Kaip visada, EPL prasideda 2023 m. Rugpjūčio 11 d. Anglijos „Premier“ lyga yra labai populiarus ir stebimas sporto įvykis pasaulyje. Sirgaliai gali stebėti 2023/19 Anglijos „Premier League“ sezoną didžiuosiuose transliuotojuose, tokiuose kaip NBC SN, „Telemundo“, „Universo“ ir kituose. Be to, šis vadovas padės paaiškinti, kaip nemokamai žiūrėti EPL internetu ir „Kodi“ svetainėje naudojant „Kodi“ priedus.

Primename, kad daugelis šiame vadove paminėtų srautinių transliacijų paslaugų yra ribotos geografinės, ir norint jas atblokuoti, reikia geriausio „Kodi“ VPN..

Contents

„Premier League“ televizijos tvarkaraštis, skirtas šeštadieniui ir sekmadieniui 2023/2023, gruodžio 22–23 d

18 „Premier League“ rungtynių savaitė (JK laikas)
2023 12 22 20:00 Vilkai prieš  Liverpulis
2023 12 22 12:30 „Arsenal“ prieš „Burnley FC“
2023 12 22 15:00 Huddersfildas prieš Southhampton
2023 12 22 15:00 Bornmutas prieš Braitonas
2023 12 22 15:00 Man City prieš Krištolo rūmai
2023 12 22 15:00 Niukaslas prieš Fulhamas
2023 12 22 15:00 „Chelsea FC“ prieš Lesterio miestas
2023 12 22 15:00 „West Ham“ prieš Vatfordas
2023 12 22, 17:30 Kardifo miestas prieš Manchester United
2023 12 23 16:00 Evertonas prieš „Tottenham“

„Premier League“ labai rūpinosi savo gerbėjais ir paskelbė galimybę atsisiųsti „Premier League“ skaitmeninį kalendorių, skirtą EPL 2023/2023 sezonui. Jums tiesiog reikės pasirinkti lygos tvarkaraštį, ir svetainė automatiškai sinchronizuos jūsų paskyros kalendorių (pvz., „Gmail“, „Outlook“, „Apple“, „Hotmail“ ir dar daugiau) su EPL tvarkaraščiu..

EPL skaitmeninio kalendoriaus sezono 2023 2023 tvarkaraštis

Tiesiog eik į premjeros lygą naujienų puslapis, slinkite šiek tiek žemyn ir pamatysite „žinios“Ir„ Šviestuvai “. Spustelėkite jį ir išsirinkite savo mėgstamą klubą ar visus PL įrenginius ir spustelėkite Sinchronizuoti tvarkaraštį. Kai baigsite, pasirinkite savo platformą ir turėsite skaitmeninį EPL kalendorių „Gmail“ arba bet kurioje jūsų pasirinktoje platformoje.

Kaip žiūrėti EPL Live Online JAV?

Jei mes įvardintume populiariausią pasaulio futbolo lygą, tai tikrai būtų Anglijos „Premier League“. Pagrindinė to priežastis – gerbėjų bazė, kurią ji turi visame pasaulyje.

Beveik kiekvieną puikų futbolininką galima pamatyti žaidžiant EPL žaidžiančiame klube, o daugybė futbolo legendų yra šios lygos dalis. Anglijos „Premier“ lygoje dalyvavo tokie vardai kaip Thierry Henry, Wayne Rooney, John Terry, Kenny Dalglish, Bobby Charlton, George Best ir daugelis kitų..

Daugelis Anglijos pirmenybių lygos gerbėjų yra iš JAV regiono ir sąžiningai, tai nenuostabu!

JAV auditorija yra nuojauta sportui ir vertina gerą sportinį veiksmą. Tačiau reikia pastebėti vieną dalyką, kad jie mėgsta EPL labiau nei bet kurią kitą lygą, nes jiems patinka jaudinantys veiksmai, kurių aš nesu matęs kitose lygose, tokiose kaip „La Liga“ ir „Serie A“..

1. „NBC Sports Live Extra“

„NBC Sports“ yra vienas didžiausių sporto transliacijų tinklų, įsikūrusių JAV, kurio būstinė yra Stamforde, Konektikute, JAV. „NBC Sports“ yra vienintelis oficialus Anglijos „Premier League“ transliavimo partneris JAV regione. Futbolo gerbėjai iš JAV visus naujausius atnaujinimus ir naujienas gali rasti oficialioje „NBC Sports“ svetainėje.

