„Titanium Kodi Build“ be abejonės yra vienas iš geriausių „Kodi“ konstrukcijų. „Kodi Titanium“ atsiliepimai buvo labai teigiami per visą jo buvimą ir būtent tai daro jį geriausiu.

Vykdykite mūsų vadovą, kad sužinotumėte, kaip įdiegti „Titanium Kodi“ versiją ir naudoti mokamą arba nemokamą „Kodi“ VPN savo saugumui ar geografiniam apribojimui.

Išskirtiniai „KodiVPN.co“ juodojo penktadienio specialieji pasiūlymai 2019 m
PureVPN

 10,95 USD / 1,32 USD / mėn

Paimkite šį pasiūlymą

banglentė

 11,95 USD 1,99 USD per mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą (3 mėnesiai nemokami)

Nevalia

 9,95 USD 2,75 USDPer mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą

Jame yra daug geriausių „kodi“ priedų, kurie lengvai patenkins bet kurio vartotojo poreikius. Jo siūloma turinio kokybė taip pat yra gera. Iš titano pagamintas „Kodi Kryptonite“ buvo vienas iš geriausių variantų.

Kas yra „Titanium Kodi Build“ ir „Kodi Titanium Build“ ypatybės

„Titanium Kodi Build“ yra vienas iš geriausių „Kodi build“, kurį šiuo metu galima rasti lentynoje. Ši versija turi visus svarbiausius filmų, TV laidų ir sporto priedų priedus, tokius kaip „Neptūnas Rising“, „Bob Unleashed“, JK „Turk“ grojaraštis, vaikų zona, „Gears TV“, „Vader’s Streams“, „Placenta“, „Sporto velnias“, PVR + Subs, Muzika, „Android Apps“, Tiesioginė televizija, „Sports Hub“, „Sports Replay“ ir daug daugiau.

Titano „Kodi“ versija nuolat atnaujinama ir yra nepaprastai greita, palyginti su kitomis „Kodi“ versijomis, nepaisant to, kad jos dydis yra daugiau nei 500 MB. Šis „Kodi“ pastatymas yra labai padoriai organizuotas ir labai draugiškas, nes visi priedai ir kategorijos yra suderinti iš anksto.

TV laidos

„Titanium build“ yra viskas, ko reikia tiesioginėms TV laidoms transliuoti ar HD vaizdams žiūrėti mėgstamiausias TV laidas. Priedai, tokie kaip „Gears TV“ ir „Vader“ srautai, puikiai tinka jūsų TV laidoms transliuoti. Dėl nuolatinių atnaujinimų, jos TV laidų biblioteka atitinkamai auga.

Filmai

Per šį „Kodi“ modelį galite žiūrėti geriausius naujus filmus, nes jame yra geriausi „Kodi“ priedai filmams, pavyzdžiui, „Neptūnas Rising“, „Placenta“ ir tt. Šie „Kodi“ priedai yra žinomi kaip vieni geriausių „Kodi“ priedų, skirtų visiems transliuoti. naujausi aukštos kokybės filmai.

Gyvas sportas

Geriausias dalykas „Kodi“ yra tai, kad jis leidžia vartotojams tiesiogiai transliuoti mėgstamas sporto varžybas „Kodi“ tinkle. „Titanium Kodi build“ turi „Sports Devil“ ir „Sports Hub Kodi“ priedus, kurie yra labai populiarūs „Kodi“ priedai, skirti transliuoti tiesioginius sporto renginius iš viso pasaulio..

Vartotojui, praleidusiam tiesioginį įvykį, jame yra „Sports replay Kodi“ priedas, kuris rodo visų sporto įvykių pakartojimus ir svarbiausius momentus..

Kiti

„Titanium Kodi build“ yra ne tik pramogos ir sportas, bet ir animaciniai filmai bei naujienų priedai visiems suaugusiems ir vaikams. „Titanium Kodi build“ yra vienas statinys visiems amžiaus segmentams, nes jis yra labai įvairus..

Titano Kodi saugykla

„Titanium Kodi Build“ galima įdiegti per „Supreme Builds“ saugyklą. Šioje „Kodi“ saugykloje yra ir daugybė kitų pastatų, skirtų Kodi Kryptonui ir Kodi Jarvisui.

Kaip įdiegti titano „Kodi“, pastatykite ant „Leia“ ir „Krypton“

„Titanium Kodi build“, skirtą „Kodi 17“, yra labai lengva įdiegti. Štai „Titanium build Kodi Krypton“ instaliacijos pavyzdys:

 1. Atidarykite Kodi > Spustelėkite Nustatymai piktogramą > Failų tvarkyklė.kaip įdiegti titano kodi statyti
 2. Spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite ‘Nė vienas’ > Įveskite tai URL http://repo.supremebuilds.com/ > Spustelėkite Gerai > Pavadink tai Aukščiausiasis > Spustelėkite Gerai.kaip įdiegti titano kodi, remiantis kriptono 17.6 ar senesne versija
 3. Grįžti į Pradinis ekranas > Pasirinkite Papildytions > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite Aukščiausiasis > Spustelėkite saugykla.supremebuilds-x.x.x.zip > Palaukite pranešimo.kaip pridėti titano kodi statyti
 4. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite „Supreme Builds“ saugykla > Atviras Programos priedai > Pasirinkite „Supreme Builds“ vedlys > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo.titano kodi
 5. Eiti į Kodi Namai Ekranas> Spustelėkite Priedai > Atviras Programos priedai > Pasirinkite „Supreme Builds“ vedlys > Pasirinkite Kriptonas stato > Pasirinkite Titano pastatymas.

