Kaip įdiegti žvėries Kodi sukurti mažiau nei per 7 minutes

„Beast Kodi“ priedas yra populiarus, kaip ir titano kodi. Taip yra todėl, kad ji yra geriausia „Kodi“ versija, skirta transliuoti sporto renginius Kodi mieste. Vartotojai gali įdiegti „Beast Kodi 18 Leia“, „17 Krypton“ arba „Beast Kodi 16.1 Jarvis“ bet kurioje platformoje, pavyzdžiui, „Mac“, „Android“ ar „Windows“. „The Beast Kodi build 17.4“ jame yra įdiegti puikūs „Kodi“ priedai. „Beast Kodi 17“ teikiamo srauto kokybė yra nepriekaištinga, net jei esate prisijungę prie geriausio „Kodi“ VPN..


„Beast Kodi“ registras ir „The Beast Kodi“ prisijungimas yra keletas naujų dalykų, kurių nepamatysite naudodami kitus geriausius „Kodi“ kūrinius ir priedus. Šiame vadove mes jums parodysime, kaip įdiegti „Beast“ „Kodi“.

Kaip įdiegti žvėrį „Kodi Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymai Piktograma > Eiti į Byla Vadybininkas.kaip įdiegti žvėrį ant kodi
 2. Spustelėkite Papildyti Šaltinis > Spustelėkite Nė vienas > Įveskite šį URL: https://thebeast2.com/repo/ > Spustelėkite Gerai.kaip įdiegti žvėrį kodi kriptono 17 ar naujesnėje versijoje
 3. Duok vardą ‘Žvėris „Repo“ prie šio šaltinio > Spustelėkite Gerai > Grįžkite atgal Namai Ekranas naudojant ESC Raktas.kaip pridėti žvėrį ant kodi
 4. Spustelėkite Priedai > Spustelėkite Dėžė formos piktogramą > Spustelėkite Diegti Pašto indeksas Byla > Spustelėkite Žvėries repas> Atidarykite saugyklą > Pasirinkite „repository.beast-1.14.zip“.žvėris kodi
 5. Spustelėkite Diegti Saugykla > Atviras “Žvėrių saugykla “ > Pasirinkite „Programos priedai “ > Spustelėkite „ Žvėris burtininkas JAV.“ > Spustelėkite Diegti > Palaukite, kol pasirodys pranešimas!žvėris 2 kodai
 6. Grįžkite į Priedai > Spustelėkite „Mano priedai“ > Spustelėkite Programa Papildytions > Spustelėkite Žvėris burtininkas JAV > Spustelėkite Konfigūruoti> Įveskite savo Pašto adresą ID ir Slaptažodis dėl pasirašydamas aukštyn.žvėries kodi sąranka
 7. Dabar atidaryta Žvėris Vedlys JAV vėl nuo Programa Priedai > Spustelėkite „[Pastatymo montuotojas] sukuria“ > Pasirinkite Spalio 5 dienos versija > Dabar jūs galite lengvai naudotis ir mėgautis „The Beast“!

žvėries kodi nustatymai

Dabar galite lengvai pasiekti priedą „Beast Kodi“ iš papildytions Meniu ir mėgaukitės mėgstamu turiniu.

Kaip įdiegti žvėrį „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi Jarvis> Spustelėkite „Sistema“ > pasirinkite „Byla Vadybininkas“.
 2. Spustelėkite „Papildyti Šaltinis“ > Spustelėkite “Nė vienas“ > Įveskite tai URL: „http://thebeast2.com/repo“.
 3. Grįžkite į Pradinis ekranas ir spustelėkite „Sistema“ > Spustelėkite “Priedai“ > Spustelėkite „Diegti Pašto indeksas Byla“ > Spustelėkite „Žvėris burtininkas“ > Spustelėkite „saugykla.žvėrys-1.14.zip“ > Spustelėkite Gerai > Palaukite pranešimo.
 4. Grįžkite į Kodi namai ekranas > Spustelėkite „Programos“ > Spustelėkite „Mano Papildytions“ > Atviras Programa Papildytions > Pasirinkite „ Žvėris burtininkas“.
 5. Spustelėkite Konfigūruokite piktogramą> Įveskite el adresą tu turi registruotas> Spustelėkite „ Žvėris Spalio mėn 5-asisversija.

Įdiegę iš naujo paleiskite „Kodi“, kad pasiektumėte „Beast Kodi“ priedą.

Kaip įdiegti „The Beast Kodi“ ant „Fire Stick“

„Firestick“ VPN užtikrins, kad galėsite pasiekti šį „Fire Stick“, jei susidursite su geografiniais apribojimais jūsų rajone.

