Legendinis Manny Pacquiao grįžta į ringą šį sekmadienį, kad susitiks su Argentinos „Boogeyman“; Lucasas Matthysse’as – už svorio kategorijos čempiono titulą ir jūs negalite praleisti progos stebėti šią kovą gyvai. Vykdykite mūsų vadovą, kad išmoktumėte žiūrėti Matthysse vs Pacquiao internete, naudodamiesi „Kodi“ VPN ir internetiniais srautais.

Kodėl Matthysse ir Pacquiao yra tiek daug hipe??

Jau beveik metai Manny Pacquiao žengė koja į ringą ir visą tą laiką buvo užsiėmęs savo politine karjera. Vienintelis aštuonių divizionų pasaulio čempionas dabar planavo grįžti į ringą dėl savo devintojo titulo titulo. Manny Pacquiao vadybininkas pranešė, kad jis nutraukė bet kokią verslo veiklą, nes mokėsi artėjančioms titulo rungtynėms.

Kita vertus, Lucas Matthysse; Dabartinis svorio kategorijos čempionas yra pasiruošęs kovoti su Manny Pacquiao ir nėra abejonės, kad jis yra pavojingas kovotojas. Šių kovotojų amžiaus skirtumas nėra toks reikšmingas, nes Pacquiao yra tik 39 metai, o Matthysse’ui – 35 metai. Didžiausias skirtumas, kurį reikia apmąstyti, yra dviejų kovotojų galimybės dalyvauti ringe..

kaip tiesiogiai žiūrėti „Matthysse vs Pacquiao“ kovą

Bokso ir kovos sporto gerbėjai iš viso pasaulio atkreipė dėmesį į šią kovą, nes legenda grįžta ir niekas nenori jos praleisti. Kita jos nerimo priežastis yra dėl prieštaringai vertinamo Pacquiao pralaimėjimo praėjusių metų Jeffo Horno rankose. Galų gale jis prarado savo titulą. Bus puiku pamatyti jį vėl ringe, nes pamatysime, ar jis pasveikė po to pralaimėjimo.

Po metų sugrįžęs Pacquiao aiškiai rodo, kad jis nebus geriausios formos, koks buvo priešakyje. Lucas Matthysse yra čempionas, tačiau jo refleksai silpnėja. Tačiau jis vis tiek turėtų viršenybę šioje kovoje su Pacquiao dėl savo reguliarių varžybų varžybose.

Kur galiu žiūrėti „Matthysse vs Pacquiao Online“?

Oficialias „Pacquiao vs Matthysse“ transliavimo teises įgyja „ESPN Plus“ ir rungtynes ​​tiesiogiai transliuos savo internetinėje platformoje. „ESPN plus“ yra puiki ESPN internetinė transliacijos paslauga visiems sporto gerbėjams. Tačiau šios paslaugos problema yra prieinamumas, nes ji prieinama tik JAV ir yra ribota.

espn plius užblokuotas

Nepaisant to, vis tiek galite pasiekti ESPN plus, naudodamiesi VPN paslauga ir prisijungę prie JAV serverio. Kitas dalykas, kurį galite padaryti, tai žiūrėti varžybas tiesiogiai nemokamai, tiesiog pasinaudojant 7 dienų nemokama bandomąja versija. Net po to abonemento kaina yra ne mažiau kaip 4,99 USD per mėnesį.

VPT teikėjai „PriceOfferWebsite“
PureVPN 10,95 USD 2,91 USDPer mėnuo

Specialus pasiūlymas: 73% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„Surfshark“ 11,91 USD 1,99 USD per mėnesį

Specialus pasiūlymas: 83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„CyberGhost“ 12,99 USD 2,75 USD per mėnesį

83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„ExpressVPN“ 12,95 USD 8,32 USD per mėnesį

35% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą

Kita puiki paslauga, kuria galite naudotis stebėdami „Pacquiao vs Matthysse“ kovą „SKY Sports PPV“ tarnyba. Tai leis jums tiesiogiai transliuoti visą mačą be jokių skelbimų, vėlavimų ar pertraukimų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiprenumeruoti jo planą ir pradėti transliuoti.

Kaip nemokamai žiūrėti „Matthysse vs Pacquiao“ internetu

Pacquiao vs Matthysse bus vienas pragaras šio pasirodymo! Kadangi abu šie kovotojai pasižymi įžeidžiančiu kovos stiliumi ir abu yra sunkūs kovos menininkai. Šias varžybas galite tiesiogiai žiūrėti tiesiogiai prisijungę prie šių svetainių / nuorodų:

 1. Šlovė667
 2. Frankie Ballard
 3. VIP lyga

„espn“ ir nemokamas bandymas

Tačiau jei aukščiau išvardyti srautai neveikia, yra būdų, kaip nemokamai stebėti šią kovą internetu, naudojant ESPN +. ESPN siūlo nemokamą 7 dienų bandomąją versiją, kurią galite užsiregistruoti, jei esate JAV. Galite paslėpti savo IP naudodami VPN, kad pakeistumėte savo dabartinę vietą į JAV ir pradėtumėte nemokamą 7 dienų bandomąją versiją, kad galėtumėte nemokamai žiūrėti kovą tiesiogiai internete.

