„Specto Kodi“ atėjo į gyvenimą, kai „Genesis“ panaikino teisėsauga. „Specto“ šakutė buvo vienas iš „Kodi“ priedų, kurį išleido iškviesta kūrėjų komanda Ponas žino. Tai yra vaizdo įrašo priedas, kuriame yra filmai ir TV laidos. Jis turi panašią sąsają su „Exodus“ ir taip pat teikia automatinius vaizdo įrašų subtitrus.

Šiame vadove mes pateikėme išsamias instrukcijas apie kaip įdiegti “Specto Fork” ant Kodi. Taigi atlikite toliau nurodytus veiksmus:

Kaip įdiegti “Specto” šakę ant “Kodi Krypton 17” ar aukštesnės versijos

  1. Pirmasis žingsnis, kurio reikalauja „Kodi“ vartotojai, yra paleidimas Kodi jų sistemoje > Tada spustelėkite Nustatymų piktograma suraskite viršuje šalia maitinimo piktogramos > Čia pamatysite skirtingas parinktis, pasirinkite Failų tvarkyklė > Tai atsidarys saugyklos nuorodos puslapis, pridėkite saugyklą dukart spustelėdami Pridėti šaltinį.kaip įdiegti specto šakę
  2. Priešais jūsų ekraną pasirodys laukelis, todėl spustelėkite ten, kur parašyta ‘Nė vienas’ > Bus paprašyta įvesti URL saugyklos kodivpn.co/repo/kodil.zip ir spustelėkite Gerai > Apačioje turite įvesti saugyklos pavadinimą, taigi įveskite „Kodilis“ ir spustelėkite Gerai kad dėžutė dingtų.kaip įdiegti specto šakę kodi kriptono 17 versijoje
  3. Norėdami įdiegti saugyklą, turite grįžti į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai skirtukas > Dabar spustelėkite langelio piktogramą viršutiniame kairiajame kampe, taip pat žinomą kaip Pakuočių montuotojas piktogramą.specto šakutė ant kodi
  4. Pasirinkite parinktį Įdiekite iš ZIP failo > Turite rasti variantą „Kodilis“ ir spustelėkite jį > Rasite du ZIP failus, spustelėkite Kodil.zip > Tai įdiegs saugyklą.pridėti specto šakutę ant kodi
  5. Spustelėkite parinktį Įdiekite iš saugyklos > Tada Kdil saugykla > Vaizdo įrašai Pridėtiapie > „Specto“ šakutė > Spustelėkite Diegti.specto šakutė kodi sąranka
  6. Eiti į „Kodi“ pagrindinis meniu > Pasirinkite Skirtukas „Priedai“ > Spustelėkite Vaizdo įrašų priedai > „Specto“ šakutė > Taigi mėgaukitės!

specto šakutės kodi nustatymai

Kaip įdiegti „Specto“ šakę „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

  1. Norėdami įdiegti „Specto Fork“, pirmiausia turite atidaryti „Kodi“ savo sistemoje > Tada paspauskite skirtuke Sistema, esančiame pagrindiniame meniu > Tada failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite ‘Nė vienas’ > Įveskite URL kodivpn.co/repo/kodil.zip > Spustelėkite padaryta > Rūšis „Kodil“ > Spustelėkite Atlikta > Spustelėkite Gerai.
  2. „Kodi“ pagrindinis ekranas > Sistema > Spustelėkite prie priedų > Dabar paspauskite diegti iš ZIP failo > Kodilis > Kodil.zip > Palaukite diegimo > Įdiekite iš saugyklos > Kdil saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Paieška „Specto Fork“ iš labai ilgo priedų sąrašo > Tada spustelėkite Diegti > Priedo įdiegimas užtruks.
  3. Norėdami žiūrėti filmus ir TV laidas iš šio priedo, grįžkite į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Vaizdo įrašai > Priedai > „Specto“ šakutė!