 1. Atviras Kodi Gaisro lazdelė > Spustelėkite Nustatymai Piktograma > Spustelėkite Sistema > Eiti į Programuotojas Galimybės > Dabar Įgalinti Programos Nežinoma Šaltiniai ir ADB Derinimas.
 2. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymai Piktograma > Eiti į Byla Vadybininkas.
 3. Spustelėkite Papildyti Šaltinis > Spustelėkite Nė vienas > Įveskite šį URL: https://thebeast2.com/repo/ > Spustelėkite Gerai.
 4. Duok vardą ‘Žvėris „Repo“ prie šio šaltinio > Spustelėkite Gerai > Grįžkite atgal Namai Ekranas naudojant ESC Raktas.
 5. Spustelėkite Priedai > Spustelėkite Dėžė formos piktogramą > Spustelėkite Diegti Pašto indeksas Byla > Spustelėkite Žvėries repas > Atviras kapinynas.beast > Pasirinkite „repository.beast-1.14.zip “
 6. Spustelėkite Diegti Saugykla > Atviras “Žvėrių saugykla “ > Pasirinkite „Programos priedai “ > Spustelėkite „ Žvėris burtininkas JAV.“ > Spustelėkite Diegti > Palaukite, kol pasirodys pranešimas!
 7. Grįžkite į Priedai > Spustelėkite „Mano priedai“ > Spustelėkite Programa Papildytions > Spustelėkite Žvėris burtininkas JAV > Spustelėkite Konfigūruoti> Įveskite savo Pašto adresą ID ir Slaptažodis dėl pasirašydamas aukštyn.
 8. Dabar atidaryta Žvėris Vedlys JAV vėl nuo Programa Priedai > Spustelėkite „[Pastatymo montuotojas] sukuria“ > Pasirinkite Spalio 5 dienos versija > Dabar jūs galite lengvai naudotis ir mėgautis „The Beast“!

„The Beast Kodi“ registras

„The Beast Kodi“ nėra toks kaip kiti priedai ir stato. Nesvarbu, ar norite įdiegti „Žvėrį“ „Kodi 17“ ar „Jarvis“, turėsite užsiregistruoti internetu. Tiesiog atlikite veiksmus, kad užsiregistruotumėte ir patvirtintumėte savo sąskaitą.

„The Beast Kodi“ prisijungimas

Kai prisijungsite, „Beast Kodi 17“ saugykla bus prieinama. Yra skirtingi serveriai JK ir JAV. Vartotojai turi užsiregistruoti / prisijungti domenuose, atitinkančiuose jų vietą.

 1. JAV vartotojai gali prisiregistruoti ir registruotis apsilankę http://thebeast2.com.
 2. JK vartotojai gali registruotis iš http://thebeast1.com.

Beast Kodi prisijungimo procedūra yra labai paprasta. Turite įvesti savo vardą, teisingą el. Pašto adresą ir slaptažodį. Įvedę išsamią informaciją, spustelėkite „Registruotis“.

Svetainė bus įkelta iš naujo ir paprašys jūsų prisijungimo duomenų. Prisijunkite naudodamiesi informacija, kurią įvedėte registracijai. Norėdami tęsti diegimo procesą, patvirtinkite savo el. Pašto adresą.

Norėdami patvirtinti, slinkite žemyn ir rasite patvirtinimo juostą. Spustelėkite jį ir vėl prisijunkite. Pasirodys pranešimas, kuriame sakoma, kad jūs dabar patvirtintas.

Žvėris Kodi žemyn / neveikia / klaidos / problemos

„The Beast Kodi“ vedlio klaidų patikrinimo žurnalas „Fire Stick“

Ši klaida dažniausiai atsiranda diegiant „Beast“ į „Kodi Fire Stick“. Ši klaida atsiranda dėl ugniasienės ir turinio filtrų.

Sprendimas

Pataisyti šią klaidą labai lengva, prisijunkite prie savo paskyros ir išjunkite visus įgalintus turinio filtrus. Tai išspręs problemą ir galėsite tęsti diegimo procesą arba apsilankyti šiame geriausių kodi burtininkų tinklaraštyje.

„The Beast Kodi“ JK interneto paslaugų teikėjas užblokuotas

Ši klaida atsiranda, kai ne JK gyventojas bando prisijungti prie „UK Beast“ serverio.

Sprendimas

Jei esate JK gyventojas, prisijunkite prie „Beast“, kitaip galite naudoti „Kodi“ VPN paslaugą. Tiesiog prisijunkite prie VPN siūlomo JK serverio ir pasiekite „Beast UK“ serverį.

Apžvalga The Beast Kodi

Žvėris Kodi Reddit

Vartotojai nuolatos skelbia savo problemas „Beast Kodi“ „Reddit“, ir čia yra visa pagalba! Pažvelkite į tai:

žvėries reddit apžvalga

Ir štai, mes turime „Beast Kodi 17.4“ (V4 iš „Beast Kodi 17“ serijos) gerbėją:

žvėrių reddit atsiliepimai

The Beast Kodi Twitter

Matyt, žvėris Kodi atvėrė visiškai naują pasaulį:

žvėries twitter apžvalga

The Beast Kodi vs The Beast 2 Kodi

Skirtumas tarp šių dviejų yra labai paprastas, vienas skirtas JAV vartotojams, kitas – JK vartotojams. Tiksliau sakant, „The Beast Kodi“ yra skirtas serveris JK vartotojams, o „The Beast Kodi 2“ – JAV vartotojams. Bet akivaizdu, kad VPN vartotojui šis skirtumas neturi reikšmės. Štai kodėl naudojant VPN vartotojui suteikiama pranašumų.

Norėdami jį suvynioti!

Vartotojai, ieškantys nuostabios transliacijų iš sporto renginių patirties, gali įdiegti „Beast“ Kodi 17. Šis priedas, be abejo, yra nuostabus! Be to, „Beast Kodi“ registravimo politika yra kažkas naujo.

Turime du skirtus serverius, skirtus skirtingoms vietoms, taip pat mes negalime pamatyti paprastai. Šios struktūros apžvalgos ir klaidos rodo, kad ši konstrukcija yra patikima. Tačiau vartotojai, nesantys JK ar JAV, gali lengvai persilaužti per VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map