Kas yra „Kodi URL Resolver“? Ir kaip sukonfigūruoti populiarius URL sprendimus

Ar jūs kada nors pastebėjote panašius srautinių nuorodų teikėjus skirtinguose „Kodi“ prieduose ir susimąstėte, ar visi priedai turi tuos pačius pagrindinius kompiuterius?


Na, o pasikartojančių srautinių nuorodų priežastis yra „Kodi URL Resolver“, veikianti fone ir siūlanti jums geriausias srautinio perdavimo nuorodas, atmetant silpnas ar netinkamas naudoti nuorodas. Galite naudoti URL skyriklį naudodami geriausią „Kodi VPN“ programą ir užtikrinti sklandesnį srautą. Sužinokite daugiau apie jį ir jo įdiegimo tvarką, skaitydami šį trumpą vadovą.

Kas yra „Kodi URL Resolver“?

„Kodi URL Resolver“ yra scenarijaus įrankis, veikiantis fone ir nuskaitantis srautines nuorodas iš žiniasklaidos prieglobos svetainių. Tai pagerina ir pagerina „Kodi“ transliacijos patirtį teikiant aukštos kokybės ir patikimas srautines nuorodas.

Beveik kiekvienas priedas turi URL skiriamąją galią, leidžiančią pateikti geresnius srautinio turinio pagrindinius kompiuterius. URL sprendėjai taupo priedų kūrėjų laiką, nes be jo kūrėjai turės patys suskirstyti visus sprendimus, o tai bus skubotas dalykas..

Kodėl man reikalingas URL sprendimas?

Jei norite patobulinti transliaciją ir atsikratyti neveikiančių nuorodų, jums reikės URL sprendimo priemonės. Tai ne tik pašalins tuos nefunkcionalius ryšius, bet ir suteiks patikimų darbinių nuorodų iš gerų šaltinių.

„Kodi URL Resolver“ diegimo veiksmai

 1. Pradėkite atsisiųsdami „Kodi URL Resolver Zip“ failą iš šio URL
 2. Atidarykite Kodi.
 3. Kairiajame meniu spustelėkite skirtuką „Priedai“.
 4. Spustelėkite langelio piktogramą, esančią aukščiau kairiajame kampe.
 5. Pasirinkite parinktį Įdiegti iš ZIP failo.
 6. Eikite į kelią, kuriame atsisiuntėte ZIP failą, ir atidarykite jį.
 7. ZIP failas bus įkeltas ir įdiegtas.

Kaip atnaujinti URL skyriklį „Kodi“

 1. Atidarykite Kodi
 2. Dabar spustelėkite „Nustatymai“ (krumpliaračio piktograma)
 3. Spustelėkite Sistemos nustatymai.
 4. Eikite į ekspertų režimą
 5. Spustelėkite skirtuką „Priedai“
 6. Spustelėkite Tvarkyti priklausomybes.
 7. Spustelėkite „URL Resolver“, jei norite pereiti į „Kodi URL Resolver“ nustatymus ir spustelėkite „Atnaujinti“.

Kas yra keletas populiarių URL sprendimų

„URL Resolver“ yra viena didžiausių priežasčių, kodėl daugybė saugyklų ir priedų sėkmingai veikia „Kodi“ bendruomenėje. Kai kurie iš populiariausių URL skiriamųjų adresų yra:

1. „SuperRepo URL Resolver“

„SuperRepo“ yra viena populiariausių saugyklų dėl savo priedų įvairovės ir kokybės. „SuperRepo“ turi URL sprendimų leidimo funkciją, integruotą su savo priedais, ir dėl šios priežasties jos priedai veikia taip gerai.

2. Neptūno kylančių URL sprendimas

„Neptūnas Rising“ yra vienas geriausių „Kodi“ priedų, naudojančių „URL Resolver Kodi“, kad pagerintų vartotojo patirtį. Daugeliui „Kodi“ priedų, kurie dirbo be URL sprendiklio, pramonėje neišliko.

3. Placenta URL sprendimas

„Placenta“ iš tiesų yra geriausia „Exodus Kodi“ priedo šakutė, veikianti su URL sprendikliu, veikiančiu jo fone. Nedaug šakių yra pakankamai išvystytos, kad puikiai veiktų su tokiomis papildinių paslaugomis ir įrankiais.

4. „TVAddons“ URL skiriamoji geba

„TV Addons“ yra seniausias ir didžiausias „Kodi“ bendruomenės žaidėjas bei iš tiesų geriausias priedų teikėjas iki šiol. Čia pateikiama visa naujausia informacija, susijusi su „Kodi“ ir jos priedais, naudojant jo vlogus ir forumą. „TVAddons“ taip pat turėjo savo saugyklą, pavadintą „Fusion“, kurią prieš kurį laiką šnipinėjo DMCA.

Priedas „URL Resolver“ buvo gyvybiškai svarbus įrankis daugeliui „Kodi“ vartotojų, tačiau, kai jis neseniai buvo panaikintas, vartotojai liko sunerimti. Tačiau, kaip ir kiti populiarūs „Kodi“ priedai, netrukus pasirodė „URL Resolver“ šakutė ir perėmė bendruomenę. Jis buvo pavadintas „ResolveURL“ ir buvo sukurtas tuo pačiu kodu, kaip ir „URL Resolver“.

„TVAdd-ons“ savo saugykloje pridėjo „ResolveURL“ ir teikia ją per „GitHub“ saitą..

Baigiamieji žodžiai

„Kodi URL Resolver“ niekada nebuvo matomas ir populiarus tarp daugelio „Kodi“ vartotojų, nes jis veikia fone. Vartotojams patinka srautiniai srautai tik per patikimas ir aukštos kokybės srautines nuorodas, nesuvokiant pagrindinio įrankio, kuris juos nurašo.

URL sprendiklis sulaukė daug dėmesio, kai jis buvo uždarytas, o vartotojams teko susidurti su priklausomybės problemomis. URL sprendiklis buvo pagrindinis daugelio „Kodi“ priedų sėkmės ingredientas, be jo šių priedų išlikimas tapo abejotinas..

Nepaisant to, „URL Resolver“ priedas dabar veikia gerai, o jo sąrankos ZIP failą galima rasti „Github“. Trumpai apžvelgėme keletą svarbių faktų, susijusių su „URL Resolver“, kad paaiškintume jo svarbą. Tiems iš jūsų, ieškantiems „Kodi URL Resolver“ pataisų, galite pasirinkti „ResolveURL Kodi“ priedą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map