NHL 2018-2019 metų sezonas prasidėjo 2018 m. Spalio 3 d. Lyga prasidėjo nuo 31 komandos, žaidžiančios savo rungtynes ​​31 skirtingoje arenoje. Čempionatas pasibaigs 2019 m. Balandžio 6 d. Kai tik įvykis pradėjo NHL gerbėjus, jie pradėjo ieškoti kelių variantų, kaip žiūrėti NHL žaidimus internete. Šiame vadove aprašoma, kaip tiesiogiai žiūrėti NHL.

Šiame vadove taip pat pateikiame vadovėlį, kaip žiūrėti NHL „Kodi“ svetainėje. Mes pateikėme oficialų priedų vadovą kartu su trečiųjų šalių priedų vadove.

Kaip žiūrėti NHL.TV per „Kodi Krypton 17.6“ versiją arba „Kodi Leia“

Jei nenorite, kad jus apleistų žema kokybė ar kiti trikdžiai, geriau įdiekite oficialų „NHL Kodi“ priedą, kuriame yra NHL tiesioginės rungtynės. Yra du panašūs oficialūs „Kodi“ priedai, ty NHL.TV ir NHL žaidimų centras. NHL.TV prenumeratos mokestis yra 19,99 mėn. Mėn. Arba 119,99 USD per metus.

Čia mes aptarėme, kaip įdiegti NHL.TV „Kodi“:

 1. Atidarykite „Kodi“ savo prietaise.
 2. Pagrindiniame meniu spustelėkite skirtuką „Priedai“.
 3. Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite langelio piktogramą.
 4. Dabar spustelėkite parinktį Įdiegti iš saugyklos.
 5. Atidarykite „Kodi“ priedų saugyklą.
 6. Slinkite sąrašą žemyn ir spustelėkite NHL TV
 7. Spustelėkite Įdiegti ir laukite pranešimo apie įjungtą priedą.
 8. Kai pasirodys pranešimas, priedą galėsite pasiekti iš meniu „Priedai“.

Kaip žiūrėti NHL „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje (neoficialus priedas)

 1. Atviras Kodi Jarvis > Spustelėkite Sistema > Tada eik į Failų tvarkyklė > Štai jūs matote Pridėti šaltinį parinktį, du kartus spustelėkite ją.
 2. Spustelėkite ‘Nė vienas’ kai pasirodys dialogo langas > Tipas Saugyklos URL http://mullafabz.net.rw/Repository/ > Spustelėkite padaryta > Tipas saugyklos pavadinimas „Mullafabz“ > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 3. Dabar grįžtame į „Kodi“ pagrindinis meniu > Pasirinkite Sistemos meniu vėl > Tada spustelėkite Priedai > Įdiekite iš ZIP failo > Mullafabzas > Repository.Rising.Tides.zip > Įdiekite iš saugyklos > Kylančių potvynių saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Kylantis potvynis > Spustelėkite Diegti.
 4. Atviras Kylantis potvynis „Kodi“ priedas > Eiti į Sporto kanalai > Rasti NHL tinklo HD arba NBCSN peržiūrėti gyvas rungtynes.

„ICANUCK Kodi“ („ICANUCK NHL“ srautai)

ICANUCK buvo senas NHL saugykla, kuri buvo rasta sintezės saugykloje. Kadangi buvo vykdomas susidorojimas su „TVAddons“, daugelis kitų saugyklų krito kartu su juo, taip pat buvo ICANUCK NHL srautai..

NHL.TV dabar tapo oficialiu priedu, kurį buvo galima rasti „Kodi Add-on“ saugykloje. Nereikia diegti ICANUCK saugyklos, kurios daugiau nėra. Yra aukščiau paminėtas NHL.TV diegimo procesas.

Kaip žiūrėti NHL be laido

Stebėti sporto renginius tiesiogiai internetu nebeįmanoma, nes šiais laikais pasiekiamos nuostabios internetinės transliacijos paslaugos. Yra keletas geriausių transliacijos paslaugų, kurias galite pasirinkti stebėdami NHL tiesiogiai:

 1. Sling televizorius
 2. „Fubo“ televizorius
 3. ESPN+

Kaip žiūrėti NHL per „Sling TV“

kaip žiūrėti-nhl-žaidimus-ant-diržas-tv

„Sling TV“ yra viena iš geriausių šiuo metu JAV teikiamų internetinių transliacijų paslaugų. Skirstant į skirtingas pakuotes, kiekviena jos siūloma pakuotė turi skirtingą kanalų įvairovę. Geriausia NHL transliacija internetu naudojant „Sling TV“ yra ta, kad galite pasiekti abu transliuotojus; NBC ir „Fox Sports“.

