Tokių žodžių kaip ikoniški, spalvingi, linksmi neužtenka paaiškinti šią ekstravagantišką kriketo lygą; IPL (Indijos „Premier League“). Pasaulinės populiariausios kriketo lygos 11-asis leidimas prasidėjo prieš dvi dienas, o šio turnyro populiarumas šiuo metu yra didžiausias. IPL gerbėjai visame pasaulyje ieško būdų, kaip stebėti IPL savo namuose ir biuruose naudojant „Kodi“ priedus.

Tačiau mes žinome, kas yra geriausia „Kodi“ VPN gerbėjams, ir todėl mes sukūrėme vadovą, kuris padės jums Kaip žiūrėti IPL „Kodi“.

Įspėjimas!! Galite transliuoti IPL atitikmenis IPL kanaluose iš viso pasaulio. Norėdami prisijungti prie riboto geografinio IPL transliuotojų, turėsite tai padaryti atblokuoti IPL kanalus su VPN.
CTA

„IPL 2018“ kanalų / transliuotojų sąrašas

Šalis / regionasTransliuotojai
IndijaŽvaigždžių sportas

„Hotstar“

AfrikaSuper sportas
Jungtinės ValstijosESPN
Jungtinė Karalystė„Sky Sports“
Kanada„Sportsnet“
AustralijaKriketo vartai
Naujoji Zelandija„Sky Sports“

Kaip žiūrėti IPL iš „Kodi“ kriptono 17.6 ar senesnės versijos

Yra daugybė priedų, skirtų tiesioginiam sportiniam transliavimui, tačiau mes pasirinkome jums „ZEM TV Kodi“ priedą, nes jis teikia HD transliacijos saitą tiesioginiam IPL transliavimui. Atlikite šiuos veiksmus norėdami įdiegti ZEM TV ir žiūrėti IPL tiesiogiai „Kodi“.

 1. Atidarykite Kodi > Eikite į pagrindinį „Kodi“ meniu > Spustelėkite nustatymų piktogramą > Atviras Failų tvarkyklė > Dabar dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.kaip žiūrėti ipl
 2. Spustelėkite ten, kur rašoma ‘Nė vienas’ > Įveskite tai URL adreso juostoje http://kdil.co/repo/ > Dabar spustelėkite Gerai > Pavadink taiKodilis „Repo“  tada spustelėkite Spustelėkite Gerai > Dar kartą patikrinkite URL ir vardas ir spustelėkite Gerai vėl uždaryti dialogo langą.kaip žiūrėti „ipl“ į kodi kriptono 17.6 ar senesnę versiją
 3. Grįžimas į Kodi Pagrindinis meniu > Atviras Papildytions meniu iš kairiojo stulpelio > Spustelėkite Dėžutės piktograma.kaip žiūrėti „ipl“ į „Kodi Jarvis 16“ ar naujesnę versiją
 4. Dabar spustelėkite Diegti  Pašto indeksas Byla > Slinkite žemyn ir spustelėkite Kodilis Repo > Atviras Kodilis.zip > Palaukite pranešimo.kaip žiūrėti ipl ant Kodi ugniažolės
 5. Kai pasirodys pranešimas, spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras „Kodil“ saugykla > Eiti į Vaizdo įrašų priedai.IPL 2018 „Kodi“ atsisiuntimas
 6. Slinkite žemyn ir atidarykite „Zem TV“ > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo apie įjungtą priedą.

Kaip žiūrėti IPL 2018 „Hotstar“ JAV

Ten jį turite, dabar yra įdiegtas priedas ir dabar galite lengvai žiūrėti savo mėgstamus IPL žaidimus tiesiogiai Kodi.