titano kodi statyti

Kaip įdiegti titano „Kodi Build“ ant 16 ar naujesnės versijos „Kodi Jarvis“

 1. Atviras Kodi Jarvis (16.1 v.).
 2. Spustelėkite Sistema > Failų tvarkyklė.
 3. Spustelėkite skiltyje Pridėti šaltinį.
 4. Spustelėkite Nė vienas > įveskite URL http://repo.supremebuilds.com > Spustelėkite padaryta.
 5. Pavadink tai Aukščiausiasis> Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 6. Eik į sistemą > Atviras Priedai > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo.
 7. Pasirinkite Aukščiausiasis > saugykla.supremebuilds-x.x.x.zip > Palaukite pranešimo.
 8. Pasirinkite Įdiekite iš saugyklos >Spustelėkite „Supreme Builds“ saugykla > Eiti į Programos priedai > Spustelėkite „Supreme Builds Wizard“.
 9. Grįžti į pagrindinį ekraną >Spustelėkite Programos > Spustelėkite „Supreme Builds“ vedlys > Atviras Jarvisas stato > Titanas.

Atraskite geriausius kodi burtininkus, jei nenorite naudoti aukščiausio lygio vedlio.

Kaip įdiegti Titanium Kodi Build on Fire Stick

 1. Vykdykite mūsų vadovą ir įdiekite Kodi apie Gaisro lazdelė
 2. Eiti į Programuotojas Galimybės > ĮJunkite ADB derinimą ir Programos Nežinomi šaltiniai.
 3. Atviras Kodi apie Ugnis Laikykis.

Dabar atlikite aukščiau aprašytus veiksmus, susijusius su „Titanium Build“ diegimu Kryptone.

Jei norite atblokuoti suaugusiesiems skirtą turinį, naudokite mokamą nemokamą „Kodi“ VPN „Firestick“.

Kaip įjungti „Titanium Kodi“ trečiųjų šalių priedų ir kūrinių diegimą

 1. Atidarykite Kodi
 2. Spustelėkite Nustatymai piktogramą
 3. Spustelėkite Sistemos nustatymai.
 4. Spustelėkite skirtuką „Priedai“.
 5. Įgalinti nežinomus šaltinius.
 6. Dabar galėsite įdiegti trečiųjų šalių „Kodi“ priedus.

Titano Kodi neveikia / klaidos / problemos

„Titanium Build for Kodi 17“ / „Titanium Build for Kodi 17.6“ neveikia

Daugelis „Titanium Kodi 17.5“ vartotojų skundėsi, kad šis statinys neveikia arba nustoja veikti. Tačiau nedaug vartotojų skundžiasi šia „Titanium Kodi 17.6“ klaida.

Pataisyti

Pirmiausia išvalykite visus „Kodi“ duomenis, tada įdiekite „build“ saugyklą ir vėl sukurkite. Nauja instaliacija nesukels problemos.

Titanium Kodi Build atsisiųsti

 1. Atsisiųskite Pašto failas.
 2. Grįžti į Pradinis ekranas > Pasirinkite Papildytions > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite sistemoje į atsisiųstą failą > Spustelėkite saugykla.supremebuilds-x.x.x.zip > Palaukite pranešimo.
 3. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite „Supreme Builds“ saugykla > Atviras Programos priedai > Pasirinkite „Supreme Builds“ vedlys > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo.
 4. Eiti į Kodi Namai Ekranas> Spustelėkite Priedai > Atviras Programos priedai > Pasirinkite „Supreme Builds“ vedlys > Pasirinkite Kriptonas stato > Pasirinkite Titano pastatymas.

„Titanium Kodi Build“ atsiliepimai

„Twitter“ yra vieta, kurioje rasite visų tipų vartotojus, giriančius ir kritikuojančius kūrimą. Kalbant apie „Titanium Build“, tai šis vartotojas pagyrė tai labai trumpu sakiniu:

titano konstrukcijos peržiūra

Taip yra „Reddit“ atveju; šis statinys sulaukė tam tikrų pagyrų iš jo vartotojų!

Štai dar vienas:

titano pastatyti reddit apžvalga

Titano Kodi alternatyvos

Titanas yra labai patogus ir patikimas statinys. Bet jei kas nori išbandyti kokius nors geriausius „Kodi“ variantus, tai yra keli:

 1. Pabaisa
 2. Nėra ribų „Magic Build“
 3. Ugnies TV guru
 4. Impulsinis CCM

Titano „Kodi PIN“ APK

Norėdami prisijungti prie suaugusiųjų priedų, vartotojas reikalauja PIN kodo.

Norėdami suvynioti

„Titanium build“ turi puikių priedų, kurių nori kiekvienas vartotojas. Visada yra puiku turėti visus geriausius priedus per vieną kūrinį. Kitas puikus dalykas šioje kompozicijoje yra tas, kad jis yra patikimas ir srautai, pasiekiami naudojant jo priedus, veikia.

Vieną dalyką, kurį reikia atsiminti, kai naudojate „Kodi“, visada naudokite VPN. Tai apsaugo jūsų privatumą ir apsaugo jus nuo netinkamos įrangos.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me