Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes „Kodi Live“ internete nemokamai

Pastaba: Pasibaigus 2018 m. Žiemos olimpinėms žaidynėms, Norvegija tapo aukso medalių laimėtoja, o laukia kitas žiemos olimpinių žaidynių renginys, kurį galite stebėti tiesiogiai internetu transliuodami FIFA, taip pat žiūrėti FIFA atidarymo ceremoniją.


Žiemos olimpinės žaidynės prasideda 2018 m. Vasario 9 d., O hype jau tvyro ore. Geriausi sportininkai iš beveik visų pasaulio šalių susirinks PyeongChang mieste, Pietų Korėjoje, kad varžytųsi tarpusavyje. Visų sportininkų akys bus pažymėtos tais aukso medaliais, dėl kurių jie būtų taip treniravęsi. Stebėkite „2018“ žiemos olimpines žaidynes „Kodi“ internete tiesiogiai, kad ir kur būtumėte, nes negalite praleisti šių atšiaurių ir jaudinančių 16 dienų intensyvių varžybų.

2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių „Kodi“ oficialūs priedai

Išvardinome keletą geriausių 2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių „Kodi“ oficialių priedų:

 1. „iPlayer“ žiniatinklis
 2. „SportsNet“ dabar
 3. Zattoo dėžutė
 4. Iliustruotas sportas
 5. „Sportube“

Svarbus pastebėjimas! Jei transliuojate 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes su bet kuriuo iš priedų neprisijungę prie VPN, saugokitės! Jūs kenkiate savo privatumui ir saugumui. Štai kur a Kodi VPT saugo jūsų tapatybę & apsaugo jus nuo pranešimų apie autorių teisių pažeidimus ir DMCA, atblokuojant geografiniu požiūriu ribotą turinį.

 CTA

2018 m. Žiemos olimpinės žaidynės „Kodi“ neoficialūs priedai

Jūsų patogumui taip pat pateikiami keli neoficialūs (trečiųjų šalių priedai):

 1. Srauto variklis
 2. „Live Mix“
 3. „SportsMania“
 4. Kilpa
 5. „Boom“ priedas

Jei ieškote daugiau priedų, pateikite šį geriausią „Kodi“ priedų vadovą!

2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių „Kodi“ saugykla

Iš visų šių priedų pasirinkome „The Boom Repository“ dėl savo kokybės srautų ir greito greičio. Ši saugykla yra patikima ir veikia gerai, skirtingai nuo kai kurių kitų saugyklų, kurios nuolat mažėja. „Boom“ saugykla yra viena geriausių „kodi“ saugyklų.

Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes „Kodi Krypton“ 17.6 ar senesnėje versijoje

Galite žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes tiesiogiai internetu, naudodamiesi Kodi Krypton, atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paleisti Kodi taikymas > Spustelėkite Krumpliaračio piktograma („Nustatymų piktograma“), esanti viršutinėje kairėje eilutėje.Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes „Kodi Live“ internete nemokamai
 2. Kai langas atsidaro, atidarykite Failų tvarkyklė > Kairiajame stulpelyje du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > jis paskatins naują langą.Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes „Kodi“ kriptono 17.6 ar senesnėje versijoje
 3. Spustelėkite adreso juostą, kurioje parašyta „Nė vienas’ > Tada įveskite tai URL http://burrtv.tech/boom/repo/ > Spustelėkite Gerai > Dabar pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį „„Boom Repo“> Spustelėkite Gerai > Patikrinkite abu URL ir vardas tada spustelėkite Gerai dar kartą.kaip žiūrėti 2018 m. žiemos olimpines žaidynes „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje
 4. Grįžimas į Kodi Pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai skyrių iš meniu > Spustelėkite Dėžutės formos piktograma iš anksto nustatytas viršutiniame kairiajame kampe.žiemos olimpinės žaidynės 2018 kodi addon
 5. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Atviras Strėlės saugykla > Spustelėkite repository.boom-1.5.zip > Palaukite pranešimo.žiemos olimpinių žaidynių „2018 kodi“ saugykla
 6. Dabar spustelėkite Diegti Saugykla ir atidaryti ‘Bumas! Saugykla‘ > Atviras Vaizdo įrašas papildytions > Dabar turėsite tris parinktis, pasirinkite „BUMAS!’> Spustelėkite Diegti ir palaukite, kol bus įdiegtas priedas.kaip žiūrėti žiemos olimpines žaidynes 2018 ant kodi židinio
 7. Norėdami pasiekti šį priedą, eikite į Priedai skyrius > Spustelėkite Vaizdo įrašas Papildytions > Iš sąrašo pasirinkite „Boom“ ir netrukdykite savo mėgstamam sporto renginiui.

kaip pridėti žiemos olimpinių žaidynių 2018 kodi priedą

Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

Galite žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes tiesiogiai internetu, naudodamiesi Kodi Krypton, atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atviras Kodi.
 2. Spustelėkite Sistema.
 3. Spustelėkite Failų tvarkyklė.
 4. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį.
 5. Spustelėkite „Nė vienas’ > Įveskite šį URL http://burrtv.tech/boom/repo/ > Spustelėkite padaryta.
 6. Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį „„Boom Repo“> Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 7. Grįžti į Pagrindinis meniu > Spustelėkite Sistema > Spustelėkite Priedai.
 8. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite Strėlės saugykla > Spustelėkite repository.boom-1.5.zip > Palaukite pranešimo.
 9. Pasirinkite Diegti Saugykla > Atviras Bumas! Saugykla > Spustelėkite Vaizdo įrašas papildytions > Pasirinkite „BUMAS!’> Pataikė Diegti > palaukite pranešimo.

