Kaip žiūrėti FIFA pasaulio taurę 2018 Australijoje tiesiogiai transliuojama internetu

Artėjame prie didžiausio tarptautinio futbolo etapo, kuriame Australija yra stipri varžovė, siekianti tapti 2018 m. FIFA pasaulio taurės čempionais. Australijos gerbėjai yra sujaudinti ir mes tai žinome, todėl pateikėme vadovą, kuris padės jums, kaip žiūrėti FIFA pasaulio taurę Australijoje. Taip pat galite perskaityti mūsų išsamų vadovą, kaip žiūrėti fifa pasaulio taurę JAV ir fifa pasaulio taurę kode.


„FIFA World Cup 2018“ televizijos transliacija Australijoje / Transliavimo teisė

RegionasTransliuotojasRegionas užblokuotas?
AustralijaSBS, „Optus Sport“Atblokuokite SBS ir „Optus Sport“ naudodami VPN

Kaip stebėti FIFA pasaulio taurę Australijoje

Jei norite pasiekti „Optus Sport“ už Australijos ribų, galite susidurti geografinio apribojimo klaida. Mes kuravome keletą geriausių Australijos vpn paslaugų. Čia yra sąrašas VPN teikėjų, į kuriuos įeina Australijos IP adresai:

VPT teikėjai „PriceOfferWebsite“
PureVPN 10,95 USD 2,91 USDPer mėnuo

Specialus pasiūlymas: 73% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„Surfshark“ 11,91 USD 1,99 USD per mėnesį

Specialus pasiūlymas: 83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„CyberGhost“ 12,99 USD 2,75 USD per mėnesį

83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„ExpressVPN“ 12,95 USD 8,32 USD per mėnesį

35% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą

„Optus Sport“

kaip stebėti fifa pasaulio taurę Australijoje

„Optus Sport“ yra sporto transliavimo kanalų linija, priklausanti garsiajai Australijos telekomunikacijų bendrovei „Optus“. „Optus sport“ buvo pradėtas kurti 2016 m. Ir nuo tada jis patraukė didelę auditoriją Australijoje. Viena geriausių „Optus Sport“ savybių yra palydovinio transliavimo tinklas kartu su jo IPTV paslauga. Tai vartotojams suteikia daug patogumo ir leidžia jiems žiūrėti mėgstamą sportą daugybe skirtingų „Optus“ kanalų.

Šis kanalas transliuos FIFA pasaulio taurę 2018 Australijoje, nes turi oficialią FIFA pasaulio taurės transliavimo licenciją Australijos regionui. Ji jau transliavo FIFA pasaulio taurės varžybas ir atšilimo varžybas.

SBS

FIFA 2018 m. Pasaulio taurės televizijos transliacija Australijoje Transliacija dešinėje

SBS arba specialioji transliavimo tarnyba yra antrasis oficialus FIFA 2018 metų pasaulio taurės transliuotojas Australijos regione. SBS yra netradicinis tinklas, turintis radijo, IPTV ir televizijos programų transliavimo tinklą. Apskritai ji apima labai daug įvairių tikslinių auditorijų, tokių kaip azijiečių, pietų azijiečių, arabų auditorija ir kt. Pagrindinė šios transliavimo laikmenų ir turinio įvairovės ideologija yra pavaizduoti multikultūrinę Australijos visuomenę. Taip pat galite žiūrėti „fifa“ pasaulio taurę 2018 ant rankų

„Optus FIFA World Cup 2018“ aprėptis

„Optus FIFA World Cup 2018“ aprėptis

„Optus Sport“ dalyvavo 2018 m. FIFA pasaulio taurės varžybose ir apšilimo varžybose. Savo tiesiogines varžybas ji transliuos, kai turnyras prasidės nuo birželio 14 dienos. Yra du „Optus Sport“ antriniai kanalai, kurie transliuos FIFA pasaulio taurę 2018:

 1. „Optus Sport 3“
 2. „Optus Sport 4-10“

Abu šie kanalai jau transliuoja „Premier League“ transliacijas ir šį kartą transliuos FIFA 2018 pasaulio taurę.

„Optus FIFA World Cup 2018“ paketas

„Optus FIFA World Cup 2018“ paketas

„Optus Sport“ paskelbtas paketas yra 14,99 USD per mėnesį „Optus Sport“ neturintiems klientams, kurių pagalba galima atsisiųsti „Optus Sport“ programą iš „iOS“ programų parduotuvės arba „Google Play Store“ ir užsiregistruoti. Tai tikrai yra labai priimtina kaina, kurią kiekvienas futbolo gerbėjas gali sau leisti, norėdamas labai kokybiškai stebėti mega renginį

Kaip žiūrėti FIFA pasaulio taurę Australijoje galite tiesiogiai žiūrėti internetu

Mobdro

Kaip žiūrėti FIFA pasaulio taurę 2018 Australijoje, „Live Free Online“

„Mobdro“ yra puiki internetinė srautinių transliacijų paslauga, kurią teikia pirmenybė milijonams „Android“ vartotojų visame pasaulyje. „Mobdro“ vartotojai gali transliuoti tiesioginius vaizdo įrašus savo „Android“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. „Mobdro“ apsiriboja ne tik penkiolika 2018-ųjų pasaulio taurės varžybų, bet taip pat teikia srautus filmams, TV laidoms ir kt.

