Kaip žiūrėti „PSL 4 Live Online Free Streaming 2019“ be laido per „Kodi“

PSL yra visai šalia kampo, o hype yra ore. Visi kriketo gerbėjai pradėjo rodyti savo meilę ir paramą savo mėgstamoms komandoms socialinėje žiniasklaidoje, nes ši tendencija įgauna vis daugiau galios. Aš žinau, kad jūs taip pat jaudinsitės dėl šio įvykio ir bandysite suprasti, kaip žiūrėti PSL.


PSL yra didžiausias kriketo renginys, organizuojamas kasmet Pakistane prižiūrint PCB. Tai nėra tik dar vienas kriketo turnyras, tačiau tai įvykis, kurio metu visame pasaulyje populiariausi kriketo pavadinimai atkeliauja į Pakistaną ir kur matoma Pakistano glamonių pramonės atstovų dalyvavimas organizaciniuose komitetuose.

Taigi, visi kriketo mėgėjai bus nušviesti Valentino dienos, nes 2019 m. Vasario 14 d. JAE įvyks „PSL 2019“ su nuotaikinga atidarymo ceremonija..

PSL yra didžiausias kriketo renginys, organizuojamas kasmet Pakistane prižiūrint PCB. Tai nėra tik dar vienas kriketo turnyras, bet tai ir įvykis, kurio metu visi didieji kriketo vardai iš viso pasaulio atvyksta į Pakistaną ir kur matoma šalies efektinga industrija, dalyvaujanti organizaciniuose komitetuose..

„PSL 4“ trofėjus ir komandos 2019 m

psl 4 2019 komandų tvarkaraštis

Šių metų PSL leidime dalyvaus šešios komandos:

 1. Islamabadas United
 2. Karachi karaliai
 3. Pešavaras Zalmi
 4. „Quetta“ gladiatoriai
 5. Lahoras Qalandarai
 6. Multano sultonai

„Islamabad United“ buvo praėjusio PSL trečiojo leidimo (2018 m.) Nugalėtojai, bet ar jie sugebės išsaugoti titulą šiais metais? Tai yra kažkas, ko visi labai tikisi!

„PSL 4“ tiesioginiai kanalai / transliuotojai 2019 m

Šalis

Kanalai

Geo Apribota? Išbandyti šį

Jungtinės Valstijos„PTV Sportas“, „Gluosnių“ televizija (riboto naudojimo)

PureVPN 

(2,88 USD / mėn.)

Apsilankykite svetainėje >>

Jungtinė Karalystė„PrimeTV“ / „HumTV“
AustralijaJoks oficialus transliuotojas (tik pabrėžia interneto svetainėje foxsports.com.au) nenaudokite tiesioginės transliacijos „PTV Sports“
Bangladešas„Gazi“ televizija
JAV„Yupp“ televizorius
ŠrilankaDialogo televizorius
Vakarų IndijaSrauto televizorius
Šiaurės Afrika„YuppTV“
AfrikaSupersportas
Pakistanas PTV sportas, dešimt sporto šakų, „Geo Super“
 IndijaDSportas

Aukščiau paminėti visi kanalai, kuriuose galite žiūrėti tiesiogiai transliuojamą „PSL“ ar „Online“ transliaciją. Apsvarstykite galimybę naudoti VPN paslaugą, norėdami apeiti geografinį apribojimą ir atblokuoti srautus:

VPT teikėjai „PriceOfferWebsite“
PureVPN 10,95 USD 2,91 USDPer mėnuo

Specialus pasiūlymas: 73% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„Surfshark“ 11,91 USD 1,99 USD per mėnesį

Specialus pasiūlymas: 83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„CyberGhost“ 12,99 USD 2,75 USD per mėnesį

83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„ExpressVPN“ 12,95 USD 8,32 USD per mėnesį

35% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą

Kaip žiūrėti PSL 4 „Kodi Krypton 17.6“ ar senesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymai piktogramą (krumpliaračio piktograma) > Spustelėkite Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Dabar spustelėkite ten, kur rašoma ir tiksliai pridėkite šį šaltinį http://www.lvtvv.com/repo/ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį Kodilis Repo > Spustelėkite Gerai> Spustelėkite Gerai vėl uždaryti dialogo langą.
 3. Grįžkite į Pradinis ekranas > Spustelėkite Priedai Meniu > Spustelėkite Dėžė piktograma (Pakuočių montuotojas).
 4. Dabar spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite Kodilis Repo > Dabar spustelėkite kodil-1.3.zip > Palaukite, kol pasirodys pranešimas.
 5. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras „Kodil“ saugykla > Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Spustelėkite ZEM televizorius > Pataikė Diegti > Palaukite pranešimo.
 6. Galite pasiekti priedą iš savo Pradinis ekranas einant į Priedai Meniu > Naršykite Vaizdo įrašų priedai > Spustelėkite ZEM televizorius.

