Kaip įdiegti VPN „Kodi“ naudojant 2 skirtingus metodus [2020]

„Kodi“ pramonėje veikia ilgą laiką ir yra populiarus tarp apsvaigimų stebėtojų, nes pasižymi aukščiausio lygio funkcijomis ir aukštos kokybės turiniu. Be to, „Kodi“ turinio įvairovė neleis galvoti apie nieką kitą. Tai yra viena vieta pramogoms, naujienoms, sportui, muzikai ir dar daugiau.


Vienas didžiausių rūpesčių šiame skaitmeniniame amžiuje yra kibernetinis saugumas, o internetiniai srautizatoriai yra viena didžiausių jo aukų. „Kodi“ vartotojai srautiniu būdu perduoda turinį per jo priedus, kurie yra oficialūs arba neoficialūs (trečiųjų šalių) priedai. Oficialūs „Kodi“ priedai teikia srautus, kuriuos leidžia turinio savininkai ir platintojai, ir jie nėra susiję su jokiu piratavimu. Trečiųjų šalių priedai naudojami daugiau nei oficialūs, ir daugelis iš jų teikia piratinius srautus, o tai reiškia, kad jie yra nelegalūs naudoti.

Valdžia ir daugybė įsilaužėlių pasinaudoja internetinių srautinių kompiuterių pažeidžiamumu ir šnipinėja juos srautiniu būdu internete be jokių minčių. Šnipinėjimo programos ir kenkėjiškos programos yra dažna problema, su kuria susiduria milijonai interneto paslaugų teikėjų visame pasaulyje. Ypač kai naudojate atvirojo kodo platformą, tokią kaip „Kodi“, labai rekomenduojama apsaugoti savo privatumą.

Išmanieji vartotojai apsaugo savo privatumą ir buvimą internete per VPN, nes jie užkoduoja srautą ir apsaugo jūsų ryšį. Tačiau ne kiekvienas VPN gali būti naudojamas tiesioginiam srautiniam perdavimui, nes ne kiekvienas VPT teikėjas turi spartųjį serverį. Rekomenduočiau pasirinkti iš geriausio „Kodi“ VPT, kad apsaugotumėte privatumą nuo valdžios institucijų ir mėgautumėtės sklandžiu srautiniu perdavimu.

2 būdai, kaip naudoti VPN „Kodi“

Yra du skirtingi būdai, kaip galite naudoti „VPN“ naudodami „Kodi“ srautams atblokuoti ir privatumui palaikyti. Galite įdiegti VPN tiesiogiai „Kodi“, jei teikėjas turi tam skirtą „Kodi“ priedą. Priešingu atveju turėsite įdiegti VPN savo įrenginyje ir tada paleisti „Kodi“ per jį. Abu šie metodai yra išbandyti ir išbandyti, ir nė viename iš jų nepastebėta nė viena problema.

Pažvelkime į tai, kaip įdiegti VPN „Kodi“, naudojant abu šiuos metodus:

1. Kaip įdiegti VPN įrenginyje, kad būtų galima naudoti „Kodi“

Vienas iš efektyviausių būdų naudoti „VPN“ „Kodi“ yra įdiegti jį į savo įrenginį, tada paleisti „Kodi“ naudojant saugų ryšį. Naudojant tokį VPN netrukdysite srautiniu būdu ir galėsite atblokuoti srautus be jokių problemų. Šis metodas iš esmės tinkamas VPN teikėjams, kurie neturi tam skirto „Kodi“ priedo.

Norėdami įdiegti VPN savo įrenginyje, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

  1. Apsilankykite oficialioje teikėjo svetainėje ir prisiregistruokite gauti jo paslaugą, pasirinkdami jums tinkamiausią paketą.
  2. Dabar atsisiųskite klientui / programai, atitinkančiai jūsų įrenginį ir operacinę sistemą. Pvz., Jei naudojate „Windows“, atsisiųskite „Windows“ darbalaukio klientą.
  3. Atsisiuntę įdiekite klientą į savo įrenginį. Baigę diegti, prisijunkite prie paslaugos, naudodamiesi įgaliojimais, kurie jums buvo suteikti prisiregistruojant.
  4. Dabar prisijunkite prie saugaus serverio iš serverių sąrašo.
  5. Prisijungę prie serverio, įrenginyje atidarykite „Kodi“.
  6. Srautuokite su bet kokiu priedu, kurį norite naudoti, nebijodami apribojimų.

