Tiesioginis transliavimas internetu

Tokios įprastos pramogų laikmenos kaip televizija, radijas nebėra pagrindiniai žaidėjai. Laikai keičiasi ir paradigmos pasikeitė gana drastiškai, nes visame pasaulyje labai išaugo interneto vartotojų skaičius.

Šaltinis: „Statista“ 

Ši diagrama rodo interneto vartotojų skaičiaus padidėjimą visame pasaulyje.

Remdamiesi šia statistika galime suprasti, kad žmonės pradėjo pritaikyti skaitmeninę tendenciją. Nepaprastai padaugėjo ir socialinės žiniasklaidos kanalų vartotojų.

Srautinės transliacijos internetu yra nauja tendencija ir žmonės pradėjo pereiti prie internetinių pramogų laikmenų!

Internetinis vaizdo įrašų srautinis transliavimas pradėjo populiarėti nuo 2005 iki 2010 metų. Tokios paslaugos kaip „YouTube“ ir „Netflix“ tapo internetinių srautinių platformų teikimo interneto vartotojams vėliavos nešėja..

Tuo pačiu laikotarpiu tokios paslaugos kaip „Hulu“ ir „Amazon Prime“ atsirado ir patraukė Vakarų interneto vartotojų dėmesį, nepaisant to, kad „Hulu“ ir „Amazon Prime“ yra JAV skirtos transliacijos paslaugos, kurių nebuvo galima pasiekti už JAV ribų. Šie geografiniai apribojimai iki šiol nepažeisti, tačiau jų populiarumas visame pasaulyje yra toks, kad žmonės iš viso pasaulio naudojasi šiomis paslaugomis, apeidami apribojimus, naudodamiesi geriausiu transliacijos VPN..

Per pastaruosius 5 metus atsirado daug naujų internetinių transliacijų paslaugų, kurios nuostabiai patraukė rinką. Žmonės iš viso pasaulio dabar pasirenka internetines transliacijos paslaugas, o ne sėdi priešais savo televizorių.

Buvo išleisti išmanieji televizoriai, skirti geresnėms pramogoms; žmonės vis dar renkasi srautinį internetą dėl patogumo ir priimtinų kainų. Čia yra keletas internetinių transliacijų paslaugų, kurias galite išbandyti:

 1. Hulu
 2. Sling televizorius
 3. „DirecTV“ dabar
 4. „Amazon Prime“
 5. „Fubo“ televizorius
 6. „Netflix“
 7. CBS visateisė prieiga

Visos šios paslaugos siūlo aukštos kokybės turinį, pvz., Filmus, TV laidas, ir žmonės gali per šias paslaugas net žiūrėti tiesioginį sportą. Šioms paslaugoms reikia mokamų abonementų ir daugelis jų yra ribotos geografinės.

Šios žiniasklaidos srautinės transliavimo paslaugos sudarė kelią nuostabiai ir novatoriškam žiniasklaidos srautiniam perdavimui, leidžiančiam vartotojams žiūrėti mėgstamą turinį, pvz .:

 1. Kodi
 2. Plex
 3. Popkorno laikas
 4. „Streamio“
 5. Usheris

„Kodi“ – pagrindinis internetinių transliacijų pramonės žaidėjas

Kodi; XBMC sukūrė ir sukūrė atvirojo kodo internetinės medijos srautinę transliavimo programinę įrangą. Jis buvo išleistas prieš 14 metų pavadinimu „Xbox Media Center“, vėliau jo pavadinimas buvo pakeistas į „Kodi“.

Šaltinis „Kodi“ kodas buvo parašytas Python ir C ++ programavimo kalbomis. „Kodi“ yra kelių platformų programinė įranga, suderinama su tokiomis platformomis ir įrenginiais kaip:

 1. „Android“
 2. „Windows“
 3. „Linux“
 4. „Mac“, „iOS“
 5. tvOS
 6. „Amazon FireStick“ ir „FireTV“
 7. Roku
 8. „NVidia“ skydas

„Kodi“ turi labai interaktyvią ir lengvai naudojamą sąsają, leidžiančią vartotojams transliuoti mėgstamą turinį iš bet kur ir bet kada. Jo transliacijos protokolas yra unikalus, nes internetinės transliacijos paslaugos turi srautinio perdavimo kanalus; ji turi skirtingus „Kodi“ priedus

sraute su. Šie priedai yra skirtingų kategorijų ir tipo, kiekvienas turi unikalią sąsają ir kokybę bei paskirtį.