žiūrėti Anglijos „Premier League“ varžybas internete apie nbc sportą

Visas „EPL“ varžybas tiesiogiai transliuos „NBC Sports“ tinklas, o sirgaliai gali pasiekti srautus internetu ir per „NBC Sports“ programą..

Geriausias dalykas, kurį verta pastebėti, yra tai, kad NBC taip pat pristatė aukso leidimą, kuris leidžia vartotojams stebėti visas varžybas be jokių reklamų ir komercinių pertraukų..

2. Sling TV

„Sling TV“ yra vienas geriausių visų transliacijos gerbėjų pasirinkimų dėl aukštos kokybės transliacijos. „Sling TV“ siūlo kitokią įvairovę, jei kiekvienos pakuotės kanalai, pavyzdžiui, „Orange“ pakete yra skirtingi kanalai, palyginti su „Blue Package“.

„Sling TV“ galima įsigyti tik JAV, tačiau jei norite prisijungti prie „Sling TV“, skirto „Premier League“, jums reikės VPN, kad pakeistumėte savo IPT į JAV serverį. „PureVPN“ yra patikrintas ir išbandytas, siekiant užmaskuoti jūsų IP ir pasiekti geografiniu požiūriu ribotą turinį.

gauti kodi vpn cta

žiūrėkite Anglijos „Premier“ lygą tiesiogiai internetu per „tv“

Norėdami žiūrėti EPL tiesiogiai internetu, turėsite „Sling Blue“ paketą, kuris suteikia prieigą prie „NBC Sports“ kanalų ir kai kurių kitų sporto tinklų, tokių kaip „Fox Sports“..

„Sling Blue“ paketo kaina yra tik 25 USD ir aš jus patikinu, kad nerasite geresnės transliacijos paslaugos už tokią protingą kainą.

„Sling“ TV srautai yra ribojami tik JAV regione ir tuo atveju, jei bandysite pasiekti srautus iš ne JAV, jums reikės patikimos VPN paslaugos.

3. „Hulu“ televizija

Pasirinkti transliacijos paslaugą, kuri gali padėti žiūrėti EPL JAV, akivaizdu, kad sudėtinga. „Hulu“ taip pat yra puiki transliacijos paslauga, labai mėgstama daugelio sporto transliacijų gerbėjų visame pasaulyje. „Hulu TV“ siūlo kanalą „NBC Sports“, kuris yra oficialus EPL transliuotojas JAV, leidžiantį pasiekti EPL tiesioginius srautus per savo platformą..

žiūrėkite „Premier League“ tiesioginiame „Hulu“ eteryje

Išskyrus tai, „Hulu“ televizijoje yra daug kitų puikių kanalų, skirtų transliuoti sportą, pavyzdžiui, „Fox Sports“, ESPN, „CBS Sports Network“, „Olympic Channel“ ir kt..

„Hulu TV“ kanalų įvairovė yra nuostabi dėl gana pagrįstos kainos – maždaug 39,99 USD per mėnesį. Nepamirškite, kad tai yra geografiškai ribota paslauga ir jos negalima pasiekti be JAV be VPN paslaugos.

4. „DirecTV“ dabar

„DirecTV“ dabar siūlo tiesioginį transliavimą, „VoD“, daugiakalbį turinio transliavimą ir „Premium“ programas. Dėl turinio ir funkcijų įvairovės tai yra „vieno langelio“ principas visiems srautiniams poreikiams patenkinti.

„Directv“ dabar tiesiogiai transliuoja Anglijos „Premier League“ varžybas

„DirecTV“ dabar turi 4 skirtingus paketus, siūlančius iki 125 kanalų. Mažiausia pakuotė kainuoja 40 USD per mėnesį ir siūlo 65 ir daugiau kanalų, o brangiausias paketas kainuoja 75 USD ir turi daugiau nei 125 kanalus. Šie pasiūlymai yra pakankamai pateisinami atsižvelgiant į jų kainą ir kanalus.

„DirecTV“ dabar yra visi puikūs „Sport“ transliacijos kanalai, skirti alkio sportui patenkinti. Ne tik tai, kad joje yra įvairių pramogų ir naujienų kanalų. Vartotojai gali lengvai transliuoti EPL naudodami „DirecTV Now“ ir mėgautis jauduliu internete.

