Ieškai būdo, kaip įdiegti „LibreELEC VPN“, ar su juo susijusios informacijos, ar galvoji, kodėl tau reikia „Kodi“ VPN?

Jūs atvykote į reikiamą vietą! Pasivaikščiokite po mūsų vadovą ir sužinokite apie visus svarbiausius dalykus, kuriuos turite žinoti apie geriausią „Kodi“ VPN, kurį galite naudoti su „LibreELEC“..

Būdamas „Kodi“ šakute, „LibreELEC“ naudojamas visiems įrenginiams, įskaitant „Raspberry Pi“ ir „Amazon Fire TV Stick“, kur galite lengvai įdiegti „LibreELEC VPN“, kad apsaugotumėte savo įrenginį nuo išorinių grėsmių. „LibreELEC OpenVPN“ taip pat paslėps jūsų IP adresą ir leis laisvai naršyti internete.

Geriausi „LibreELEC“ VPT teikėjai 2020 m

Po išsamių tyrimų pasirinkome geriausi „LibreELEC“ VPN. Mūsų analizė buvo pagrįsta žurnalo politika, dvigubu duomenų šifravimu, serverių skaičiumi ir kitais veiksniais. Svarbiausia, kad kiekvienas iš šių geriausių transliacijai skirtų VPN galėtų prisijungti prie „LibreELEC“.

VPT teikėjai „PriceOfferWebsite“
PureVPN 10,95 USD 2,91 USDPer mėnuo

Specialus pasiūlymas: 73% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„Surfshark“ 11,91 USD 1,99 USD per mėnesį

Specialus pasiūlymas: 83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„CyberGhost“ 12,99 USD 2,75 USD per mėnesį

83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„ExpressVPN“ 12,95 USD 8,32 USD per mėnesį

35% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą

Kaip nustatyti LibreELEC VPN „Raspberry Pi“ per 5 žingsnius

 1. Prisijunkite prie „LibreELEC“ įrenginio per SSH

Pirmiausia turime sukonfigūruoti VPN failą į savo „LibreELEC“ įrenginį ir tam turime atsisiųsti konfigūracijos failus. Yra du būdai tai padaryti. Arba galėtumėte atsisiųsti failus, o paskui naudodami USB įrenginį failus nukopijuoti į įrenginį, taip pat yra paprastas žingsnis, kai failą tiesiogiai atsisiųskite į savo įrenginį naudodamiesi „Secure Shell“. (SSH). 

Jei norite tiesiogiai atsisiųsti failą į savo įrenginį per SSH, gali tekti atidaryti Kodi > Eiti į Nustatymai > Pasirinkite Sistemos informacija > ir spustelėkite Tinklas

Kur nors užsirašykite savo „LibreELEC“ įrenginio IP adresą ir, naudodamiesi SSH klientu, įjunkite SSH į įrenginį. Mes rekomenduojame „PuTTY“.

„Libreelec openvpn“

Įdiekite „PuTTY“ į savo įrenginį ir įveskite IP adresą lauke, kuriame rašoma „Pagrindinio kompiuterio vardas“, tada spustelėkite Atidaryti.

Dabar jums bus pasiūlyta įvesti prisijungimo vardą ir slaptažodį. Kredencialus galite naudoti taip:

Vartotojo vardas: šaknis

Slaptažodis: libreelec

 1. Atsisiunčiami failai

Dabar atsisiųskite du failus į savo katalogą spustelėdami toliau pateiktas nuorodas:

Norėdami gauti paslaugų VPN tvarkyklės priedą, spustelėkite čia

Norėdami gauti MPN OpenVPN konfigūracijos failą, spustelėkite čia

 1. Redaguoti „LibreELEC OpenVPN“ konfigūracijos failus

Gavau į saugyklą / MPNVPN.ovpn

Dabar galėsite pamatyti konfigūracijos failo turinį taip:

1klientas
2nuotolinis „SERVERNAME“
3remote-cert-eku „TLS tinklo serverio autentifikavimas“
4dev tun
5proto udp
6uostas 1194
7resolv-retry begalinis
8nobind
9maršruto vėlavimas 2
10nutildyti, pakartoti, perspėjimai

Dabar žodį „SERVERNAME“ turite pakeisti serverio, kurį bandote prijungti, pavadinimu, t. Y. GBR.mypn.co

Čia galite nurodyti visą serverių pavadinimų sąrašą.

 1. „VPN Manager“ papildymo diegimas

Dabar atidarykite „Kodi“ > Spustelėkite Papildiniai > Paketų montuotojo piktograma > Įdiekite iš ZIP failo > Dabar suraskite failą VPN-Manager-2.4.0.zip, kurį atsisiuntėte atlikdami antrą veiksmą.

 1. Prisijungimas prie „LibreELEC“ VPN

Įdiegus priedą, pasirodys langas, kuriame bus rašoma „Nustatymai -„ OpenVPN “VPN tvarkyklė.

libreelec openvpn sąranka

Iš sąrašo pasirinkite savo „Libreelec“ VPN teikėją ir įveskite vartotojo vardą bei slaptažodį ir spustelėkite TAIP, jei norite tęsti.

Dabar gavau parinktį Įdiegti iš ZIP failo > Naršykite konfigūracijos failą iš savo įrenginio, t. Y. MPNVPN.ovpn

Jei jūsų paprašys atnaujinti .ovpn failą, spustelėkite Taip ir tęskite. Bet jei ji paprašys pervardyti failą, spustelėkite NE.