2. Kaip įdiegti VPN „Kodi“ – tiesioginis diegimas

„PureVPN“ yra vienintelis geriausias „Kodi“ VPN, turintis specialų „Kodi“ priedą, kuris leidžia vartotojams lengvai užsitikrinti privatumą srautiniu būdu. Šiame diegimo vadove naudojamasi saugykla, kurią teikia „PureVPN“, skirta Kodi. Visi vartotojai, kurie atnaujino „Kodi Leia 18“, atlikite šią procedūrą ir įdiekite VPN naujausioje „Kodi“ versijoje.

 1. Atsisiųskite „PureVPN“ saugyklos „ZIP“ failą.Kaip įdiegti VPN Kodi Krypton 17.6
 2. Atviras Kodi > Spustelėkite Priedai skirtukas.įdiegti vpn „kodi jarvis“
 3. Spustelėkite Langelio piktograma iš viršutinio kairiojo kampo > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas.kaip įdiegti vpn kodi transliacijai
 4. Pasirodys dialogo langas, suraskite atsisiųsto ZIP failo vietą ir atidarykite > priedas bus įdiegtas ir pasirodys pranešimas.kaip pridėti vpn ant kodi
 5. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai skirtukas> Eiti į Programos priedai > Pasirinkite PureVPN> Spustelėkite Priedo nustatymai > Pasirodys dialogo langas su parinktimis.purevpn skirtas kodi sąrankai
 6. Užveskite žymeklį virš VPN konfigūracijos parinkties ir įveskite savo „PureVPN“ prisijungimo duomenys > Spustelėkite Gerai > Dabar iš sąrašo prisijunkite prie norimo serverio.

saugus transliacija naudojant vpn for kodi

Kaip įdiegti VPN „Kodi Leia“ 17.6

Jei naudojate „Kodi Krypton“ 17.6 versiją, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite Kodi > Spustelėkite Priedai skirtukas > Spustelėkite parsisiųsti parinktis iš sąrašo.
 2. Pasirinkite Programos priedai > Slinkite sąrašą žemyn ir spustelėkite „Web Viewer“ > Spustelėkite Diegti > Palaukite, kol pasirodys pranešimas.
 3. Po to grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai > Eiti į Programos priedai > Pasirinkite „Web Viewer“.
 4. Atsidarys priedas ir pamatysite žiniatinklio naršyklės sąsają > Įveskite šią nuorodą „https://www.kodivpn.co/repo/purevpn.zip“ adreso juostą ir Spustelėkite Gerai > Pasirodys langas, kuriame bus prašoma jūsų leidimo atsisiųsti ZIP failą > Spustelėkite Taip.
 5. Įveskite paskirties vietą, kur norite atsisiųsti ZIP failą > Spustelėkite Gerai > Atsisiuntimas prasidės ir jums bus pranešta, kai atsisiuntimas bus baigtas > Spustelėkite Gerai vėl Uždaryti interneto peržiūros priemonė.
 6. Grįžti į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai > Spustelėkite Dėžė > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > atidarykite atsisiųsto ZIP failo paskirties aplanką > Spustelėkite service.purevpn.monitor.1.2.5.zip > Palaukite, kol bus įdiegtas priedas.
 7. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai skirtukas> Spustelėkite Programos priedai > Atviras „PureVPN Monitor OpenVPN“.
 8. Spustelėkite Priedo nustatymai > Įveskite savo Vartotojo vardas ir Slaptažodis prisijungti prie „PureVPN“ paskyros.
 9. Pasirinkite a šalies regionas iš kur norite prijungti internetą > Spustelėkite Gerai.

