McGregor vs Khabib; „UFC 229“, kuris vyks 2018 m. Spalio 6 d., Sakoma „didžiausia kova UFC istorijoje“. Renginys vyks „T-Mobile“ arenoje, Las Vegase, Nevadoje. Šiame vadove mes išsiaiškinsime, kaip galite žiūrėti UFC 229 naudojantis „Pay Per View“ įvairiomis paslaugomis, kurios jums jau gali priklausyti.

Khabibas, lengvasvorių čempionas, pasiryžęs nuimti Conorą McGregorą, buvusį dviejų divizionų čempioną. MMA ir UFC gerbėjų konkurencija išryškino labai daug. Tikimasi, kad „UFC 229“ „Pay Per View“ (PPV) viršys 3 milijonus užsakymų, teigė Dana White.

„UFC 229“ gerbėjai visame pasaulyje savaitgalį tiesiogiai žiūrės „Mcgregor vs Khabib“ tiesiogiai internete. Blogas kraujas tarp dviejų geriausių UFC kovotojų sukėlė daugybę gandų. Tačiau nepaisant to, galite žiūrėti „UFC 229“ su „Pay Per View“ įvairiomis paslaugomis, kurias jau turite.

Kaip žiūrėti „UFC 229 Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor“ „Amazon Prime“

Daugelis vartotojų savo „streaming“ poreikiams jau naudoja „Amazon Prime Video“ paslaugą. Bet nesijaudinkite, jei nesate užsiprenumeravę „Amazon Prime“, vis tiek galite žiūrėti „McGregor vs Khabib“ „Amazon Prime“ naudodami „Pay Per View“.. ufc 229 „amazon prime“

„Amazon Prime“ mokesčio už vaizdą mokestis yra JAV64,99 USD.

Norėdami stebėti šią kovą su „Amazon Prime“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie „Amazon“ paskyros arba prisiregistruokite nemokamai, jei jos dar neturite.
 2. Užsisakykite UFC 229 per „Amazon“ (užsisakykite čia)

Įsigiję PPV UFC 229, galite stebėti kovą bet kuriame iš šių įrenginių.

 1. Telefone, planšetiniame kompiuteryje ir kompiuteryje apsilankykite „Amazon“ svetainėje
 2. Savo srautinio perdavimo įrenginyje („Apple TV“, „Roku“, „Xbox“) per „Amazon Video“ programą (nemokamai atsisiųsti)
 3. Tiesiai „Amazon FireStick“ ar „Amazon Fire TV“ nereikia atsisiųsti vaizdo įrašo programos.

Kaip žiūrėti „UFC 229“ per televizorių

„UFC 229“ „Sling TV“ žiūrėjimo „Pay Per View“ kaina yra tokia pati kaip JAV „Amazon Prime“64,99 USD. Tačiau norėdami žiūrėti „UFC 229“ per „Sling TV“, turėsite turėti „Sling TV“ sąskaitą. Geriausia yra tai, kad galite užsiregistruoti 7 dienų nemokamam „Sling TV“ bandomajam laikotarpiui. žiūrėti „mcgregor vs khabib“ apie televizorių

Norėdami žiūrėti „McGregor“ ir „Khabib“ per „Sling TV“ su PPV, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie savo „Sling TV“ paskyros
 2. Eikite į savo sąskaitą ir įsigykite UFC PPV
 3. Dabar savo kompiuteryje atidarykite „Sling TV“ svetainę ir pradėkite žiūrėti. Arba „Sling TV“ programa, jei nekantraujate žiūrėti „McGregor“ ir „Khabib“ mobiliajame telefone.

„Sling TV“ galima įsigyti tik JAV. Norėdami gauti „Sling TV“ už JAV ribų, turėsite gauti VPN ir prisijungti prie JAV serverio..

gauti vpn cta

Kaip žiūrėti „UFC 229“ tiesiogiai per „PS4 Live“ ir „Pay Per View“

Stebėti labiausiai laukiamas kovas už dyką yra kiekvieno gerbėjo svajonė. Norėdami nemokamai žiūrėti „Khabib vs McGregor“ per PS4, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

Galite nemokamai žiūrėti „UFC 229“ svetainėje „Matchtv.ru“, kuri yra Rusijos svetainė, todėl jums reikės prisijungti prie VPN ir pasirinkti Rusijos serverį..gauti vpn cta

 1. Prisijunkite prie savo VPN teikėjo.
 2. Prisijunkite prie „PlayStation“ brokerio.
 3. Tipas http://matchtv.ru/on-air naršyklėje (įsitikinkite, kad prijungėte VPN su rusišku serveriu).„matchtv“ žiūrėti „UFC 229“ nemokamai

„Ps4“ galėsite nemokamai pasiekti srautą. Tačiau jei laukiate „UFC 229“, „PS4“, „Pay Per View“, tada turėsite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie VPN.
 2. Tada paleiskite PS4 interneto naršyklę.
 3. Eikite apsilankyti oficialioje UFC svetainėje.
 4. Prisijunkite naudodami savo „UFC Fight Pass“.
 5. Ten galėsite žiūrėti Khabibą Nurmagomedovą ir Conorą McGregorą „PlayStation 4“.

Kaip žiūrėti „UFC 229“ nemokamai internetu

Neseniai aš sužinojau naujieną, kurioje teigiama, kad vyras buvo areštuotas už tai, kad jis nemokamai žiūrėjo prieš kovą transliuojamą informaciją. Tai privertė mane įsigilinti į naujienas. Artėjant kovai, „Facebook“ ir „Twitter“ bus nemokamai transliuojami „McGregor vs Khabib“ tiesioginiai srautai. žiūrėti „mcgregor vs khabib“ nemokamai

Tačiau kai kas atkreipė mano dėmesį, kad šiam vyrui buvo paskirta bauda žiūrėti nemokamus PPV srautus Periskope. Todėl stovėkite iki kovos dienos ir užsiregistruokite „Periscope“, kuri yra nemokama tiesioginio srauto programa, skirta „Android“ ir „iOS“. Kartą paspauskite „Go Live“. Su „Periscope“ galite žiūrėti „McGregor“ ir „Khabib“ savo mobiliajame telefone, kuris gali būti „Android“ arba „iOS“ įrenginys..

Tačiau vyrui, stebėjusiam „UFC 229“ kovą, buvo skirta didžiulė bauda, ​​nes IPT aptiko jo buvimo vietą. Todėl, norint būti saugiam, patariama naudoti VPN, kad apsaugotumėte savo tapatybę ir galėtumėte žiūrėti nemokamą transliaciją.

gauti vpn cta

Oficialus „McGregor vs Khabib Fight“ promas – laukimas baigėsi

Išvada

„UFC 229“ yra labiausiai laukiama metų kova, tikrai nenorėsite praleisti nė vienos šios įmantrios kovos minutės. Neužtikrinkite, kad savo srautinio perdavimo įrenginius esate pasiruošę stebėti aukščiausią mūšį tarp geriausių pasaulio kovotojų.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me