„Kodi“ priedai leidžia vartotojams transliuoti filmus, TV laidas, muziką, sportą, tiesioginę televiziją, animacinius filmus, mokamus vaizdus ir tt. Yra ir „Kodi“ turinio specifiniai priedai, kurie taip pat transliuoja tik tam tikrą turinio kategoriją, o vartotojams leidžia pasirinkti, ko jie nori, ir tada yra keletas „Kodi“ priedų, teikiančių srautus įvairioms turinio kategorijoms.

Šis „Kodi“ unikalumas padarė didelę įtaką internetinių transliacijų pramonei ir metams bėgant „Kodi“ pelnė puikų vardą. „Kodi“ nuolatos atnaujino savo verslą, o jo reputacija augo.

„Kodi“ šlovės priežastis buvo akivaizdi, kad vartotojai turėjo srautinį savo mėgstamą turinį neatidarę naršyklių tiesiog per savo įrenginio programinę įrangą. Tai vartotojams suteikė didelį patogumą ir „Kodi“ tapo savo srities lydere.

Priedų tipai

Čia reikia suprasti vieną dalyką: yra ir oficialių „Kodi“ priedų, ir neoficialių (trečiųjų šalių) „Kodi“ priedų..

„Legit“ kūrėjai kuria oficialius „Kodi“ priedus, o jų teikiamas turinys yra licencijuotas. Šių priedų teikiamus srautus yra legalu naudoti, nes vartotojas moka tam tikrą prenumeratos mokestį už šio turinio transliavimą..

Kita vertus, neoficialius „Kodi“ priedus kuria trečiųjų šalių kūrėjai ir jų nepripažįsta jokia institucija. Šių priedų teikiamas turinys nėra oficialiai licencijuojamas, nes jie perduoda jį per įvairius teikėjus ir svetaines bei siūlo vartotojams be turinio savininkų sutikimo. Toks turinio srautinis perdavimas laikomas neteisėtu, nes tai yra tiesioginis intelektinės nuosavybės įstatymų pažeidimas ir atviras autorių teisių pažeidimas.

Turinio teisinis pobūdis yra didžiausias skirtumas tarp šių priedų. Priedų funkcijos ir priedų prieinamumas taip pat skiriasi šiais priedais, nes oficialūs „Kodi“ priedai yra sukurti tik organizacijose ir turi puikų aptarnavimo personalą, kuris juos prižiūri ir atnaujina. Trečiųjų šalių „Kodi“ priedus kuria laisvai samdomi kūrėjai, kurie nėra įgudę to lygio.

Dėl šios priežasties oficialiuose „Kodi“ prieduose nėra klaidų ir klaidų, tačiau neoficialiuose „Kodi“ prieduose yra daug klaidų ir klaidų, o vartotojams perduodant ar prieinant prie tokių priedų susiduriama su įvairių tipų klaidomis. Neoficialūs priedai nuolat stringa ir daugelis priedų laikui bėgant neišlieka.

Statistika

Šiuo metu visame pasaulyje yra daugiau nei 38 milijonai „Kodi“ vartotojų, ir tai yra „Kodi“ pasiekimas per daugelį metų.

Kita vertus, yra šimtai oficialių „Kodi“ priedų ir tūkstančiai neoficialių „Kodi“ priedų..

Rūpesčiai dėl piratavimo ir autorių teisių pažeidimų

Kodi vis plėtėsi per dangų, bet galiausiai jo šlovė atkreipė valdžios dėmesį ir jie ėmė į jį gilintis. Didžioji „Kodi“ šlovės dalis patenka į neoficialius „Kodi“ priedus, kurie leido vartotojams žiūrėti, ką jie norėjo, per piratinius srautus..

Kasdien atsiranda naujas priedas, teikiantis nemokamus srautus sportui, filmams, TV laidoms ir pan., Tačiau pridedamų leidimų ir papildomų išjungimų rodiklis tampa lygus..

Kai pūtė piratavimo burbulas, Kodi pradėjo patirti daug kritikos iš internetinės transliacijos bendruomenės, privatumo gynėjų ir valdžios institucijų. Buvo nutraukta daugybė priedų, o kitiems buvo išsiųsti teisiniai pranešimai apie jų praktiką.

