namai > Spustelėkite Priedai skirtukas kairiajame meniu > Dabar spustelėkite Langelio piktograma esantis viršuje.kaip pridėti sportą ant kodi
 4. Čia reikia spustelėti Įdiekite iš ZIP failo variantas > Tada pasirinkite SC iš ilgo sąrašo > Tada spustelėkite Saugykla > Dabar pagaliau spustelėkite saugykla.simplycaz-1.0.2.zip > Palaukite, kol jis bus įdiegtas.„pro sport kodi“ ZIP failo atsisiuntimo URL
 5. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Slinkite žemyn ir spustelėkite Tiesiog „Caz Repo“ > Tada Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite „Pro Sport“ > Diegti.„pro sport kodi“ sąranka
 6. Norėdami peržiūrėti priedą, eikite į Kodi namai > Priedai > Vaizdo įrašų priedai > „Pro Sport“ > Dabar žiūrėkite NHL, NFL NBA ir kitas sporto šakas per „Pro Sport“.

„Pro sport kodi“ nustatymai

Kaip įdiegti „Pro Sport“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Paleiskite „Kodi Jarvis“ > Bakstelėkite Sistemos meniu > Spustelėkite parinktį „File Manager“ > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Atidarę dialogo langą spustelėkite „Nėra“.
 2. Tipas URL https://cazwall.com/repo/ ir spustelėkite padaryta > Įveskite pavadinimą ‘SC’ ir spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai uždaryti dėžę.
 3. Dabar grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Sistema variantas dar kartą > Tada spustelėkite Priedai > Įdiekite iš ZIP failo > Pasirinkite SC iš sąrašo > Dabar spustelėkite Saugykla > saugykla.simplycaz-1.0.2.zip
 4. Dabar pasirinkite Įdiekite iš saugyklos > Tiesiog „Caz Repo“ > Vaizdo įrašų priedai > „Pro Sport“ > Diegti > Mėgaukitės gyvu sportu!

Kaip įdiegti “Pro Sport” ant “Kodi Fire Stick”

 1. Ekrane atidarykite „Fire Stick“ įrenginį > Eikite į nustatymus > Spustelėkite Įrenginys > Tada kūrėjo variantas > Dabar pasirinkite Įjungti ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.
 2. Dabar eikite į „Fire Stick“ namus > Atidarykite „Kodi“ ir atlikite veiksmus, aprašytus aukščiau esančiame skyriuje.

Kaip atnaujinti „Kodi“ „Pro Sport“

„Kodi“ automatiškai atnaujina „Kodi“ priedus. Jei jūsų „Kodi“ neatnaujina priedų, turite tai padaryti rankiniu būdu.

 1. Norėdami atnaujinti „Pro Sport“ rankiniu būdu, atidarykite Kodi > Tada spustelėkite Priedai > Vaizdo įrašų priedai > Tada Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Sport Sport“ ir spustelėkite Informacija.
 2. Ekrano apačioje rasite Atnaujinti parinktį, todėl spustelėkite ją. Arba jūs taip pat galite spustelėti Automatinis atnaujinimas parinktį, esančią šalia atnaujinimo parinkties, ir pasukite ĮJUNGTA.

„Pro Sport Kodi“ atsisiųsti pašto adresą

Kitas būdas atsisiųsti „Pro Sport Kodi 2017“ yra per ZIP kodą. Spustelėkite ČIA, kad atsisiųstumėte tiesiog „Caz Repo“, ir atlikite toliau nurodytus veiksmus:

 1. Paleisk „Kodi“ > Eikite į priedus > Langelio piktograma > Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite atsisiųstą ZIP failą ir įkelkite jį.
 2. Spustelėkite Įdiegti iš saugyklos > Tiesiog „Caz Repo“ > Vaizdo įrašų priedai > „Pro Sport“ > Diegti.

Apžvalga Sportas Pro Sport Kodi Reddit įvertinimas

„@ESPNCleveland Pro“ sporto programa „Kodi“ svetainėje „Firestick“, aš neturėjau problemų dėl žaidimo žiūrėjimo.

– „Tully Mars“ (@ TullyMars6), 2017 m. Spalio 7 d

„@ESPNCleveland Pro“ sporto programa „Kodi“ svetainėje „Firestick“, aš neturėjau problemų dėl žaidimo žiūrėjimo.

– „Tully Mars“ (@ TullyMars6), 2017 m. Spalio 7 d

„Kodi“ vartotojai stebėjo amerikietišką futbolą naudodamiesi „Pro Sport App“ „Kodi Fire Stick“. Žmonėms nėra problemų žiūrėti žaidimą dėl jo siūlomos transliacijos kokybės.

„Kodi“, „Sports“, „Pro Sport“, NFL, pasirenka žaidimą ir tada pasirenka srautą. Gali tekti pažiūrėti kelis srautus, kad rastum gerą. Pic.twitter.com/XLu2oqtIrz

– sara (@ sarahleigh27), 2017 m. Rugsėjo 17 d

Kai kurių „Kodi“ vartotojų teigimu, jums gali tekti spustelėti keletą „Pro Sport“ priedų srautų, kad galėtumėte gauti tinkamą srautą darbui su „Kodi“. Šis teiginys teisingas, nes dėl autorių teisių gynimo pretenzijų kai kurie tiesioginio srautinio perdavimo tinklo šaltiniai gali būti uždaryti tiesioginių veiksmų metu.

„Pro Sport Kodi“ neveikia / klaidų problemos

„Pro Sport Kodi 2017“ neveikiančios problemos gali likti su jumis visą likusį gyvenimą, tačiau mes turime tinkamą šio priedo sprendimą. Kai kurie klausimai ir jų sprendimai pateikiami žemiau:

„Pro Sport“ klaidų patikrinimo žurnalas

Ši „Kodi Pro Sport“ klaida įvyksta, kai diegiate neteisingą ar uždarytą saugyklą. Bet kuriuo atveju žurnalo tikrinimo klaida taip pat gali pasirodyti, kai bet kuris priedas yra laikinai išjungtas.

Sprendimas

Norėdami išspręsti šią problemą, turite apsvarstyti galimybę įdiegti „Pro Sport“ su „Simply Caz Repo“. Įdiegus šį priedą kitose saugyklose, gali nepavykti tinkamai veikti.

Lėtas naršymas arba šaltinių nerasta

Kai kuriems „Kodi“ vartotojams didžiausia jų problema gali būti lėtas naršymas arba tiesiog nėra galimybės naršyti. Kai spustelite šaltinį norėdami žiūrėti tiesioginį sportą, esate nusivylęs sužinojęs, kad jis neperduodamas.

Sprendimas

Norėdami lėtai naršyti, turite išvalyti „Kodi“ talpyklą, kad padidintumėte naršymo greitį. Dabar, kai vertinama „Be šaltinio klaidos“, „Pro Sport“ rodo tik tas rungtynes, kurios žaidžiamos tiesiogiai. Nėra jokių svarbiausių rungtynių ar analizės prieš sportą analizės. Taigi šaltinius galima rasti tik pradedant tiesioginį veiksmą.

Apvyniokite

„Pro Sport“, „Kodi“ priedas, turintis tiesioginį Amerikos sportą, yra labai populiarus „Kodi“ priedas tarp Amerikos „Kodi“ vartotojų. Tai tiesiogiai transliuoja NFL, NHL ir NBA rungtynes ​​su HD transliacija. Šis vadovas padeda įdiegti „Pro Sport“ „Kodi“ su „Simply Caz Repo“ ir žiūrėti tiesioginį sportą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map