Kas yra Vortex ant Kodi

„Vortex“ yra naujas sporto ir muzikos priedas, kurį sukūrė du technologijų pramonės milžinai, ty „Rock Crusher“ ir „Dreamweaver“. Šis priedas apima daugybę specialių sporto renginių, įskaitant futbolą, UFC, automobilių sportą ir dar daugiau.

„Rock Crusher“ ir „Dreamweaver“ niekada nenukenčia dėl kokybės, todėl iš jų abiejų galite tikėtis ne mažiau nei tobulas. Šiame vadove aptariame, kaip įdiegti „Vortex“ „Kodi“. Norėdami įdiegti šį priedą, atlikite toliau nurodytus veiksmus, susijusius su „Krypton“ ir „Jarvis“.

Kaip įdiegti sūkurį „Kodi 17“
Kaip įdiegti sūkurį „Kodi 16“
Atsisiųskite „Vortex Repo“
„Vortex Kodi“ neveikia / klaidos / problemos
Apžvalga Atsiliepimai apie Kodi Vortex

Įspėjimas! Turėtumėte naudoti VPN, kad liktumėte anonimi, naudodami „Vortex“, nes tai apsaugos jūsų privatumą. Suteikite 85% nuolaidą „PureVPN“ ir transliuoti neribotą turinį „Vortex“.

Kaip įdiegti sūkurį „Kodi Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi Kryptonas 17 jūsų sistemoje > Paspausti Nustatymų piktograma (krumpliaračio formos piktograma), esanti viršuje > Dabar pasirinkite Failų tvarkyklė variantas.kaip įdiegti sūkurį ant kodi
 2. Čia pamatysite saugyklų šaltinių sąrašą, slinkite žemyn ir Dukart spustelėkite apie Pridėti šaltinį > Pasirodys langas, kuriame turite spustelėti ‘Nė vienas’ > Tada įveskite Saugyklos URL http://www.rockodi.com/ ir spustelėkite Gerai > Dabar įveskite žiniasklaidos šaltinio pavadinimą ‘Rokas’ ir spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl.kaip įdiegti sūkurį kodi kriptono 17 ar naujesnėje versijoje
 3. Norėdami tęsti trečiąjį žingsnį, eikite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai > Dabar bakstelėkite Pakuočių montuotojas piktograma (dėžutės formos piktograma) viršutiniame kairiajame kampe.pridėkite sūkurį ant kodi
 4. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Pasirodys langas, kuriame turite slinkti žemyn ir spustelėti ‘Rokas’ > saugykla.Rockcrusher-1.6.zip > Reikės šiek tiek laiko įdiegti saugyklą.atsisiųskite „vortex kodi“ ZIP failą
 5. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > „Rockcrusher“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Suraskite ir spustelėkite Sūkurys iš sąrašo > Dabar spustelėkite Diegti > Palaukite, kol jis įdės priedą.sūkurys kodi sąrankoje
 6. Norėdami peržiūrėti priedą, grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai skirtukas > Dabar spustelėkite Vaizdo įrašų priedai > Jei pažiūrėsite į dešinę ekrano pusę, pamatysite „Kodi“ priedų sąrašą, slinkite žemyn norėdami rasti Sūkurys ir spustelėkite jį. Pradėkite naudoti „Vortex“ priedą.

sūkurys kodi nustatymuose

Kaip įdiegti sūkurį „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi Jarvis 16 jūsų sistemoje > Spustelėkite Sistemos parinktį, esančią ekrano apačioje > Dabar pasirinkite Failų tvarkyklė.
 2. Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį, kurį galite rasti sąrašo gale > Dabar pasirodo iššokantis langas, spustelėkite „Nėra“ > Įveskite URL http://www.rockodi.com ir spustelėkite Atlikta > Įveskite pavadinimą „Rokas“ ir spustelėkite Atlikta > Dabar spustelėkite Gerai.
 3. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Pasirinkite Sistemos variantas dar kartą > Tada spustelėkite „Priedai“ > Įdiekite iš ZIP failo > Iš sąrašo pasirinkite „Rokas“ > Spustelėkite saugykla.Rockcrusher-1.6.zip > Dabar palaukite, kol ji bus įdiegta.
 4. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > „Rockcrusher“ saugykla > Spustelėkite Vaizdo įrašų priedai > Sūkurys > Diegti > Palaukite, kol jis įdės priedą.

