Kaip žiūrėti tiesioginį „Kodi“ sportą 2019 m. Nemokamai visame pasaulyje

kaip žiūrėti sportą ant kodi


Kaip žiūrėti tiesioginį „Kodi“ sportą 2019 m. Nemokamai visame pasaulyje

Neįmanoma rasti tiesioginių srautų mėgstamiems žaidimams arba norite tiesiogiai transliuoti savo mėgstamas sporto raiškas raiška?

Pabandykite transliuoti visas mėgstamiausias sporto šakas ir renginius naudodamiesi „Kodi“ ir mėgaukitės geriausiomis „Kodi“ sporto akcijomis. Mėgaukitės sklandžiais įvairių sporto šakų srautais naudodamiesi geriausiais „Kodi“ sportiniais priedais prie savo įrenginių ir operacinės sistemos.

Naršykite „Kodi“ sporto bibliotekoje ir įdiekite oficialių ir neoficialių „Kodi“ sporto priedų kolekciją.

Prieš žengiant į priekį, šie metai buvo kupini keleto atvirkštinių sporto renginių ir jūs negalite sau leisti praleisti nė vieno iš jų, jei esate sporto mėgėjas. Čia yra visų įvykių, kuriuos galite transliuoti „Kodi“, sąrašas:

Skaitykite daugiau: Kaip žiūrėti NFL „Kodi Live Online“

Svarbiausi sporto renginiai, transliuojami Kodi mieste 2019 m

Sporto renginiai rugpjūčio mėnSporto renginiai rugsėjį
Europos čempionatai„Formulė 1“ – Italijos didysis prizas
NFL – Nacionalinė futbolo lygaFutbolas – UEFA Tautų lyga
Futbolas – 2018-2019 metų „Premier League“ sezonasGolfas – „Evian“ čempionatas
Regbio lyga – „Challenge Cup“ finalasKriketas – „T20 Blast Finals“ diena
„Formulė 1“ – Belgijos didysis prizasBoksas – WBA, IBF ir WBO pasaulio sunkiasvorių titulo kovos
Tenisas – „US Open“
Spalio mėnesio sporto renginiaiSporto renginiai lapkritį
„Formulė 1“ – Japonijos „Grand Prix“Tenisas – „Fed Cup“ finalas
Kriketas – Šri Lanka prieš Angliją, T20Tenisas – ATP finalas
UFC – Conoras McGregoras prieš Khabibą Nurmagomedovą„Snooker“ – JK čempionatas

„Kodi Sports“ – sprendimas kiekvienam „Sports Streamer“

„Kodi“ sportui yra viena stotelė, skirta patenkinti visus jūsų mėgstamus sporto poreikius ir pageidavimus, nes joje yra geriausi „Kodi“ sporto priedai. Kai kurie „Kodi“ priedai yra skirti konkrečioms kategorijoms, o kiti yra universalūs priedai, teikiantys didelę įvairovę sporto srautų.

Naudodamiesi „Kodi sports“, jums nereikės lankytis jokioje kitoje internetinėje transliacijos svetainėje ir jums nereikės ieškoti veikiančių transliacijų nuorodų..

Kaip transliuoti tiesioginį „Kodi“ sportą JK, JAV, Kanadoje ar bet kurioje pasaulio vietoje?

Kaip transliuoti tiesioginį „Kodi“ sportą JK, JAV, Kanadoje ar bet kurioje pasaulio vietoje?

Didelė auditorijos dalis naudojasi internetinėmis srautinėmis nuorodomis ir paslaugomis, kad transliuotų svarbiausius sporto renginius, tokius kaip FIFA pasaulio taurė, UFC, , Vimbldone ir kt., nes šių regionų transliacija jų regione nėra prieinama arba jie negali naudotis tiesioginiu veiksmu dėl mobilumo ar užimto.

Štai čia pasirodo „Kodi“, leidžianti žmonėms transliuoti mėgstamus tiesioginius įvykius įrenginiuose, kuriuos pasiekia vartotojai.

„nordvpn netflix“Norite stebėti savo mėgstamos komandos žaidimą? Žodis atsargiai Tokių šalių kaip Kanada, JK ir JAV žmonės yra nuolat stebimi. Tie, kurie užklupti nelegaliai transliuojančių sportą, yra baudžiami baudos. O karas dėl nemokamos transliacijos be leidimo nerodo jokių sustabdymo požymių. Čia ateina „Kodi“ VPN apsaugoti vartotojo tapatybę ir atblokuoti geografiškai apribotas sporto transliacija. gauti kodi vpn cta

Žmonės, sėdintys biuruose ar keliaujantys, gali lengvai stebėti tiesioginį transliaciją, naudodami „Kodi“ savo mobiliuosiuose įrenginiuose, tokiuose kaip jų išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai. Stebėkite tiesioginį sportą JK, JAV ir Kanadoje ar bet kurioje pasaulio vietoje, įdiegdami „Kodi“ ir geriausias sporto programas.

