Pastaba: „Khabib vs Mcgregor UFC 229“ šiais metais įgauna daug gerumo. Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregor galite tiesiogiai žiūrėti internetu.

Floydas „Pinigai“ „Mayweather“ ir „Conor“ „Notorious“ McGregor Las Vegase rugpjūčio 26 d. Užbaigia ilgai lauktą spekuliaciją, kur du geriausi pasaulio naikintojai eis link galvos..

Kova prasidėjo ne tik gandais, bet galų gale mes visi žinojome, kad tam skirta per daug pinigų, kad šia galimybe pasinaudotume. Mayweatheris stipriai sulaikys savo oponentą, nepaisant to, kad jam yra 40 metų, tačiau didžiausias vardas mišrių kovos menų srityje padarys dalykus įdomesnius.

Bet gali stebėtis kaip žiūrėti Floyd Mayweather vs Conorą McGregorą ant kodi? Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip galite žiūrėti varžybas internete.

Kaip žiūrėti „Mayweather“ vs „McGregor“ per „Kodi V 17“
Kaip žiūrėti „Mayweather“ vs „McGregor“ per „Kodi V 16“
Pigiausias būdas žiūrėti Floydą Mayweatherį prieš Conorą McGregorą „Pay Per View“
Floydas Mayweatheris prieš Conorą McGregorą kovos su pinigais
Floydo Mayweatherio ir Conoro McGregoro bilietai

Kaip žiūrėti Floydą Mayweatherį prieš Conorą McGregorą „Kodi Krypton 17“ versijoje

 1. Paleisk „Kodi“ > Eiti į Nustatymai piktogramą, esančią viršuje > Spustelėkite Failų tvarkyklė > Dabar dukart spustelėkite Pridėti šaltinį, pasirodys langelis.Kaip žiūrėti Floydą Mayweatherį prieš Conorą McGregorą „Kodi“
 2. Spustelėkite ‘Nė vienas’ > Įveskite URL http://repo.cazwall.com/sc/ > Spustelėkite Gerai > Įveskite pavadinimą Žiniasklaidos šaltinis ‘SC’ > Spustelėkite Gerai.Kaip žiūrėti Floydą Mayweatherį prieš Conorą McGregorą „Kodi Krypton 17“ versijoje
 3. Dabar bakstelėkite „Backspace“ klavišą kelis kartus, kol grįšite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Dabar spustelėkite Priedai > Spustelėkite Pakuočių montuotojas piktogramą, esančią viršutiniame kairiajame kampe.„Mayweather“ prieš „Conor McGregor“ kodi kovos priedą
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite SC > Dabar spustelėkite Saugykla > Dabar saugykla.simplycaz-1.0.2.zip > Saugyklos įdiegimas užtruks.„mayweather vs conor mcgregor kodi“ ZIP failas
 5. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Tiesiog „Caz Repo“ > Vaizdo įrašų priedai > Planetos MMA > Spustelėkite Diegti.„Mayweather“ prieš „Conor McGregor“ kodi kovos sąranką
 6. Įdiegus keletą minučių, galėsite stebėti, kaip Floydas Mayweatheris prieš Conorą McGregorą transliuoja „Kodi“ transliaciją..

„mayweather vs conor mcgregor kodi“ įdiegti

Kaip žiūrėti Floydą Mayweatherį prieš Conorą McGregorą „Kodi Jarvis 16“ versijoje

 1. Paleisk „Kodi“ > Eikite į sistemas > Spustelėkite Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Spustelėkite Nėra > Įveskite URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip > Spustelėkite Gerai > Įveskite medijos šaltinio pavadinimą „SC“ > Spustelėkite Gerai / Atlikta.
 3. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu kelis kartus paspausdami klavišą „Backspace“ > Eikite į sistemą > Pasirinkite Priedai > Spustelėkite Įdiegti iš ZIP failo > Suraskite ir spustelėkite SC > Saugykla > saugykla.simplycaz-1.0.2.zip.
 4. Palaukite, kol įjungs priedą > Pasirinkite Įdiegti iš saugyklos > Tiesiog „Caz Repo“ > Vaizdo įrašų priedai > Planetos MMA > Spustelėkite Diegti > Palaukite, kol viršuje, dešinėje, pasirodys pranešimas apie priedą.
 5. Mėgaukitės kova!

Pigiausias būdas žiūrėti Floydą Mayweatherį prieš Conorą McGregorą „Pay Per View“

Rungtynės bus rodomos per „Showtime PPV“ ir yra daugybė būdų, kaip „Showtime“ naudoti jūsų įrenginyje. „Showtime“ išvardijo kai kuriuos įrenginius, iš kurių galite žiūrėti kanalą. Jie pateikiami žemiau:

Floydas Mayweatheris prieš Conorą Mcgregorą „Showtime“, mokama už peržiūrą

„UFC“ taip pat transliuos rungtynes ​​rugpjūčio 26 d., Tačiau jų abonentinis mokestis 6 mėn. Bus 56,96 USD.