Dar blogiau, kai į sceną įšoko tokie dideli vardai kaip Holivudas, MPAA, JK teismas, Anglijos premjeros lyga, „Sky TV NZ“ ir daugelis kitų piratavimo trolių..

Kai Kodi prezidento paklausė apie „Kodi“ vartotojų skaičių, jis atsisakė sakydamas:

„Deja, aš neturiu atnaujinto vartotojų skaičiaus, ir kadangi mes nežiūrime, ką daro mūsų vartotojai, mes negalime žinoti, kiek vartotojų ką daro transliacijos atžvilgiu. [MPAA’s] skaičiai gali būti visiškai teisingi arba visiškai sudaryti. Mes neturime realaus būdo žinoti. “

Jis taip pat pridūrė:

„Priedų sistema suteikia mums galimybę įvertinti priedų populiarumą, įvertinti vartotojų bazę, įvertinti dažnį, kurį žmonės atnaujina savo sistemas, ir galiausiai padėti vartotojams surasti populiaresnius priedus“.

Šaltinis: „TechRadar“

Autorių teisių aljanso duomenimis, iš 38 milijonų „Kodi“ vartotojų 68,5% vartotojų naudojasi nelegaliais „Kodi“ priedais; kurį naudoja iki 26 milijonų vartotojų. Tai iš tikrųjų nerimą keliantis klausimas, nes daugiau nei pusė „Kodi“ vartotojų užsiima piratavimu.

Susidorojimas

Valdžia po vieną jėga smogė visiems nelegaliems „Kodi“ priedams. Pirmasis susidorojimo su saugykla papildomas saugykla buvo „TVAddons“; saugykla, kurioje yra didžiausia neoficialių (nelegalių) „Kodi“ priedų biblioteka.

Be to, iš anksto pakrautas „Kodi“ dėžes JK teismas ir skirtingų šalių valdžios institucijos pavadino neteisėtomis. Po draudimo prekiauti „Kodi“ dėžutėmis buvo areštuota daug, o daugelis vartotojų ir kūrėjų gavo DMCA pranešimus.

Daugelis garsių neoficialių „Kodi“ priedų kūrėjų, tokių kaip „Ares Wizard“, „Mr.Blamo“. „Illuminati“, „Terrarium TV Colossus“ ir keletas kitų buvo uždaryti, nes jiems darė didelį valdžios spaudimą ir jie buvo gavę DMCA pranešimus ir ACE pranešimus..

Net žodis „Kodi“ buvo pašalintas iš „Google“ automatinio paieškos pasiūlymų. Tai iš tikrųjų yra atgrasantis veiksnys tiek „Kodi“ vartotojams, tiek „Kodi“ kūrėjams.

Duomenų saugyklų ir priedų uždarymas sukėlė didelę sumaištį, nes vartotojai, kurie naudojosi tais priedais ir saugyklomis, liko bejėgiai. Viskas, ką jie galėjo padaryti, buvo ieškoti alternatyvių saugyklų ir, jei pasisekė, jas rado. Tačiau daugelį priedų priglobia jų pradinės saugyklos, o kai tokios saugyklos uždaromos, beveik neįmanoma rasti alternatyvos tam..

Daugybė saugyklų ir priedų atsitraukia nuo tokių susidorojimų, tačiau tai retas atvejis. Kaip pavyzdį galite paimti „Kodi Israel“ saugyklą, kuri prieš keletą mėnesių dingo dėl nežinomų priežasčių. Šioje saugykloje buvo beveik visi populiarūs priedai, o jos nebuvimo jautė visa bendruomenė, nes ja pasitikėjo daugelis vartotojų. Nepaisant to, prieš kelias savaites jis atšokė su nauju URL ir vartotojai vėl pradėjo srautinį srautą. Tas pats buvo su „UKodi“ ir daugeliu kitų saugyklų, tačiau ne kiekviena saugykla ar priedas yra tokie laimingi.

Daugelis kūrėjų atsisako kovos dėl tokio susidorojimo, nes tai jiems kelia širdį. „Terrarium TV“ uždarymas yra nesenas pavyzdys, nes paskutinis pagrindinio kūrėjo pranešimas aiškiai parodo, kad jis atsisako savo projekto po to, kai jį labai spaudė valdžios institucijos.