„Specto“ šakutė neveikia

Gali būti įvairių priežasčių, neleidžiančių „Specto Fork“ dirbti su „Kodi“. Mes išvardijome 3 dažniausiai pasitaikančias klaidas, su kuriomis susiduria „Specto Fork“ vartotojai, čia jos yra:

„Specto Kodi“ srauto nėra

Naršydami žiūrėti filmą spustelėjate įvairias nuorodas ar šaltinius, kurie pasirodo pateikdami rekomendaciją. Kiekvieną kartą spustelėjus šias nuorodas jums sakoma, kad srautas negalimas. Ši klaida gali priversti „Kodi“ vartotojus išprotėti, nes jie turi pakartoti visą veiksmą dar kartą tik norėdami rasti srautą.

Sprendimas

Norėdami išspręsti šią problemą, turite atidaryti „Kodi“ > Eikite į priedus > Vaizdo įrašų priedai > Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Specto Fork“ ir eikite į „Nustatymai“. Priešais jūsų ekraną pasirodys laukelis, kuriame matysite daugybę skirtukų, esančių kairėje lango pusėje.

Eikite į „Filmai“ skyrių, kuriame rasite šaltinių ar svetainių sąrašą. Tai yra svetainės, iš kurių „Specto Fork“ pateikia jums filmus. Tu gali Išjunk svetainių, kurių nuorodos nutrūksta.

„Specto“ nepavyko įdiegti priklausomybės

Specto galima rasti daugelyje saugyklų. Tačiau ne visos saugyklos reguliariai atnaujina priedus. Jei kokiame saugykloje yra senesnė papildinio versija, tada jo nepavyks įdiegti, todėl bus parodyta „Nepavyko įdiegti priklausomybės klaidos“..

Sprendimas

Norėdami pašalinti šią klaidą, turite įdiegti „Specto Fork“ iš „Kdil“ saugyklos, kuri reguliariai atnaujina priedą savo saugykloje.

Nepavyko įdiegti „Specto“ šakutės

Ši klaida atsiranda dėl daugelio priežasčių, įskaitant interneto gedimą ir saugyklos išjungimą. Jei anksčiau buvote įdiegę saugyklą, kuri šiuo metu yra uždaryta, galite pamatyti priedus, nurodytus jo priedų skyriuje. Tačiau kai tęsite diegimą, pasirodo klaida „Diegti nepavyko“.

Sprendimas

Prieš pradėdami diegti „Specto Fork“, patikrinkite interneto ryšį, kitaip diegti vėl nepavyks. Kitas būdas išspręsti problemą yra patikrinti saugyklą, kuri veikia ir nėra uždaryta.

Specto vs Exodus

Iš pradžių „Specto Fork“ buvo išleista konkuruoti su „Exodus“ ir panašiais „Kodi“ priedais, siūlančiais nemokamus filmus ir TV laidas. Tačiau „Exodus“ tapo visų laikų populiariu priedu dėl savo atsparios kūrėjų komandos, kuri nuolat atnaujino „Exodus“ ir užtikrino, kad „Kodi“ vartotojams yra lengviau naršyti po jo priedą..

Kita vertus, nors „Specto Fork“ sėkmingai veikė įvairiomis progomis, tačiau vartotojams ji nepasiūlė tokios pačios vertės, kokią pateikė „Exodus“. Jam trūko šalinant blogas nuorodas, nesiūlė dažnų atnaujinimų, tuo tarpu niekada iš tikrųjų neišsiskyrė kaip stiprus konkurentas prieš „Exodus“..

Tačiau „Specto Fork“ turės paskutinį juoką, nes „Exodus“ pabaiga pasibaigs artimiausiu metu po to, kai „Paktą“ perims. Dabar „Kodi“ vartotojai gali įdiegti paktą vietoje „Exodus“.

Norėdami suvynioti reikalus

„Specto Fork“ niekada nebuvo nuosekliai vykdomas kaip priedas, tačiau, kai jis prisijungęs, nėra geresnio priedo, kuris atitiktų jo savybes. Tai yra panašu į „Genesis“ ir „Covenant“ priedą, tačiau jis turi tam tikrų problemų su „Kodi“ saugyklomis. Vis dėlto pastaruoju metu priedas veikia puikiai ir juo siekiama sklandžiai plaukti. Šiame vadove mes pateikėme instrukcijas, kaip įdiegti „Specto Fork“ ant „Kodi“.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me