HBO yra populiariausias televizijos kanalas visame pasaulyje ir šis teiginys teisingas dėl populiariausių tinklo laidų. „Sostų žaidimas“, Silicio slėnis, „Westworld“, yra keletas populiariausių TV laidų, rodomų HBO.

Nieko nėra geriau už HBO, net ne „Netflix“, kai reikia kurti populiariausias TV laidas. Vis dėlto gali būti įdomu, kaip HBO žiūrėti į Kodi iš viso pasaulio. Šis vadovas suteiks jums išsamų supratimą apie tai, kaip galite transliuoti HBO kartu su kitais IPTV kanalais.

Tačiau reikia atsiminti, kad „HBO Now“ ir „HBO Go“ reikalauja „Kodi“ VPN, kad srautas būtų kanalas. HBO yra JAV kanalas, todėl leidžiamas tik keliose pasaulio šalyse. Perskaitykite diegimo vadovą.

Kaip žiūrėti HBO naudojant „Kodi Krypton 17.6“ ar naujesnę versiją

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymai (pavara) piktogramą > Spustelėkite Byla Vadybininkas > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį parinktis iš kairiojo stulpelio.Kaip žiūrėti HBO naudojant „Kodi Krypton 17.6“ ar naujesnę versiją
 2. Atsidarys dialogo langas, spustelėkite <Nė vienas> ir įveskite tai URL „Http://mavericktv.net/mavrepo“ ir spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį šaltinį kaip „Maverickas“ > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai dar kartą, kad uždarytumėte dialogo langą.įdiegti HBO „kodi“ kriptonu
 3. Grįžti į „Kodi“ pagrindinis meniu ir spustelėkite Priedai„Maverick“ saugykla, norinti įdiegti HBO „kodi“
 4. Dabar spustelėkite Dėžutės formos piktograma iš viršutinio kairiojo kampo.kaip pridėti HBO kodi priedą žiūrėti sostų žaidimą
 5. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo parinktis iš sąrašo > Slinkite sąrašą žemyn ir spustelėkite Maverickas.„HBO kodi addip“ pašto failas
 6. Dabar spustelėkite maverickrepo-3.8.zip ir palaukite pranešimo.žiūrėti HBO Eik į kodi
 7. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos parinktį ir pasirinkite „MaverickTV“ atpirkimas iš sąrašo > Eiti į Vaizdo įrašų priedai aplankas > Spustelėkite „Maverick“ televizoriuskaip įdiegti hbo ant Kodi ugniažolės
 8. Spustelėkite Diegti ir palaukite, kol pasirodys pranešimas, kai priedas bus įdiegtas.kaip nustatyti hbo kodi jarvis
 9. Dabar grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Papildytions skirtukas > Eiti į Vaizdo įrašų priedai skyrius > Spustelėkite „Maverick“ televizorius > Spustelėkite „Maverick“ televizija tiesiogiai ir tada eik į Tiesioginė televizija aplankas > Slinkite sąrašu žemyn ir pasirinkite HBO.

Kaip žiūrėti HBO „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Paleiskite „Kodi Jarvis“ > Eikite į sistemą > Spustelėkite Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite Nėra, kad parašytumėte URL http://archive.org/download/
  repository.streamhub / Spustelėkite Atlikta > Įveskite saugyklos pavadinimą, t. Y. „StreamHub“ > Spustelėkite Atlikta > Spustelėkite Gerai.
 2. Eikite į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Spustelėkite Sistema > Tada priedai > Pasirinkite Įdiegti iš pašto failo > „StreamHub“ > repository.streamhub.zip > Palaukite, kol jis bus įdiegtas.
 3. Įdiekite iš saugyklos > „StreamHub“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Spustelėkite „StreamHub“ > Diegti.
 4. Norėdami žiūrėti HBO „Kodi“ eikite į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Vaizdo įrašai > Priedai > „StreamHub“ > Tiesioginė televizija > „Android“ API > Mobdro > Slinkite žemyn ir ieškokite HBO, spustelėkite jį ir mėgaukitės žiūrėdami.

Kaip žiūrėti HBO per „Kodi“ – vaizdo įrašų vadovėlis

Peržiūrėkite, kaip galite gauti HBO „Kodi 2017“, žiūrėdami mokymo vaizdo įrašą. Pateikiama visa instrukcija, kaip įdiegti HBO, kad galėtumėte žiūrėti mėgstamas TV laidas.

Kaip žiūrėti „HBO Now on Kodi“

„HBO Now“ „Kodi“ nėra prieinamas, nes saugyklos, kurios buvo naudojamos srautinio kanalo perdavimui, buvo panaikintos teisėsaugos institucijų. Tačiau vis tiek galite žiūrėti „HBO Now“ eterio laidas, diegdami „Covenant“ priedą „Kodi“.

Diegimo vadovas kartu su vaizdo pamoka leis jums įdiegti paktą, kad galėtumėte žiūrėti laidas, kurias galite rasti „HBO Now“. Pavyzdžiui, neišleisdami nė cento galite žiūrėti „True Detective“, „The Left Overs“, „Silicio slėnį“ ir daugybę kitų laidų.