Kita priežastis, kodėl vartotojai renkasi „Kodi“ sporto naudojimą, yra dėl jos naudojimo paprastumo: vartotojams leidžiama transliuoti viską, kas jiems patinka, tiesiog paleisdami programą, atidarę priedą ir paleisdami srautus, kurie jiems patinka..

Šiais laikais daugelis pramogų ir sporto sričių atstovų labiau mėgsta transliuoti internetu, o ne sėdėti priešais savo televizorių, nes transliuoti internetu yra patogiau nei žiūrėti televizorių..

„Kodi“ turi geriausius „Kodi“ priedus, skirtus gyvam sportui, kuriuos galima naudoti stebint visas pagrindines sporto varžybas, vykstančias visame pasaulyje. Pastaruoju metu daugybė žmonių iš viso pasaulio transliuoja FIFA pasaulio taurę Kodi salėje ir panašiai daugybė žmonių tiesiogiai transliuoja UFC renginius Kodi mieste..

Tokio milžiniško auditorijos srauto į Kodi priežastis yra nenutrūkstamas ir vientisas srautas patirtis, kurios negali pasiūlyti niekas kitas, išskyrus Kodi.

Tačiau vienas dalykas, kurį reikia suprasti bandant transliuoti naudojant „Kodi“ ar bet kurią kitą transliavimo paslaugą, yra tas, kad ne kiekvienas srautas pasiekiamas visame pasaulyje. Kai kuriuose srautuose yra geografiniai apribojimai, kurių negalima apeiti be VPN. Kai kurie žmonės bando prieiti prie riboto srauto srauto naudodamiesi tarpiniais serveriais ir nemokamais VPN, o tai nėra puiki galimybė.

Visų pirma, dėl šių tarpinių serverių ir nemokamų VPN paslaugų turėsite patirti daugybę trikdžių. Antra, šių paslaugų siūlomo greičio neverta sieti, nes jie sugadina visas srautinio transliavimo linksmybes.

Visų pirma, svarbiausia problema yra privatumas ir internetinis saugumas, kuriais negalima pasitikėti šiomis paslaugomis.

Kokybiška VPN paslauga siūlo karinio lygio šifravimą, paversdama jus anoniminiais internete ir leidžiant apeiti visus apribojimus. Kitas puikus dalykas, susijęs su aukštos kokybės VPT paslaugomis, yra tai, kad jie suteikia jums vientisą srautinio perdavimo greitį, leidžiantį srautiniu būdu perduoti mėgstamą turinį be jokių rūpesčių ir trikdžių. Nors šios aukštos kokybės VPN paslaugos turi tam tikrus abonentinius mokesčius, reikia sutikti su tuo, kad mokesčiai yra gana pagrįsti.

10 populiariausių „Live Live Sports“ priedų

Internete yra šimtai „Kodi“ priedų, kuriuos galima naudoti tiesioginėms „Kodi“ sporto šakoms transliuoti. Iš šių šimtų „Kodi“ sporto priedų dauguma priedų yra neoficialūs, o mažuma – oficialūs „Kodi“ priedai..

Priežastis yra ta, kad oficialių priedų yra nedaug ir jie puikiai veikia, jie neveikia dieną iš dienos ir teikia aukštos kokybės srautus, kai tik to norite. Tačiau neoficialūs „Kodi“ priedai nuolat pasirodo kiekvieną dieną ir lygiai taip pat jie ir toliau išsijungia kiekvieną dieną. Kita trečiųjų šalių priedų problema yra ta, kad yra tik keli iš jų pakankamai patikimi srautiniam perdavimui.

Nepaisant viso to, daugelis „Kodi“ vartotojų pasirenka priedus iš trečiųjų šalių, nes jie yra nemokami ir vartotojams nereikia skirtingų priedų kiekvienam sporto renginiui, skirtingai nei oficialūs „Kodi“ priedai, kurie nėra tokie įvairūs rodomi kelių sporto renginių srautai.

Čia pateikiami keli populiariausi „Kodi“ priedų rinkiniai, kuriuos turime jums: ir oficialūs, ir neoficialūs.

