Kaip žiūrėti „UFC 235 Live Online“ JAV, JK, Kanadoje, Australijoje ir nemokamai „Kodi“ svetainėje

Ar esate UFC gerbėjas, ieškote galimų galimybių stebėti „UFC 235“ tiesiogiai internete?


Na, nesakyk daugiau! Mes viską jums padengėme.

Peržiūrėkite šį vadovą, išsirinkite geresnį srautinio perdavimo variantą, kuris jums atrodo įmanomas, ir prisitaikykite, kad pamatytumėte kokį nuožmų MMA veiksmą..

„UFC 235“ kovos vieta ir data

„UFC 235“ aštuonkampis bus įžiebtas kovo 2 d. „T-Mobile“ arenoje, Las Vegase, Nevadoje. Iki šiol „T-Mobile“ arenoje, įskaitant „Khabib vs McGregor“ kovą, kuri buvo didžiausia kova praėjusiais metais, surengta 10 UFC renginių.

„UFC 235“ kovos laikas skirtingose ​​zonose

„UFC 235“ startuos 11:15 GMT, kovos kortelės suskirstomos taip:

Ankstyva išankstinė kortelė11:15 val. GMT
Preliminari kortelė1:00 val. GMT
Pagrindinės kortelės pradžia3:00 val. GMT

Jei sekate EST ar PT laiką (kuris paprastai sekamas JAV), tada galite stebėti kovą tiesiogiai šiuo metu:

Ankstyva išankstinė kortelė15:15 PT arba 18:15 ET
Preliminari kortelė17:00 PT arba 8:00 ET
Pagrindinės kortelės pradžia7:00 PT arba 10:00 ET

Kaip žiūrėti UFC 235 Jon Jones vs Anthony Smith Online be laido

Žiūrėti tiesiogines sporto akcijas per televiziją dabar atrodo taip senamadiška, kaip visas pasaulis pereina prie tiesioginio transliavimo internete. Yra daugybė internetinių transliacijų variantų, kodėl verta rinktis kabelinę televiziją. Laido pjaustymas yra nauja tendencija, todėl laikas į jį įsitraukti.

Galite pasirinkti įvairias paslaugas, tokias kaip „Hulu“, „Amazon Prime“, „Sling TV“ ir kt., Kurios teikia tiesioginio sporto transliacijos parinktis. Be to, jūs taip pat galite užsiregistruoti ESPN internetinėje platformoje ir tiesiogiai transliuoti šį PPV įvykį, nes jie yra oficialūs „UFC 235“ transliuotojai.

Srautinės transliacijos internetu visada yra patogios, nes jūs nedavėte prisijungti prie savo televizoriaus ir galite bet ką žiūrėti, jei esate kelyje be laido. Kitas didelis pranašumas, kuriuo galite mėgautis transliuodami jį be laido, yra tas, kad daugelis internetinių srautinių platformų taip pat turi programas mobiliesiems, leidžiančios daug lengviau pasiekti turinį.

Kaip žiūrėti „UFC 235 Jones vs Smith“ tiesioginiame eteryje

JAV gyvenantys žmonės turi galimybę stebėti šį įvykį tiesiogiai „T-Mobile“ arenoje, tačiau laiko tarpsniai akivaizdžiai riboti. Bet kokiu atveju jūs vis tiek galite transliuoti renginį tiesiogiai, nekeldami į Las Vegasą savo biure ar namuose.

ufc apie espn + Jungtinėse Valstijose

Žiūrėkite UFC per ESPN + JAV

„UFC 235“ yra „Pay per View“ įvykis, o „ESPN Plus“ tai tik transliuos. Todėl užsisakykite ESPN Plus paslaugą arba užsisakykite šį „Pay per View“ įvykį susisiekdami su savo paslaugų teikėju. Be to, jūs taip pat galite gauti „UFC Fight Pass“ ir tiesiogiai stebėti kovą oficialioje UFC platformoje. Norėdami žiūrėti UFC per ESPN + ne JAV, susisiekite su VPN ir pasirinkite JAV IP, kad atblokuotumėte ESPN+.

Gaukite vpn

Norėdami sužinoti daugiau apie internetinio srautinio perdavimo galimybes naudojant PPV, peržiūrėkite „UFC 235 Fight Pay Per View“ parinktis.

Kaip žiūrėti „UFC 235 Tyron Woodley“ ir „Kamaru Usman“ Kanadoje tiesioginį srautą

Deja, pagrindinis renginys nebus pasiekiamas per eterį per bet kurį transliuotoją, nes paprastai jis yra prieinamas kitiems UFC renginiams, nes tai yra „Pay per View“ kova.