Jautiena pramonėje

Kovos su piratavimu institucijos atkreipė dėmesį į neteisėtą „Kodi“ priedų veiklą ir labai atidžiai stebėjo viską. Kai internetinės transliacijos paslaugos, tokios kaip „Netflix“ ir „Amazon“, pradėjo kampaniją prieš neteisėtus „Kodi“ priedus, susidorojimas įgavo pagreitį..

Be valdžios, Kodi bendruomenėje yra ir lobistų. Viena ryškiausių aukų per se yra „TVAddons“. Tai vienas populiariausių neoficialių „Kodi“ priedų kūrėjų ir turi savo saugyklą.

Anksčiau „TVAddons“ susidūrė su tam tikrais išjungimais ir teisiniais pranešimais, tačiau, nepaisant karščio, jis vis dar yra internete ir turi daug gerbėjų. „TVAddons“ paskelbė tinklaraštį apie savo bylą teisme ir jis prasidėjo šiuo teiginiu:

„TV ADDONS“ yra iškelta didžiausių Kanados telekomunikacijų paslaugų teikėjų: „Bell“, „Videotron“, „Rogers“ ir „TVA“. Jie niekada nesiuntė mums pranešimo apie panaikinimą, nepaisant to, kad to reikalauja įstatymai. Niekada nesame priglobę ar tiesiogiai susieti su jokiu saugomu turiniu. Mažiau nei 1% visų „Kodi“ priedų, kuriuos mes indeksavome, netgi buvo kaltinami „pažeidžiančiais“. Nepaisant to, jie siekia sunaikinti mūsų bendruomenę ir nesirūpina, kurių teises proceso metu pažeidžia. Jie bandė mus priversti uždaryti, kol vyksta civilinis ieškinys, tačiau vyravo teisingumas ir TV ADDONS laimėjo didelę dalį teisme. Mes manėme, kad viskas gerai, kol jiems nepavyko manipuliuoti įstatymais, kad mus vis tiek sustabdytų…

Čia yra srauto ekrano kopija, kurią praėjusiais metais „TVAddons“ paskelbė savo tinklaraštyje:

Tai viskas apie „TVAddons“ profilį, tačiau dabar pažvelkime į jautieną, kurią kai kurie tinklaraštininkai ir techninių apžvalgų autoriai turi prieš „TVAddons“:

Tai tik atsitiktiniai tinklaraštininkai ir technologijų apžvalgininkai, komentuojantys prieš „TVAddons“. Tačiau dar vienas jautiena buvo pastebėta šių metų pradžioje tarp naujų kylančių „Kodi addon“ kūrėjų su esamais ir nusistovėjusiais „Kodi“ kūrėjais.

Yra kūrėjų, kurie mano, kad uždirbti pajamų iš šių priedų kenkia „Kodi“ bendruomenės jausmams. Kita vertus, kita šalis mano, kad už jų pastangas reikia mokėti ir jos turi būti mokamos už riziką, kurią prisiima teikdamos nemokamą autorių teisių saugomą turinį..

Kodi tendencija mažėja

Per pastaruosius kelis mėnesius buvo pastebėta, kad laikui bėgant Kodi tendencija mažėja. Tai rūpi tiek „Kodi“ bendruomenei, tiek turinio gamintojams.

„Kodi“ yra viena potencialiausių internetinio srautinio turinio platintojų ir gamintojų rinkos. Pagrindinės priežastys, dėl kurių mažėja „Kodi“ tendencija, dar nėra žinomos, tačiau, pasak srautinių guru, tai gali būti dėl vis didėjančio susidorojimo su piratavimu prieš „Kodi“ priedus..

„Kodi“ daugelį metų buvo dominuojanti srautinės transliacijos programinė įranga ir jokia kita srautinio perdavimo platforma nesugebėjo jos aplenkti iki praėjusių metų. Tačiau atrodo, kad lentelės pasisuka, nes jos tendencija sumažino internetinių srautinių platformų, tokių kaip „Hulu“, pranašumą, kad būtų galima padidinti rinkos dalį..

„Kodi“ yra viena potencialiausių internetinio srautinio turinio platintojų ir gamintojų rinkos. Pagrindinės priežastys, dėl kurių mažėja „Kodi“ tendencija, dar nėra žinomos, tačiau, pasak srautinių guru, tai gali būti dėl vis didėjančio susidorojimo su piratavimu prieš „Kodi“ priedus..