Kas yra „Premier League“ leidimas ir kaip aš galiu jį gauti??

„Premier League“ leidimas yra išskirtinis „NBC Sports“ grupės pasiūlymas visiems JAV futbolo gerbėjams. Naudodamiesi „NBC Sports Gold Premier League“ leidimu, vartotojai gali transliuoti visas Anglijos „Premier League“ varžybas nepertraukdami reklamos ir paklausdami gali žiūrėti akcentus ir vaizdo įrašus.

Trumpai tariant, ji suteikia VIP prieigą visiems vartotojams, norintiems transliuoti Anglijos „Premier League“! „Premier League“ leidimas negalimas fanams, gyvenantiems Australijoje, Kanadoje, JK ir kitose šalyse. Vartotojai, prisijungę prie „Premier League Pass“ svetainės, gaus šiuos rezultatus.

„nbc“ nėra prieinamas už JAV ribų, kad būtų galima transliuoti „English Premier League“ futbolą

Tačiau su VPT vietoje, norint praeiti NBC Sports Premier League Pass geografinį apribojimą, galima gauti VIP prieigą į „Premier League“. Prisijungus prie JAV serverio iš JK, Kanados ir Australijos, NBC „Premier League Pass“ tampa prieinamas. 

atblokuokite „Premier“ lygos leidimą už JAV ribų

„PureVPN“ buvo išbandytas ir patikrintas siekiant gauti „NBC“ geografinį „Premier League Pass“ apribojimą, o VPT dirbo tikrai gerai, kad pasiektų VIP leidimą ir gautų žaibišką greitį srautinio perdavimo metu..

purevpn cta

Atblokuokite ir žiūrėkite „English Premier League“ internete iš bet kur

Gerai žinoti, kad galite transliuoti EPL be laido ir tai galite padaryti internetu, tačiau klausimas vis dar išlieka; Kaip?
Na, atsakymas į tai yra gana paprastas; galite transliuoti įvairiose platformose, tokiose kaip „Kodi“, „FireStick“ ir „Roku“.

Visos šios platformos yra geriausios transliacijos parinktys, kurios yra patikimos ir pateikiančios.

Taip pat yra galimybė naudoti internetines srautinio perdavimo nuorodas, tačiau to aš asmeniškai nerekomenduočiau, nes tai gali pakenkti kokybei dėl srautinio perdavimo.

Šios nemokamos internetinės transliacijos nuorodos neteikia kokybės, o reklamos tiesiog išpopuliarėja, kaip ten, kur vaikinas sėdi su vakarėliu, švenčiančiu kiekvieną žaidimo įvykį, susierzinęs kaip pragaras!

Taip, naudodamiesi patikima VPN paslauga, pasižyminčia dideliu pralaidumo greičiu ir serverių įvairove, iš bet kur ir beveik visur galite pasiekti visus tiesioginius EPL srautus. Galite pasirinkti iš kelių variantų:

Šalis

Kanalas

Užblokuotas? Išbandykite šiuos

Jungtinės Valstijos NBCSN & „NBC Sports“ purevpn_logo

PureVPN 

(2,48 USD / mėn.)

aplankyti teikėją

Jungtinė Karalystė „Sky Sports“
Australija „Optus“ Nevalia (9,95 USD / mėn.)
Malaizija  Astro
Viduriniai Rytai beIN sportas „ExpressVPN“ (8,32 USD / mėn.)
Kanada TSN, „Sportsnet“, RDS
Ispanija beIN sportas „IPVanish“ (6,49 USD / mėn.)
Šiaurė & pietų Afrika Super sportas

Srautinės transliacijos naudojant „Kodi“ yra geriausias pasirinkimas, jei jūs tikrai norite transliuoti žaidimą nemokamai, nes jis neturi trukdžių, pasiekiami kokybiški srautai ir jis veikia kaip eržilas su ratukais. Norėdami tiesiogiai transliuoti žaidimus, galite naudoti geriausius „Kodi“ priedus. Yra keletas geriausių „Kodi“ priedų, skirtų futbolui, tačiau norėčiau jums rekomenduoti šiuos tris:

 1. „NBC Sports“
 2. „SmoothStreams.tv“
 3. Futbolas šiandien

Kitos dvi parinktys yra „FireStick“ ir „Roku“; abu šie prietaisai yra tarsi sraunių dievų ietys, nes jie yra tiesiog nuostabūs. Šiuose įrenginiuose esančios programos teikia aukštos kokybės srautinio perdavimo paslaugą ir tai yra garantija, kad jums patiks transliacija su jais. Tačiau akivaizdus faktas yra tas, kad šioms programoms reikalinga prenumerata, tai reiškia, kad jos negalima nemokamai transliuoti.