Kaip žiūrėti IPL naudojant „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnę versiją

 1. Paleisti Kodi Jarvis V16 > Spustelėkite Sistema.
 2. Eiti į Failų tvarkyklė > Dabar dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 3. Spustelėkite ten, kur rašoma <Nė vienas> > Įveskite šį URL http://kdil.co/repo/ > Spustelėkite padaryta.
 4. Duok tam vardą URL kaip „„Kodil Repo“ > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 5. Grįžkite į Pradinis ekranas > Spustelėkite Sistema.
 6. Atviras Priedai > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Atviras Kodilis Repo> Spustelėkite Kodil.zip.
 7. Eik atgal Pradinis ekranas.
 8. Eiti į Priedų montuotojas > Atviras Kodilis Repo > Turiu Vaizdo įrašų priedai ir pasirinkite „Zem TV“.
 9. Spustelėkite Diegti.

Kaip žiūrėti IPL „Kodi Firestick“

 1. Atviras Kodi ant „Fire Stick“. Jei dar neįdiegėte „Kodi“, tada įdiekite „Kodi“ ant „Fire Stick“.
 2. Eiti į Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.
 3. Po to atlikite aukščiau paminėtus veiksmus, kad įdiegtumėte priedą „Kodi Krypton V17.6“.

IPL 2018 „Kodi“ atsisiuntimas

 1. Atsisiųskite „ZIP“ failą > Atviras Kodi jūsų įrenginyje > Atviras Priedai Meniu > Spustelėkite Paketų montuotojo piktograma.
 2. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite ir Atviras atsisiųstas ZIP failas.
 3. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras „Kodil“ saugykla > Atviras Vaizdo įrašų priedai > Spustelėkite Zem > Pataikė Diegti.

Kaip žiūrėti IPL 2018 „Hotstar“ JAV

Kaip žiūrėti IPL 2018 „Hotstar“ JAV

„HotStar“ yra Indijos programa, leidžianti vartotojams žiūrėti mėgstamas IPL rungtynes, tačiau ironija yra ta, kad ji prieinama tik Indijoje. Todėl užsienyje gyvenantys vartotojai turės prieigą prie šios programos savo „Android“ ir „Apple“ įrenginiuose naudodamiesi „Kodi VPN“ paslauga.

Naudodamiesi VPN paslauga, vartotojai pirmiausia turės pasirinkti Indijos regiono serverį ir tada pasiekti programą. Atsisiuntę programą iš „Play Store“ ir „iTunes“, galėsite lengvai žiūrėti IPL tiesiogiai.

Kaip žiūrėti „IPL Live Free Online“ srautus

Vartotojams, gyvenantiems Afrikoje ir Viduriniuose Rytuose ir norintiems stebėti neribotą IPL veiksmą naudojantis nemokama paslauga, jie gali pasirinkti šias penkias:

 1. „Cricingif“ (visame pasaulyje)
 2. „Cricketgateway“ (visame pasaulyje)
 3. „IPL Live 2018“
 4. „SuperSport“ (vartotojams iš Pietų Afrikos)
 5. „OSN Play“ (vartotojams Viduriniuose Rytuose)
 6. „Smartcric“ programa
 7. Gluosnių televizorius
 8. JIO TV
 9. „Vivo“ IPL
 10. Krikbaitai
 11. CricHD
 12. DD sportas
 13. „Suvarna Plus“

„Cric In Gif“

Kaip žiūrėti „IPL Live Free Online“ srautus

„Cricingif“ yra sporto naujienų svetainė, kurioje pateikiami naujausi visame pasaulyje vykstančių kriketo rungtynių atnaujinimai. Lankytojai gali stebėti kiekvieno žaidimo akcentus ir patikrinti naujausias žinias apie kriketo žodį. Kita puiki „Cricingif“ savybė yra ta, kad joje yra skirtas skyrius vartotojams, norintiems tiesiogiai žiūrėti IPL T20.

Kriketo vartai

kriketo vartai ipl

Kriketo šliuzo mobilioji aplikacija leidžia vartotojams būti atnaujinamiems su naujausiais kriketo veiksmais. Vartotojas gali žiūrėti visas svarbiausias rungtynių akimirkas ir peržiūrėti rezultatų suvestines, kai nori. Puiki šios svetainės ypatybė yra jos skyrius „Archyvas“, leidžiantis pasivaikščioti po kelis naujausius kriketo įvykius iš viso pasaulio. Naudodamiesi šia programa, vartotojai taip pat gali pamatyti naujausias ir naujausias žinias apie mėgstamas komandas.

