Visų šaltinių transliacija (SALTS) yra geriausias pasirinkimas žiūrėti HD filmus ir TV laidas „Kodi“. Konkuruodamas su visų laikų populiariausiu „Kodi“ priedu „Exodus“, jis siūlo visą pramogų rinkinį jūsų šeimai. Tik keli geriausi „Kodi“ priedai užtikrintų HD vaizdo kokybę su keliomis neveikiančiomis nuorodomis, SALTS yra vienas iš jų.

„Kodi News“Kada nors girdėjai apie Kodi NUOLATAS? Taip, jie yra tiesa & trukdo milijonams žiūrėti nemokamą turinį. VPT gali išlaikyti jūsų tapatybę anoniminę ir saugią. „PureVPN“ yra geriausias jūsų sprendimas apsisaugoti nuo DMCA pranešimų, autorių teisių problemų & įvairių priedų, tokių kaip „Neptūnas Rising“, „Paktas“ ar „GAIA“, atblokavimas.purevpn cta

Šis vadovas „Kodi“ vartotojams supažindina, kaip „Kodi“ įdiegti PARDUOTUVAL. Mes minime SALTS įrengimo „Kodi Krypton“ ir „Kodi Jarvis“ etapus.

Kaip įdiegti SALTS „Kodi Jarvis“ 16 versijoje
Kaip įdiegti SALTS ant Kodi Fire Stick
Kaip įdiegti SALTS ant „Kodi Box“
SALTS vs Exodus
Neveikia SALTAI / Kodi klaidos / problemos
SALTS Kodi forumas ir biblioteka

Kaip įdiegti SALTS „Kodi Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi Kryptonas sistemoje > Spustelėkite krumpliaračio piktogramą viršuje, taip pat vadinamą Nustatymai piktogramą > Tada reikia pasirinkti Failų tvarkyklė variantas > Dabar slinkite žemyn ir dukart spustelėkite Pridėti šaltinį kairėje ekrano pusėje.Kaip įdiegti druskas ant Kodi
 2. Spustelėkite ‘Nė vienas’ parinktis, kai pasirodys langas > Čia jūsų paprašys įvesti Saugyklos URL, taigi tipo http://kdil.co/repo/ > Tada spustelėkite Gerai > Šiek tiek žemiau jo reikalauja saugyklos arba laikmenos šaltinio pavadinimo, taigi įveskite Kodilis > Dabar spustelėkite Gerai uždaryti dėžę.kaip įdiegti druskas kodi kriptono 17 ar naujesnėje versijoje
 3. Dabar grįžkite į Kodi namai paspausdami „Backspace“ kelis kartus paspauskite klaviatūros klavišą, jei norite tęsti kitus veiksmus > Tada spustelėkite Priedai > Dabar pasirinkite Pakuočių montuotojas piktogramą.kaip pridėti druskos ant kodi
 4. Ekrane pamatysite keletą variantų, kuriuos turite spustelėti Įdiekite iš ZIP failo > Tada pasirodys langas, suraskite ir spustelėkite Kodilis > Tada kodil.zip > Palaukite kelias minutes, kol įvyks diegimas.druskos kodi atsisiųsti zip URL
 5. Baigę diegti, eikite į Įdiekite iš saugyklos variantas > Dabar slinkite sąrašą žemyn ir spustelėkite Kodilis > Dabar pasirinkite Vaizdo įrašų priedai iš galimybių > Tada surask SALOS ir spustelėkite Diegti.druskos ant kodi nustatymo
 6. Grįžkite į Kodi namai jei reikia peržiūrėti, kas yra šio priedo viduje > Dabar pasirinkite Priedai > Vaizdo įrašų priedai > SALOS > Filmai > Mėgautis!

druskos kodi nustatymai

Kaip įdiegti SALTS „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atidaryk savo Kodi programinė įranga > Atidaromas meniu sąrašas, horizontaliai išdėstytas ekrane, dabar spustelėkite Sistema Meniu > Dabar Failų tvarkyklė > Tada dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Spustelėkite ‘Nė vienas’ parinktį, kai langelis pasirodys ekrane > Dabar įveskite „Kodil“ saugyklos URL kodivpn.co/repo/kodil.zip ir spustelėkite padaryta > Dabar įveskite žiniasklaidos šaltinio pavadinimą „Kodilis“ ir spustelėkite padaryta > Dabar, norėdami uždaryti langelį, spustelėkite Gerai.
 3. Jums reikia grįžti į „Kodi“ pagrindinis meniu tęsti kitus veiksmus > Tada spustelėkite Priedai > Langelio piktograma > Tada Įdiekite iš ZIP failo variantas.
 4. Slinkite žemyn ir spustelėkite Kodilis > Tada kodil.zip > Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > „Kodil“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Dabar pasirinkite SALOS > Spustelėkite Diegti > Mėgautis!

