Kaip įdiegti „PureVPN“ „FireStick“ ir „FireTV“?

„PureVPN-FireStick“


Atsisiųskite „PureVPN for FireStick“ ir mėgaukitės sklandžiu ir saugiu srautiniu perdavimu naudodami vieną iš geriausių „FireStick“ VPN..

Galėsite transliuoti bet kokį turinio pavadinimą iš bet kurios platformos ir iš bet kurios norimos vietos, apeidami geografinius apribojimus. Be to, jums nereikia jaudintis dėl savo privatumo, nes tai yra labai patikimas paslaugų teikėjas, siūlantis karinio lygio šifravimą.

„PureVPN FireStick“ funkcijos

„PureVPN“ yra nuostabus paslaugų teikėjas, siūlantis tokias populiariausias funkcijas kaip:

 1. Patogi vartotojui sąsaja
 2. Leidžiami 5 vienu metu jungtys
 3. Panaikinamas visų svetainių, turinčių geografinę vietą, pvz., „Netflix“, „Hulu“, „Sling TV“ ir kt.
 4. Įtraukta tunelių padalijimo funkcija
 5. Greitaeigiai serveriai
 6. Galima žudymo jungiklio funkcija
 7. 31 dienų pinigų grąžinimo garantija
 8. Klientų palaikymas visą parą

Kaip nustatyti „PureVPN“ „Amazon FireStick“?

Norėdami atsisiųsti „PureVPN“ iš „FireStick“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Eikite į „PureVPN“ svetainę ir užsiprenumeruokite jai tinkamiausią paketų planą.
 2. Atsisiųskite „PureVPN“ programą į „FireStick“ arba „Fire“ naudodami „Amazon App Store“.
 3. Įdiegę atidarykite programą ir prisijunkite naudodami „PureVPN“ kredencialus.
 4. Dabar prisijunkite prie norimos vietos iš galimų regionų sąrašo.
 5. Prisijungę galėsite lengvai transliuoti viską, ką norite žiūrėti, ir galėsite apeiti bet kurią geografiškai ribotą svetainę.

„Amazon FireStick“ programos, kurios geriausiai veikia su „PureVPN“

1. „Netflix“

Internetinio srautinio perdavimo platforma numeris viena yra lengvai prieinama ir prieinama visame pasaulyje. Tačiau problema ta, kad kiekviename regione yra skirtinga biblioteka ir daugelis garsių turinio pavadinimų yra riboti geografiškai. JAV „Netflix“ biblioteka turi geriausius „Netflix“ turinio pavadinimus, kuriuos galima pasiekti tik per JAV serverį.

Čia „PureVPN“ padės šifruoti srautą ir leisti apeiti geografinius apribojimus. „Netflix“ garsėja sparčiojo transliavimo paslauga, o „PureVPN“ serveriai įsivaizduoja nuostabų derinį.

2. Plutono televizorius

Plutono televizija yra nuostabi nemokama tiesioginio transliavimo programa, leidžianti vartotojams nemokamai žiūrėti daugybę kanalų „FireStick“. Tačiau yra ir „Pluto“ televizoriaus planas, kuris vartotojams suteikia daugiau kanalų iš viso pasaulio.

3. Tubi

„Tubi“ gali būti laikomas „Netflix“, skirtu laisvų krovinių gabentojams, nes jame yra platus populiaraus turinio pavadinimų asortimentas, kurį galima transliuoti kaip „Netflix“. Tačiau aš panaudojau terminą „freeloaders“, nes jis yra visiškai nemokamas ir nereikalauja jokio abonentinio mokesčio. Tačiau nieko gero neišvengia, todėl jums gali tekti susidurti su problemomis dėl skelbimų.

4. „Euronews“

Jei esate naujienų vartotojas, mėgstantis neatsilikti nuo visų naujausių naujienų ir naujienų, tuomet „Euronews“ yra kaip tik jums. Čia pateikiamos visos naujausios žinios iš viso pasaulio įvairiomis kalbomis.

5. ESPN

Kas nežino apie ESPN? IT iš tikrųjų yra vienas populiariausių transliavimo kanalų visame pasaulyje. ESPN „FireStick“ suteikia nemokamus srautus tiesioginiams žaidimams ir leidžia vartotojams žiūrėti mėgstamus žaidimus keliuose įrenginiuose.

Tačiau nemokama funkcija neteikiama kiekviename žaidime ar renginyje, nes kai kurie srautai yra mokami už peržiūrą ir jiems reikalingi prisijungimo prie laido prisijungimo duomenys..

„PureVPN“, skirtas 1-osios kartos „FireStick“

Geriausias „PureVPN“ dalykas „FireStick“ yra tai, kad jis yra vienintelis VPN teikėjas, palaikantis pirmosios kartos „FireStick“. Kitų VPT teikėjų negalima tiesiogiai atsisiųsti iš pirmosios kartos „FireStick“ ar „Fire TV“ įrenginių, tačiau „PureVPN“ galima lengvai įdiegti ir naudoti virš jų.

Kiti VPN teikėjai negali būti įdiegti 1-osios kartos „FireStick“ ir „Fire TV“ įrenginiuose, ir jiems reikia apeiti metodą. Tačiau „PureVPN“ sutelkė dėmesį į šią spragą ir suteikė išplėstinį palaikymą pirmajai „FireStick“ įrenginio versijai, kurią vis dar plačiai naudoja tūkstančiai žmonių..

„PureVPN“ apie „FireStick“ DUK

Kodėl jums reikia VPN „FireStick“?

„FireStick“ plačiai naudoja apsvaigusieji stebėtojai ir internetinės transliacijos specialistai, mėgstantys transliuoti daugybę įvairių rūšių turinio iš viso pasaulio. Viena iš problemų, su kuria susiduria vartotojai, yra geografinis turinio apribojimas, kurio negalima apeiti be VPN.

VPN ne tik šifruoja jūsų srautą ir suteikia jums saugią prieigą prie užblokuotų ar apribotų svetainių, bet ir apsaugo nuo IPT.

Ar „PureVPN“ yra patikimas?

Taip „PureVPN“ yra patikimas VPN tiekėjas, todėl jis laikomas vienu geriausių „FireStick“ VPN. Jis neturi nei DNS, nei IP nutekėjimų, turi griežtą be žurnalų politiką ir turi karinio lygio šifravimo protokolą.

IS PureVPN yra geresnis nei nemokamas „FireStick“ VPN?

Taip, „PureVPN“ saugumo požiūriu yra geresnis nei nemokamas „FireStick“ VPT. Nemokamų VPT teikėjų DNS nutekėjimai yra daug ir daugelis iš jų yra prieštaringi dėl duomenų žurnalų tvarkymo. Tačiau „PureVPN“ nelaiko jokių žurnalų ir turi labai stiprų AES-256 šifravimo protokolą, todėl yra labai saugus.

Išvada

„Amazon FireStick“ ir „FireTV“ vartotojai visada skundėsi dėl turinio neprieinamumo ir tai yra dėl geografinių apribojimų. Antra, daugybė vartotojų, bandydami transliuoti naudodami „Amazon FireStick“, dėl savo interneto paslaugų teikėjų susiduria su droselio problemomis.

Turėdami „PureVPN for FireStick“, vartotojai galės transliuoti savo mėgstamą turinį lengvai apeidami geografinį apribojimą. Be to, jie galės mėgautis sklandžiu srautiniu perdavimu per didelės spartos „PureVPN“ serverius ir būti saugūs nuo IPT problemų.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map