Kaip nustatyti „Kodi“ profilį ir valdyti kelis profilius 2019 m

Kas yra „Kodi“ profilis?

„Kodi“ profilio funkcija leidžia vartotojams susikurti savo erdvę sukuriant asmeninę sąskaitą ir norimus parametrus, apsaugotus smeigtuku. Jei vieną sistemą naudoja keli „Kodi“ vartotojai, jie gali sukurti savo atskirus profilius ir valdyti priedus bei turinio aplankus pagal savo nuostatas.


Profilio funkcija leidžia vartotojams suasmeninti „Kodi“ profilius, nustatant norimą apvalkalą, kūrinius, priedus netrukdant ir netrukdant kitiems vartotojams..

Kaip nustatyti „Kodi“ profilį?

Geriausias dalykas „Kodi“ yra jo paprastumas ir patogumas naudotis, skirtingai nuo kitos srautinės programinės įrangos, kurią sudėtinga konfigūruoti. „Kodi“ profilio nustatymas yra paprastas procesas, kurį galima atlikti per kelias minutes. Atlikite šiuos veiksmus, kad sukonfigūruotumėte „Kodi“ profilį:

 1. Atviras Kodi ir spustelėkite „Nustatymai“ (krumpliaračio piktograma)kaip nustatyti kodi profilį
 2. Atsidarys naujas langas, spustelėkite meniu Profilio nustatymaikaip valdyti kelis kodi profilius
 3. Spustelėkite skirtuką Profiliai, tada spustelėkite Pridėti profilįKuo naudingi keli „Kodi“ profiliai?
 4. Vardo laukelyje įveskite vardą, kurį norite turėti savo profilyje, ir spustelėkite GeraiKaip perjungti profilius „Kodi“
 5. Atsiras langas, kuriame bus prašoma aplanko kelio. Tiesiog spustelėkite Gerai, nepasirinkdami jokio aplanko„Kodi“ profilio problemos ir pataisymai
 6. Dabar galite redaguoti savo profilį įkeldami profilio nuotrauką ir nustatydami privatumo prieigą. Norėdami apriboti profilio bendrinimą, nustatykite savo pasirinkimą į atskirą.redaguokite savo profilį įkeldami profilio nuotrauką ir nustatydami privatumo prieigą
 7. Tai viskas! Dabar mėgaukitės savo profilio naudojimu ir pritaikykite jį savo skoniui.

„Kodi Profile“ VPN

Neabejojama, kad „Kodi“ siūlo nuostabias pramogas, tačiau jūs visada esate apsaugoti nuo kenkėjiškų programų atakų ir jus šnipinėjančių institucijų grobio. Daugelio „Kodi“ priedų naudojimas visame pasaulyje yra nelegalus dėl jų teikiamo turinio pobūdžio.

Pavojingas privatumas visada gali sukelti skaudžių padarinių. Norėdami užtikrinti jūsų privatumą srauto metu, „Kodi“ turite būti įdiegę VPN. Geriausias dalykas, turintis vieną geriausių „Kodi“ VPT, yra tai, kad jis apsaugo jūsų privatumą, nors ir stipriais šifravimais, ir nepalieka jūsų nuogas priešais valdžią..

Net jei per savo profilį naudojate oficialius „Kodi“ priedus, jūsų draugas, naudojantis skirtingą profilį jūsų „Kodi“, gali naudoti trečiosios šalies „Kodi“ priedą. Tai gali pakenkti jūsų saugumui ir privatumui ir užtikrinti, kad turėsite turėti VPN. Kitas puikus dalykas, kurį reikia žinoti, yra tai, kad galite naudoti skirtingus VPN serverius per skirtingus „Kodi“ profilius.

Kuo naudingi keli „Kodi“ profiliai?

Kelių „Kodi“ profilių valdymas turi daug privalumų, pavyzdžiui:

1. Medijos bibliotekos specifikacija ir atskyrimas

Kiekvienas vartotojas mėgsta pritaikyti savo „Kodi“ pagal savo poreikius ir daugeliui žmonių nepatinka, kai kas nors kitas kišasi į tuos pritaikymus. Todėl, jei dalijatės savo sistema su draugu, galite palaikyti savo medijos biblioteką pagal savo pageidavimus ir apriboti prieigą prie asmeninių aplankų..

2. Prieiga prie turinio vaikams ir svečiams

Šiame skaitmeniniame amžiuje būtina ne tik apriboti vaikų prieigą prie aiškaus turinio, bet ir iššūkių. Yra tam tikrų „Kodi“ priedų, kuriuos galite turėti savo bibliotekoje, netinkamų vaikams.

Norėdami apriboti jų prieigą prie tokių „Kodi“ priedų, sukurkite atskirą vaikų profilį ir įdiekite gana saugius priedus ir saugyklas. Tą patį galite padaryti svečiams vartotojams, norėdami apriboti jų prieigą prie jūsų medijos bibliotekos ir asmeninių aplankų.

3. Priedams išbandyti

Daugelis „Kodi“ fanatikų mėgsta retkarčiais medžioti naujus „Kodi“ priedus. Vis dėlto, bandant naujus priedus, „Kodi“ biblioteka taip pat apkraunama daugybe nenaudingų priedų. Tuomet pašalinti visus šiuos priedus tampa vargo.

Norėdami sutaupyti problemų, galite sukurti priedų testavimo profilį ir savo asmeniniam naudojimui. Pajutę norą išbandyti naują priedą, darykite tai per savo bandymo profilį ir, jei jums tai tinka, įdiekite jį į pagrindinį profilį. Profiliavimas sutaupo daug laiko ir palengvina jūsų darbą.