„IPL Live 2018“

„ipl live 2018“

„IPL Live 2018“ yra skirta svetainė, teikianti internetinio srautinio perdavimo paslaugas tik IPL. Šios svetainės teikiami srautai yra aukštos kokybės, o serveriai, kuriuos turi ši svetainė, yra sklandūs. Jis siūlo tris skirtingus serverius, skirtus transliuoti rungtynes, ir teikia informaciją apie kitas srautinio perdavimo paslaugas.

Super sportas

„ipl“ superportas

„SuperSport“ yra be jokios abejonės viena garsiausių sporto transliacijų paslaugų pasaulyje. „SuperSport“ savo vardą garsino tiesiogiai transliuodamas sportą per televiziją ir dabar pradėjo daugiausiai dėmesio skirti tiesioginio kriketo ir kitų sporto renginių transliavimo internetu paslaugoms. Naudotojai gali žiūrėti visus naujausius IPL rungtynių rezultatus ir tvarkaraščius, kai jie perduodami. „SuperSport“ transliuos IPL Pietų Afrikos regionas tačiau jų vaizdo įrašus galima pasiekti iš viso pasaulio.

OSN Play

OSN „Play for ipl“

„OSN Play“ teikia sporto srautus arabų kalba Artimųjų Rytų auditorijai. Tai yra geografiškai ribota paslauga, kurią galima atblokuoti iš kitų šalių, naudojant geros kokybės VPN paslaugą. Geriausia „OSN Play“ dalis yra ta, kad jo programą „Android“ ir „iOS“ taip pat galima rasti atitinkamose platformų parduotuvėse. Vartotojai, užsisakę OSN paslaugas, gali pasiekti savo mėgstamą sporto turinį nemokėdami jokio papildomo mokesčio.

„Smartcric“ programa

„Smartcric“ programa, skirta „ipl“

„SmartCric“ yra puiki programa srautinėms kriketo varžyboms iš viso pasaulio perduoti išmaniuosiuose telefonuose. Tačiau vienas iš nepatogiausių šios išmaniųjų telefonų išmaniosios programos yra tai, kad jos nėra „Google Play“ parduotuvėje. Vartotojai, norintys įdiegti šią programą, turi atsisiųsti jos apk failą iš trečiosios šalies svetainės ir įdiegti. Išskyrus šią programą, yra puikus naudoti, nes ji turi puikią draugišką sąsają ir ji veikia puikiai.

Gluosnių televizorius

„WillowTV“ transliuoti IPL

„Willow TV“ yra pagrindinis Amerikos sportui skirtas transliavimo kanalas, tiesiogiai transliuojantis įvairius kriketo įvykius ir renginius, vykstančius visame pasaulyje. Šis kanalas, įsikūręs Kalifornijoje, tiesiogiai transliuoja Indijos „Premier“ lygą internete, o vartotojai turi lengvą prieigą prie srautų.

„Jio“ televizija

jiotv nemokamai ipl transliacijai

„Jio TV“ savo vartotojams siūlo platų kanalų asortimentą iš įvairių pasaulio regionų ir skirtingomis kalbomis. Jis siūlo daugiau nei 350 TV kanalų, iš kurių 50 ir daugiau yra HD kanalai. „Jio TV“ programą galima atsisiųsti iš „Google Play Store“ ir „Apple App Store“ atitinkamiems įrenginiams.