Pro patarimas: Jei tiesioginės transliacijos metu susiduriate su geografiniu apribojimu, naudokite a VPT atblokuoti priedus, kad srautas būtų be vargo.

CTA

Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes „Fire Stick“

PyeongChang, Pietų Korėjos žiemos olimpinės žaidynės taip pat gali būti transliuojamos ant „Fire Stick“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pirmiausia įdiegti „Kodi“, tada „The Boom“ priedą. Įdiekite „Kodi on Fire Stick“ naudodamiesi mūsų vadovu.

Įdiegę „Kodi“, atidarykite Gamintojo nustatymai > Įjungti ADB derinimas ir programos iš nežinomų šaltinių.

Dabar atidarykite „Kodi“ ir vykdykite aukščiau nurodytus veiksmus, kad įdiegtumėte šį priedą „Kodi Krypton“. Procedūra yra visiškai panaši.

2018 m. Žiemos olimpinės žaidynės – oficialūs transliuotojai / kanalai

Oficialūs Jungtinės Karalystės, JAV, Kanados, Europos ir Australijos televizijos transliuotojai yra:

 1. Kanada: „CBC“ / „Radio-Canada“ „Bell Media Rogers Media“
 2. Europa: „Discovery Communications“ „Eurosport“
 3. JK: BBC „Eurosport“
 4. Jungtinės Valstijos: NBCUniversal

Tačiau čia yra keletas žiemos olimpinių žaidynių 2018 transliuotojų:

 1. BBC iPlayer (JK)
 2. 7 kanalas (Australija)
 3. CBC (Kanada)
 4. ARD (Vokietija)
 5. ZDF (Vokietija)
 6. RTVE (Ispanija)
 7. Žvaigždžių sportas (Indija)
 8. „NBC Sports“ (JAV)
 9. „BeIN Sports“ (Viduriniai Rytai)
 10. „Sky Sports“ (Naujoji Zelandija)

Pastaba: Jei esate ne JK, JAV, Kanadoje, Europoje ir Australijoje, kad galėtumėte transliuoti aukščiau paminėtuose kanaluose, naudokite a VPT apeiti geografinį apribojimą & Srautas su tam skirtais srautinio perdavimo serveriais

Žaidimai, kurių reikia ieškoti žiemos olimpinėse žaidynėse 2018 m

Žiemos olimpinės žaidynės tikrai bus užpildytos daugybe jaudinančių sporto renginių ir varžybų. Kalbėdami apie žiemos olimpines žaidynes, kaip galime pamiršti dvi žaviausias žiemos olimpinių žaidynių varžybas – ledo ritulį ir kalnų slidinėjimą? Tačiau šių metų žiemos olimpinėse žaidynėse taip pat buvo įtrauktos keturios naujos žaidynės:

 1. Garbanotas mišrus dvivietis
 2. Greitojo čiuožimo masinis startas
 3. Kalnų slidinėjimo tautų komandinis renginys
 4. Snieglentės didelis oras

Tai yra dar viena priežastis, kodėl šių metų žiemos olimpinės žaidynės buvo ypatingos.

Kur vyks ateities žiemos žaidynės?

Kitos žiemos olimpinės žaidynės vyks 2022 m. Kinijoje. Tai bus trečiasis olimpinių žaidynių renginys, organizuojamas Rytų Azijoje po 2018 m. Pjeongčango žiemos olimpinių žaidynių ir Tokijo vasaros olimpinių žaidynių 2020 m..

2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių tvarkaraštis

Džiaugiatės žiemos olimpinėmis žaidynėmis? Norėdami pamatyti tvarkaraštį, spustelėkite čia.

Nepraleiskite nė vieno žaidimo, būkite atnaujinami ir stebėkite „2018“ žiemos olimpines žaidynes tiesiogiai internetu „Kodi“ svetainėje.

Baigiamieji žodžiai

Čia žiemos žaidimai ir šiemet jis didesnis nei anksčiau. Geriausia šių metų žiemos žaidimų tema yra tai, kad padidėjo žaidimų skaičius ir jūs visi žinote, ką tai reiškia; kuo daugiau žaidimų, tuo linksmesni!

„Kodi“ transliacijos XXIII olimpinės varžybos yra tai, kas bus smagu visiems sportuojantiems po truputį. Štai kodėl mes jums pateikėme išsamią įžvalgą. Tikimės, kad dabar Olimpinių žaidynių tiesioginė transliacija XBMC nesukels jokių problemų nė vienam vartotojui. Net jei kiltų kokių nors problemų, praneškite mums komentaruose ir mes susisieksime su jumis. Mes jums pateikėme vadovą, kaip stebėti „Kodi“ žiemos olimpines žaidynes 2018.

Nepaisant to, jei planuojate naudoti neoficialius priedus, naudokite gerą „Kodi“ VPN paslaugą, kad apsaugotumėte savo privatumą ir pasiektumėte geografiškai ribotus srautus. Būk protingas, būk saugus!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map