„stream ufc“ Kanadoje

„TSN“ transliuoja UFC Kanadoje

Tačiau „Preliminary Card“ kovas galite tiesiogiai žiūrėti per TSN („Sporto tinklas“)..

Kita vertus, išbandykite internetines transliavimo parinktis, kurias galite tiesiogiai transliuoti iš UFC 235, pavyzdžiui, oficialią UFC platformą ar ESPN+.

Kaip tiesiogiai transliuoti UFC 235 Australijoje

„Aussies“ gali nusipirkti „Pay per view“ renginį iš pagrindinio turnyro, kuris yra puikus visų tiesioginių kovos sporto varžybų teikėjas. Pagrindinio turnyro planą galima įsigyti už 54,95 USD ir galite pasirinkti, ar norite jį transliuoti „Foxtel“ ar „Optus TV“.

Žiūrėkite „UFC 235 Tyron Woodley“ ir „Kamaru Usman“ tiesioginę JK transliaciją

„Vienuolika sporto šakų“ buvo oficialus UFC renginių transliuotojas JK, tačiau, pasibaigus jos sutarčiai su UFC, „BT sport“ tapo oficialiu partneriu.

„BT Sport“ transliuoja UFC JK

Transliuokite UFC JK per „BT Sports“

Todėl JK kovos sporto gerbėjai pagrindinį renginį gali stebėti tiesiogiai per „BT Sport“. Vienas iš geriausių „BT Sport“ dalykų yra tai, kad vartotojai taip pat gali transliuoti įvykį tiesiogiai naudodamiesi mobiliąja programėle, kuria galima naudotis „Android“, „Windows“ ir „iPhone“..

Norėdami transliuoti UFC „BT Sports“ tinkle už JK ribų, prisijunkite prie VPN ir užtikrinkite sklandų srautinį perdavimą.

Gaukite vpn

Pigiausias būdas žiūrėti Anthony Smith ir Jon Jones kovą

„UFC 235“ yra „Pay per View“ įvykis ir, norėdami tiesiogiai transliuoti jį, turėsite nusipirkti jo paslaugą. Tačiau ne visi gali sau leisti nesąžiningą abonentinį mokestį, todėl radau pigiausią būdą žiūrėti „UFC 235“. Norėdami pažvelgti į šį sprendimą, eikite į šį darbą žiūrėdami „Smith vs Jones“ per PPV..

„UFC 235“ bilietai

Tie iš jūsų, kurie norėsite keliauti į Las Vegasą, Nevadą, stebėti šią kovą tiesiogiai „T-Mobile“ arenoje, rezervuokite mūsų bilietus internetu iš šių svetainių:

 1. UFC oficiali svetainė
 2. „Axs.com“
 3. Ryškios sėdynės
 4. Sėdynės Geek
 5. UFC VIP patirtis

„UFC 235“ kovos kortelės

ufc 235 pagrindinė kovos korta 2019 m

„UFC 235“ pagrindinė kortelė

UFC 235 preliminari kortelė 2019 m

„UFC 235 Prelim“ kortelė

išankstinė išankstinė kortelė

„UFC 235 Early Prelim“ kortelė

Kaip žiūrėti Jon Jones prieš Anthony Smith UFC 235 „Kodi“

Nepaisant to, kad tai yra „Pay per View“ renginys, gerbėjai gali mėgautis nemokamais tiesioginiais UFC 235 srautais „Kodi“ eteryje. Geriausias dalykas „Kodi“ yra tai, kad vartotojams suteikiama galimybė transliuoti beveik viską, kas mokama neišleidžiant nė cento.

Norėdami pamatyti, kaip tiesiogiai transliuoti įvykį „Kodi“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymai
 2. Atviras Byla Vadybininkas variantas > Du kartus spustelėkite Papildytišaltinis variantas > Pasirodys dialogo langas
 3. Spustelėkite <Nė vienas> ir įveskite tai URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Spustelėkite Gerai. Pavadinkite šį šaltinį kaip „Kodilis“ > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl
 4. Grįžkite į pagrindinį ekraną > Spustelėkite Papildytions
 5. Spustelėkite Dėžė piktogramą iš viršutinio kairiojo kampo
 6. Spustelėkite Diegti Pašto indeksas failo parinktis
 7. Slinkite sąrašą ir spustelėkite Kodilis > Spustelėkite kodil-1.3.zip ir palaukite pranešimo
 8. Dabar spustelėkite Diegti Saugykla failo parinktis > Pasirinkite „Kodil“ saugykla iš sąrašo
 9. Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas > Pasirinkite Planetos MMA > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo

LVTVV yra neoficiali „Kodi“ saugykla, kurioje kaupiamas turinys iš oficialių sporto kanalų ir šaltinių. Taigi, norint prisijungti prie UFC 235 srautų „Kodi“, labai rekomenduojama naudoti VPN.