Kaip įdiegti SALTS ant Kodi Fire Stick

 1. Atviras Gaisro lazdelė > Eiti į Nustatymai > Spustelėkite Kūrėjo variantas > Tada reikia įjungti Programos iš nežinomo Šaltiniai ir ADB derinimas.
 2. Pasirinkite Gerai kai pasirodys langelis, įspėjantis.
 3. Grįžti pas Gaisro lazdelės namai > Dabar pasirinkite Paieška variantas ir tipas „Kodi“ ir spustelėkite jį.
 4. Kai atidarysite Kodi, turite atlikti tuos pačius veiksmus, kaip aptarta Kodi Krypton ir Kodi Jarvis.
 5. Perskaitykite mūsų „Kodi firestick“ / „firetv“ lengvo montavimo vadovą.

Kaip įdiegti SALTS ant „Kodi Box“

Geriausios „Kodi“ visiškai pakrautos dėžutės yra nelegalios daugelyje šalių, taigi, jei turite kurią nors iš šių dėžių, jau turite SALTS. Bet jei turite „Kodi“ dėžutę, kuri nėra visiškai įkelta, turite atlikti kelis pagrindinius veiksmus.

Jei turite „Android Kodi“ dėžutę, tuomet lengvai rasite „Kodi“ iš „Google Play Store“, kurią galite įdiegti tiesiogiai. Įdiegę galite atlikti veiksmus, kurie yra paryškinti „Kodi Krypton“ ar „Jarvis“. Žingsniai išlieka vienodi visoms „Kodi“ dėžutėms.

SALTS vs Exodus

SALTS vs Exodus

„Sodi“ ir „Exodus Kodi“ priedas buvo pristatyti vienas po kito, kai „Kodi“ pateko į rinką. Tačiau „Exodus“ populiarėja tarp „Kodi“ gerbėjų ir netrukus sulaukė dėmesio. SALTS taip pat tapo populiariu priedu, tačiau jis buvo laikomas lygiu Exodus.

Teisingai, teisėsaugai pradėjus susidorojimą su trečiųjų šalių „Kodi“ priedais, SALTS gana greitai įsilaužė, tačiau „Exodus“ išlaikė savo pozicijas. Metams bėgant, „Exodus“ stovėjo aukštai, nepaisant iškilusių sunkumų, ir tai yra pagrindinis skirtumas tarp dviejų priedų.

Neveikia SALTAI / Kodi klaidos / problemos

SALTS niekada nebuvo tas pats, kai teisėsauga vykdė susidorojimą su trečiųjų šalių priedais. Buvo imtasi apribojimų rodyti autorių teisių turinį, dėl kurio buvo uždaryti populiarūs priedai. Nuo to laiko SALTAS susidūrė su daugeliu problemų, tarp kurių kai kurios iš jų pateikiamos toliau:

SALTS Nepavyko įdiegti priklausomybės

Kai bandote įdiegti ZIP failą, kad užbaigtumėte papildinio diegimo procesą, jis parodo „Nepavyko įdiegti priklausomybės klaidos“. Tai gali atsirasti dėl kelių priežasčių. Viena šios klaidos priežasčių, kai kapinynas neveikia. Kita šios klaidos atsiradimo priežastis yra tai, kad saugykloje atliekamas bet koks atnaujinimas.

Sprendimas

Turime du sprendimus dėl dviejų priežasčių, kodėl atsiranda ši klaida. Jei taip atsitiko dėl nepavykusio saugyklos, rekomenduojame naudoti „Kodil“ saugyklą, kaip aptarta šiame vadovo vadove. Tačiau jei ši klaida atsiranda dėl bet kokio atnaujinimo saugykloje, tada jūs turite palaukti maždaug valandą ir pabandyti įdiegti dar kartą.

SALTS Nerasta jokių šaltinių

Galite būti nuliūdę, kai pamatysite klaidą „Nerasta šaltinių“, kuri dažnai pasitaiko SALTS „Kodi“ priede. Kai paleidžiate bet kurį filmą srautiniam perdavimui, jis kelias minutes įkeliamas ir paskutinę akimirką jus nukreipia.

Jei atsitiks kažkas panašaus, tai todėl, kad srautas nebepasiekiamas ir jums gali tekti išbandyti kitą filmą ar TV laidą.

Sprendimas

Prieš pradėdami SALTS teikiamus šaltinius, galbūt norėsite išvalyti visą talpyklą. Sužinokite viską apie talpyklos išvalymą „Kodi“.

SALTS Kodi forumas

Kadangi SALTS yra trečiųjų šalių priedas ir daugelyje šalių laikomas neteisėtu, todėl oficialių forumų nėra. Tačiau jei norite įsitraukti į diskusijas, susijusias su SALTS, turite apsvarstyti „Reddit“ įrašą.

SALTS Kodi biblioteka

SALTS siūlo „Kodi“ vartotojams įvairių pramoginių laikmenų turinį, toliau pateikiamas „SALTS Kodi“ bibliotekos sąrašas:

 1. Filmai
 2. TV laidos

Apvyniokite

SALTS „Kodi“ priedas garsėja įvairiapusiška pramogų žiniasklaidos medžiaga, kurią siūlo „Kodi“ vartotojams. SALTS taip pat siūlo HD turinio peržiūrą, todėl tai yra naudingas „Kodi“ priedas. Šiame vadove mes aptarėme, kaip įdiegti SALTS „Kodi“, taigi įdiekite šį priedą ir mėgaukitės HD filmais ir TV laidomis.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me