yoda-kodi-addon-leia

Yoda Kodi yra dar viena populiaraus „Exodus Kodi“ priedo šakutė. Naudodamiesi šiuo priedu, galite mėgautis filmų, TV laidų, dokumentinių filmų ir dar daugiau transliacija HD ir 4K kokybe.

Transliacijai jums reikės geriausio VPN, nes HD ir 4k srautai yra geografiškai riboti, o VPN gali apeiti šiuos apribojimus.

Yoda Kodi saugykla

„Yoda Kodi“ priedas anksčiau buvo prieinamas per „Supremacy Kodi“ saugyklą, tačiau saugykla buvo neseniai uždaryta, o dabar jį galima rasti „Kodi Israel“ saugykloje..

Kaip įdiegti Yoda Kodi „Leia / Krypton“

Atlikite šiuos veiksmus, kad įdiegtumėte „Yoda“ priedą „Kodi Leia“ 18 versijoje ir „Krypton“ versijoje 17.6:

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite „Settings“ („Gear“) piktograma > Atviras Failų tvarkyklė.kaip įdiegti yoda kodi addon į
 2. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > Pasirodys dialogo langas > Spustelėkite ten, kur rašoma > Įveskite šį URL adresų juostoje „http://www.lvtvv.com/repo/“ > Spustelėkite Gerai > Suteikite šiam žiniasklaidos šaltiniui vardą kaip „Kodilis> Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai dar kartą, kad uždarytumėte dialogo langą.kodil
 3. Grįžkite į Pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai > Spustelėkite Dėžutės piktograma iš viršutinio kairiojo kampo.kaip nustatyti yoda kodi addon
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite Kodilis > Pasirinkite saugykla.kodil-1.3.zip > palaukite pranešimo.paktas-kodi-zip-fichier-téléchargement
 5. Dabar spustelėkite Įdiegti iš saugyklos parinktį > Spustelėkite „Kodi Israel“ saugykla > Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas.„Yoda kodi“ vaizdo priedas
 6. Slinkite sąrašu ir pasirinkite Yoda> Spustelėkite Įdiegti > Palaukite pranešimo.

„Joda“ priedas filmams ir televizijos laidoms

Kaip įdiegti Yoda Kodi 16 ar naujesnės versijos „Jarvis“

 1. Atviras Kodi Jarvis.
 2. Spustelėkite Sistema > Eiti į Failų tvarkyklė.
 3. Spustelėkite Pridėti šaltinį.
 4. Spustelėkite <Nė vienas> ir įveskite tai URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Spustelėkite padaryta > Pavadinkite šią žiniasklaidos šaltinio nuorodą kaip Kodilis > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 5. Eik atgal Kodi namai Ekranas > Spustelėkite Sistema > Atviras Priedai.
 6. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Atviras Kodilis> Spustelėkite saugykla.kodil-1.3.zip.
 7. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Pasirinkite Viršenybė > Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas > Pasirinkite Yoda > Spustelėkite Diegti.

Kaip įdiegti Yoda Kodi ant Fire Stick

 1. Diegti Kodi savo „Fire Stick“ įrenginyje.
 2. Eiti į Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.
 3. Dabar atlikite tikslią procedūrą, pavaizduotą aukščiau, kaip įdiegti „Yoda Kodi“ papildomą „Kodi“ kriptoną. Procedūra nuo šio momento liks ta pati.

Yoda Kodi atsisiųsti

 1. Atsisiųskite „Yoda Kodi“ papildomą ZIP failą.
 2. Eiti į „Kodi“ pagrindinis meniu.
 3. Spustelėkite Priedai.
 4. Spustelėkite Dėžė Piktograma.
 5. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo.
 6. Naršykite sistemoje ir atidarykite atsisiųstą ZIP failą.
 7. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas.
 8. Pasirinkite Viršenybė.
 9. Spustelėkite Vaizdo įrašų priedai.
 10. Pasirinkite Yoda > Spustelėkite Diegti.

Apžvalga Yoda Kodi apžvalga Yoda Kodi

Aš radau teigiamų atsiliepimų apie „Kodi“ vartotojų „Yoda Kodi“ priedą. Pažvelkite į tai, ką vartotojai turi pasakyti apie šį „Kodi“ priedą:

Diskusijos komentaras Boogertwilliams komentaras iš diskusijos "Prašymai, rekomendacijos, & Pagrindai – 2018 lapkritis".

Šis vartotojas bandė Yoda Kodi transliuoti tam tikrą TV laidą, o stribuojanti nuoroda, kurią šis suer rastas, buvo HD. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl aš rekomenduoju „Yoda Kodi“ priedą.

Komentaras iš diskusijos „TechnicalPyro“ komentaras iš diskusijos "Prašymai, rekomendacijos, & Pagrindai – 2018 lapkritis".

Panašu, kad šiam vartotojui šis priedas patinka, tačiau čia nurodytas trūkumas yra priimtinas. Kodi geeks mėgsta integruoti „Trakt“, kad galėtų išlaikyti savo stebėjimo sąrašus ir biblioteką. „Yoda“ yra „Exodus Kodi“ priedo šakutė, tačiau joje nėra „Trakt“ paskyros integracijos, kaip kad turėjo „Exodus“..

Yoda Kodi neveikia / Klaidos / pataisymai

Čia yra keletas klaidų, kurias „Yoda Kodi“ vartotojai paskelbė skirtingose ​​socialinėse platformose. Taigi, sugalvojau tinkamai ištaisyti šias klaidas:

Papildymo diegimas nepavyko

Galimos galimybės, kad bandant priedą įdiegti iš saugyklos vaizdo įrašų priedų aplanko, priedas gali neįdiegti, pasirodžius pranešimui „Nepavyko įdiegti skelbimo“..

Pataisyti

Pabandykite iš naujo įdiegti saugyklą, nes ši klaida pasirodo, kai saugykloje trūksta kai kurių failų arba jei saugykla pasenusi. Iš naujo įdiegę saugyklą, saugykla bus atnaujinta ir galėsite lengvai įdiegti priedą.

Nėra jokių srautų

Ši klaida pasirodo bandant atidaryti turinio pavadinimą iš priedų bibliotekos. Šios klaidos priežastis yra ta, kad nuorodų iškarpytojai nesugeba paimti jokių srautinių nuorodų iš teikėjų, susijusių su konkrečiu turinio pavadinimu. Teikėjai neturės jokių srautinių nuorodų tam tikram turinio pavadinimui, arba jūsų sistemos talpykla gali būti perkrauta.

Pataisyti

Daugeliu tokių atvejų buvo pastebėta, kad talpyklos išvalymas padėjo vartotojams. Taigi, jei norite išvalyti „Kodi“ talpyklą, peržiūrėkite mūsų vadovą „Kaip išvalyti vaizdo talpyklą Kodi“.

Baigiamieji žodžiai

„Exodus“ šakės nuolat prisijungia prie interneto, o po to dingsta, tačiau tik nedaugelis gali išlikti šalia ir užsitarnauti gerą vardą.

Yoda Kodi yra viena iš tų šakių, kuria vartotojai gali pasikliauti. Jis turi geros kokybės srautines nuorodas ir negenda dažnai kaip kitos „Exodus“ šakės.

„Yoda Kodi“ priedas yra puikus pasirinkimas „Kodi“ vartotojams, norintiems mėgautis srautiniais filmais ir TV laidomis be jokių rūpesčių ir sudėtingumo. „Yoda Kodi“ sąsaja yra visiškai tokia pati kaip „Exodus Kodi“ sąsajos, todėl ji yra gana paprasta ir lengvai naudojama.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me