Viena iš geriausių šios programos savybių yra ta, kad vartotojai gali pristabdyti tiesioginį mačą, kai nori, ir žaisti, kad tęstųsi iš to paties taško. Vartotojai taip pat gali žiūrėti savo mėgstamiausias laidas, pasirinkdami eterį per ankstesnes 7 dienas. Vartotojai gali užsisakyti išskirtines „Jio“ mobiliojo ryšio paslaugas net nuo 49 USD.

jio planas ipl

„Vivoipl“

„Vivo“ sraute ipl

„Vivo“ yra oficialus 2018 m. Indijos „Premier League“ rėmėjas ir visus savo veiksmus nuo IPL 2018 tiesiogiai transliuos savo svetainėje. Vartotojai galės stebėti visas „IPL 2018“ varžybas „VivoIPL“ svetainėje. Svetainėje taip pat pateiktas visas turnyrų tvarkaraštis ir pintos pasakos, kurias galima lengvai peržiūrėti.

Krikbaitai

žiūrėti „IPL“ internetu, krikbatuose

„Cricbytes“ iš tikrųjų yra tinklaraščių svetainė, skelbianti naujienas ir tinklaraščius apie visas dabartines ir naujausias kriketo pasaulio naujienas ir rezultatus. Nors vartotojai negalės stebėti žaidimo tiesiogiai šioje svetainėje, tačiau jie gali būti atnaujinti su rezultato kortele bei naujienomis ir kita. Vartotojai gali lengvai sekti naujausias žinias apie kriketo įvykius ir žaidėjus.

CricHD

žiūrėti ipl oncrichd.tv

„CricHD“ yra nuostabi srautinių transliacijų svetainė, teikianti tiesiogines transliacijas vienu paspaudimu įvairioms sporto šakoms, tokioms kaip futbolas, kriketas, regbis, amerikietiškas futbolas, imtynės, UFC, boksas, golfo ir kt. Tai teikia aukštos kokybės srautus iš geriausių transliavimo tinklų. kaip „BT Sport“, „ESPN HD“, „Euro Sport“, „PTV Sports“ ir „Sky Sports“ ir tt Ši transliacijos paslauga visiškai neturi jokių geografinių apribojimų, todėl jūs galite mėgautis nemokama mėgstamų sporto šakų transliacija iš bet kur ir bet kada..

DD sportas

dd sporto žiūrėti IPL nemokamai

„DD sports“ iš tikrųjų yra Indijos sporto transliacijų tinklas, kurio veikla apima daugumą vidaus sporto renginių Indijoje. Tačiau ji apims IPL 2018 ir jos srautus bus galima rasti internete „GoHelloTV.in“ svetainės sporto skiltyje. Vartotojai, norintys nemokamai transliuoti „IPL 2018“ tiesiogiai, gali ją transliuoti per „DD Sports“. Nepaisant to, svarbus dalykas šiuo klausimu yra tai, kad tai gali būti riboto geografinio srauto srautas ir todėl jums gali tekti naudoti VPN paslaugą, kad jį pasiektumėte.

„Suvarna Plus“

Žvaigždė-suvarna-plius

„Suvarna Plus“ taip pat žinomas kaip „Star Suvarna Plus“ yra Indijos pramogų kanalas, priklausantis „Star Networks“. Jis transliuoja naujausius ir senovinius Bolivudo filmus bei tarptautinius ir vietinius sporto renginius. IPL yra žavi visame pasaulyje giriama šalies kriketo lyga ir bus tiesiogiai transliuojama „Suvarna Plus“. Todėl, jei negalite jo žiūrėti savo namuose per televizorių, galite lengvai jį tiesiogiai žiūrėti per internetinę „Suvarna Plus“ transliaciją..

Baigiamieji žodžiai

Indijos „Premier League“ yra viena didžiausių ne tik Pietų Azijos, bet ir viso pasaulio kriketo lyga. Visame pasaulyje yra milijonai gerbėjų, kurie mėgsta stebėti šią jaudinančią kriketo lygą. Vartotojai, kurie negali žiūrėti IPL per televiziją ar gyvena užsienyje, gali lengvai žiūrėti IPL naudodami „Kodi“, arba jie taip pat gali tiesiogiai transliuoti tai naudodamiesi mūsų teikiamomis srautinėmis nuorodomis..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me