Kaip žiūrėti „Disney Plus“ per „Kodi“

„Disney + -on-Kodi“


Ar jums įdomu, kaip žiūrėti „Disney Plus“ per „Kodi“? Nesijaudinkite, nes šis vadovas apims visus svarbius „Disney Plus“ žiūrėjimo Kodi modelyje aspektus nemokant nė cento.

„Disney +“ šiuo metu yra populiariausia internetinio srauto platforma pasaulyje. Prieš paleidimą transliacijos guru numatė, kad ji arba bus kietas „Netflix“ konkurentas. Nepaisant to, „Disney Plus“ iš tiesų tapo puikiu „Netflix“ konkurentu, siūlančiu aukščiausią turinio kokybę ir aukščiausios kokybės funkcijomis.

„Disney Plus“ sugebėjo užfiksuoti daugiau nei 20 milijonų vartotojų visame pasaulyje per pirmąjį mėnesį nuo jo pasirodymo. Tai aiškiai parodo „Disney +“ populiarumą visame pasaulyje.

Kaip ir „Netflix“, „Disney Plus“ turi savo turinį, taip pat „Marvel“, „Pixar“, „Star Wars“ ir „National Geographic“. Šiuo metu viena iš originalių „Disney“ laidų; „The Mandalorian“ yra madinga visame pasaulyje.

Galite žiūrėti „Disney Plus“ „Kodi“ kanale be jokių problemų, tačiau reikia turėti omenyje tik tai, kad tai yra geografiškai ribota paslauga. Štai kodėl jums reikės „Kodi“ VPN, kuris galės apeiti geografinius apribojimus, leisdamas srautui be vargo.

Kaip žiūrėti „Disney Plus“ „Kodi Leia“ 18 ar naujesnėje versijoje

„Disney Plus“ galite žiūrėti 18 ar naujesnės versijos „Kodi Leia“ versijoje per „Tempest Kodi Addon“, kuriame yra visi naujausi ir populiariausi filmai bei TV laidos. Atlikite šiuos veiksmus, norėdami įdiegti „Tempest Kodi“ priedą, kad per 5 minutes transliuotumėte „Disney +“:

 1. parsisiųsti Tempest Kodi Addon ZIP failas jūsų įrenginyje.
 2. Atviras Kodi > Spustelėkite Priedai skirtukas
 3. Dabar spustelėkite Pakuotė montuotojas (Dėžė piktogramą)
 4. Pasirinkite Įdiegti Pašto indeksas byla variantas > Naršykite savo įrenginyje, atidarykite atsisiųsti zip byla, ir palaukite pranešimo
 5. Dabar spustelėkite Diegti Saugykla > Slinkite sąrašu žemyn ir pasirinkite Labiausia Repo > Eiti į Vaizdo įrašas Priedai aplankas
 6. Pasirinkite Labiausia iš sąrašo > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo
 7. Įdiegę priedą rasite „Disney“ Televizorius rodo eidami į dauguma populiarus kategorija Televizorius rodo

Kaip žiūrėti „Disney Plus“ „Kodi Krypton 17.6“ ar senesnėje versijoje

Galite naudoti tą patį priedą, kaip aprašyta aukščiau „Kodi Leia“ versijai, arba galite išbandyti šiuos „Kodi“ priedus:

 1. Išėjimas: „Exodus Kodi Addon“ diegimo vadovas
 2. Žiūrėti5: „Watch5s Kodi Addon“ diegimo vadovas
 3. cCloud : „cCloud Kodi Addon“ diegimo vadovas

Kaip žiūrėti „Disney Plus“ „Kodi FireStick“

 1. Įdiekite „Kodi“ „FireStick“
 2. Norėdami įdiegti „Tempest Kodi“ priedą, atlikite aukščiau pateiktą procedūrą ir mėgaukitės „Disney“ laidų HD transliacija nemokamai.

„Disney Plus“ dėl „Kodi“ klaidų / pataisų

Transliuodami „Kodi“, vartotojai susiduria su daugybe klaidų, tačiau tai neturėtų būti tas pats atvejis transliuojant „Disney +“ „Kodi“. Vienintelė klaida, su kuria galite susidurti, yra klaida „Nėra srautų“.

Kaip žiūrėti „Disney +“ naudojant „Kodi“ – vaizdo įrašo vadovėlis

„Disney Plus“ nėra jokių srautų

Nėra srautų prieinamų klaidų – dažna klaida, kurią patiria daugelis vartotojų, naudodamiesi trečiųjų šalių „Kodi“ priedais. Šios klaidos priežastys ir sprendimai išsamiai aptariami mūsų vadove „Kaip pašalinti„ Kodi No Streams ““. Tačiau turėsite atsiminti vieną dalyką, „Disney Plus“ yra srautinio perdavimo paslauga, kurios geografinis apribojimas yra ribotas ir kurios negalima pasiekti visame pasaulyje..

Pataisyti

Norėdami pasiekti jo turinį, jums reikės VPN, kuris gerai veikia „Kodi“. Be to, ne kiekvienas VPT teikėjas gali pasiekti „Disney Plus“, nes turi intelektualųjį DNS ir VPN blokatorių, todėl daugeliui VPT nepavyksta apeiti jo apribojimo..

Po tam tikrų bandymų ir tyrimų sužinojome, kad šie VPN tiekėjai dirba su „Disney Plus“:

 1. „PureVPN“ (serveriai: JAV, Kanadoje ir Naujojoje Zelandijoje)
 2. „SurfShark“ (serveriai: Rytų serveriai)
 3. „NordVPN“ (serveriai: Čikagoje ir Atlantoje)
 4. „CyberGhost“ (serveriai: JAV)
 5. „ExpressVPN“ (serveriai: Šiaurės ir Rytų JAV, taip pat Australija)

Viską suvynioti

„Disney Plus“ yra nuostabi internetinė transliacijos platforma, turinti daugybę įvairių turinio pavadinimų. Šioje platformoje pasiekiamas turinys yra nuostabus, tačiau vėlgi nieko nereikia gauti nemokamai. „Disney Plus“ už savo paslaugas imasi 7 USD už kandžio abonentinį mokestį.

Ar nenuostabu, kad naudodamiesi nemokamais „Kodi Addons“ galite pasiekti daugelį jo turinio pavadinimų ir mėgautis viso turinio transliacija nieko neišleisdami.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map