Tačiau reikia nepamiršti, kad „Sling TV“ kartu su anksčiau minėtais transliuotojais yra regioniniai tinklai ir jie nebus prieinami už JAV ribų. „Sling TV“ paslauga yra ribota geografine prasme ir prie jos prieiti galite tik iš niekur, išskyrus JAV, naudodami VPN paslaugą..

gauti vpn cta

Žiūrėkite NHL žaidimus per „Fubo“ televiziją

kaip žiūrėti-nhl-online-per-fubo-tv

Jei esate Europos gyventojas ir norite tiesiogiai transliuoti NHL internetu, tada geriausias pasirinkimas jums yra transliuoti tai naudojant „Fubo TV“. Tiesą sakant, tai yra amerikiečių internetinė srautinių transliacijų paslauga, tačiau jos srautai nėra tik JAV ir gali būti prieinami Europoje.

„Fubo“ televizoriuje yra labai prieinamos kainos paketai ir daugybė kanalų, skirtų tiesioginiam transliacijos veiksmui transliuoti. Tiesiogines NHL akcijas galite žiūrėti „BeIN“ sporto kanale, kuris transliuoja oficialų NHL transliuotoją; „NBC Sports“.

„NHL Online“ transliacija per ESPN

žiūrėti-nhl-on-espn

ESPN iš tiesų yra vienas geriausių pasirinkimų transliuoti tiesioginius sporto renginius dėl savo aukštos kokybės transliavimo paslaugos ir HD transliacijos. NHL gerbėjai gali užsiprenumeruoti ESPN internetinę transliacijos paslaugą ir tiesiogiai stebėti kiekvieną žaidimą. Be to, ESPN svetainėje jie gali būti nuolat atnaujinami su naujausiomis naujienomis ir rezultatais..

Tačiau ESPN teikia srautus NHL per ESPN +, kuris prieinamas tik JAV. Norėdami patekti į ESPN + iš JAV Kanadoje, JK, Australijoje, transliuoti NHL; jums reikės VPN. Gaukite VPN ir prisijunkite prie JAV serverio ir mėgaukitės nenutrūkstamu NHL srautu per ESPN.

gauti vpn cta

„NHL“ žaidimų transliacija regione ir už rinkos ribų?

Neparduodami žaidimai yra terminas, paprastai naudojamas žiniasklaidos transliavimo pramonėje, reiškiantis, kad šalies lygos ar nacionalinės lygos, turinčios regioninius dalyvius, yra gabenamos į kitus pasaulio regionus, kur oficialūs transliuotojai neperduoda savo turinio arba kurie nėra jų orientuoti rinkos segmentai..

Tokius ne rinkos žaidimus neseniai uždraudė NHL ir MLB, nes tai kenkė regioninių / vietos transliuotojų patikimumui ir rinkos daliai. Šių įvykių transliacijos buvo ribotos geografiškai ir netgi internetinėms transliacijų tarnyboms buvo patarta apriboti prieigą prie jų srautų iš neleistinų regionų..

Vienas dalykas, kurį galite padaryti, norėdami srautiniu būdu transliuoti šiuos įvykius iš ribotų regionų, yra tas, kad galite naudoti įvairias internetines srautinio perdavimo platformas, pvz

 1. „DIRECTV“ dabar
 2. „Hulu“ tiesioginė televizija
 3. „PlayStation Vue“
 4. „YouTube“ televizija

Šios paslaugos vartotojams siūlo daugybę sporto srautinių kanalų, o jų srautus galima lengvai pasiekti naudojant VPN paslaugą. Galite prisijungti prie JAV serverio naudodami VPN ir turėsite prieigą prie tiesioginių įvykių transliacijų.gauti vpn cta

Kaip apeiti NHL.tv užtemimą

Galite pasiekti NHL užtemimą, apeidami geografinius apribojimus, naudodami VPN. A klausia jūsų IP ir keičia jūsų faktinį IP adresą į VPN serverio, prie kurio esate prisijungę, IP adresą.

Todėl, jei norite apeiti NHL.Tv užtemimą ir žiūrėti jį tiesiogiai, tada gaukite VPN, prisijunkite prie JAV serverio ir pradėkite prisijungti prie tiesioginių srautų iš bet kurio pasaulio regiono nepatirdami jokios blokados..

Viską suvynioti

Praėjus tik vienai dienai Nacionalinės ledo ritulio lygos pradžioje, mes siūlėme įvairius būdus, kaip stebėti NHL rungtynes ​​internete. Yra vienas oficialus metodas su oficialiais priedais, ir yra vienas neoficialus metodas su trečiųjų šalių priedais. Oficialus „Kodi“ priedas yra 19,99 USD per mėnesį abonentinis mokestis, o trečiųjų šalių papildomiems abonementams mokestis netaikomas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me