Gaukite vpn

Kaip žiūrėti UFC 235 „Amazon FireStick“

„Amazon FireStick“ pakeitė internetinio srautinio perdavimo veidą nuo tada, kai jis pasirodė pramonėje. Turinio, prieinamo per „Amazon FireStick“ ir „FireTV“, įvairovė yra priežastis, dėl kurios ji įgijo didelę reputaciją.

„UFC 235“ galite srautiniu būdu perduoti „Amazon FireStick“, atsisiųsdami oficialią „UFC“ programą, pasiekiamą „Amazon“ programų parduotuvėje. Tai suteikia prieigą prie visų naujausių HD kokybės UFC rungtynių ir PPV įvykių. Tačiau prieš pradėdami transliaciją turėsite įsigyti prenumeratos planą.

Jei jūs ieškote nemokamos srautinio perdavimo parinkties „Amazon FireStick“, tuomet galite tai padaryti įdiegę „Kodi“ „FireStick“ ir transliuodami per „Kodi“ priedus. Štai toks būdas:

 1. Įdiekite „Kodi“ „FireStick“
 2. Atidarykite „Kodi“ programą „Fire Stick“
 3. Atidarykite kūrėjo parinktis > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.
 4. Po to atlikite aukščiau aprašytą procedūrą, kad įdiegtumėte „Kodi“ priedą, ir pradėkite transliaciją.

Žiūrėkite „UFC 235“ per „Roku“

„Roku“ taip pat yra vienas iš geriausių transliacijos įrenginių, prieinamų rinkoje žmonėms, mėgstantiems beribį internetinį srautą.

„Roku“ palaiko „UFC 235“ kovą tiesiogiai internete

Siųskite UFC Roku

„Roku“ gali būti naudojamas transliuoti filmus, TV laidas, dokumentinius filmus, tiesiogiai transliuoti sportą ir dar daugiau. Todėl srautiniu būdu perduodami „Roku“ geikai taip pat gali žiūrėti „UFC 235“ Roku per šiuos kanalus:

 1. „Showtime PPV“
 2. JAV televizija
 3. ESPN+

Pirmiausia vartotojas turės užsiprenumeruoti šias paslaugas, nes tai yra mokamos paslaugos ir tai yra mokestis už peržiūrą. Kitas dalykas, turėkite omenyje, kad kai kuriems iš šių kanalų gali būti taikomi geografiniai apribojimai, ir apeiti šiuos geografinius apribojimus naudokite VPN tiekėją, kuris yra patikimas srautiniam perdavimui..

Žiūrėkite UFC internetu nemokamai

„Freeloading“ yra kažkas, kas patinka netizens, ir jei jūs planuojate žiūrėti UFC internete nemokamai, galite išbandyti šias transliacijos nuorodas:

 1. Bokso naujienos Dabar TV
 2. Rungtynių televizija
 3. Neoficialus UFC „YouTube“
 4. Kova gyvai

Nemokamas srautinis perdavimas atrodo įdomus, tačiau tai gali jums sukelti skausmą, nes tokios nemokamos srautinio perdavimo svetainės yra užpildytos reklamomis, kurios vis pasirodo, ir keliais pakartotiniais nurodymais. Todėl jūs pats galite pasirinkti, bet aš asmeniškai to nerekomenduoju.

Išvada

Mes esame tik per 2 dienas nuo vieno iš istorinių UFC įvykių, o hipoteka puoselėjama bėgant laikui. Tai bus akių saldainis MMA gerbėjams, nes vieni didžiausių vardų yra kovos kortelėse.

Tai bus pirmoji Joneso gynyba iš titulo po sugrįžimo ir puiki proga Anthony’ui Smittui palikti ženklą gerai pakilus kopėčiomis. Abu šie kovotojai linksmino gerbėjus per visą savo karjerą.

Ventiliatoriams visada įdomu rasti geriausius įmanomus būdus, kaip transliuoti tokius renginius tiesiogiai, todėl galvojau apie tai iš anksto pateikti ant stalo. Taigi, vartotojai turi nuspręsti, kas jiems labiausiai tinka, ir pasirinkti norimą srautinio perdavimo būdą, atitinkantį jų poreikius.

Aš sukryžiavau savo pirštus dėl UFC 235, nes kol kas nieko negalime numatyti, nes visos kovos dėl kortų yra labai intensyvios ir sunkios. Laukime ir žiūrėkime, kas bus tos nakties nugalėtojai, bet prisiminkime, geriau saugiai, nei gailėkimės. Norėdami užtikrinti privatumą ir apsaugą, transliacijos metu naudokite VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map