„VipBox“

„fifa“ pasaulio taurė 2018 „vipbox“

„VipBox“ yra internetinė srautinių transliacijų paslauga, kuri renka sporto srauto kanalus iš viso pasaulio ir teikia juos auditorijai. Vartotojai gali nemokamai nemokamai žiūrėti savo mėgstamas sporto šakas, tokias kaip ledo ritulys, futbolas, krepšinis, tenisas ir kt. „VipBox“ yra puikus pasirinkimas norintiems tiesiogiai transliuoti FIFA pasaulio taurę 2018, nes jos pateikiamos srautinio perdavimo nuorodos yra aukštos kokybės ir, skirtingai nei kitos, jis neskraidina jūsų ekrano reklamomis.

Pėdutė

„fifa“ pasaulio taurė 2018 m

„Footbie“ yra skirta futbolo srautams pritaikyta svetainė, kuri tiesiogiai transliuoja visus svarbiausius futbolo įvykius ir pateikia jas. Šios svetainės vartotojai gali žiūrėti tiesioginę rezultatų kortelę, komandos atnaujinimus ir atsisiųsti vaizdo įrašus iš „Footbie“. Svetainės vaizdo įrašai yra suskirstyti į kelias kategorijas pagal pareikalavimą.

Ar Australija patenka į FIFA 2018 pasaulio taurės varžybas?

Australijos nacionalinė komanda pateko į FIFA 2018-ųjų pasaulio taurės varžybas 2017 m. Lapkričio mėn. Viduryje, o dabar važiuoja į Rusiją, kad birželio 16 d. Sužaistų savo pirmąsias rungtynes ​​su Prancūzija. Australija pateko į C grupę, o pirmosios C grupės varžybos bus su Australija.

Australijos žaidėjų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį 2018 m

Australai kartais vadinami kengūromis, o futbolo pasaulyje jie vadinami „Socceroos“. Paskelbta laikinoji 32 žaidėjų Australijos nacionalinės komandos komanda, skirta 2018 metų FIFA pasaulio taurėms, kurią sudaro šie žaidėjai:

Vartininkai:

 1. Bradas Jonesas
 2. Mičas Langerakas
 3. Matas Ryanas
 4. Danny Vukovic

Gynėjai:

 1. Aziza Behičas
 2. Milos Degenek
 3. Aleksas Gersbachas
 4. Matas Jurmanas
 5. Franas Karačikas
 6. Jamesas Meredithas
 7. Joshas Risdonas
 8. Trentas Sainsbury’as
 9. Aleksandaras Susnjaras
 10. Bailey Wright

Vidurio puolėjai:

 1. Joshas Brillante’as
 2. Džeksonas Irvinas
 3. Mile Jedinak
 4. Robbie Kruse
 5. Massimo Luongo
 6. Markas Milliganas
 7. Aaronas Mooy
 8. Dimitri Petratos
 9. Tomas Rogicas
 10. Jamesas Troisi

Pirmyn:

 1. Danielius Arzani
 2. Timas Cahillas
 3. Apaštalas Giannou
 4. Tomi Juric
 5. Matthew Leckie
 6. Jamie MacLarenas
 7. Andrew Nabboutas
 8. Nikita Rukavytsya

Iš šių 32 žaidėjų vienas žaidėjų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, yra ryškiausias Australijos futbolo tarptautinis futbolininkas; Timas Cahillas. Jis kadaise buvo labai svarbi Anglijos „Premier League“ komandos dalis; Evertonas. Timas Cahilis yra Australijos nacionalinės komandos narys nuo 2004 m. Ir pelnė puikią reputaciją visame pasaulyje.

Baigiamieji žodžiai

Australija pateko į Rusiją ir bus matoma kaip veiksmas įvyks 2018 m. Birželio 16 d. Tačiau jei dar nepasiruošėte transliuoti veiksmo tiesiogiai per „Apple TV“, padarykite tai dabar. Mes paminėjome kiekvieną detalę, kad žmonės galėtų žinoti, kaip stebėti FIFA pasaulio taurę Australijoje, kad galėtumėte mėgautis veiksmu tiesiogiai be rūpesčių. Nepamirškite patikrinti, kaip pažiūrėti „fifa“ pasaulio taurės atidarymo ceremonijos tinklaraštį.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map