Atsisiųskite „Vortex Repo“

„Vortex“ priedas randamas „Rock Crusher“ saugykloje. Šią saugyklą taip pat galite atsisiųsti tiesiai iš savo sistemos, ištrinančią kai kuriuos aukščiau paminėtus veiksmus. Spustelėkite čia norėdami atsisiųsti „Vortex“ saugyklą ir atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atsisiuntę ZIP failą ir išsaugodami jį savo sistemoje, atidarykite „Kodi“ > Spustelėkite priedus > Paketų montuotojo piktograma.
 2. Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite atsisiųstą ZIP failą. Kai naršysite failą, įdiegimas užtruks keletą minučių.
 3. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > „Rockcrusher Repo“ > Vaizdo įrašų priedai > Sūkurys > Diegti > Mėgautis!

„Vortex Kodi“ neveikia / klaidos / problemos

„Vortex“ anksčiau buvo pasiekiama „Stream“ priedų saugykloje. Tačiau dabar jis turi savo saugyklą „Rockcrusher“, kurioje galite lengvai įdiegti „Vortex“. Perėjimas iš „Stream“ priedų į atskirą „Vortex“ priedą paskatino priedą sukelti tam tikrų problemų. Šiame tinklaraštyje pateikiamos naujausios „Vortex“ įdiegimo gairės, kurios veikia puikiai.

Neveikia „Vortex“ priedas

Iki kapinyno pakeitimo „Vorte“ dirbo gerai. Dabar, kai turi atskirą naują saugyklą, ji gerai veikia ir veikia „Kodi“.

Apžvalga Atsiliepimai apie Kodi Vortex

„Vortex“ leidžia tiesiogiai stebėti daugelį sporto renginių, įskaitant automobilių sporto lenktynes. Daugelis „Kodi“ vartotojų „Kodi“ įjungia „Vortex“ priedą, kad galėtų žiūrėti sportą internete be prenumeratos.

Ačiū @ rockcrusher01 už nuostabų # formula1 # patrauklų aprėptį #vortex. Geriausia lenktynių lenktynių programa „Kodi“.

– Nickas Anghelis (@nickanghel), 2017 m. Gegužės 13 d

„Kodi“ vartotojai „Vortex“ taip pat suvokia kaip aukščiausią priedą dėl jo HD srauto. Svarbiausia, kad visos jos transliacijos veikia nepriekaištingai, neįkeliant žiniasklaidos turinio.

@ rockcrusher01 #VORTEX yra geriausias (galbūt TIK dirbantis HD / Eng) „Grammy“ apdovanojimų srautas KODI. Rekvizitai ir TY pic.twitter.com/5nQwksR0id

– Nickas Anghelis (@nickanghel), 2017 m. Vasario 13 d

Norėdami pridėti dalykų

„Vortex“, naujas vardas „Kodi“ pasaulyje perėmė sporto ir muzikos priedų kategoriją. Tai yra dviejų populiariausių vardų, esančių „Kodi“ pasaulyje, „Rock Crusher“ ir „Dreamweaver“, produktas. Tai apima daugelį sporto renginių, įskaitant UFC PPV renginius, kuriuos sunku nemokamai peržiūrėti internete. Šiame vadove aptariame, kaip įdiegti „Vortex“ į „Kodi“ ir žiūrėti tiesioginį sportą. Peržiūrėkite mūsų „kodi vpn“ vadovą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me