Kaip žiūrėti „UFC 235 Jones vs Smith“ per Kodi Krypton, Leia ir „FireStick“

Ar ieškote galimybės be vargo transliuoti „UFC 235“ pagrindinį renginį tiesiogiai? Tada eikite per mūsų vadovą ir sužinokite, kaip galite lengvai žiūrėti Jonesą prieš Smithą Kodi. Mėgaukitės visu UFC renginiu tiesiogiai „Kodi“ programoje per nuostabius „Kodi“ priedus, teikdami HD srautus vienu spustelėjimu.


Jonas Jonesas grįžo į aštuonkampį ties „UFC 232“ su trenksmu po 15 mėnesių trukmės pakabos. Jis susidūrė su Aleksandru Gustafssonu ir išlaikė UFC lengvosios atletikos čempionatą. Dabar jis yra pasirengęs ginti savo titulą nuo Anthony „Lionheart“ Smith kovo 2 d. UFC 235 Las Vegase, NV.

Anthony’as Smithas yra puikus puolėjas ir greitas aštuonkampis, o tai Jonesas turės atsiminti vieną dalyką. Tačiau Jon Jones „Jiu-Jitsu“ ir bokso derinys jam tikrai pasitarnaus. Smitho žemės žaidimas yra silpnas, nes jis nėra daug kovotojas, tačiau Joneso antžeminis žaidimas yra stiprus ir tai gali sukelti Smithui tam tikrų problemų.

Abu šie kovotojai padarė savo kelią į viršūnę ir visą savo karjerą išliko nuolankūs. Net „UFC 235“ spaudos konferencijoje abu šie kovotojai turėjo pagarbias pastabas vieni kitiems, kurie rodo jų brandą.

Tiesioginės transliacijos UFC 235 „Kodi“

Tai bus vienas kovos pragaras ir jūs negalite sau leisti jo praleisti. Jei kyla transliavimo problemų arba ieškote būdo, kaip nemokamai transliuoti tiesioginę transliaciją, geriausias jūsų pasirinkimas yra „Kodi“.

LAS VEGAS, NEVADA – SAUSIO 31 d.: UFC 235 spaudos konferencijos metu Davido Copperfieldo teatre „MGM Grand“, 2019 m. Sausio 31 d. Las Vegase, Nevadoje..

„Kodi“ turi keletą geriausių priedų, skirtų tiesioginiam kovos su sportu veiksmui, nemokant jokio mokesčio. Tačiau srautinis transliavimas „Kodi“ be VPN gali būti rizikingas, nes priedai, teikiantys nemokamus srautus, kartais yra piratuojami. Todėl geriau saugiai nei gailėkitės, kad apsaugotumėte savo privatumą, naudokite patikimą VPN paslaugą.

Yra atsidavę geriausi „Kodi“ VPN teikėjai, tokie kaip „PureVPN“, turintis specialų „Kodi“ priedą. Tai leidžia vartotojams mėgautis srautiniu perdavimu naudojant „Kodi“ be jokių problemų dėl ryšio. Be to, transliuodami „Kodi“ priedus ir prisijungę prie VPN serverio, galėsite mėgautis sklandžiu srautiniu perdavimu, nes šie serveriai padidina atsisiuntimo ir įkėlimo greitį.

gauti kodi vpn cta

Kaip žiūrėti Joną Jonesą su Anthony’u Smithu per Kodi Krypton 17.6

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymai piktogramąkaip žiūrėti ufc 235 on kodi
 2. Spustelėkite Byla Vadybininkas variantas > Du kartus spustelėkite Papildytišaltinis variantas > Atsidarys dialogo langaskodi priedas „ufc 235“
 3. Spustelėkite <Nė vienas> ir įveskite tai URL http://onenation.info/Repo/ > Spustelėkite Gerai. Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį kaip „Viena tauta“ > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai dar kartą, kad uždarytumėte dialogo langąžiūrėti „ufc 235“ apie kriptoną 17.6
 4. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu ir spustelėkite Papildytions skirtukasufc235 kodi saugykla
 5. Spustelėkite Dėžė piktogramą iš viršutinio kairiojo kampožiūrėti ufc 235 plane MMA
 6. Pasirinkite Diegti Pašto indeksas byla variantasKodi ZIP failas, skirtas Jones vs Smith
 7. Slinkite sąrašą ir spustelėkite Vieną Tauta > Spustelėkite įjungimas-1.0.5.zip ir palaukite pranešimovienos tautos saugykla stebėti ufc apie kodi
 8. Dabar spustelėkite Diegti Saugykla failo parinktis > Slinkite sąrašu žemyn ir pasirinkite Vienos tautos saugyklaKaip žiūrėti „Smith vs Jones“ per „Kodi Leia 18“
 9. Eiti į Vaizdo įrašų priedai aplankas > Pasirinkite Apgaulė > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo

Kaip žiūrėti UFC Jon Jones prieš Anthony Smith „Kodi FireStick“

Kaip žiūrėti „Smith vs Jones“ per „Kodi Leia 18“

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymai
 2. Atviras Byla Vadybininkas variantas > Du kartus spustelėkite Papildytišaltinis variantas > Pasirodys dialogo langas
 3. Spustelėkite <Nė vienas> ir įveskite tai URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Spustelėkite Gerai. Pavadinkite šį šaltinį kaip „Kodilis“ > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl
 4. Grįžkite į pagrindinį ekraną > Spustelėkite Papildytions
 5. Spustelėkite Dėžė piktogramą iš viršutinio kairiojo kampo
 6. Spustelėkite Diegti Pašto indeksas failo parinktis
 7. Slinkite sąrašą ir spustelėkite Kodilis > Spustelėkite kodil-1.3.zip ir palaukite pranešimo
 8. Dabar spustelėkite Diegti Saugykla failo parinktis > Pasirinkite „Kodil“ saugykla iš sąrašo
 9. Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas > Pasirinkite Planetos MMA > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo

Kaip žiūrėti UFC Jon Jones prieš Anthony Smith „Kodi FireStick“

Norėdami žiūrėti šį pagrindinį įvykį „FireStick“ per „Kodi“, pirmiausia turėsite įdiegti „Kodi“ „FireStick“. Įdiegę „Kodi“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „Kodi“ programą „Fire Stick“
 2. Atidarykite kūrėjo parinktis > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.

Po to atlikite procedūrą, parodytą aukščiau Kodi Krypton ar Kodi Leia, abi yra panašios procedūros, tačiau turi skirtingus priedus.

Išvada

Kova vyks kitą sekmadienį, tačiau šuoliai į viršų pasiekė aukščiausią tašką ir, laikui bėgant, ji augs toliau. Įsitikinkite, kad turite savo sistemas, skirtas tiesiogiai transliuoti renginį, ir stebėkite šį intensyvų treniruotę, nes abu šie tironai stengiasi vienas prie kito.

Abu jie yra dekoruoti kovotojai ir jie pelnė didelę reputaciją kovos sporto pramonėje. Štai kodėl daugelis žmonių teigia, kad tai yra kartą gyvenime.

Srautinės transliacijos naudojant „Kodi“ nėra sudėtingas dalykas ir jūs tikrai turėsite puikios patirties transliuodami aukščiau išvardintus „Kodi“ priedus. Milijonai žmonių naudojasi „Kodi“ tiesioginės transliacijos poreikiais ir „Kodi“ niekada niekam nenuvilia. Nepaisant to, norint saugiai transliuoti, labai rekomenduojama turėti VPT teikėją.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map