Kaip nustatyti Kodi VPN maršrutizatoriuje

Vienas geriausių būdų apsaugoti savo tinklą yra įdiegti VPN maršrutizatoriuje. Tokiu būdu ne tik galite saugiai transliuoti „Kodi“, bet ir mėgautis saugiu belaidžiu tinklu. Ši sąranka taip pat yra naudinga, kai vartotojai bando naudoti „Kodi on Fire TV Stick“ su VPN ant „Firestick“. Norėdami įdiegti VPN maršrutizatoriuje, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie „Tomato“ maršrutizatoriaus valdymo skydelio
 2. Kairėje pusėje esančiame skydelyje eikite į „Pagrindinis‘ > Spustelėkite „Tinklas
 3. Pasirinkite ryšį „TipasIš išskleidžiamojo meniu
 4. Įveskite savo VPN paskyros kredencialai teikia jūsų VPN paslaugų teikėjas.
 5. Varnelė ‘Naudokite DCHP‘Ir’Nuotoliniame tinkle naudokite numatytąją šliuzą
 6. Pagal PPTP vartai, įveskite serverio adresą, prie kurio norite prisijungti
 7. Palikite „Potinklio kaukė‘Ir’GalimybėsLauke, išskyrus tuos atvejus, kai jūsų VPN teikėjas nurodo
 8. „Connection Mode“ pasirinkite „Išlaikyti gyvąIš išskleidžiamojo meniu
 9. Patikrinkite, ar MTU yra nustatyta kaip numatytoji
 10. Taip pat įsitikinkite, kad jūsų LAN arba belaidžio ryšio nustatymai yra numatytosios
 11. Dabar slinkite žemyn į puslapį ir spustelėkite „SutaupytiIr viskas, jūs jau baigėte
 12. Galite patikrinti ryšio būseną apsilankę Statusas > Rąstai > Paskutinės 25 eilutės

Kaip įdiegti nemokamą VPN „Kodi“

Niekam nerekomenduoju nemokamo „Kodi“ VPT, nes jie nėra tokie patikimi kaip mokamų VPN teikėjai. Manoma, kad VPT suteiks jums apsaugą ir apims jūsų pažeidžiamumą, ko, manau, negali padaryti nemokami VPT teikėjai. Nemokami VPN vartotojai susidūrė su rimtomis problemomis, tokiomis kaip žurnalo tvarkymas ir DNS nutekėjimas. Iš gero ir patikimo VPT teikėjo nesitikima šių rimtų problemų.

Tačiau jei vis dar nenorite išleisti nė cento už VPN, galite išbandyti „TunnelBear for Kodi“. Tai yra vienas geriausių nemokamų VPN teikėjų, skirtų „Kodi“, turintiems serverius daugiau nei 22 šalyse, ir visos jos teikia greitą atsisiuntimą ir įkėlimą. „TunnelBear“ naudoja AES 256 bitų šifravimo protokolą ir turi griežtą nerašymo politiką.

„TunnelBear“ galite naudoti penkiuose įrenginiuose vienu metu, tačiau vienas „TunnelBear“ naudojimo trūkumas yra tas, kad duomenų limitas yra 500 MB per dieną. „TunnelBear“ neturi jokio skirto „Kodi“ priedo, tačiau jūs galite naudoti jį įdiegdami tiesiai į savo sistemą.

Išvada

Jums gali kilti klausimas, kodėl aš tiek daug akcentuoju „Kodi“ VPN naudojimą, nepaisant to, kad „Kodi“ yra teisėta srautinio perdavimo paslauga. Priežastis, kodėl aš akcentavau „Kodi“ naudojamą VPN, yra ta, kad internetinis srautas su „Kodi“ per jo trečiųjų šalių priedus gali būti, tačiau jūs rizikuojate ir niekas nenori susidurti su tokiu karščiu. Antra, kibernetinio saugumo problemos auga kiekvieną dieną ir visada geriau būti saugiems nei gailėtis.

Antras mano akcentas yra pasirinkti mokamą VPN paslaugą, o ne nemokamą VPT teikėją, nes nieko gero neišvengia. Nemokami VPT teikėjai neapsaugo jūsų, tačiau jie jus labiau pažeidžia ir kas žino, ar saugo jūsų žurnalus. Taigi būkite protingi pasirinkdami VPT teikėją, nes pavojus bus jūsų internetiniam privatumui.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map