Ar esate transliacijos mėgėjas ir galvojate, kur galite transliuoti visus naujus Bolivudo ir Holivudo filmus kartu su Indijos televizijos laidomis, „Netflix“ turiniu ir „Live Sports“? Visa tai galite turėti vienoje platformoje, t. Y. „HotStar“. Vykdykite šį vadovą norėdami pamatyti, kaip žiūrėti „HotStar“ ir mėgautis geriausia transliacijos patirtimi. Nepamirškite perskaityti mūsų galutinių kodi priedų ir kodi vpn vadovų.

Kas yra „HotStar“?

CTA

„HotStar“ yra populiariausia ir didžiausia Indijos internetinio VOD transliacijos platforma. Jame rodomi populiarūs filmai, TV laidos ir sportas iš viso pasaulio. Daugybė internetinių transliuotojų Indijoje naudoja „HotStar“ norėdami transliuoti IPL žaidimus, žiūrėti filmus ir kitas Indijos televizijos laidas. Šiais laikais yra labai mažai patikimų ir aukštos kokybės mobiliųjų pramogų platformų. Nuo „HotStar“ paleidimo buvo praėję 3 metai ir iki šiol pavyko pritraukti internetinės transliacijos auditoriją.

Tam tikrą turinį galima atsisiųsti iš „HotStar“ svetainės. Turėdami omenyje tam tikrą turinį, turime omenyje tam tikrą seną turinį, kuris jau gali nebūti tendencija. Dar vienas dalykas, kurį reikia suprasti, yra tas, kad vaizdo įrašus iš „HotStar“ galima atsisiųsti tik iš mobiliųjų ir planšetinių įrenginių, o ne į bet kurį nešiojamąjį ar asmeninį kompiuterį.

Indijos, JAV ir Kanados „HotStar“ galite žiūrėti savo mėgstamus filmus pagal pareikalavimą. Neseniai jis buvo prieinamas kiekviename regione, tačiau dabar jis buvo geografiškai apribotas.

Kokiose šalyse galima rasti „HotStar“ ?

Kaip minėta anksčiau, „HotStar“ galima įsigyti Indijoje, Kanadoje ir JAV. Tačiau jei naudojate VPN paslaugą, ją galite pasiekti bet kurioje pasaulio vietoje, prisijungę tik prie aukščiau paminėtų šalių serverio..

kaip žiūrėti

Kaip atblokuoti / žiūrėti „HotStar“ už Indijos ribų naudojant VPN

„HotStar“ yra vieta, kuriai taikomi geografiniai apribojimai, ir šioje svetainėje esančiam turiniui negalima pasiekti niekur kitur, išskyrus Indiją, JAV ir Kanadą. Todėl, jei bandote pasiekti „Hotstar“ iš bet kurio kito regiono, norint išvengti apribojimų reikės VPN paslaugos.

VPN paslauga leis prisijungti prie serverių neribotuose regionuose, taigi jis paslėps jūsų IP, pateikdamas jį su aukščiau paminėtu šalies IP adresu. Naudoti VPN yra labai lengva, nes viskas, ką jums reikia padaryti, yra tiesiog prisijungti prie nuotolinio serverio ir naršyti internete norint pasiekti bet ką, kas buvo apribota..

VPT teikėjai „PriceOfferWebsite“
PureVPN 10,95 USD 2,91 USDPer mėnuo

Specialus pasiūlymas: 73% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„Surfshark“ 11,91 USD 1,99 USD per mėnesį

Specialus pasiūlymas: 83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„CyberGhost“ 12,99 USD 2,75 USD per mėnesį

83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„ExpressVPN“ 12,95 USD 8,32 USD per mėnesį

35% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą

Kaip žiūrėti „HotStar“ JAV be VPN

Anksčiau „HotStar“ nebuvo prieinamas jokiame regione, išskyrus Indiją, tačiau neseniai jis išplėtė savo regionus, tokius kaip JAV ir Kanada. Todėl vartotojai, norintys prisijungti prie „HotStar“ JAV, gali lengvai tai padaryti nenaudodami jokio VPN. „HotStar“ galima lengvai pasiekti JAV be VPN, tiesiog einant į URL „us.HotStar.com“. Tai yra oficialus domeno plėtinys, kurį „HotStar“ teikia JAV regionui.

