8-asis populiariausių pasaulyje TV laidų sezonas; Sostų žaidimas yra visai šalia kampo, o hype yra didesnis nei bet kada. Sirgaliai tampa nekantrūs, nes tai yra paskutinis šios nuostabios televizijos laidos sezonas ir joje bus išskirstytas Vesteroso ir septynių Karalysčių likimas..

Jei esate „Sostų sosto“ gerbėjas, norėtumėte sužinoti, kaip žiūrėti „Sostų sosto“ žaidimą „Kodi“ salėje, turite atvykti į reikiamą vietą. Viską, ko jums reikia šiame vadove, mes aprašėme, kad jums nereikėtų susidurti su sunkumais bandant transliuoti šią nuostabią laidą.

Paskutinis „Sostų žaidimo“ sezonas HBO eteryje pasirodys balandžio 14 d., O šį sezoną bus tik šeši epizodai. Įsitikinkite, kad esate pasirengę transliuoti „Game of Thrones“ 8 sezoną internetu, nes negalite praleisti šio sezono veiksmo ir dramos..

„Game of Thrones“ 8 sezono oficiali „HBO“ priekaba

Šaltinis: Sostų žaidimas Oficialus

Kaip žiūrėti sosto žaidimų 8-ąjį sezoną „Kodi Leia 18“

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Krumpliaračio piktograma eiti į Nustatymai > Spustelėkite Failų tvarkyklė.
 2. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > Atsidarys dialogo langas > Spustelėkite ir įveskite tai URL adresas: http://legionworldtv.com/zips/ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį šaltinį kaip MrFreeworld > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai uždaryti dialogo langą.
 3. Grįžkite į Pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai iš kairiosios rankos meniu > Spustelėkite Dėžutės piktograma iš viršutinio kairiojo kampo.
 4. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Slinkite sąrašu žemyn ir pasirinkite MrFreeworld > Pasirinkite mrfreeworld.zip > Palaukite pranešimo.
 5. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras MR FREEWORLD > Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Slinkite sąrašą žemyn ir spustelėkite Placenta > Pataikė Diegti > Palaukite pranešimo.

Kai pasirodys pranešimas, galite grįžti į pagrindinį meniu ir pasiekti šį priedą iš vaizdo įrašų priedų skyriaus.

kaip žiūrėti sostų žaidimą kodi nemokamai

9 Sostų žaidimas

Kaip žiūrėti „GoT 8“ iš Kodi Krypton 17.6 versijos

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymai (Krumpliaračio piktograma) iš kairiojo stulpelio.
 2. Atviras Byla Vadybininkas > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį variantas > Spustelėkite ten, kur rašoma <Nė vienas> ir įveskite šį URL „Http://www.lvtvv.com/repo/“ > Spustelėkite
 3. Pavadinkite žiniasklaidos šaltinį kaip „Kodilis Repo “ > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai dar kartą, kad uždarytumėte dialogo langą.
 4. Grįžkite į pagrindinį meniu > Spustelėkite Papildytions skirtukas > Spustelėkite Dėžė
 5. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Spustelėkite Kodilis Repo iš sąrašo > Pasirinkite kodil-1.3.zip > Palaukite pranešimo.
 6. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite „Kodil“ saugykla > Eiti į Vaizdo įrašų priedai aplankas > Slinkite sąrašu žemyn ir pasirinkite Įsibrovimas > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo.

Kaip žiūrėti sosto žaidimus „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atidarykite Kodi > Eikite į sistemas > Spustelėkite Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Įveskite URL http://jesusboxrepo.xyz/repo/ kur sakoma „nėra“ > Dabar įveskite žiniasklaidos šaltinio pavadinimą „Jukebox“ > Tada spustelėkite Gerai.
 3. Dabar grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu > Spustelėkite Sistemos > Tada „Nustatymai“ > Priedai > Įdiekite iš ZIP failo.
 4. Spustelėkite „Jesusbox“ >  Dabar suraskite ir spustelėkite repository.jesusboxtv.zip > Palaukite, kol saugykla įdiegs.
 5. Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite „JesusBox“ saugyklą > Vaizdo įrašų priedai > Genesis atgimė > Įdiekite priedą.
 6. Dabar apsilankykite pagrindiniame „Kodi“ meniu > Priedai > „Genesis“ atgimė ir mėgaukis!

