Ieškote geriausių būdų žiūrėti „UFC 235“ tiesiogiai internete, leiskitės į kelionę po šį vadovą ir patikinu, kad rasite geriausius šio PPV įvykio transliacijos būdus. Mes apžvelgėme įvairius šio įvykio srautinio perdavimo būdus, nes kiekvienas vartotojas turi savo pasirinkimą.

Oficialus „UFC 235“ reklama

Šaltinis: UFC – „Ultimate Fighting Championship“

Kaip žiūrėti „UFC 235“ mažiausiomis kainomis už „Pay Per View“

„UFC“ siūlo savo specialią UFC PPV paslaugą, kuria nesunkiai galima naudotis iš bet kurios pasaulio vietos.

Tačiau šioje istorijoje yra posūkis!

UFC PPV abonentinis mokestis yra skirtingas kiekviename regione, kaip ir užeigos namuose, už 6 mėnesių planą turite sumokėti 64,99 USD ir 91,96 USD..

ufc ppv JAV

Tuo tarpu, jei esate Filipinuose, turėsite sumokėti 920,00 ₱, kurie perskaičiavus kainuoja tik iki 17,52 USD. O naudojant VPN tai tik kainuotų 28,47 USD žiūrėti „UFC 235 PPV“, kuris yra pigiausias pasirinkimas žiūrėti „UFC 235“ tiesiogiai internetu.

ppv-ufc-peso

Gaukite vpn

Skirtumas akivaizdus, ​​priverskite sumaniai judėti!

Dabar jums būtų įdomu, kaip galėtumėte pasinaudoti šia nuostabia nuolaida. Na, paprastas būdas naudotis UFC PPV su nuolaida yra naudoti VPN teikėją, kuris turi Filipinų serverį. Prisijunkite prie Filipinų serverio per VPN ir pradėkite UFC 235 transliaciją tokiu mažu greičiu.

Kaip žiūrėti UFC 235 „Amazon Prime“

„UFC 235 Pay Per View“ „amazon prime“ vaizdo įraše

„Amazon Prime“ yra vaizdo įrašų srautinio perdavimo paslauga, kurią valdo pati „Amazon“. Ši paslauga pastaruoju metu sulaukia daug pagyrų iš internetinių srautinių transliacijų bendruomenės. Tačiau kadangi „UFC“ ir „Amazon“ pasirašė susitarimą transliuoti „UFC Pay per view“ įvykius, gerbėjai visame pasaulyje įvertino šį žingsnį.

„Amazon prime“ siūlo aukštos kokybės srautinio perdavimo paslaugą, todėl daugelis žmonių linkę ją pasirinkti. Ypač, kai turite galimybę srautiniu būdu transliuoti UFC mokestį už jį, garantuojama išskirtinės kokybės pramoga.

„UFC 235“ tikrai bus puikus, nes išdėstytos nuostabios kovos kortelės ir visas pasaulis laukia šio įvykio. Dabar, kai renginys yra toks ypatingas, transliuoti jį naudojant „Amazon Prime“ tikrai bus smagu. Šis „Amazon“ ir UFC susitarimas iš tikrųjų pašviesino „Amazon Prime“ vartotojų, kurie mėgsta UFC, nuotaikas, nes jie neturi užsisakyti jokios kitos paslaugos.

Vartotojai gali užsisakyti muštynes ​​prieš renginį arba įsigyti renginį po 4 valandų. Kitas puikus dalykas, tiesiogiai transliuojantis UFC tiesiogiai naudojant „Amazon Prime“, yra tai, kad vartotojai gali atsukti veiksmą srautiniu būdu tiesiogiai transliuodami.

Kaip žiūrėti „UFC 235“ per televizorių

kaip žiūrėti UFC 235 per

„Sling TV“ yra viena iš geriausių internetinių transliacijų paslaugų, suteikiančių prieigą prie daugybės kanalų ir mokamų įvykių. UFC gerbėjai gali žiūrėti „UFC 235“ per „Sling TV“ iš anksto užsisakę renginį.

„Sling TV“ siūlo aukštos kokybės tiesioginių įvykių srautus, o kai kalbama apie UFC renginius, ir kad ir tokiu mastu negalite sau leisti kompromisų dėl srautų kokybės. Įsigykite prieš renginį ir renginio dieną jūsų įsigytas mokestis už peržiūrą bus rodomas kiekvieno sąrašo kanalo viršuje..

