Niekas negali paneigti fakto, kad „Covenant Kodi“ priedas yra vienas populiariausių „Kodi“ priedų visame pasaulyje. Populiarumo priežastis yra nuostabi šiuolaikiška turinio biblioteka ir jos funkcijos, panašios į „Exodus“. Šis šių dviejų priedų panašumas yra todėl, kad tie patys kūrėjai, naudojantys tą patį kodą, sukūrė Paktą.

Tačiau pastaruoju metu pastebėjau, kad vartotojai skundžiasi, kad „Covenant Kodi“ neveikia, o tai kelia nerimą. Atlikęs keletą tyrimų supratau, kad kūrėjai nebeatnaujina šio priedo, bet priedo biblioteka vaizduoja kitaip. Nepaisant pramonėje sklindančių gandų, aš galėjau pasiekti naujausius filmus ir TV laidas.

Peržiūrėjau įvairias klaidas, apie kurias pranešė skirtingose ​​platformose ir forumuose esantys vartotojai, ir aptariau jas su atitinkamais jų taisymais šiame vadove.

Pakto „Kodi“ nėra srautų

Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, apie kurias praneša vartotojai, nėra srautų. Ši klaida pasirodo bandant pasiekti tam tikrą TV laidą ar filmą iš papildomos bibliotekos. Taip pat yra ir su paktu, kai bandai leisti turinio pavadinimą, pasirodo klaida. Tai neturi nieko bendra su priedų saugykla ir tik todėl, kad priedas negali rasti tiekėjų.

Pataisyti

 1. Atviras Kodi ir eik į Papildytions Meniu
 2. Eiti į Vaizdo įrašų priedai ir spustelėkite Sandorą
 3. Pamatysite Įrankiai parinktį, spustelėkite ją
 4. Dabar spustelėkite Nustatymai: Bendrieji
 5. Pamatysite variantą: Teikėjo laikas pasibaigęs > Nustatykite į 30
 6. Jei ne, pakeiskite jį į „30“
 7. Dabar spustelėkite Atkūrimas skirtukas iš kairiojo stulpelio.
 8. Slinkite sąrašą žemyn ir įgalinkite „Šeimininkai su captchas
 9. Pamatysite parinktį pavadinimu „Maksimali kokybė“, Eikite į jį ir nustatykite kaip„1080p“. Paprastai jis pagal numatytuosius nustatymus yra 4k, tai reikia sumažinti.
 10. Dabar spustelėkite Gerai norėdami išsaugoti šiuos nustatymus
 11. Slinkite sąrašą žemyn ir spustelėkite „Paktas išvalo talpykląParinktį > Spustelėkite Taip
 12. Dabar pasirinkite parinktį Paktas: aiškūs teikėjai > Spustelėkite Taip

Iš naujo paleiskite priedą ir pabandykite transliuoti norimo turinio pavadinimą; su šia problema daugiau nesusidursite.

Pakto „Kodi“ transliacijos klaida

Priedų, turinčių srautinių klaidų, problema daugiausia kyla dėl to, kad srautai, kuriuos teikėjas pašalina iš priedų, yra geografiškai riboti arba pasenę. Jei negalite perduoti vieno iš naujausių turinio pavadinimų, akivaizdu, kad tai yra geografiškai ribotas srautas, o ne pasenęs. Kaskart vartotojai sustoja su tokiais srautais, ir tai nėra kažkas naujo.

Pataisyti

Galite lengvai apeiti šiuos geografinius apribojimus ir perduoti VPN savo mėgstamo turinio pavadinimą.

Taip!

VPT užmaskuos jūsų IP ir DNS, taip pat užšifruos jūsų duomenis, suteikdamas neribotą prieigą prie bibliotekoje esančio turinio. Išsirinkite geriausią „Kodi“ VPN ir užsisakykite labiausiai jums tinkantį paketą. Tada atsisiųskite jos programą ar klientą, prisijunkite prie atitinkamo serverio ir pasiekite bet kokį apribotą srautą, jis tikrai veiks.

Be to, VPT apsaugos jus nuo įsilaužėlių ir valdžios institucijų šnipinėjimo jūsų veikla. Daugelis žmonių nežino apie riziką, kurią jie patiria transliuodami internetu ir būdami pažeidžiami kibernetinių atakų.

„Kodi“ pakto diegimo klaida

„Kodi Covenant“ diegimo klaida reiškia klaidą, kuri pasirodo bandant įdiegti priedą, pasirodo pranešimas, nurodantis „diegti nepavyko“. „Covenant Kodi“ yra populiarus „Kodi“ priedas, kurį galima rasti keliose „Kodi“ saugyklose. Turite suprasti, kad ne kiekvienoje saugykloje yra atnaujinta priedo versija, todėl galite susidurti su „Kodi Covenant“ diegimo klaida..

Pataisyti

Geriausias būdas ištaisyti šią klaidą yra pasirinkti saugyklą, kurioje yra naujausia priedų versija. Remdamiesi „Covenant Kodi“ priedu, atnaujintą ir veikiančią versiją galite rasti „Kodi Israel“ saugykloje. Šioje nuostabioje saugykloje galite rasti daugybę atnaujintų ir populiarių „Kodi“ priedų.

„Kodi“ pakto atsisiuntimo klaida

Neseniai daugelis „Kodi“ vartotojų pradėjo skųstis dėl „Kodi Covenant Download“ klaidos, kurią sukėlė pasenusi saugykla. Daugelis vartotojų bandė įdiegti „Covenant Kodi“ priedą iš pasenusių saugyklų ZIP failų.

Pataisyti

Vartotojai gali lengvai atsisiųsti ir įdiegti „Kodi Covenant“ priedą iš „Kodi Israel“ saugyklos. Tai atnaujinta saugykla, kurios „Covenant Kodi“ versiją galima rasti savo vaizdo įrašų priedų aplanke.

Jei taip pat negalite atsisiųsti priedo iš šio saugyklos, išvalykite „Kodi“ talpyklą ir bandykite dar kartą. Tai turėtų išspręsti problemą, nes kartais talpykla kaupiama, o priedas nepavyksta atsisiųsti ar įdiegti.

„Kodi“ pakto pakeitimas

Yra daugybė kitų geriausių „Kodi“ priedų, išskyrus „Covenant Kodi“, kuriuos galima naudoti žiūrėti filmus ir TV laidas „Kodi“. Čia yra keletas geriausių patarimų, kaip tik jums:

 1. Išėjimas 8.0
 2. Yoda
 3. Gurzilas
 4. Placenta
 5. Gaia

Išvada

Nedaug priedų sugebėjo palikti tokį ženklą, kokį padarė „Covenant Kodi“ per daugelį metų. Po to, kai „Exodus Kodi“ priedas nebeveikė, „Covenant“ perėmė jo vietą ir tapo priedu prie visų „binge“ stebėtojų. Tokio patikimo priedo, kuris aprūpina visus naujausius pasirodymus ir filmus, šiais laikais sunku sukurti.

Tikiuosi, kad klaidos ir pataisymai, aptarti šiame vadove, jums bus naudingi sprendžiant problemas. Nepaisant to, aš vertinu vartotojo atsiliepimus ir jei yra kažkas, ko, jūsų manymu, trūksta šiame vadove, maloniai pakomentuokite ir praneškite man.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me