Kaip žiūrėti PSL 4 „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atidarykite „Kodi Jarvis“ v16.
 2. Spustelėkite Sistema.
 3. Atviras Failų tvarkyklė.
 4. Spustelėkite Pridėti šaltinį.
 5. Spustelėkite ten, kur rašoma ir įveskite tai URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Spustelėkite
 6. Pavadinkite šį šaltinį Kodilis Repo> Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 7. Grįžkite į ir spustelėkite Pradinis ekranas apie Sistema.
 8. Atviras Priedai
 9. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo.
 10. Pasirinkite Cerebro repo > Spustelėkite kodil-1.3.zip > Palaukite pranešimo.
 11. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras ZEM televizorius > Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Atviras ZEM televizorius > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo.

Kaip žiūrėti PSL 4 JK 2019 m

kaip žiūrėti psl tiesioginį srautą

„Prime TV“ ir „Hum TV“ oficialiai transliuos PSL JK. Tačiau jei vartotojai planuoja žiūrėti tai „Kodi“, jie gali tiesiog įdiegti aukščiau paminėtą priedą ir vadovautis mūsų diegimo vadovu.

Jei JK vartotojams kyla sunkumų srautiniu būdu, jie gali naudoti gerą „Kodi VPN“ paslaugą, kad apeitų geografinį apribojimą..

CTA

Kaip žiūrėti „PSL 4“ Indijoje 2019 m

Tai bus pirmas kartas, kai PSL, t.y. Pakistano super lyga, bus transliuojama Indijoje. Kaimyninė šalis jau turi savo kriketo ekstravagancijos renginį, žinomą kaip IPL, kuris yra tiesioginis PSL konkurentas, arba galime jį vadinti atvirkščiai. Nepaisant to, kad PSL yra konkurentė, pastaruosius kelerius metus Pakistano kanalai, priešingai nei Indija, transliavo IPL.

Tačiau šį kartą indų kanalas „DSport“ tiesiogiai transliuos renginį Indijoje. Tai tikrai yra puiki žinia visiems kriketo gerbėjams Indijoje.

Kaip žiūrėti PSL 4 per „YouTube 2019“

Geriausias dalykas apie PSL yra tai, kad vartotojai gali lengvai jį žiūrėti tiesiogiai „YouTube“, nes „PTV Sports“ tiesiogiai transliuos „YouTube“. Tačiau dėl „YouTube“ transliacijos kyla du pagrindiniai rūpesčiai:

 1. Srautas gali būti apribotas; todėl norint apeiti geografinius apribojimus reikės „Kodi VPN“ paslaugos.
 2. Antra, renginio finalinės varžybos gali būti neplatintos „YouTube“. Nepaisant to, jis dar nepatvirtintas.

Atblokuokite PSL srautą

Kaip žiūrėti „PSL 4 Live Online Free 2019“ rungtynes

Vartotojai, planuojantys transliuoti įvykių rungtynes ​​tiesiogiai iš savo naršyklių, gali tai padaryti lengvai, nes PSL bus tiesiogiai transliuojamas oficialioje PSL T-20 svetainėje. Tačiau šis srautas bus skirtas tik Pakistano žiūrovams.

Kalbant apie tarptautinius žiūrovus, jie gali tiesiogiai transliuoti šį renginį per „Cricketgateway“.

Komandos, kurių reikia ieškoti „2019 PSL“

Šiais metais Lahoras Qalandarai išrinko keletą puikių vardų, tokių kaip didieji AB „de Villiers“, Corey Anderson, Fakhar Zaman ir Mohammad Hafeez. Visi šie žaidėjai yra labai gerbiami visame pasaulyje ir, turėdami juos būryje, Lahoras Qalandarsas tikrai taps stipriu varžovo titulu..

Pakistano kapitonas Sarfarazas Ahmedas dar kartą vadovaus „Quetta Gladiators“ ir mes visi matėme jo, kaip kapitono, galimybes. Jis žino, kaip išryškinti geriausius iš savo komandos. Jis taip pat turi puikų vardą savo komandoje kaip Sunil Narine, Dwayne Bravo ir Rilee Rossouw, kurie yra labai patikimi žaidėjai.

Tačiau „Multanas Sultanas“ išrikiavo pačius įdomiausius ir įdomiausius savo komandos vardus kaip Andre Russelis, Jamesas Vince’as, Shoaibas Malikas ir Shahidas Afridi. Taigi, galime pasakyti, kad Multanas Sultanas taip pat yra komanda, į kurią reikia atkreipti dėmesį.

Kas ketina laimėti šį turnyrą?

Praėjusiais metais aš balsavau už „Quetta Gladiators“, tačiau šiais metais asmeniškai aš puikaujuosi „Karachi Kings“. Taip yra daugiausia todėl, kad jie turi keletą mano mėgstamų žaidėjų, tokių kaip Colinas Ingramas, Colinas Munro Ravi Bopara ir daugelis kitų, kurie gali aplenkti ir aplenkti bet kurią aikštės komandą..

Nepaisant to, geriausias dalykas bet kurioje sporto šakoje yra tas, kad laimi komanda, kuri dieną gerai žaidžia aikštėje. Taigi tikėkimės, kad mano įsišaknijimas vyks tinkamai, ir tikiuosi, kad šis įvykis bus saldainis akiai, kaip buvo pernai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map