Kaip įdiegti „Spinz“ televizorių – pradedančiųjų vadovas

Atnaujinti: Saugykla, kurioje yra „Spinz“ televizija, šiuo metu neveikia, taigi priedas neveiks nurodytu URL.


„Spinz TV“ yra „vieno langelio“ sprendimas visiems jūsų srautinės transliacijos poreikiams. Nesvarbu, ar tai būtų sportas, ar filmai, TV laidos, ar daugialypės terpės kanalai, naudodamiesi „Spinz TV“, jūs galite gauti visas šias funkcijas ir dar daugiau po vienu stogu. Šiame įraše mes jums parodysime, kaip įdiegti „Spinz“ televizorių „Kodi“ ir mėgautis visomis šiomis nuostabiomis funkcijomis. Nepamiršk patikrinti mūsų geriausių kodi burtininkų vadovo.

Kas yra „SpinzTV“?

„SpinzTV“ yra interneto protokolo televizija (IPTV), naudojanti loginį interneto protokolą (IP) įvairiems žiniasklaidos šaltiniams transliuoti, įskaitant TV laidas, filmus, sporto ir kitas pramogų programas. Kai kuriose geografijose tai laikoma neteisėta, todėl labai rekomenduojama naudoti geriausią „Kodi“ VPT. Kai jaučiatės nuobodūs ar neturite nieko bendro, naudodamiesi „Spinz TV“ galite transliuoti pasirinktą mediją ir akimirksniu užmušti nuobodulį.

Kaip įdiegti „Spinz“ televizoriaus versiją ant „Kodi Krypton 17“ versijos

Žemiau aprašyti veiksmai padės atsisiųsti „Spinz TV“ iš naujausios „Kodi Krypton 17“ versijos:

 1. Atsisiųskite ir paleiskite Kodi.kaip įdiegti
 2. Eik į savo Pradinis ekranas> spustelėkite raundą Nustatymai mygtuką >Failų tvarkyklė> Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį.kaip įdiegti
 3. Įveskite nuorodą http://repo.stvmc.net/dėžutėje, kur rodoma ‘Nė vienas’ >Įveskite programos pavadinimą „Spinz“ ar bet kurį kitą vardą, kurį jums patinka, ir spustelėkite Gerai.spinz tv žiniasklaidos šaltinis
 4. Grįžk prie savo Pradinis ekranas paspausdami „Esc“ mygtuką jūsų klaviatūroje >Priedai>spustelėkite dėžutės formos piktograma viršuje.„spinz tv kodi“ naršyklė
 5. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo >„SpinzTV“ > Saugykla.SpinzTV-0.0.1.zip.„spinz“ TV saugyklos ZIP failas
 6. Palaukite, kol diegimas bus baigtas.
 7. Pasirinkite Įdiekite iš saugyklos >„Spinz“ televizorius > Programos priedai >„Spinz“ TV vedlys > Diegti.„Spinz“ TV vedlys
 8. Eiti į Priedai> Programos priedai >„Spinz“ TV vedlys > ir rinkitės iš įvairių stato.„Spinz“ TV vedlys
 9. Diegti bet kuris pastatas jums patinka ir patinka!

Kaip įdiegti „Spinz“ TV versiją ant „Kodi Jarvis“ 16 versijos

„Spinz TV Build“ diegimas „Kodi Jarvis 16“ versijoje yra panašus kaip atsisiunčiant „Krypton 17“ versiją, o ne tai, kad šiek tiek pasikeitė išdėstymas, tačiau panašus procesas, kurį reikia tęsti.