Geriausi „Kodi“ žaidimo sosto priedai

Jei norite žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną „Kodi“ serijoje, yra ir kitų „Kodi“ priedų, išskyrus „Genesis Reborn“. Čia yra geriausių „Sostų žaidimų“ sąrašas. „Kodi“ prideda priedus ir perduoda 8 sezono epizodus, įskaitant ankstesnių sezonų epizodus:

Geriausias „Kodi“ žaidimas „Sostų priedai“

 1. Išėjimas
 2. Gurzilas
 3. Sandorą
 4. 123Mainai
 5. SALOS
 6. Feniksas
 7. Specto
 8. „HEVC VideoClub“
 9. Poseidonas
 10. Firefly

„Kodi sosto“ subtitrai

Tai gali būti labai slegiantis, kai sekėte visą nuoseklų vadovą, kad įdiegtumėte „Kodi Game of Thrones 8“ priedą. Bet galų gale, kai epizodas pradeda transliuoti, nėra Dothraki kalbos subtitrų.

Mes atradome būdą, kaip „Kodi Game of Thrones“ subtitrai gali būti pridedami gana lengvesniu metodu. Yra aprašyti du būdai, ty rankiniu būdu ir automatiškai.

„Kodi sosto“ subtitrai

1 būdas: Rankiniu būdu įdiekite „Kodi“ sosto žaidimų subtitrus

 1. Paleisk „Kodi“ > Spustelėkite priedus > Dabar spustelėkite viršutinėje kairėje pusėje esančią piktogramą „Paketų montuotojas“> Įdiekite iš saugyklos > „Kodi“ priedų saugykla > Subtitrai > Suraskite ir spustelėkite „Subscene.com“.kaip žiūrėti sostų žaidimą ant kodi su subtitrais
 2. Spustelėkite Diegti > Palaukite, kol įjungs priedą > Dabar eikite į pagrindinį „Kodi“ meniu > Eikite į nustatymus > Spustelėkite „Player Settings“.sosto pakaitalų žaidimas ant kodi
 3. Spustelėkite skirtuką Kalbos, pateiktą vertikaliai kairėje ekrano pusėje > Subtitrų kalbą galite pakeisti spustelėję parinktį „Kalbos norėdami atsisiųsti subtitrus“.kaip pridėti subtitrus žiūrėti sostų žaidimą ant kodi
 4. Kitą kartą žiūrėdami „Sostų žaidimų“ epizodą „Kodi“, galėsite peržiūrėti subtitrus.

2 būdas: Automatiškai įdiegti „Kodi Game of Thrones“ subtitrus

 1. Paleisk „Kodi“ > Eikite į priedus > Spustelėkite „Package Installer“ piktogramą > Įdiekite iš saugyklos > Slinkite žemyn ir spustelėkite Paslaugos > „AutoSubs“ > Diegti.sostų žaidimas. auto subtitrai kodi
 2. Vaizdo įrašas pateiks „Kodi Game of Thrones“ serijos epizodą, kai žiūrėsite vaizdo įrašą kitą kartą.

Kaip žiūrėti sosto žaidimą „Kodi HD“

kaip žiūrėti sosto žaidimus HD formatu „Kodi“

Jei nenorite pakenkti kokybei, vis tiek galite žiūrėti „Kodi Game of Thrones“ HD formatu, įdėję HEVC VideoClub. Tai srautiniu būdu perduoda vaizdo įrašus HD ir 3D formatu, kuriuos galima gauti suspaustu formatu.

Laidos iš „Sostų žaidimų“ 8 sezono

„Game of Thrones“ sezono 8 priekaba išties sukėlė daug klausimų ir sąmokslų. Priekaba rodo Joną Snową ir Daenerysą kartu su savo armija žygiuojantį per Winterfell, o Arya Stark ir Sansa Stark nustebę pamatė virš tvirtovės skraidančius drakonus. Virš Winterfell skraidantys drakonai yra svarbus dalykas, kurį reikia pastebėti, nes joks drakonas ten neskraidė daugiau nei pastaruosius 100 metų.

Samas ir Branas sužinojo apie Jono Sniego tiesą, kad jis tikrai nėra Bastardas, o tikras geležinio sosto įpėdinis. Kita vertus, Tyrionas Lannisteris, kuriam labai rūpėjo Jono Sniego ir Daenerio santykiai, taip pat pasirodė priekaboje, kuriai kelia nerimą. Negalime įvertinti, dėl ko jis jaudinosi, nes jis priekaboje pasirodė tik vieną kartą.

Joną Snową ir Daenerysą galima pamatyti lankantis pastebimose reikšmingose ​​vietose, o priekaba baigiasi baltųjų pėsčiųjų žirgu, atvykstančiu į tvirtovę. Vienas jausmas, kurį suteikia ši priekaba, yra tas, kad visi ruošiasi kovai ir, matyt, jis yra prieš baltuosius vaikštynus.

„Kodi“ svetainėje nemokamai galite žiūrėti „Sostų žaidimą“ laikydamiesi aukščiau pateiktų gairių. Bet jei jums reikia apsisaugoti nuo teisinių rūpesčių, galbūt norėsite gauti „Kodi“ VPN ir žaisti saugiai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me