Oficialūs „Kodi“ priedai gyvai sportuojantiems „Kodi“

 1. MLB.TVkodi sportas ant mlb

Beisbolas gali būti ne populiarus žaidimas, palyginti su futbolu, tačiau jis vis dar turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Nedaug TV transliavimo tinklų apima MLB, todėl dauguma beisbolo gerbėjų nusprendžia transliuoti MLB tiesiogiai internetu. Laimei, visi MLB gerbėjai, mėgstantys transliuoti beisbolo žaidimus internetu, gali žiūrėti visus MLB žaidimus tiesiogiai „Kodi“ eteryje per tam skirtą oficialų „MLB.TV Kodi“ priedą. Šis „Kodi“ priedas teikia tiesioginius aukštos kokybės srautus visam sezonui, kad galėtumėte pramogauti keliaudami..

 1. Tuff.TVtufftv sportui ant kodi

„Tuff.TV“ yra daugialypis sportinių transliacijų ir su sportu susijęs sėjos priedas, apimantis tokias sporto šakas kaip „Kovinis sportas“, „Motosportas“, „Futbolas“ ir kt. Bei kai kuriuos pokalbių šou, susijusius ir su automobiliais bei gyvenimo stiliumi. Dar vienas dalykas apie šį „Kodi“ priedą. yra tai, kad daugiau dėmesio skiriama vyrų demografijai, o ne bendrai demografinei auditorijai. Tai puikus „Kodi“ priedas vartotojams, norintiems turėti visą savo „Kodi“ paketą.

 1. „Sportsnet“ dabarsportas dabar sportsnet sporto priedas

„Sportsnet Now“ yra Kanados transliavimo tinklas, sutelkiantis dėmesį į visus svarbiausius sporto renginius ir teikiantis HD kokybės transliaciją. „Sportsnet Now“ turi savo oficialų „Kodi“ priedą, turintį geriausius srautus sporto transliacijų gerbėjams. Vieną dalyką, kurį reikia žinoti prieš pasirenkant „Sportsnet Now“, yra tai, kad jis yra Kanados transliavimo tinklas ir jų srautai yra geografiškai riboti. Tai reiškia, kad „Sportnet Now“ teikiamos paslaugos negali būti pasiekiamos Azijoje, nebent naudojate VPN.

 1. „Sportschau“„Sportschau“, kad galėtumėte stebėti sportą ant laužo

Visi sporto gerbėjai, gyvenantys Vokietijoje ir norintys transliuoti sporto turinį iš „Deutschland“, gali pasiekti visų sporto renginių srautus tiesiogiai „Kodi“ svetainėje per oficialią „Sportschau“ svetainę. „Sportschau“ yra vokiečių sporto žurnalas, apimantis svarbiausias viso pasaulio sporto šakas nacionaline kalba. „Sportschau“ turi savo oficialų „Kodi“ priedą, esantį oficialiame „Kodi“ priedų saugykloje, prie kurio vartotojai gali prisijungti, žiūrėdami uostus vokiečių kalba. . Kaip ir bet kuris kitas regioninis priedas, „Sportschau“ yra geografiškai ribotas ir jo negalima pasiekti už Vokietijos ribų. Norėdami pasiekti savo transliaciją už Vokietijos ribų, vartotojai turės prisijungti prie VPN paslaugos.

 1. Naujienanaujienos apie ugnį

„Newsy“ yra naujienų platforma, kurianti ir dalijanti naujienų rinkinius trumpais vaizdo įrašais, susijusiais su visomis naujienomis ir atnaujinimais iš viso pasaulio. „Newsy“ teikiamų naujienų kategorijos yra sportas, politika, mokslas ir technologijos, sveikata, pramogų pramonė ir verslas. „Newsy“ teigia, kad pabrėžia įvairias naujienas iš viso pasaulio, turėdamas vien neutralų požiūrį ir neturėdamas jokios šališkos perspektyvos.

„Kodi News“Kada nors girdėjai apie Kodi NUOLATAS? Taip, jie yra tiesa & trukdo milijonams žiūrėti nemokamas sportas. „Kodi“ VPN yra geriausias jūsų sprendimas apsisaugoti nuo DMCA pranešimai, autorių teisių problemos & atblokavimas įvairių priedų, tokių kaip „Pure Sports“, „SportsDevil“ ar „Halow Live TV“. VPT išlaikys jūsų tapatybę & privatumas visada saugus.atblokuoti priedus cta

Neoficialūs „Kodi“ priedai tiesioginiam sportui

 1. „Netstream“ sporto centrastinkleliai kodi sportui

Ieškodami priedų, teikiančių nemokamą srautą įvairioms sporto šakoms, vargu ar rasite kelis. „Netstreams Sports Hub“ yra nuostabus „Kodi“ sporto priedas, kuriame kiekvieną kartą galima rasti įvairių sporto srautų. Nedaug neoficialių „Kodi“ priedų yra tokie kaip „Netstream Sports Hub“, kurie gali apimti įvairias sporto rūšis. Vartotojai gali tiesiogiai žiūrėti mėgstamų sporto šakų varžybas tiesioginėje „Kodi“ svetainėje ir mėgautis sklandžiu srautu.