Kaip perjungti profilius „Kodi“

 1. Atidarykite Kodi
 2. Spustelėkite „Nustatymai“ (krumpliaračio piktograma)
 3. Spustelėkite Profilio nustatymai > Spustelėkite skirtuką Profiliai
 4. Užveskite pelės žymeklį virš norimo naudoti profilio > Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir išskleidžiamajame sąraše spustelėkite parinktį Įkelti profilį.

„Kodi“ perkraus, o norimas profilis bus įkeltas.

„Kodi“ profilio problemos ir pataisymai

Blogi „Kodi“ profiliai

Daugelis vartotojų pranešė, kad jų „Kodi“ profiliai neveikia tinkamai jų kompiuteryje, tačiau jie puikiai veikia kituose įrenginiuose. Net po naujos „Kodi“ instaliacijos ši problema išliko su jais. Čia yra „Kodi“ vartotojo paskelbtos gijos peržiūra, susijusi su šia problema:

Blogas Kodi profilis mane persekioja. iš „Addons4Kodi“

Pataisyti

Panašu, kad šios problemos priežastis yra „Google“ sertifikatas, kurį reikia atnaujinti. Jei susiduriate su panašia problema, pabandykite perjungti savo tinklą arba atnaujinti langus.

Išsaugokite odos parametrus naujame profilyje

Bet kurio įrenginio ar platformos vartotojui svarbiausia yra atkurti norimus parametrus ir duomenis. Kalbant apie „Kodi“, vartotojai labai mėgsta individualizuoti savo „Kodi“ su „Kodi“ oda. Tačiau daugeliui vartotojų iškilo odos parametrų išsaugojimo problema, kai jie sukuria naują profilį ar atnaujina savo sistemą, o tokios užklausos, kaip, pavyzdžiui, pradeda pasirodyti:

Išsaugokite odos parametrus naujame „kodi“ profilyje

Pataisyti

Geriausias šios problemos sprendimas yra atsarginių kopijų darymas guisettings.xml jūsų profilyje. Vėliau atkurdami jį savo profilyje, aplinka ir parametrai bus atkurti kartu.

Kaip nukopijuoti arba perkelti „Kodi“ profilį iš vieno įrenginio į kitą

Kiekviena programa turi atsarginę funkciją, leidžiančią vartotojams sukurti svarbios informacijos ir duomenų atsarginę kopiją, kad būtų galima perkelti į kitus įrenginius. Panašiai „Kodi“ turi savo atsarginį priedą, esantį oficialioje „Kodi addon“ saugykloje.

Jis gali būti naudojamas norint be vargo nukopijuoti arba perkelti „Kodi“ profilį iš vieno įrenginio į kitą. Norėdami sukurti profilio atsarginę kopiją, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite Kodi
 2. Kairiajame meniu spustelėkite skirtuką „Priedai“
 3. Spustelėkite langelio piktogramą, esančią viršutiniame kairiajame kampe
 4. Spustelėkite parinktį Įdiegti iš saugyklos
 5. Eikite į „Kodi“ priedų saugyklą > Spustelėkite Programos priedai
 6. Slinkite sąrašą ir spustelėkite atsarginę kopiją
 7. Įdiekite priedą ir atidarykite jį įdiegę programos priedų meniu
 8. Atidarę priedą spustelėkite parametrus ir pasirinkite kelią, kuriame norite išsaugoti atsarginį failą
 9. Po to spustelėkite skirtuką Failo pasirinkimas ir įgalinkite atsarginių kopijų kūrimą, tada spustelėkite Gerai
 10. Priedas uždaromas ir rodomas pagrindinis ekranas. Dar kartą atidarykite priedą ir spustelėkite atsarginę kopiją
 11. Bus pradėtas atsarginės kopijos kūrimo procesas
 12. Įdiegę „Kodi“ kitame įrenginyje ir norėdami atkurti šią jūsų atsarginę kopiją tame įrenginyje, įdiekite atsarginę kopiją.
 13. Atidarykite priedą ir spustelėkite Atkurti, visi išsaugoti nustatymai bus atkurti

Ar vedlys gali nuvalyti kitus „Kodi“ profilius?

Neseniai vartotojas paskelbė problemą, su kuria susidūrė įdiegęs vedlį „Kodi“ ir pašalinęs jo profilį. Žiūrėk:

Ar vedlys gali nuvalyti kitus „Kodi“ profilius? iš „Addons4Kodi“

Vedlių problema yra ta, kad ji pakeičia esamus vartotojo duomenų aplankus savo turimais. Taigi duomenys gali būti prarasti ir prarasti duomenis. Norėdami išvengti šios problemos, perkelkite failą „profile.xml“ iš vartotojo duomenų aplanko. Todėl, įdiegus vedlį, vartotojo duomenų aplankas bus pakeistas, tačiau jūsų profilis nebus pašalintas.

Išvada

„Kodi“ profilio funkcija yra nuostabi ir suteikia vartotojams saujelę atributų bei laisvės, kurią jie nori turėti „Kodi“. Daugelis vartotojų vis dar nežino apie šią funkciją ir kiek ji jiems naudinga. „Kodi“ profiliai iš tiesų yra patogi funkcija, o tinkamai juos naudojant, jie gali pagerinti „Kodi“ vartotojo patirtį.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map