Dabar spustelėkite skirtuką VPN jungtys > Pirmasis VPN ryšys > Pasirinkite MPNVPN profilį. Ryšys prasidės automatiškai, kai kitą kartą prisijungsite prie įrenginio.

Pabaigus ryšio patvirtinimą, pamatysite šį ekraną. Pasirinkite Gerai ir grįžkite į pagrindinį ekraną. Dabar galėsite pasiekti medijos turinį iš savo įrenginio.

libreelec vpn aviečių pi

Kaip įdiegti LibreELEC VPN „Amazon Fire TV“ per 7 veiksmus

Norėdami įdiegti „LibreELEC VPN“ „Amazon Fire TV“, turite turėti maršrutizatorių. Be maršrutizatoriaus negalėtumėte įdiegti „FireTV“ įrenginyje. Atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite interneto naršyklę > Įveskite savo maršrutizatoriaus šliuzo adresą (pvz., 192.168.XX.XX).
 2. Dabar eikite į „Nustatymai“ arba „Išplėstiniai nustatymai“ > Spustelėkite WAN.„Librelec“ VPN „Amazon Fire TV“
 3. Pasirinkite PPTP WAN ryšio tipą.
 4. Žemiau esančiuose WAN DNS parametruose paprašykite savo paslaugų teikėjo, kad nustatytumėte „SmartDNS“ nustatymus.išplėstiniai „libreelec vpn“ nustatymai
 5. Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį iš savo teikėjo.sąranka libreelec vpn amazon fire tv
 6. Dabar slinkite žemyn iki parinkties „Specialus reikalavimas iš IPT“ ir įveskite bet kurios šalies serverio adresą kartu su pavadinimu.„libreelec amazon fire tv“ nustatymai
 7. Baigę spustelėkite Taikyti ir mėgaukitės!

Kaip įdiegti VPN LibreELEC

Galite įdiegti VPN „Kodi“ svetainėje „LibreELEC“ atlikdami šiuos paprastus veiksmus:

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite nustatymai (krumpliaračio piktograma) > Pasirinkite Sistemos nustatymai
 2. Spustelėkite Priedai variantas ir įjungti Nežinomi šaltiniai > Grįžkite į nustatymų meniu
 3. Atviras Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį variantas > Spustelėkite ten, kur rašoma <Nė vienas> ir įveskite tai URL https://github.com/Zomboided/repository.zomboided.plugins/releases/tag/1.0.0 > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį kaip Zomboidas ir spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai dar kartą, kad uždarytumėte dialogo langą.
 4. Grįžkite į pagrindinį meniu ir spustelėkite Priedai skirtukas
 5. Spustelėkite langelio piktograma iš viršutinio kairiojo kampo > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Slinkite sąrašu žemyn ir pasirinkite Zomboidas > Pasirinkite zomboided.plugins.zip > Palaukite pranešimo.
 6. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras „Zomboided“ priedų saugykla > Eikite į aplanką Paslaugos > Pasirinkite „VPN Manager“, skirtas „OpenVPN“ > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo.
 7. Pasirodys pranešimas, kuriame bus prašoma nustatyti VPT teikėją > Spustelėkite Gerai ir pasirinkite norimą VPN teikėją > Prisijunkite prie paslaugos naudodamiesi kredencialais, kuriuose esate registruotas.

„LibreELEC VPN“ sąranka nėra tokia sunki, kaip atrodo. Naudoti „Linux“ pagrįstą OS yra sudėtinga, bet ne per daug, kaip matai. Dabar galite pasirinkti bet kurį iš savo geriausių „Kodi“ priedų ir transliuoti be jokių apribojimų.

Norėdami suvynioti reikalus

„LibreELEC“ naudoja etiketę „Tiesiog pakanka OS„ Kodi ““ ir yra „Kodi“ šakutė, kuria naudodamiesi „OpenVPN“ paslauga galite prisijungti prie interneto iš bet kurios pasaulio vietos. „LibreELEC“ gali būti sudėtinga ar ribota operacinė sistema, nes joje trūksta moderniausių funkcijų, tačiau ji puikiai tinka „Kodi“ vartotojams.

Operacinė sistema, sukurta išimtinai medijos srautinių grotuvų, tokių kaip „Kodi“, paleidimui. Vienas iš geriausių dalykų, kurie man asmeniškai patinka „LibreELEC“, yra tas, kad jo veikimui nereikia jokių aukštos klasės specifikacijų. Galite turėti paprastą įrenginį, pavyzdžiui, „Raspberry Pi“, ir vis tiek galėsite mėgautis „Kodi“ be jokių rūpesčių.

Vienas iš didelių trūkumų, kurį pastebėjau, buvo tai, kad negalėdami įdiegti VPN „LibreELEC“ neturėdami „Kodi“. Be to, aš asmeniškai rekomenduočiau visiems laidų pjaustytuvams išbandyti „Kodi“ su LibreELEC VPN, nes tai yra nuostabus dalykas.

Šiame vadove pateikiau išsamų procesą, kaip nustatyti „LibreELEC VPN“ Raspberry Pi, „Amazon FireTV“ ir „Kodi“. Taigi atlikite aukščiau aprašytus veiksmus ir mėgaukitės.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me