Kaip žiūrėti „HotStar“ asmeniniame kompiuteryje

Jei norite „HotStar“ žiūrėti už kompiuterio ribų Indijoje, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidaryk VPN programa > Prisijungti į savo VPN paslaugą.
 2. Dabar Prisijungti į Indijos regiono serverį.
 3. Atviras jūsų naršyklė > Įveskite šį URL adresas: https://www.HotStar.com/.
 4. Prisijungti į savo „HotStar“ paskyrą ir pradėkite žiūrėti savo mėgstamus filmus ir TV laidas aukštos kokybės.

Kaip transliuoti „HotStar“ „iPad“ ir „iPod“

Geriausias dalykas „HotStar“ yra tai, kad jame yra skirta „iOS“ programa. Todėl vartotojai gali lengvai žiūrėti „HotStar“ „iPad“ ir „iPod“.

 1. Atidaryk „iTunes“ programa parduotuvėje > Paieška skirtas „HotStar“ > Spustelėkite „HotStar“ programa > Atsisiųskite.
 2. Baigę diegti, atviras programa.
 3. Prisijungti programa, naudodama jūsų „HotStar“ kredencialus > Dabar transliuokite viską, ką norite žiūrėti „iPad“ ir „iPod“.

Žiūrėkite „HotStar“ Kanadoje

Neseniai „HotStar“ tapo prieinama Kanadoje, o „HotStar“ vartotojams Kanadoje buvo paleistas specialus domenas. „HotStar“ Kanadoje paleistas domenas yra „https://ca.HotStar.com/“. Norint patekti į „HotStar“ svetainę ir programą Kanadoje, nereikia VPN ar tarpinių serverių. Tiesiog naršyklėje atidarykite aukščiau paminėtą interneto svetainę ir prisiregistruokite naudotis „HotStar“ paslaugomis.

Kaip žiūrėti „HotStar“ JK

Nors „HotStar“ galima įsigyti JAV ir Kanadoje, išskyrus Indiją, vis dėlto oficialiai jo nėra JK. Nepaisant to, kad Didžiojoje Britanijoje yra keletas puikių internetinių srautinių transliavimo paslaugų, panašių į „HotStar“, pavyzdžiui, „Netflix“ ir „Hulu“, ši paslauga šiame regione yra apribota. Vienas nuostabiausių faktų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad JK gyvenančių indų yra labai daug. Taigi, spręsdami pagal šį faktą, galite pasidomėti, kiek jie norėtų transliuoti savo gimtąjį turinį, ir ne tik tai, kad daugelis anglų žmonių mėgsta žiūrėti Bolivudo turinį taip, kaip indėnai mėgsta Holivudą..

Galite tik prieiti „HotStar“ JK, naudojant VPN. Jei norite žiūrėti savo mėgstamą turinį „HotStar“ JK, tiesiog pakeiskite dabartinę IP vietą iš JK į Indijos regioną ir lengvai pasiekite „HotStar“.

cta 3

Todėl norėdami pasiekti „HotStar“ JK, turėsite naudoti VPN paslaugą, nes turinys, kurį bandote srautiškai transliuoti be JK IP, nebus paleistas, o atsiras atkūrimo klaida. Nepaisant to, jei turite aktyvią VPN paslaugą ir esate prisijungę prie Indijos serverio, galėsite žiūrėti savo mėgstamą turinį „HotStar“. Jūsų pasirinkta VPN paslauga turėtų būti patikima ir greita, kad būtų galima sklandžiai perduoti turinį.

Kaip žiūrėti „HotStar“ programą arabų šalyse

„HotStar“ yra puiki „Media“ transliacijos platforma, turinti daug naujo ir tendencingo turinio. Deja, arabų šalyse jo nėra. Tokios šalys kaip JAE, Dubajus, Saudo Arabija, Omanas ir Kataras labiau mėgsta transliuoti indišką turinį, tačiau jos negali to padaryti dėl šios svetainės geografinių apribojimų. Šių šalių „HotStar“ gerbėjai gali lengvai žiūrėti „HotStar“ TV laidas naudodami „HotStar“ tarpinį serverį arba VPN paslaugą.

Naudodamiesi tarpiniu serveriu arba VPN, jie galės mėgautis „HotStar“ tiesioginėmis transliacijomis ir „HotStar“ TV laidomis (kurios yra tokios hipedos visame pasaulyje)..

