Kaip įdiegti „Schism“ TV versiją ant „Kodi Leia“, „Krypton And Jarvis“

„Schism TV Build“ yra populiarus „viskas viename“ „Kodi Build“ įrenginys. Iš viso jame yra septyni kūriniai, kuriuos galima pakeisti keičiant odą..


Mes pateikiame paprastą būdą, kaip įdiegti „Schism TV Build on Kodi“, kur galite gauti daug geriausių „Kodi“ priedų vienoje vietoje ir taip pat galite sekti šiuos geriausius „Kodi“ vedlių vadovus, kad gautumėte daugiau parinkčių..

Atminkite, kad „Kodi“ turėtumėte naudoti VPN, kad atblokuotumėte geografiškai ribotų priedų srautus ir apsaugotumėte savo internetinį privatumą.

Čia yra naujas būdas įdiegti „Schism TV Build on Kodi“ su išsamiu vadovu:

Įspėjimas! Turėtumėte naudoti „Kodi VPN“, kad liktumėte anonimi, kai naudojate „Schism TV Build“, nes tai apsaugos jūsų privatumą. Suteikite 85% nuolaidą „PureVPN“ ir transliuokite neribotą turinį „Schism TV Build“.

Kaip įdiegti televiziją „Schism“ Kodi Leia ir Krypton

 1. Atviras Kodi > Eiti į Nustatymai pagrindiniame „Kodi“ ekrane > Failų tvarkyklė.kaip įdiegti schism tv
 2. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite Tipas http://dimitrology.com/repo ir spustelėkite Gerai > Įveskite laikmenos šaltinio pavadinimą Dimitrologija ir spustelėkite Gerai.kaip įdiegti schism tv remiantis kodi kriptografijos versija 17
 3. Grįžkite į Kodi Pradinis ekranas > Priedai > Spustelėkite Montavimo paketas viršutiniame kairiajame kampe esanti piktograma.kaip įdiegti
 4. Įdiekite iš ZIP failo > Pasirinkite Dimitrologija > Pasirinkite įskiepis.video.dimitv.zip.atsisiųsti ZIP failą
 5. Palaukite papildinio įjungti > Dabar jūsų vedlys yra pasirengęs diegti.schizmos statyti Dimitrologijos TV saugyklą
 6. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Priedai > Programos priedai > Spustelėkite Dimitrologijos televizija > Paspauskite Įdiekite / atnaujinkite > Pasirodys iššokantis langas, kuriame bus prašoma įvesti kodą, spustelėkite Gerai.schism kodi statyti kodą
 7. Galite gauti kodaswww.dimitrology.com/getcode > Kas kelias valandas sukuriamas naujas kodas > Įveskite kodas pasirodžiusiame naujame laukelyje.schism kodi nustatymas
 8. Spustelėkite Įdiekite / atnaujinkite vėl > Pasirinkite Schizmo televizija Viskas viename „Krypton Ed“ versija 0.6 > Spustelėkite Taip.Schism kodi addon
 9. Spustelėkite Visas įdiegimas > Eik griebk užkandžio, kol jis parsisiųsti „Schism“ TV pastatymas.schism kodi neveikia / klaidos / problemos
 10. Kai diegimas bus baigtas, galbūt norėsite priversti uždaryti „Kodi“ ir, jei reikia, išjungti „Power-off“.
 11. Dabar atidaryta Kodi > Eiti į Nustatymai > Sąsaja Nustatymai > Spustelėkite Oda kuris yra kairėje juostoje > Pasirinkite bet kurią Schizmo oda tu nori > Spustelėkite Taip.www.schism-tv kodas
 12. Mėgaukitės naujausia filmų, TV laidų, turinio vaikams ir daugybės kitų kolekcija.

schizma viskas viename

Kaip įdiegti „Schism“ „Kodi Jarvis“ 16 versijoje

„Schism TV“ diegimas „Kodi Jarvis 16“ versijoje vykdomas ta pačia tvarka, kaip ir „Kodi Krypton 17“ versijoje. Tačiau dėl „Kodi“ versijos atnaujinimo šiek tiek pasikeitė ankstesnės „Kodi“ versijos išdėstymas, į kurį reikia atsižvelgti prieš diegiant..

Kodi Kryptone klavišą „Nustatymai“ žymi maža piktograma, esanti kairėje centre. Kodi Jarvisas „Nustatymų“ klavišą vaizduoja „Sistema“ ir neturi piktogramos. Be šių nedidelių pakeitimų, veiksmai išlieka tie patys.