 1. „SportsDevil“„SportsDevil“

Neabejotinai vienas iš geriausių ir nuosekliai teikiančių „Kodi“ priedų, niekuomet nenuleido savo vartotojų. Tai yra vienas iš geriausių „Kodi“ sportinių priedų, kurį vartotojai gali pasirinkti, nes jo teikiami srautai visada yra moderniausi, o geriausia, kad jis apima visus svarbiausius sporto renginius. „SportsDevil“ pelnė puikią reputaciją „Kodi“ bendruomenėje dėl savo kokybės ir daugelis „Kodi“ vartotojų pasikliauja ja dėl savo sporto transliacijų poreikių.

 1. Grynas sportasGrynas sportas-Kodi-Addon

„Pure Sports“ nepaprastai išaugo kaip puikus „Kodi“ priedas sportui ir per trumpą laiką uždirbo vietą tarp populiariausių „Kodi“ priedų. „Pure Sports“ siūlo keletą aukštos kokybės žaidimų, tiesiogiai transliuojamų iš viso pasaulio, srautus. „Pure Sports“ turi labai paprastą naudoti sąsają ir tikimės, kad „Pure Sports Kodi“ priedas jūsų nenuvils.

 1. Pusė tiesioginės TVHalow gyvas sportinis kodi

„Halow“ televizorius yra puikus priedas, kurį norite turėti, jei norite, kad delnu būtų tūkstančiai kanalų. Didžiausias dalykas, susijęs su „Halow Live TV Kodi“ priedu, yra tas, kad jis teikia tiesiogiai transliuojamus kanalus ir tiesioginius PPV sporto renginių srautus. Tai vienas iš nedaugelio renginių, aprėpiančių PPV įvykius; kitaip jums gali nepavykti rasti patikimo aukštos kokybės „Kodi“ priedo, turinčio šias funkcijas. „Halow“ „TV Live“ veikia puikiai ir turi greitos kokybės srautus.

 1. Sporto viršenybėviršenybės sporto priedas prie kodi

„Supremacy Sports“ yra garsiausias „Kodi“ priedas, kuris gyvuoja jau gana ilgą laiką. „Supremacy Sports“ yra visas sportinis „Kodi“ priedas, kurio tikslas – pateikti geriausius srautus savo vartotojams, kad jie galėtų tiesiogiai transliuoti savo mėgstamus žaidimus. „Supremacy Sports“ teikiamos transliacijos nuorodos yra vieni populiariausių sporto kanalų, tokių kaip „BT Sports“ ir „Ace Streams“. Šių „Kodi“ priedų sporto šakų kategorijos yra „Futbolas“, „WWE“, „UFC“ ir daug daugiau.

Kaip žiūrėti tiesioginį sportą „FireStick“?

„FireStick“ yra programa, kuri pakeitė pramogų veidą, pakeisdama televizoriaus žiūrėjimo patirtį. Daugybė žmonių visame pasaulyje atsikratė laidų ir dabar juda tokių prietaisų kaip „Amazon FireStick“ link. Įsivaizduokite, kad turite vieną papildinį, kuris gali paversti jūsų televizorių įdomiu turiniu, kurį norite žiūrėti, „Galaxy“. Vienas įrenginys suteikia jums viską, ką jums reikia žiūrėti be jokių rūpesčių ir be jokių apribojimų.

Daugybė „FireStick“ programų gali būti naudojamos tiesiogiai transliuojamiems sportiniams veiksmams didelės raiškos televizoriuje. Čia yra „FireStick“ programų sąrašas:

 1. „WatchESPN“
 2. Sling televizorius
 3. Hulu
 4. UFC kovos leidimas
 5. „WWE“ tinklas
 6. NFL
 7. NBA
 8. MLB
 9. MUTV
 10. NHL

Kai kurioms iš šių programų gali būti taikomi geografiniai apribojimai, todėl gali reikėti nustatyti VPN „Firestick“. Iš šių geriausių tiesioginių sporto transliacijų programų leiskite mums rekomenduoti penkias geriausias programas, kurias turite turėti su savimi, jei esate sporto mėgėjas:

 1. „WatchESPN“

ESPN kadaise buvo geriausias pasirinkimas žiūrėti sportą per kabelį ir palydovą visame pasaulyje, tačiau prieš kurį laiką jis išplėtė savo vidutinę ir skaitmeninę rinką. Nėra abejonės, kad tai gerai veikė dėl puikios reputacijos, kurią jie turi sporto pramonėje. ESPN paleido savo programą kelioms platformoms ir, laimei, jie tai padarė ir „FireTV“ bei „FireStick“, kad „FireStick“ vartotojai galėtų mėgautis savo mėgstamų sporto šakų transliacija HD formatu..