Įdiegę „Spinz“ TV vedlį, susidursite su „Spinz“ televizoriaus, sukurto „Jarvis“, pavyzdžiais, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau:

kaip įdiegti spinz tv kodi jarvis 16 versiją

Kaip įdiegti „Spinz“ TV priedus „Kodi Krypton 17“ versijoje

Atsisiųsdami „Spinz TV“ priedą, pirmieji 6 žingsniai, atsisiunčiant „Spinz TV Build“, išliks tokie patys. Įdiegę saugyklą, atlikite kitus toliau aprašytus veiksmus:

 1. Pasirinkite Įdiekite iš saugyklos >„Spinz“ televizorius > Programos priedai >„Spinz TV Pro“ > Diegti.kaip įdiegti „Spinz TV“ priedus „Kodi Krypton 17“ versijoje
 2. Paspaudę „Spinz TV Pro“, tam reikės „Facebook“ ID ir slaptažodis.„spinz tv pro“ prisijungimas
 3. Spustelėdami Srauto sąrašas galite peržiūrėti įvairius kanalus, skirtus transliuoti mediją.

„Spinz TV Pro“ vaizdo įrašai

Kaip įdiegti „Spinz“ TV priedus „Kodi Jarvis“ 16 versijoje

„Spinz TV“ papildinio diegimas „Kodi Jarvis 16“ versijoje liks tas pats, kaip atsisiunčiant 17 versijoje, tačiau programinės įrangos išdėstymas gali būti pakeistas..

Rekomenduojama sistemoje įdiegti naujausią „Kodi“ versiją, t. Y. „Kodi Krypton 17“ versiją, kad būtų išvengta bendrų problemų ir klaidų..

„Spinz“ televizorius neveikia – kaip pataisyti

Dauguma problemų, kurios gali kilti diegiant „Spinz TV“, kyla dėl ankstesnių „Kodi“ versijų. Nauja Kodi versija, t. Y. Kodi Krypton 17 versija, išspręs didžiąją dalį problemų.

Kai kuriems vartotojams gali kilti problemų atsisiunčiant „Spinz TV“ iš saugyklos. Šią problemą galima išspręsti įjungus „Nežinomą šaltinį“. Tai galima išspręsti grįžus į pagrindinį ekraną> Priedai> Nustatymai > Įgalinti nežinomą šaltinį.

Kaip įdiegti „Hardnox“ versiją ant „Kodi Krypton 17“ versijos

Atsisiųsdami „Hard Nox“ versiją iš „Kodi Krypton 17“ versijos, turite tiksliai atlikti 8 veiksmus, kaip reikėjo atsisiųsti „Spinz“ TV versiją (minėta aukščiau). Tada viskas, ką jums reikia padaryti, tai iš įvairių Krypton statinių sąrašo pasirinkti „Spinz TV Hard Nox“. Tai turėtų įgalinti „Hard Nox“ kodą.

Kaip įdiegti „Hardnox“ versiją ant „Kodi Krypton 17“ versijos

Geriausias „Kodi“ „Spinz“ TV vedlys

Įdiegę „Spinz TV“ vedlį „Kodi“, rasite įvairių diegimui skirtų statinių sąrašą. Norėdami paminėti keletą geriausių „Spinz“ TV vedlių, pateikiame mūsų svarbiausius patarimus:

 1. „Spinz TV Premium Lite“
 2. „Spinz“ TV pavydas Kryptonas
 3. „Spinz TV Hard Nox“

Tai yra galingiausios „Kodi“ versijos, todėl galite transliuoti įvairius daugialypės terpės kanalus ir pramogų paketus po vienu stogu..

Norėdami jį suvynioti

Įdiegę „Spinz“ televizorių, puikiai tiks jūsų „Kodi Krypton 17“ versija, kurioje galėsite perduoti tūkstančius daugialypės terpės kanalų, filmų ir sporto pramogų viename pakete. Buvo pateiktas „Spinz“ TV diegimo „Kodi“ 16 ir 17 versijose vadovas, kuris atliekamas panašiais žingsniais, tačiau su kitokiu išdėstymu. „Spinz“ televizija „Kodi“ yra geriausias pasirinkimas žmonėms, norintiems visų filmų, sporto ir TV laidų skonių vienu šaukštu.

Palikite komentarą, jei manote, kad turite kokių nors klausimų.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map