Pigiausias būdas žiūrėti Floydą Mayweatherį prieš Conorą McGregorą „Pay Per View“

Tačiau mes nemanome, kad asmuo, norintis žiūrėti vienerias varžybas, sumokėtų tokią didelę sumą už 6 mėnesių prenumeratą. Taigi, mes įsigilinome šiek tiek giliau ir sužinojome, kad UFC siūlo kintamas kainas gerbėjams, gyvenantiems skirtingose ​​šalyse. Pažvelkite į šią lentelę žemiau:

ŠalisUFC kainos
JAV56,99 USD
Kanada43,75 USD
Filipinai18,45 USD
Malaizija59,99 USD
Rusija27,20 USD
 • Visos kainos nurodytos JAV doleriais

Dabar, kaip jūs galite gauti naudos iš šio pasiūlymo? Galite užsisakyti VPN paslaugą ir pakeisti savo vietą į Filipinus, viskas bus padaryta. Dėl VPN vyriausybei ir jūsų interneto paslaugų teikėjui neįmanoma atsekti jūsų buvimo vietos, taigi jis parodys jūsų vietą Filipinuose.

Floydas Mayweatheris prieš Conorą McGregorą kovos su pinigais

Numatomos piniginės „Mayweather“ ir „McGregor“ kovai yra stulbinančios. Anot Keitho Ideco iš „Boxing Scene“, manoma, kad vien „Mayweather“ galėtų uždirbti bent 100 milijonų JAV dolerių. Tačiau, jei bus pasiekta įvykio piniginė metrika, šis skaičius gali pakilti keturis kartus.

Kita vertus, Conoras McGregoras gali uždirbti bent 75 mln. JAV dolerių, tai yra penkis kartus daugiau nei bet kuri jo kova, kurią jis kada nors vykdė UFC. Oficiali kovos piniginė bus prieinama rugpjūčio 25 d., Likus vienai dienai iki kovos svorio kategorijoje.

„Aussie Media“ teikia ataskaitas apie „Floyd vs Connor“ pinigines

„Floyd“ – 400 mln. USD
„McGregor“ – 127 mln. USD

Darant prielaidą, kad PPV tikslai bus pasiekti # MayweatherMcGregor

RT

– „Boxing Kingdom“ (@ BoxingKingdom14), 2017 m. Birželio 15 d

Floydo Mayweatherio ir Conoro McGregoro bilietai

„Mayweather“ ir „McGregor“ kovos bilietus vadovybė dar nepasiūlys parduoti. Tačiau manoma, kad VIP bilietai gali siekti iki 19 000 USD už bilietą. Tuo tarpu daugelis padirbtų svetainių pasinaudojo šia proga apgauti gerbėjus pardavinėdami padirbtus bilietus.

Dana White, „UFC“ generalinė direktorė, perdavė šį reikalą „Twitter“, kur patvirtino, kad jie dar turi nuspręsti dėl bilieto kainos, o gerbėjai turi žinoti apie šias melagingas bendroves.

Bilietai dar neparduodami. Prašau neapsigauti. Ši įmonė negrąžina šių gerbėjų pinigų. Mes paskelbsime, kai pasirodys „goonsale pic.twitter.com/Z7KAAhkcVI“

– Dana White (@danawhite), 2017 m. Birželio 23 d

Floydas Mayweatheris prieš Conorą McGregorą

Nepaisant to, kad Conoras McGregoras buvo aršus priešininkas kovoje, jis per visą savo UFC karjerą praleido 3 rungtynes, o laimėjo 21 mačą. Jo paskutinė kova lapkričio mėnesį prieš Eddie Alvarezą pelnė jam du UFC diviziono titulus vienu metu.

Floydas Mayweatheris prieš Conorą McGregorą

Mayweatheris turi stulbinantį statistą – 49-0 per savo profesionalaus bokso karjerą. Jis įveikė Manny Pacquiao visais šansais ir nesutiko daugelio tapti geriausiu savo laiko boksininku. Šiose rungtynėse jis taip pat turi aukštą pranašumą, palyginti su statistika, nes faktai nemeluoja.

Floydas gali sužaisti kovos statistiką

Floydo Mayweatherio ir Conoro McGregoro prognozavimas

Kadangi kovos vyks pagal bokso taisykles, todėl „Mayweather“ tampa svarbiu favoritu laimėti varžybas. Tačiau neįprastas Conoro McGregoro žaidimo stilius sukels tam tikrų problemų nepralenkiamam čempionui, tačiau tai vis tiek neįrodo, kad McGregor nugalės Mayweather.

Labai prognozuojama, kad McGregoro rankos pasiekimas bus svarbiausias jo šansas. Neabejotina, kad McGregoras turi ilgas rankas, tačiau būtų įdomu pamatyti, ar jis galėtų mesti štampus iš keistų kampų. Neseniai McGregoras paskelbė nuotrauką, kurioje tikriausiai atmetama bet kokia analitikų kritika.

Visas 74 colių atstumas. Aš esu stačiatikių.

Įrašas, kurį bendrina Conor McGregor Official (@thenotoriousmma), 2017 m. Liepos 2 d. 12:20 val. PDT

Nepaisant šansų, kurie yra prieš McGregorą, mes neabejotinai skyrėme savo pinigus Conor „Notorious“ McGregor, nes jis yra vienintelis kovotojas, galintis šokiruoti visus pasaulyje. Kelias į McGregorą!

Prašome pasidalinti, kaip žiūrėti „mayweather vs mcgregor“ nemokamame „Kodi“ gide socialiniuose kanaluose ir nedvejodami klauskite komentarų.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me