Kaip žiūrėti EPL žaidimus tiesiogiai „Kodi Krypton“ 17.6 versijoje

Šiame skyriuje pateikiame išsamų vadovą, kur galite žiūrėti „Kodi Premier League 2023“. Taigi atlikite žemiau aprašytus veiksmus:

 1. Įdiekite „StreamHub“ („Mobdro“) priedą.
 2. Baigę diegti, turite pereiti į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Priedai > Vaizdo įrašų priedai > „StreamHub“.kaip nemokamai žiūrėti epl apie kodi internete
 3. Dabar spustelėkite Tiesioginė televizija > „Android“ API > Tada spustelėkite „Mobdro“ > Norėdami pamatyti EPL, pasirinkite „Sky Sports“ arba „BT Sports“.

kaip žiūrėti Anglijos premjeros lygą kodi internete nemokamai

Geriausi „EPL Kodi 2023“ priedai

Dėl pastarojo meto teisėsaugos susidorojimo su trečiųjų šalių „kodi“ priedais, daugelis priedų dingo į orą. Jums prireiks priedų, kurie veikia šiuo metu ir, svarbiausia, yra Anglijos „Premier League“ ir kitų futbolo lygų rungtynės. Išvardinome keletą geriausių EPL priedų, kuriuos galite įdiegti ir transliuoti savo mėgstamą sezono futbolo lygą.

 1. Kylančios bangos
 2. Pristatymas
 3. „Maverick“ televizorius
 4. „StreamHub“ („Mobdro“)
 5. JK „Turk“ grojaraštis

Kaip žiūrėti EPL tiesiogiai be kabelinės abonemento

Palauk, laikykis! Tuo viskas nesibaigia. Yra ir kitų internetinių transliacijų paslaugų, skirtų žiūrėti EPL, pažiūrėkite į šias:

1. „Fubo“ televizorius

„Fubo TV“ yra amerikiečių sportui skirta internetinė transliacijos paslauga, apimanti svarbiausias sporto šakas iš viso pasaulio, tokias kaip NFL, MLB, NBA, MLS ir futbolą. Tiesioginėms „EPL“ rungtynėms transliuoti „Fubo“ televizija yra optimalus pasirinkimas ir užtikrinta kokybė.

Galų gale, kas nenorėtų žiūrėti savo mėgstamo futbolo žaidimo didelės raiškos ir vientisu greičiu. Bet „Fub“ galima įsigyti tik JAV. Jei pateksite į jį kituose regionuose nei JAV, norėdami žiūrėti „Premier League“ internete, gausite šiuos rezultatus.

Anglijos premjeros lyga per „Fubo TV“

„Fubo“ televizija yra neprieinama iš kitų regionų, išskyrus JAV, todėl aš rekomenduoju užsisakyti gerą VPN paslaugą, prisijungti prie JAV „Server“ ir „stream“ „Premier“ lygos futbolo varžybos be vargo.

kaip žiūrėti-fubotv-išoriškai-mes-kurk-sukurk nemokamą sąskaitą

Mes naudojome „PureVPN“, kad pasiektume „Fubo“ televiziją iš JK ir Australijos. Patogiai praėjęs VPN praleido „Fubo“ geografinį apribojimą su nuostabiu transliacijos greičiu.

purevpn cta

2. beIN sportas

Viena iš geriausių transliacijos paslaugų, kurią galima pasirinkti norint transliuoti tiesioginius futbolo veiksmus; „beIN sports“ turi didelę reputaciją internetinėje sporto transliacijų bendruomenėje. „beIN sports“ siūlo tiesiogines transliacijas Anglijos „Premier“ lygai, UEFA Čempionų lygai, „La Liga“, „Ligue 1“, „Serie A“ ir „Bundesliga“.

kaip žiūrėti „Premier“ lygos sportą

Vartotojai gali lengvai apsilankyti oficialioje „beIN Sports“ svetainėje ir lengvai rasti visą EPL turinį. Neseniai ji išplėtė savo asortimentą ir kitose sporto šakose, tokiose kaip NBA, „Cricket“, „Motorsports“, „Tenisas“ ir kt..

