Kaip įdiegti „UltraSurf“ VPN, skirtą „Kodi“

„UltraSurf“ VPN nėra toks populiarus VPT tiekėjas, tačiau tai tikrai yra pagrįstas pasirinkimas renkantis „Kodi“ VPN. Griežtai negalime jo priskirti geriausiu „Kodi“ VPN, tačiau „UltraSurf“ yra pagrįstas „Kodi“ VPT. Tai yra nemokamas VPN, reiškiantis, kad norint naudotis šia paslauga nereikia prenumeruoti.


Vykdykite šį vadovą ir sužinokite daugiau apie „UltraSurf“ VPN ir jo suderinamumą su „Kodi“ ir „FireStick“ įrenginiais.

Kaip įdiegti „UltraSurf“ VPN, skirtą „Kodi“

„UltraSurf VPN“ turėjo beta versijos „Kodi“ priedą, kurį buvo galima įdiegti tiesiai į „Kodi“, kaip ir „PureVPN Kodi“ priedą. Jį buvo galima rasti „Kobra“ saugykloje, tačiau kadangi jis neseniai buvo uždarytas, kol kas jokioje kitoje saugykloje nėra „UltraSurf Kodi“ priedo pėdsakų..

Todėl geriausias būdas naudotis šia paslauga yra įdiegti jos darbalaukio klientą „Windows“ ir paleisti „Kodi“. Galite atsisiųsti „UltraSurf“ „Windows Client“ ir įdiegti ją į savo sistemą. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, skaitykite mūsų instrukcijas, kaip įdiegti VPN „Kodi“ vadove.

Įdiegę tiesiog užsiregistruokite. Tada prisijunkite ir prisijunkite prie bet kurio norimo saugaus serverio. Prisijungę prie saugaus serverio, atidarykite „Kodi“ ir pradėkite transliaciją naudodami bet kurį „Kodi“ priedą. Vienas iš svarbiausių VPN pranašumų yra tai, kad galite mėgautis transliacija naudodamiesi „IPTV Kodi“ priedais, nes jie yra geografiškai apriboti..

Kaip įdiegti “UltraSurf VPN”

„FireStick“ tampa pirmuoju perpildytų stebėtojų pasirinkimu visame pasaulyje dėl savo prieinamumo ir savybių. Turėdami didelę programų įvairovę, tai leidžia vartotojams transliuoti beveik viską, ką jie nori žiūrėti. Tačiau žinant, kad daugelis žmonių mėgsta nemokamą transliaciją, „Kodi“ „FireStick“ tapo tendencija.

Turėti VPN „FireStick“ yra labai svarbu, net jei nenaudojate „Kodi“, nes daugelis programų ir jose esantis turinys yra riboti geografiškai. Daug vartotojų susiduria su problemomis transliuodami mėgstamus filmus, TV laidas ir pan., Nes jie yra geografiškai apriboti arba užblokuoti jų IPT.

Taigi, jei norite mėgautis nemokama internetinio srautinio perdavimo patirtimi, atlikite šiuos veiksmus, norėdami įdiegti „UltraSurf VPN“ „FireStick“:

 1. Paleiskite „FireStick“ > Pagrindiniame meniu spustelėkite paieškos parinktį.
 2. Tipas Siuntėjas ir spustelėkite paiešką.
 3. Paieškos rezultatuose spustelėkite programą „Downloader“ ir spustelėkite Gaukite.
 4. Įdiegę „Downloader“ programą savo „FireStick“, atidarykite programą.
 5. Dabar programos paieškos juostoje įveskite šį URL: https: // bitly / 2lSyySP > Spustelėkite Eik.
 6. Kai atsisiuntimas baigsis, spustelėkite Kitas.
 7. Spustelėkite įdiegti, kai pasirodys dialogo langas, ir palaukite, kol bus įdiegta programa.
 8. Įdiegę programą spustelėkite Atviras.
 9. Kai programa atsidarys, iš pradžių pamatysite perjungimo mygtuką. Spustelėkite jį, kad prisijungtumėte prie saugaus serverio.

Šis diegimo procesas užtruks vos 5 minutes, ir jūs būsite pasirengę saugiam srautiniam perdavimui. Tačiau, jei norite srautiniu būdu transliuoti nemokamą turinį „FireStick“, pirmiausia turėsite įdiegti „Kodi“ „FireStick“..

Ar „UltraSurf VPN“ yra saugus?

Tai yra pagrindinis kiekvieno vartotojo rūpestis, nes priežastis, dėl kurios žmonės pasirenka VPT, yra apsaugoti jų privatumą. Beveik kiekvienas VPT teikėjas teigia esąs geriausias ir saugiausias paslaugų teikėjas, tačiau pastaruoju metu daugelis teikėjų neįvykdė savo pretenzijų. DNS nutekėjimas ir nesėkmingas IP maskavimas yra įprasti dalykai, pastebimi naudojant nemokamus VPN tiekėjus.

Jų saugos protokolai nėra tokie stiprūs, kad galėtų užtikrinti visišką saugumą, kaip ir aukščiausios klasės VPN teikėjai. Štai kodėl daugeliui vartotojų kyla pasitikėjimo problemų, susijusių su nemokamais VPN teikėjais. „UltraSurf“ VPN yra vienas iš nemokamų paslaugų teikėjų, todėl daugelyje forumų jis suabejojo ​​daugybe žmonių. Mano nuomone, jei „UltraSurf“ naudojate srautiniam perdavimui, tai saugu naudoti paslaugą kaip ir bet kurią kitą.

„UltraSurf“ VPN apžvalgos

„UltraSurf“ VPN jau kurį laiką veikia pramonėje, o apie tai žino VPN industriją pažįstantys vartotojai. Norėdami suteikti jums geresnį vaizdą apie tai, ką kiti galvoja apie tai, įtraukiau keletą „Reddit“ gijų:

N3w0ne diskusijos komentaras "Kuris yra geriausias nešiojamasis, nemokamas vpn su europos serveriais.".

Šis vartotojas pateikė teigiamų atsiliepimų apie „UltraSurf“ VPN. Tačiau vienas iš svarbiausių dalykų, kurį reikia pastebėti, yra tai, kad jis taip pat užsiminė apie tai, kad panaudojo jį „YouTube“ atblokavimui. Tai reiškia, kad jei „UltraSurf“ VPN naudojate tik tam, kad apeiti apribojimus, tai yra geras pasirinkimas.

Komentaras iš diskusijos redditmaid komentaras iš diskusijos "Ar negaliu naudoti vietoj VPN ultragarso?".

Šis vartotojas aiškiai pabrėžė, kad „UltraSurf“ VPN negali būti naudojamas kitam, išskyrus svetainės atblokavimą. Jo minima priežastis yra teisėta, kad „UltraSurf VPN“ siūlomas saugumo protokolas yra abejotinas, kaip ir jų praktika. Ir vėl, taip yra kiekvienos nemokamos VPN paslaugos atveju.

Išvada

Baigdamas šią apžvalgą sakyčiau, kad „UltraSurf“ VPN yra pagrįsta paslauga internetiniams srautams transliuoti. Priežastis yra ta, kad ji atrakina beveik visas ribotas svetaines, ir tai, kad „UltraSurf Kodi“ patirtis taip pat yra patenkinta. Nepaisant to, nepatarčiau vartotojams pasirinkti šio VPN, jei jie nori aukščiausio lygio privatumo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map