Kaip žiūrėti HBO „Kodi Fire Stick“

Norėdami žiūrėti HBO „Kodi Fire Stick“, turite įjungti ADB derinimą ir nežinomus šaltinius, kad galėtumėte įdiegti HBO „Fire Stick“. Po to turite apsilankyti pagrindiniame „Fire Stick“ puslapyje ir spustelėti „Programos“, kurios nuves jus į „Kodi“ programą. Jei naudojate įkalinimo įstaigoje sugadintą „Firestick“, tada, norint užtikrinti saugumą, labai rekomenduojama naudoti „VPN“ naudojant „Firestick“. Iš ten turite atlikti tuos pačius veiksmus, kaip aprašyta diegiant „Kodi Krypton“ arba „Kodi Jarvis“.

Kaip žiūrėti HBO dabar „Kodi Fire Stick“

„Kodi Fire Stick“ galite tiesiog žiūrėti „HBO Now“, atsisiųsdami „HBO Now“ programą iš „Amazon Appstore“. Tai lengviausias būdas atsisiųsti programą, tačiau atidarius ją reikia mokėti prenumeratos mokestį. Jei jau esate užsiprenumeravę „HBO Now“, žiūrite kanalą vos už dviejų žingsnių.

Kaip žiūrėti „HBO Go“ ant „Kodi Fire Stick“

 1. Norėdami žiūrėti „HBO Go on Kodi Fire Stick“, atlikite žemiau pateiktus diegimo veiksmus:
 2. Atvira ugnies lazda > Atsisiųskite „HBO Go“ programą > Atidarykite programą, kai ji bus įdiegta.
 3. Spustelėkite Aktyvuoti savo įrenginį, kad gautumėte aktyvavimo kodą > Dabar įveskite šį kodą savo kompiuteryje.
 4. Atidarykite kompiuterį ir spustelėkite HBOGO.com/activate. Jei esate ne JAV, jums reikės „Kodi“ VPN, kad galėtumėte pasiekti dėl geografinių apribojimų.
 5. Tame puslapyje turite pasirinkti „Amazon Fire TV“ arba „Fire Stick“ ir spustelėkite „Tęsti“.
 6. Čia turėsite pasirinkti savo TV tiekėją > Tada įveskite savo TV teikėjo vartotojo vardą ir slaptažodį. Jei nežinote vartotojo vardo ir slaptažodžio, susisiekite su savo TV teikėju.
 7. Dabar turite pateikti savo aktyvinimo kodą iš savo televizoriaus ir pasirinkti Activate Device.
 8. „HBO Go“ sėkmės pranešimas jums pasakys, kad esate pasirengęs žiūrėti „HBO Go“. Mėgautis!

HBO dėl „Kodi“ klaidų / pataisų

HBO, vienas iš labiausiai mėgstamų pramogų kanalų tarp „Kodi“ vartotojų, sukėlė daug šilumos priedų kūrėjams. HBO „Kodi“ išpopuliarėjo dėl „Thrones“ žaidimo, kuris yra populiariausia TV laida pasaulyje, transliacijos. Kovos su piratavimu institucijos, tokios kaip DMCA, pastebėjo daugybę transliavimo svetainių, kurios nemokamai transliavo šią laidą, o „Kodi“ priedai buvo šio sąrašo viršuje.

Daugelis „Kodi“ priedų, anksčiau turėjusių HBO kanalą savo bibliotekoje, buvo uždaryti arba turėjo pašalinti HBO iš ten esančios bibliotekos dėl valdžios institucijų susidorojimų ir „HBO tinklo“ vykdomo spaudimo kovoti su piratavimu..

Toliau aptariamos kelios dažniausiai pasitaikančios klaidos, atsirandančios dėl susidorojimo su HBO piratavimu:

Nepavyko įdiegti priklausomybės klaidos

Priklausomybės klaida įvyksta, jei papildomas saugykla pasenęs arba kai kurių failų trūksta. Jei susiduriate su šia problema, kai naudojate „HBO“ „Kodi“, tada jūsų naudojamame priedui turi būti kažkas negerai.

Pataisyti

Pabandykite ištaisyti šią klaidą atnaujindami priedą. Jei tai nepadeda, turėsite persijungti į kitą „Kodi“ priedą, tokį, koks paminėtas šiame vadove.

Nepavyko prisijungti prie saugyklos

Trečiųjų šalių „Kodi“ priedų problema yra ta, kad jų saugyklos nuolat išsijungia arba kartais nesugeba prisijungti. Šios klaidos priežastis yra saugyklos pagrindinio kompiuterio URL pakeitimas arba saugyklos išjungimas.

Pataisyti

Pirmiausia rankiniu būdu patikrinkite šaltinio URL, ar jis veikia, ar ne, atidarę jį naršyklėje. Jei saugykla yra prisijungusi, patikrinkite įvestą šaltinio URL eidami į „File Manager“. Įsitikinkite, kad įvedėte teisingą URL be tarpų.

Jei saugykla neveikia, suraskite papildomą priedą, kurio bibliotekoje yra HBO kanalas, ir įdiekite jį. Tai yra optimalus sprendimas tokiems atvejams.

Viską suvynioti

HBO rodoma daugybė populiarių TV laidų, kurias sunku ignoruoti. „Hodi“ galite gauti „Kodi 2017“ atlikę veiksmus, kurie buvo paryškinti vadove ir kurių pagalba galite žiūrėti „Sostų žaidimus“ internete, „Westworld“, „Veep“ ir dar daugybę kitų TV laidų. HBO taip pat galima įdiegti jūsų „Fire Stick“ įrenginyje, kurio diegimo procesas taip pat pateiktas. Laikykitės daugiau puikių „Kodi“ priedų.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me