Ar esate kovinio sporto, ypač UFC, gerbėjas?

Tada galėsite mėgautis UFC transliacija „Kodi“, nes joje yra vieni iš geriausių priedų, užtikrinančių tiesioginį srautą visiems HD kokybės renginiams. Atidžiai vykdykite šį vadovą, kad išmoktumėte žiūrėti UFC „Kodi“.

UFC yra didžiausia kovos sporto įmonė, turinti milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Yra žinoma, kad UFC renginiai yra labiausiai transliuojamos kovos sporto sporto varžybos. „Ultimate Fighting Championship“ yra didžiausia MMA kompanija pasaulyje, turinti geriausių MMA kovotojų iš viso pasaulio sąrašą..

UFC organizuoja reguliarius renginius, taip pat PPV renginius, kurie yra labai populiarūs visame pasaulyje. UFC populiarumą galima atpažinti iš to, kad jos vaizdo žaidimai yra tokie pat populiarūs ir kitoms kovos sporto įmonėms “. Tai kovos kovos sporto srityje daugiau nei 25 metus ir tapo milijardo dolerių įmone.

Internetinės transliacijos mėgėjai visame pasaulyje moka didelę prenumeratą, tiesiog norėdami tiesiogiai transliuoti UFC įvykius įvairiose platformose ir internetiniuose kanaluose. Išskyrus tai, UFC uždirba milijonus dolerių iš savo „Fight pass“ ir prenumeratos paketų, kuriuos galima rasti savo oficialioje svetainėje.

Tačiau jei esate „Kodi“ vartotojas, galite lengvai transliuoti tiesioginį „UFC PPV“ naudodami „Kodi“ nemokėdami jokio abonentinio mokesčio. Yra keletas parinkčių, leidžiančių lengvai nemokamai žiūrėti UFC naudojant srautinį VPN. Susipažinę su „Kodi“ priedais, leidžiančiais vartotojams transliuoti UFC, galėsite lengvai sužinoti, kaip stebėti „Uodi“ kovas „Kodi“..

Contents

Populiariausios rekomendacijos žiūrėti UFC per „Kodi“

Toliau pateikiami geriausi „Kodi“ priedai, skirti žiūrėti UFC „Kodi“ įrenginyje nemokant jokio abonentinio mokesčio:

Planetos MMA

„Planet MMA“ yra skirtas „Kodi“ priedas, skirtas koviniam sportui, ypač UFC veiksmams. MMA gerbėjai gali žiūrėti visus naujausius įvykius, svarbiausius įvykius, dokumentinius filmus, praeities įvykius, kovos paketus ir interviu. „Planet MMA Kodi“ priedo teikiami srautai visada veikia ir yra aukštos kokybės. Šį priedą galima nemokamai įdiegti ir transliuoti, norint žiūrėti mėgstamą renginį nereikia mokėti prenumeratos mokesčio.

planetos mama žiūrėti ufc apie kodi

Planetos MMA anksčiau buvo žinomas kaip geriausias UFC ir buvo naudojamas tik UFC renginiams. Tačiau jis buvo priverstas uždaryti dėl kai kurių piratavimo problemų ir tada dingo, palikdamas „Kodi“ vartotojus be minčių. Priedas grąžino naują pavadinimą, bet geresnius metalo laužus ir atnaujintas nuorodas. Nuo to laiko priedas buvo svarbiausias pasirinkimas visiems „Kodi“ vartotojams, norintiems transliuoti tiesioginį MMA ar UFC veiksmą. Šį priedą galima rasti populiariame „Supremacy“ saugykloje.

 UFC kovos leidimas

Jei esate UFC gerbėjas, tada galbūt esate susipažinęs su UFC kovos leidimu, kuris yra oficiali internetinio srauto transliavimo paslauga, kurią pristato pati UFC. „Kodi“ vartotojai gali naudotis šia nuostabia paslauga savo „Kodi“ programoje arba „Kodi“ dėžutėje, neprivalėdami kiekvieną kartą atidaryti savo naršyklių transliacijai. Vartotojai gali tiesiog įdiegti „UFC Fight Pass Kodi“ priedą ir tiesiogiai žiūrėti visus naujausius UFC įvykius HD kokybės sraute..

ufc kovos leidimas žiūrėti ufc apie kodi

„UFC Fight Pass“ yra nemokamas diegimo priedas, tačiau norint žaisti srautus, vartotojams reikės prenumeratos. Apsilankykite UFC.tv ir užsiprenumeruokite „Fight Pass“, kad galėtumėte stebėti UFC Kodi mieste per šį priedą. Kitas dalykas, kurį reikia atsiminti, kad kai kurie UFC įvykiai yra geografiškai riboti ir vartotojams gali kilti problemų bandant juos transliuoti. Tokiais atvejais naudokite VPN, norėdami apeiti geografinius apribojimus ir atblokuoti visus srautus.