Gaukite VPN CTA

Kaip žiūrėti Matthysse vs Pacquiao Argentinoje tiesiogiai internete?

Argentinos boksininkas; Lucasas Matthysse’as gins savo titulą prieš filipiniečių „Boxer Pacquiao“ ir tai akivaizdu, kad tai yra nacionalinio pasididžiavimo žaidimas. Viso pasaulio bokso gerbėjai gali stebėti šį žaidimą tiesiogiai iš aukščiau paminėtų tiesioginių transliacijų svetainių, tačiau vienas geriausių Argentinos bokso gerbėjų variantų yra „Digital Place“, kuriame bus HD kokybės tiesioginės rungtynių transliacijos..

Kaip žiūrėti „Matthysse vs Pacquiao“ per „Sling TV“

Žiūrėkite „Matthysse vs Pacquiao“ tiesiogiai internete nemokamai

„Sling TV“ yra viena iš geriausių interneto televizijos paslaugų, tačiau, deja, ji taikoma tik JAV. Dėl geografinio apribojimo, tiesioginės transliacijos gerbėjai netenka tokios puikios internetinės televizijos paslaugos, kuri galėtų patenkinti visus „Binge watcher“ ir „streaming geeks“ poreikius. Tačiau jei turite VPN, prie jo galite prisijungti iš bet kurios pasaulio vietos tiesiog prisijungę prie JAV serverio.

Bet kokiu atveju, jei gyvenate JAV, galite lengvai pasiekti „Sling TV“ ir jo turinį, bet ne be abonentinio mokesčio. Nepaisant to, geriausias dalykas, kurį galite padaryti naudodamiesi „Sling TV“ (jei jūs jį pasirenkate tiesiog kovai transliuoti), yra tai, kad galite naudotis 7 dienų nemokama bandomąja versija ir transliuoti žaidimą tiesiogiai HD kokybės, be jokių trikdžių..

„Matthysse vs Pacquiao“ kovos vieta ir data

Kur galiu žiūrėti „Matthysse vs Pacquiao Online“?

Šis labai padidėjęs mūšis įvyks šį sekmadienį; Liepos 15 d. (Liepos 14 d. JAV vartotojams) „Axiata“ arenoje, Kvala Lumpūre, Malaizijoje. Tai reikės žiūrėti, nes abu šie bokseriai yra nuostabūs ir pasižymi puikiais bokso stiliais.

„Matthysse vs Pacquiao“ bilietai

„Matthysse“ vs „Pacquiao“ yra rungtynės, kurių tikisi kiekvienas bokso gerbėjas ir kodėl gi ne? Varžovas, konkuruojantis dėl titulo, yra bokso pasaulio legenda, o čempionas yra sensacingas boksininkas, pastaruoju metu rašantis antraštes. Visi sirgaliai, norintys stebėti rungtynes ​​tiesiogiai arenoje, gali nusipirkti „Pacquiao vs Matthysse“ kovos bilietus internetu iš šių portalų:

 1. Tickbis
 2. Stububas
 3. SMT bilietai

Geriausi bokso „Kodi“ priedai, skirti WBA įprastam lengvo svorio diržui

Yra daugybė geriausių „Kodi Addons“, kuriuos galima rasti internete, tačiau iš visų jų mes pateikėme 5 geriausius bokso priedus. Būtinai išbandykite juos:

 1. Sporto velnias
 2. „Joker“ sportas
 3. UltimateIPTV
 4. „UKTurk“ grojaraščiai
 5. „Eurosport“ žaidėjas

Kaip žiūrėti „Matthysse“ vs „Pacquiao Live Online“ per „Kodi Krypton v17.6“

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite krumpliaračio piktograma > Atviras Failų tvarkyklė
 2. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite ten, kur rašoma „Nė vienas’ > Įveskite šį URL: http://mavericktv.net/mavrepo/ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį URL kaip „ „MavRepo““ > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai dar kartą, kad uždarytumėte dialogo langą.
 3. Grįžti į Pradinis ekranas > Spustelėkite Priedai > Spustelėkite Langelio piktograma.
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Spustelėkite „MavRepo“ > Pasirinkite saugykla.maverickrepo-3.4.zip > Palaukite pranešimo.
 5. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Pasirinkite „MaverickTV Repo“ > Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas.
 6. Pasirinkite „Joker“ sportas > Spustelėkite Diegti > Palaukite, kol bus įjungtas pranešimas apie priedą.

Dabar mėgaukitės tiesiogine kova stebėdami kovą Kodi mieste.

Baigiamosios pastabos

Kova bus nuostabi, nes abu šie kovotojai turi savitą kovos stilių. Pacquiao mėgsta naudoti savo sumušimo greitį ir koją, bet klausimas bus, ar jis vis dar tebemato tą buvusią kibirkštį ir lytėjimą. Kita vertus, Matthysse’as mėgsta mesti svorį savo smūgiais, kurie daro jį puikiu agresyviu boksininku. Šis susirėmimas turės būti liudytojas ir mes žinome, kad to laukiate ir jūs. Štai kodėl mes įtraukėme visus būtinus aspektus, kad galėtumėte stebėti žaidimą tiesiogiai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me