„Sling TV“ aš laikiau populiariausia sporto transliacijų ir ypač PPV renginių vieta. Vienas dalykas, kurį turėtumėte atsiminti apie „Sling TV“, yra tai, kad „Sling TV“ yra geografiškai ribota paslauga, prieinama tik JAV. Todėl, jei esate kur nors už JAV ribų ir norite pasiekti „Sling TV“, jums reikės VPT teikėjo, kad būtų apeiti geografiniai apribojimai.

Gaukite vpn

Kaip nemokamai žiūrėti „UFC 235“ per „PS4 Live“

žiūrėti „UFC 235“ per „PS4 Jones vs Smith“

Jei turite PS4 ir norite tiesiogiai transliuoti UFC įvykį, tai galite padaryti nemokėdami nė cento. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

  1. Eikite į „PlayStation Vue“ programą
  2. Prisiregistruokite nemokamai išbandyti
  3. Eikite į skyrių Sportas.
  4. Ieškokite ESPN kanalo galimų kanalų sąraše (Prisiregistruokite ir nemokamai bandydami ESPN).
  5. Renginys bus transliuojamas ESPN, nes jis yra vienintelis oficialus šio PPV renginio transliuotojas.

Kaip žiūrėti UFC 235 nemokamai internete

Daugelis žmonių mėgsta ieškoti nemokamų srautų, nes nemėgsta užsisakyti aukščiausios kokybės paslaugų. Jei esate vienas iš tų žmonių, išbandykite šiuos UFC 235 srautinės transliacijos internete būdus:

Fight-Live.com

„Fight Live“ yra MMA skirta svetainė, teikianti nemokamas tiesiogines transliacijas visiems naujausiems MMA renginiams iš UFC, Bellator, Boxing ir WWE. Tiesiog apsilankykite „Fight Live“ svetainėje, pagrindiniame puslapyje pamatysite gyvų ir galimų rungtynių sąrašą ir galėsite jas tiesiogiai transliuoti vienu spustelėjimu.

„UFC 235“ ant Kodi

Kalbant apie aukštos kokybės transliaciją ir nemokant jokio mokesčio, „Kodi“ yra vienas iš geriausių prieinamų variantų. Jis turi daugybę „PPV Kodi“ priedų, skirtų tiesioginės transliacijos HD formatui transliacijai be jokių trikdžių. Galite srautiniu būdu transliuoti „UFC 235“ iš „Kodi“ be jokių problemų, nes jame yra specialūs UFC priedai, kurie teikia nemokamus tiesioginių įvykių srautus..

Nemokamos internetinės srautinės nuorodos

Viena iš įprasčiausių daugelio vartotojų praktikų yra nemokamų internetinių srautų medžioklė. Yra daugybė svetainių, teikiančių nemokamas srautinio perdavimo nuorodas, tačiau problema, su kuria susiduria vartotojai, yra ta, kad jos yra bombarduojamos su iššokančiaisiais langais ir reklamomis. Tačiau jei vis tiek norite transliuoti įvykį per šias nuorodas, galite išbandyti šią nuorodą, ji teiks nemokamą HD srautą.

http://tv.boxingnewsnow.com/

Išvada

„UFC 235“ bus vienas geriausių visų laikų įvykių, nes puikūs vardai yra kovų kortelėse ir tai, kad du titulų kovai yra išdėstyti vieną naktį. Šio įvykio pranašumas matomas socialinės žiniasklaidos platformose, kai konkuruojančių kovotojų rėmėjai rodo savo palaikymą, o diskusijos įkaista. Yra daugybė būdų, kaip UFC 235 transliuoti internetu, tačiau daugelis žmonių apie juos nežino. Štai kodėl mes galvojome apie vartotojų informavimą apie galimus būdus.

Tačiau kai kuriais iš aukščiau paminėtų būdų reikia naudoti VPN, įskaitant nemokamo srautinio perdavimo parinktis. Ne tik todėl, kad tai padės apeiti geografinius apribojimus, bet ir tiesiogiai transliuodami įvykį, jis užšifruos jūsų srautą ir apsaugos jus nuo valdžios institucijų ir įsilaužėlių. Taigi, saugokite save ir naudokite VPN ten, kur turėtumėte!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me