 1. Sling televizorius

„Sling TV“ ne tik sukūrė pagrindą internetinių pramogų transliavimo pramonėje, bet ir siūlo sporto kanalus. Geriausias dalykas, naudojantis „Sling TV“, yra tas, kad jums nereikia prisijungti prie visos paslaugos, o tik prie kanalo, kurį norite žiūrėti. Todėl tiesiog prisiregistruokite prie savo mėgstamo sporto kanalo naudodamiesi „Sling TV“ siūlomomis galimybėmis ir mėgaukitės žiūrėdami mėgstamus žaidimus tiesiogiai.

 1. Hulu

Mėgaukitės tiesioginių laidų ir sporto kanalų žiūrėjimu „Hulu“ svetainėje užsisakydami „Hulu Live TV“ paslaugą. „Hulu“ yra amerikiečių pramogų ir žiniasklaidos tarnyba, teikianti nuolatines pramogas ir sportinius renginius savo vartotojams. Ši paslauga yra apribota geografiškai ir ja galima naudotis tik JAV. Tačiau, jei norite pasiekti jį ne JAV regione, naudodamiesi VPN paslauga, galite apeiti geografinius apribojimus.

 1. UFC kovos leidimas

Ar esate kovinio sporto, ypač UFC, gerbėjas? Tada jūs turite turėti „UFC Fight pass Kodi“ priedą, kuris teikia tiesioginius UFC PPV įvykių srautus. Jame pateikiami visi būsimi muštynių tvarkaraščiai, kovotojų interviu ir ankstesnių kovų akcentai. Žiūrėkite visas kovos kortas ir pagrindinius įvykius tiesiogiai naudodami šią programą ir mėgaukitės veiksmais naudodami „FireStick“.

 1. „WWE“ tinklas

„WWE“ tinklas yra visų imtynių gerbėjų dangus visame pasaulyje, nes šioje programoje yra visų rungtynių srautai, „WWE“ originalios serijos, interviu, realybės šou ir svarbiausi praeities dalykai. Be WWE, vartotojai taip pat gali naršyti turinį iš WCW ir ECW. Programa yra prieinama kaina ir vartotojai gali mėgautis imtynėmis visą parą ir visą parą be jokių rūpesčių dėl skelbimų ir apribojimų..

Kitas būdas nemokamai transliuoti tiesioginį sportą „FireStick“ yra su „Kodi“ per „Kodi“ sporto priedus. „Kodi“ iš tikrųjų nepalaiko „FireStick“, tačiau vis tiek jį galima įdiegti jailbreak metodu. Norėdami pamatyti visą įdiegimo procedūrą ir sužinoti daugiau apie „Kodi“ „FireStick“, skaitykite mūsų vadovą.

Baigiamieji žodžiai

„Kodi“ garsėja srautinio transliavimo patirtimi, kurią metams bėgant suteikė visiems „Binge“ stebėtojams ir „streaming geeks“. Nepaisant to, kad valdžios institucijos neigiamai vertina įtarimus dėl piratavimo, „Kodi“ visame pasaulyje buvo populiariausias apsvaiginimo stebėtojų pasirinkimas. Visa sąmokslo tiesa buvo ta, kad Kodi nedalyvavo piratavime, bet trečiųjų šalių priedai buvo, tai reiškia, kad Kodi yra labai teisėtas.

Kabelinės ir palydovinės televizijos kanalais visame pasaulyje transliuojama daugybė sporto šakų, tačiau ne visi turi laiko sėdėti prie savo televizoriaus ir žiūrėti žaidimus. Todėl žmonės yra linkę transliuoti žaidimus internetu išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose. „Kodi“ yra populiariausias pasirinkimas tokiems žmonėms, nes jis veikia keliose platformose ir įrenginiuose, o tai, kad yra puikių „Kodi“ sporto priedų, sustiprina jo pozicijas. Tikimės, kad šis vadovas padės išspręsti klausimą, kaip žiūrėti sportą „Kodi“, ir tai bus naudinga ateityje transliuojant sportą..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map