„Kodi“ daugelį metų buvo dominuojanti srautinės transliacijos programinė įranga ir jokia kita srautinio perdavimo platforma nesugebėjo jos aplenkti iki praėjusių metų. Tačiau atrodo, kad lentelės pasisuka, nes jos tendencija sumažino internetinių srautinių platformų, tokių kaip „Hulu“, pranašumą, kad būtų galima padidinti rinkos dalį..

Kaip matote, iki 2017 m. Pabaigos „Hulu“ tendencija nebuvo arti Kodi, tačiau iki 2018 m. Vidurio ji aplenkė „Kodi“. „Hulu“ yra viena iš pirmaujančių internetinių srautinių platformų ir tokia palyginamoji statistika leidžia manyti, kad galbūt „Kodi“ dominavimo dienos baigėsi.

Daugelis internetinių transliacijų specialistų mano, kad jei tendencija toliau mažės tokiu tempu ir jei šie susidorojimai nesulėtės ar nesustos, netrukus galime pamatyti Kodi viešpatavimo pabaigą ar net jo buvimą.

„Kodi“ buvo dėmesio centras, kartu susiduriantis ir su kritika, ir su pagyrimais. Tačiau Kodi įvaizdis buvo labai sugadintas dėl neigiamų naujienų ir atsiliepimų. „Kodi“ kūrėjai per tą laiką paspartėjo ir jie bando suvienyti „Kodi“ bendruomenę ir atkurti jos reputaciją per įvairius socialinius forumus.

Kas bus toliau Kodi

„Kodi“ vis dar turi daug potencialo ir galimybių pramonėje, nes pramonė žydi diena iš dienos. Kad vėl įgautų pagreitį, „Kodi“ komanda turės įsitikinti, kad jie pašalins juos apėmusius įtarimų dėl piratavimo miglą ir pasirodys kiek įmanoma švaresni.

Norint kontroliuoti „Kodi“ priedų naudojimą ir užtikrinti, kad naudojami priedai nepažeistų autorių teisių pažeidimų, reikalingas griežtas naudojimo stebėjimas. Tik taip jie gali atgauti labai sugadintą reputaciją.

Vis dėlto niekas negali paneigti fakto, kad „Kodi“ pasiekė šį lygį dėl trečiųjų šalių „Kodi“ priedų, tačiau tam reikia laiko ir jie turės imtis svarbių žingsnių prieš piratavimą..

„Kodi“ bendruomenės vienybė taip pat gali būti labai perspektyvus „Kodi“ augimo augimo veiksnys, kurį turėsime palaukti ir pamatyti. Šiuo laikotarpiu kitos internetinės transliacijos paslaugos ir toliau didins savo rinkos dalį ir, norėdamos tai įveikti, „Kodi“ tikrai turės sugalvoti ką nors geresnio ir novatoriškesnio..

Sukryžiuoti pirštai!

Medžiagos širdis

Kodi buvo skraidanti tvirtovė, jau gana ilgą laiką viešpatavusi žiniasklaidos transliacijos pramonei. Tačiau atrodo, kad dienos Kodi artėja, nes tendencija kiekvieną dieną mažėja. Tai sukėlė daug antakių ir keliami klausimai apie „Kodi“ galimybes ir jo tvarumą.

„Kodi“ jau yra giliuose vandenyse dėl įtarimų dėl piratavimo, o jo teisinė padėtis buvo labai abejotina, nepaisant daugybės paaiškinimų, kuriuos pati „Kodi“ komanda jau pateikė..

Susidorojimas su laiku didėja ir dėl šių trečiųjų šalių priedų Kodi kenčia. Valdžia dabar labiau stengiasi atkreipti dėmesį į internetinį piratavimą ir tai nėra visiškai orientuota į „Kodi“, tačiau kitos nemokamos internetinės transliacijos paslaugos ir torrentai taip pat yra kovos su piratavimu institucijų kryželiuose..

Tai išties lemiamas laikas Kodi ir bendruomenei, todėl teks palaukti ir pamatyti, kokia šiurkšti jūra yra Kodi, nes artimiausi keli mėnesiai gali pasirodyti įtikinami..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me