Taigi, jei jums reikia įdiegti „Schism TV Build“ ant „Kodi Jarvis 16“ versijos, turėsite atlikti tuos pačius veiksmus, kaip aprašyta aukščiau pateiktame nuosekliame vadove..

„Schism“ yra puikus pastatymas, tačiau yra ir daugiau geriausių „kodi“ versijų, kurios padės transliuoti neribotas pramogas.

„Schism TV Kodi“ atsisiuntimas

 1. Atsisiųskite ZIP failą į savo kompiuterį arba naudojamą įrenginį > Eik į Kodi Pradinis ekranas > Spustelėkite Priedai > Spustelėkite Dėžutės piktograma.
 2. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite sistemą ir atidarykite įskiepis.video.dimitv.zip.
 3. Palaukite papildinio įjungtas pranešimas > Dabar jūsų vedlys yra pasirengęs diegti.
 4. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Priedai > Programos priedai > Spustelėkite Dimitrologijos televizija > Paspauskite Įdiekite / atnaujinkite > Pasirodys iššokantis langas, kuriame bus prašoma įvesti kodą, spustelėkite Gerai.
 5. Gauti kodas iš www.dimitrology.com/getcode >Tipas kodas dėžėje.
 6. Spustelėkite Įdiekite / atnaujinkite > Spustelėkite Schizmo televizija Viskas viename „Krypton Ed“ versija 0.6 > Spustelėkite Taip.
 7. Pasirinkite Visas įdiegimas > Palaukite, kol „Schism TV Build“ atsisiųs.
 8. Iš naujo paleiskite Kodi.
 9. Atviras Kodi > Eiti į Nustatymai > Sąsaja Nustatymai > Spustelėkite  > Pasirinkite savo mėgstamą Schizmo oda  > Spustelėkite Taip > padaryta > Viskas!

„Schism TV“ sukurkite naują kodą („Schism“ kodas „Kodi“)

Neįmanoma pasiekti „Schism TV Build“ kodo diegimo, nebent įvesite konkretų kodą, kurį galite rasti čia. „Schism“ televizijos kodas „Kodi“ atnaujinamas kas valandą dėl nežinomų priežasčių, tačiau gavę kodą jį galite įvesti diegimo proceso metu..

dabartinis kodas tv statyti kodai

Jei dėl ko jūsų kodas neveikia, atnaujinkite puslapį, kuriame jis parodys jums naują kodą, ir įveskite ten, kur jo reikia.

„Schism“ TV jubiliejaus pastatymas

„Schism“ TV jubiliejinis pastatymas buvo dar vienas „Kodi“ pastatymas, kuris tapo populiarus jo įkūrimo metu. Tai buvo lengvesnė versija, turinti tik 170 MB, palyginti su 264 MB „Schism TV Build“. Kadangi Schism TV projektas yra perkeltas į Dimitrologiją, šis statinys nebeveikia.

Vilties „Dimitrologija“ sugrąžins „Schism“ TV jubiliejinį pastatymą netrukus savo beviltiškiems gerbėjams. Iki to laiko „Kodi“ galite lengvai įdiegti „Schism TV Build“.

„Schism TV Kodi“ neveikia / klaidos / problemos

Nepavyko prisijungti prie saugyklos

Ši klaida atsiranda, kai neveikia saugyklos šaltinio nuoroda arba yra tinklo ryšio klaida.

Pataisyti

Norėdami pašalinti šią klaidą, visada patikrinkite šaltinio nuorodą, ar ji pasiekiama, ar ne. Antra, atsisiųsdami ir įdiegdami bet kurį priedą visada naudokite patikimą saugyklą.

Nepavyko įdiegti priklausomybės

Nepavyko įdiegti Priklausomybės klaida atsiranda, kai uždaroma saugykla, kurią naudojate diegimui, arba ji pasenusi.

Pataisyti

Šią klaidą galima lengvai pašalinti naudojant veikiantį naujausią saugyklą, kurioje yra visos atnaujintos priedų versijos..

Norėdami pridėti dalykų

„Schism TV Build“ yra populiarus pasirinkimas tarp naujų „Kodi“ vartotojų, kurie nėra įpratę atsisiųsti daugybę populiarių priedų. „Schism TV Build“ sujungia šiuos priedus vienoje vietoje, kur „Kodi“ vartotojai gali transliuoti filmus, TV laidas, turinį vaikams ir kitą „viskas viename“ pramogų turinį. Nors ir liko tikri, kad „Schism TV Build“ kodas keičiasi kas valandą. Šis kodas reikalingas norint įdiegti „Schism TV Build“ ant „Kodi“.

Tikiuosi, kad jums patiks kiekviena jo dalis!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map