3. „PlayStation Vue“

Internetinės transliacijos platforma, kurią pristatė „PlayStation“ kūrėjai, t. Y. „Sony“, pateko į internetinio srautinio perdavimo ir tiesioginės televizijos pramonę ir per trumpą laiką padarė labai gerą poveikį. Ji nedaug viešino ir išliko labai ribota, tačiau pelnė puikią reputaciją.

„PlayStation Vue“ gali pasirinkti daugybę kanalų, tokių kaip CNBC, CNN, „Discovery Family“, „Disney Channel“, „Disney Junior“, „Disney XD“, „Diy Network“, E!, ESPN, ESPN2, „Fox News Channel“, „FREEFORM“, FX, FXX, HGTV. , HLN, tyrimų atradimas ir kt.

„Premier League“ tiesiogiai transliuojamas 2023 2023 metų sezonas „PlayStation Vue“

Įvairūs variantai sportui, pramogoms ir visiems kitiems poreikiams patenkinti!

„PlayStation Vue“ siūlo keturis skirtingus paketus, kurių kiekvienas siūlo savo turinį. Galite apsilankyti „PlayStation Vue“ svetainėje ir patys pamatyti paketus, iš kurių galite rinktis.

Esu tikras, kad „PlayStation Vue“ sukūrė „Sony“, todėl galime tikėtis aukščiausios kokybės transliacijos kokybės, kurią ji suteiks. Iki šiol apžvalgos, kurias gavau iš pirmų rankų vartotojų, yra puikios ir, remiantis jomis, rekomenduočiau išbandyti..

4. „BT Sports“

Vienas didžiausių JK sporto kanalų transliavimo tinklas, „BT sports“ teikia visas futbolo galimybes. Visi EPL gerbėjai gali žiūrėti mėgstamas varžybas „BT“ sporto svetainėje ir būti atnaujinti su naujausiais atnaujinimais bei naujienomis.

„BTSports“ tiesiogiai lankosi futbolo pirmenybių 2023 sezono sezone

„BT Sports“ siūlo tiesiogines transliacijas, vaizdo įrašus pagal poreikį, sporto vaizdo įrašus ir įvairių sporto šakų, tokių kaip futbolas, UFC, regbis, „MotoGP“, „Boxig“, NBA ir kt., Svarbiausius momentus..

Anglijos „Premier League“ tiesioginė transliacija „YouTube“

Keletas „YouTube“ kanalų naudojo tiesiogines transliacijas EPL rungtynėms, bet tai buvo iki praėjusių metų. Šiuo metu nėra „YouTube“ kanalų, tiesiogiai transliuojančių EPL žaidimus „YouTube“.

Žinau, kad gaila!

„Premier“ lygos varžybos per radiją

Ne visi gali tiesiogiai žiūrėti EPL rungtynes, tai nereiškia, kad jie turi praleisti veiksmą.

Visi EPL gerbėjai, kurie visada yra kelyje, gali lengvai klausytis tiesioginių kiekvienų EPL rungtynių komentarų. Gerbėjai gali jo klausytis oficialiame radijo laidų partneryje „BBC Radio 5“. „BBC Radio 5“ pateikia visus naujausius EPL sezono atnaujinimus, naujienas ir statistiką vietoje..

Kitas puikus būdas tiesiogiai klausytis EPL rungtynių yra radijo stotis „talkSPORT“. Tai skirta futbolo radijo stotis.

Norėdami suvynioti reikalus

Visi esame pasirengę liudyti, kas įvyks kitą 2023/2023 metų EPL sezoną, prasidėjusį rugpjūčio 11 d. Ar tai bus „Manchester City“, išlaikantis „Premier League“ titulą, ar varžovai „Manchester United“ ir „Chelsea“ imsis reikalų į savo rankas? Norėdami viską žinoti, pirmiausia turite žinoti, kaip nemokamai žiūrėti EPL per „Kodi“. Tokiu būdu jūs galite sugauti visas rungtynes ​​ir svarbiausius dalykus vienoje vietoje.