Kaip žiūrėti „HotStar“ Pakistaną

„HotStar“ TV laidų gerbėjų yra daug kaimyninėje Indijos šalyje, t. Y. Pakistane. Pakistano žmonės mėgsta žiūrėti Bolivudo filmus ir Indijos televizijos laidas. Deja, „HotStar“ Pakistanas yra apribotas ir vienintelis būdas žiūrėti „HotStar“ tiesiogines transliacijas ar filmus bei TV laidas yra apeiti geografinius apribojimus per VPN arba „HotStar Proxy“..

„HotStar“ atsisiuntimas

„HotStar“ programos galimos kelioms mobiliosioms platformoms, tokioms kaip „Android“ įrenginiai ir „iOS“ pagrįsti įrenginiai, pvz. „iPhone“. „Android“ įrenginių mobiliesiems telefonams galite lengvai juos atsisiųsti naudodami „Google Play Store“, taip pat galite atsisiųsti „HotStar“ apk failus internete. „IOS“ įrenginiams, pvz., „IPhone“ ir „iPad“, galite atsisiųsti iš „iTubes App Store“ iš savo įrenginio.

„HotStar“ registracija

„HotStar“ turinys yra aukštos kokybės ir srautas perduodamas be buferio be atsilikimo. Tačiau viskas, kas puiku, turi kainą, todėl vartotojams pirmiausia reikia užsiprenumeruoti pasirenkant mokėjimo planą. „HotStar“ yra tik „Netflix“ ir „Hulu“ konkurentai, todėl jos transliuojamas turinys nėra nemokamas.

Kuriose šalyse yra „HotStar“?

„HotStar“ siūlo 3 skirtingus mokėjimo planus, iš kurių galima pasirinkti, o geriausia, kad šie mokėjimo planai yra pagrįsti. Norėdami prisijungti prie „HotStar“ paslaugos, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Eikite į „https://www.HotStar.com/subscribe/payment“.
 2. Pasirinkite norimą mokėjimo planą.
 3. Įveskite savo duomenis, pvz., Vardą, el. Pašto adresą ir slaptažodį.
 4. Įveskite kredito kortelės duomenis.
 5. Patvirtinkite išsamią informaciją.
 6. Mėgaukitės žiūrėdami mėgstamiausias laidas „HotStar“.

„Karšta žvaigždė“ su subtitrais

„HotStar“ nesiūlo subtitrų kiekvienam vaizdo įrašui, kuris yra jo platformoje, tačiau kai kurie vaizdo įrašai jau turi subtitrus. Tačiau vis tiek galite patikrinti, ar nėra subtitrų, eidami į vaizdo įrašo parinktis ir pažymėdami CC parinktį, įgalinę ją galite įgalinti subtitrus.

Kaip žiūrėti „HotStar“ naudojant „Jio TV Live“ programą

„Jio sim“ ir „Jio TV Live“ programos vartotojai gali lengvai naudotis „HotStar“ tiesioginės transliacijos ir filmų funkcijomis, tačiau tai taikoma tik indiškam turiniui. Dar vienas dalykas, „Jio“ vartotojai vis tiek turės užsiprenumeruoti „HotStar India“, kad galėtų pradėti transliuoti „HotStar“.

Nemokamas „HotStar“ VPT

Internete galima rasti daugybę nemokamų VPN ir „HotStar“ tarpinių serverių, tačiau mes dažniausiai nerekomenduojame vartotojams išbandyti šiuos nemokamus VPN dėl jų pažeidžiamumo. Nemokamas VPN veiks jūsų transliaciją, nes nemokamus VPN serverius naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Taigi mažesnis srauto reagavimo laikas, todėl daug kaupiama. Tačiau čia yra keletas pasiūlymų jums:

 1. „ZenMate“
 2. Naršytic
 3. Hola
 4. Hidemyass
 5. Šnipas
 6. Tunelio lokys
 7. Apsauginis bučinys
 8. ProtonVPN
 9. Paspartinkite
 10. X-VPN

Kaip atsisiųsti filmus ir TV laidų vaizdo įrašus iš

„HotStar India“ neleidžia vartotojams atsisiųsti filmų ir TV laidų iš savo platformos. Tačiau tam tikrą seną ar nebeįdomų turinį galima atsisiųsti iš „HotStar“. Kai atidarysite ar ieškosite vaizdo įrašo, virš jo pamatysite veleno piktogramą. Spustelėkite jį ir turėsite atsisiuntimo parinktį priešais jus.

