Kino teatras-sviestas-kodi-addon

Kino teatro sviesto „Kodi“ priedas yra dar viena populiaraus „Exodus Kodi“ priedo šakutė ir turi tą pačią „Exodus Kodi“ sąsają. Tačiau šio priedo prieinamumas yra geresnis nei „Exodus Kodi“ priedo, nes jis suteikia galimybę vartotojams žiūrėti filmus atgal, naudojant jo automatinio atkūrimo funkciją..

Ši funkcija daro ją geresnę nei visos kitos, nes jums nereikia perjungti kito filmo žiūrėjimo, tiesiog sėskite ir mėgaukitės grojaraščiu, negailėdami problemų kiekvieną kartą spustelėdami..

Kitas puikus „Theatre Butter Kodi“ papildymo bruožas yra tas, kad jis siūlo „Trakt“ ir „Real Debrid“ integraciją. Daugelis „Kodi“ vartotojų renkasi šias paslaugas naudodami geriausią VPN srautiniam perdavimui.

Kino teatro sviesto „Kodi Addon“ saugykla

Kino teatro „Kodi“ priedą galima įsigyti per „Kodi diamond Repo“, kuris turi keletą geriausių „Kodi“ priedų, tokių kaip „Cartoon Network“, „Geriausia britų komedija“, „Vortex“, „YouTube“ ir kt..

Kaip įdiegti kino teatro sviestą „Kodi Leia“ 18.2 ar senesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite nustatymai piktograma ( piktogramą).
 2. Eiti į Sistemos nustatymai skyrių ir įgalinti Nežinomi šaltiniai.
 3. Grįžkite į nustatymų meniu ir atidarykite Failų tvarkyklė.
 4. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį iš kairiosios kolonos > Spustelėkite ten, kur rašoma <Nė vienas> ir įveskite tai URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/“ > paspauskite Gerai > Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį kaip „Deimantas “ > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite dar kartą, patikrinkite URL ir vardą, tada spustelėkite Gerai norėdami uždaryti dialogo langą.
 5. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir Eikite į Papildytions
 6. Spustelėkite „langelio piktograma“Iš viršutinio kairiojo kampo > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Pasirinkite Deimantas > Spustelėkite INSTALL_DIAMOND_REPO > Pasirinkite „Diamond-Wizard-Repo.zip“ > Palaukite pranešimo.
 7. Dabar pasirinkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Spustelėkite Deimantų burtininkas Repo > Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas > Pasirinkite Kino teatro sviestas – „AutoPlay“
 8. Spustelėkite Diegti >Palaukite pranešimo

Kaip įdiegti kino teatro sviestą „Kodi Krypton 17.6“ ar senesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi > Eiti į Nustatymai.
 2. Atviras Failų tvarkyklė.
 3. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite <Nė vienas> ir įveskite tai URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/“ > paspauskite Gerai > Pavadinkite šį medijos URL kaip „Deimantas “ > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl.
 4. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną > Spustelėkite Papildytions
 5. Spustelėkite „Paketų montuotojo piktograma“Iš viršutinio kairiojo kampo > Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Pasirinkite Deimantas > Spustelėkite INSTALL_DIAMOND_REPO > Spustelėkite „Diamond-Wizard-Repo.zip“ > Palaukite pranešimo.
 6. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Pasirinkite Deimantų burtininkas Repo > Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Spustelėkite Kino teatro sviestas – „AutoPlay“
 7. Pataikė Diegti >Palaukite pranešimo.

Kino teatro sviesto „Kodi“ atsisiuntimas

 1. Į savo įrenginį atsisiųskite „Kino teatro sviestas“ „Kodi Addon Zip“ failą
 2. Atidarykite Kodi > Eiti į Papildytions
 3. Spustelėkite „Paketų montuotojo piktograma“ > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite ir atidarykite atsisiųstas ZIP failas > Palaukite pranešimo.
 4. Dabar pasirinkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Spustelėkite Deimantų burtininkas Repo > Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas > Pasirinkite Kino teatro sviesto automatinis vaidinimas.
 5. Spustelėkite Diegti >Palaukite pranešimo.

Kino teatras „sviestas žemyn“ / neveikia / klaidos / taisymai

Nepavyko įdiegti priklausomybės

Kartais diegiant trečiosios šalies priedą atsiranda klaida, nurodanti „Nepavyko įdiegti priklausomybės“, ir diegimas tuo baigiasi. Na, šios klaidos priežastis gali būti pasenęs saugykla arba trūkstami failai saugykloje.

Pataisyti

Norėdami ištaisyti šią klaidą, patikrinkite šaltinio URL ir patikrinkite, ar jis atnaujintas. Jei saugykla prieinama, tada dar kartą atsisiųskite ją ir bandykite dar kartą. Jei klaida išlieka, pabandykite įdiegti priedą iš alternatyvaus saugyklos.

Patikrinkite žurnalo klaidą

„Check Log“ klaidos gali pasirodyti bandant pasiekti priedą arba bandant atidaryti srautą. Abiejuose scenarijuose veiksnys, sukeliantis šią klaidą, gali būti išsiplėtusi talpykla ir jūsų Kodi priedo pagrindiniai duomenys..

Pataisyti

Šią klaidą galite lengvai ištaisyti, išvalę „Kodi“ priedų talpyklą ir kitus pagrindinius duomenis, eikite į priedų meniu ir eikite į įrankių skyrių. Jei nepavyksta išvalyti papildomos talpyklos, pabandykite atnaujinti priedą.

Išvada

Nedaug šakių gali suteikti aukštos kokybės patirties, kaip ir originalūs „Kodi“ priedai. Tačiau „Kino teatro sviesto Kodi“ priedas turi nuostabių savybių, įrodančių jo potencialą, ir galime sakyti, kad tai yra viena iš nedaugelio geriausių „Exodus“ šakių.

Atsisiųskite ir įdiekite šį priedą ir mėgaukitės mėgstamų filmų žiūrėjimu, naudodamiesi automatiniu grojimu HD formatu. Įsitikinkite, kad saugote savo privatumą naudodami patikimą VPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me