 Sporto pasaulis

Sporto pasaulis yra vienas iš geriausių „Kodi“ priedų, populiarus dėl aukštos kokybės sporto srautų ir jo įvairovės. Šis priedas turi daugybę įvairių sporto šakų, tokių kaip futbolas, regbis, imtynės, MMA, kriketas, tenisas, boksas ir tt Dėl šios įvairovės, sporto pasaulis vadinamas vienu geriausių „Kodi“ priedų sportui..

tiesiogiai žiūrėkite ufc apie kodi su sporto pasaulio kodi priedu

UFC gerbėjai gali mėgautis tiesiogine transliacija per šį „Kodi“ priedą nemokėdami jokio abonentinio mokesčio. Šis priedas yra labai giriamas už srautų kokybę ir tai, kad jie, priešingai nei kiti nemokamo srautinio perdavimo priedai, visada veikia. Naudojant „Sports World Kodi“ priedą kyla problema, kad kanalai ir srautai, prieinami šiame priede, nėra faktiškai licencijuojami, todėl jums gali kilti problemų. Galite užkirsti kelią teisinėms problemoms, naudodamiesi VPN teikėju ir srautu per jo serverius, išlaikydami visišką anonimiškumą.

 Pagaminta Kanadoje IPTV

Pagaminta Kanadoje. IPTV yra būtinas priedas, jei esate kanadiečio turinio gerbėjas ar Kanados gyventojas, ieškote nemokamų savo mėgstamų Kanados kanalų srautų. Savo bibliotekoje yra įvairaus turinio, pvz., „Sportas“, „Tiesioginė TV“ ir srautai, leidę vartotojams žiūrėti bet ką. Savo bibliotekoje kanalai yra JK, JAV, Kanados anglų ir Kanados prancūzų.

pagamintas Kanadoje „iPod“ for ufc

Norint prisijungti prie savo srautų, nereikia mokėti prenumeratos mokesčio ar registracijos mokesčio, o vartotojai gali žiūrėti mėgstamą turinį visą parą ir visą parą. Tačiau reikia suprasti vieną dalyką, kad „Made in Canada“ yra IPTV „Kodi“ priedas, turintis sraute su geografine apimtimi. Norėdami apeiti jo apribojimą, jums reikės VPN, kuris gerai veikia su „Kodi“ ir atblokuoja ribotus srautus.

Kaip žiūrėti UFC „FireStick“

„FireStick“ internetines transliacijas padarė daug įdomesnes, nei ji jau buvo dėl savo nuostabių funkcijų ir kokybės. Jame yra daugybė programų, leidžiančių vartotojams mėgautis mėgstamo turinio srautiniu perdavimu ir laidų pjaustymo patirtimi.

UFC gerbėjai gali mėgautis tiesioginių UFC įvykių srautiniu perdavimu „FireStick“ naudodami oficialias programas ir daugybę nemokamų srautinių programų. Vartotojai taip pat gali užsiprenumeruoti „Amazon Prime“ paslaugą ir transliuoti UFC renginius, taip pat kitus kovos su sportu veiksmus.

Toliau pateikiamos oficialios „Amazon“ programų parduotuvėje esančios programos, kurias galima naudoti UFC srautui per „FireStick“:

  1. UFC (oficiali programa)
  2. ESPN
  3. FITE

Išskyrus tuos programų vartotojus, kurie turi neįveikiamą „Amazon Firestick“, gali mėgautis UFC transliacija per „Kodi“ per „FireStick“. Tam reikalingi priedai jau minėti aukščiau. Tačiau reikėtų atsiminti vieną dalyką: šios paslaugos gali neveikti, jei bandote jas pasiekti už JK ar JAV ribų. Todėl naudokite VPN ir mėgaukitės srautiniu perdavimu be jokių rūpesčių ar problemų.

Išvada

Nėra kitos kovos su sportu kompanijos, palyginti su UFC, kuri teikia tokius jaudinančius veiksmus ir kuri turi tokį talentingą kovotojų sąrašą. Tai labai populiaru dėl kovotojų ir feisbukų, kurie yra laikraščių antraštėse ir yra paplitę visoje socialinėje žiniasklaidoje

UFC transliacija internetu per „Kodi“ ar „FireStick“ yra tikrai puiki patirtis dėl jos teikiamo lengvumo ir patogumo. Šiuos laidų pjovimo sprendimus galite transliuoti visus UFC įvykius tiesiogiai iš bet kurios vietos.