Čia reikia suprasti vieną dalyką: iš savo „HotStar“ negalima atsisiųsti jokių vaizdo įrašų; tai galite padaryti tik mobiliajame įrenginyje ar planšetiniuose kompiuteriuose.

Žiūrėkite naujausias „HotStar“ TV laidas / serialus ir filmus

žiūrėti „Hotstar“ už Indijos ribų

„HotStar India“ siūlo visas naujausias TV laidas, filmus ir sporto akcijas vienoje platformoje už labai priimtiną kainą ir aukštos kokybės. Tiesiog užsisakykite „HotStar“ ir galėsite žiūrėti, ko trokštate, ir viską, kas nauja ir madinga. Joje yra ir indiško, ir vakarietiško turinio, taip pat filmų iš Bolivudo ir Holivudo.

Kaip žiūrėti „HotStar“ per televizorių

Galite žiūrėti „HotStar“ per savo televizorių tokiu būdu, kuris vadinamas šoniniu įkrovimu, tačiau jis veikia tik „Android TV“. Norėdami pradėti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Eikite į ES failų naršyklę (pirmiausia įdiekite ES failų naršyklę, jei dar jos neįdiegėte).
 2. Atviras Zaidimu parduotuve per televizorių > Ieškokite „Android TV šalutinio įkėlimo paleidimo priemonė“ ir įdiekite ją.
 3. Eikite į pagrindinį ekraną > Atidarykite programas > Atidarykite „Sideload Launcher“ programą.
 4. Spustelėkite ES File Explorer.
 5. Eikite į tinklą > Spustelėkite „Remote Manager“ > Įjunkite, kad gautumėte FTP adresą.
 6. Dabar savo asmeniniame ar nešiojamajame kompiuteryje įveskite FTP adresą žiniatinklio naršyklėje > Dabar jūsų televizorius ir kompiuteris bus sujungti.
 7. Dabar perkelkite APK failą iš kompiuterio į savo televizorių.
 8. Po to, Išjunkite tinklo bendrinimą > Atidarykite atsisiuntimus.
 9. Spustelėkite „HotStar“ iš sąrašo > Spustelėkite Diegti > Mėgaukitės naudodamiesi „HotStar“.

Žiūrėkite „HotStar Vijay“ televiziją

Jei norite žiūrėti „Vijay“ TV serialus „HotStar“, tiesiog eikite į kanalų skyrių ir pasirinkite „Vijay TV“. Ten pamatysite visas laidas, rodomas per „Vijay TV“, ir galėsite lengvai pasirinkti iš jų ir transliuoti. Naudoti „HotStar“ yra taip paprasta!

„HotStar“ „Roku“

„Roku“ yra moderniausias srautinio perdavimo įrenginys, kurį sukūrė ir pagamino „Roku Inc.“. Jis iš tikrųjų yra vienas iš labiausiai pageidaujamų srautinio perdavimo įrenginių, norint naudoti tokias paslaugas kaip „Netflix“ ir „Hulu“, nes jo siūlomos transliacijos patirtis yra neprilygstama. Visiems „HotStar“ gerbėjams, norintiems sužinoti, ar „HotStar“ yra prieinamas „Roku“, turėtumėte pasidžiaugti, kad jį galima rasti „Roku“ kanalo parduotuvėje. Tiesiog eikite į „Roku“ kanalų parduotuvę, įdiekite „HotStar“ kanalą savo „Roku“ įrenginyje ir mėgaukitės srautiniu perdavimu.

Paskutinės pastabos

Srautinio transliavimo paslaugos, tokios kaip „Netflix“, „Hulu“, „Amazon“ ir „HotStar“, yra tai, ką mėgsta kiekviena pramoga ir srautinio perdavimo geikai. „HotStar“ yra nuostabi srautinio perdavimo paslauga, be abejo, ji ne tik konkuravo „Netflix“ ir „Hulu“, bet ir žengė žingsnį toliau reklamuodama indišką turinį. Jos teikiama įvairovė tikrai yra didesnė nei kitų transliacijos paslaugų. Tai netgi siūlo tiesioginį sporto transliaciją, o tai yra puikus dalykas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me