Kodėl „Kodi“ vartotojai turėtų jaudintis dėl tinklo neutralumo taisyklių galiojimo pabaigos

Atnaujinti: Grynasis neutralumas žemyn! Aš kartoju, grynasis neutralumas žemyn!


FCC padarė tai, ko mes visi bijojome, jie atšaukė „Kodi“ vartotojų grynąjį neutralumą ir žinome, kad tai kelia širdį. Spekuliacijos, susijusios su tuo, tapo intensyvesnės, ir visi internetiniai guru pradėjo reikšti savo nuomonę įvairiuose forumuose. Nemokamo interneto, vienodo pralaidumo paskirstymo ir neribotos prieigos amžius baigėsi. IPT akivaizdoje vartotojai nėra lygūs. Tai savaime yra socialinė atskirtis internete.

Nepaisant visiško internete pasipiktinimo dėl šio sprendimo, niekas neįsivaizdavo, kad tai įvyks. Tai paveikė daugelį internetinių bendruomenių ir kodi vartotojų. Pagrindinės viso šio fiasko aukos yra smulkus internetinis verslas ir „kodi“ transliacijos geikai. Vienas dalykas, kurį žinome, yra rimtas smūgis „Kodi“ vartotojams. Srauto pralaidumas, „Kodi“ vartotojų privatumas ir saugumas yra pavojus. IPT dabar sumažins pralaidumo diapazoną pageidaujamiems klientams, o kiti kenčia.

„Kodi“ vartotojai turės naudoti „VPN“ už „Kodi“, nes tai yra nebe galimybė, o poreikis. Nes tai paslėps jūsų buvimo vietą ir leis pasiekti didesnio pralaidumo „Kodi“ srautus. Galėsite pasiekti ir apribotus srautus.

Grynasis neutralumas „Kodi“ tendencija 2017 m

grynasis neutralumas kodi

Grynojo neutralumo panaikinimas turės tiesioginį poveikį „Kodi“ vartotojams, nes jie turės mokėti už srautinį srautą internete. Greita ir nemokama internetinė transliacija išeis iš lygties, ir pavojus bus vartotojų privatumui. IPT be jokios priežasties galės apriboti „Kodi“ vartotojų prieigą arba permokėti už tam tikrų turinio svetainių prenumeratą. Blogiausia, kas gali nutikti, yra tai, kad „Kodi“ vartotojams gali būti blokuojama prieiga prie srautų.

Balsavimas dėl tinklo neutralumo panaikinimo įvyks 2017 m. Gruodžio 14 d. Tarp FCC narių. Pasipiktinimas juo pasklido visame pasaulyje ir visi netiškieji pasisakė prieš. Tačiau pasipiktinimas nepavyko pakeisti komiteto pozicijos įgyvendinant šį planą.

Nesvarbu, kiek jūs jį analizuojate, mes galime išvardyti tik keletą šio plano rezultatų. Tikslus jo padarinių intensyvumas dar neanalizuojamas. Žinome tik tai, kad tai paveiks ne tik vartotojus, bet ir mažas ar besikuriančias organizacijas.

Jei Pai imsis veiksmų prieš tinklo neutralumą, internetas pasikeis keturiais būdais:

Nemokami duomenų planai

Plačiajuosčio ryšio paslaugų teikėjai vartotojams leistų pasiekti tam tikrą turinį, neatsižvelgdami į duomenų apribojimus. Pavyzdžiui, „Verizon“ vartotojams leidžiama transliuoti kai kuriuos NFL žaidimus imant duomenų mokesčius.

Nors nemokamų duomenų planai atrodytų populiari idėja mažas pajamas gaunantiems vartotojams, nes jie galėtų pamatyti daugiau nemokamo turinio, tačiau, kaip teigia buvęs FCC pirmininkas Tomas Wheeleris, mažesniems turinio kūrėjams bus sunku atkreipti dėmesį..

Kita vertus, „Kodi“ vartotojai yra nemokamo turinio vartotojai, kuriems gali tekti susidurti su apribojimais žiūrint kiekvieną turimą „Kodi“ turinį. Tokios interneto kompanijos kaip „Netflix“ ir „HBO“ mokės milžinišką pinigų sumą už spartesnį interneto greitį, o „Kodi“ vartotojai turės transliuoti mažesniu interneto greičiu..

Greitasis interneto kelias

Plačiajuosčio ryšio įmonės turės galią užtikrinti didesnį interneto greitį įmonėms, kurios moka didesnę sumą, tuo tarpu lėtins interneto greitį įmonėms, kurios negalėjo sau leisti..

Jis žinomas kaip mokamas prioritetų nustatymas, kai vaizdo transliacijos gigantai, tokie kaip „Netflix“, turėtų sumokėti dideles dolerius už tai, kad būtų užtikrintas didelis atsisiuntimo greitis..

Padidėjęs iššūkis mažosioms įmonėms

Atsisakant tinklo neutralumo, bus palankios dominuojančios įmonės, tokios kaip „Google“, „Verizon“ ir „Comcast“. Dėl to šimtai investuotojų ir pradedančių įmonių parašė laišką Pai ir patarė jam dėl žalos, kurią jo pasiūlymas sukels pramonei..

Laiške atkreipiamas dėmesys į tai, kad be tinklo neutralumo taisyklės interneto tiekėjai turės galią išrinkti pramonės laimėtojus ir pralaimėtojus. IPT pirmenybę teikia tiems vartotojams, kurie moka už mokamą turinį ar jo premium vartotojams. „Kodi“ siūlo priedus iš trečiųjų šalių, kurie išliks IPT dėmesio centre. Dėl to „Kodi“ vartotojai turinį naudos ribotai.

Naujas telekomunikacijų bendrovių reglamentas

Plačiajuosčio ryšio įmonių nebekontroliuos FCC, tačiau ją kontroliuos Federalinė prekybos komisijos FPK, kurios nepasitiki telekomunikacijų bendrovių reguliavimu..

Kritikai minėjo, kad FPK neturi norimų įgaliojimų keisti taisykles, taip pat jis negali tvarkyti didelio duomenų kiekio..

Ar gali VPN išvengti „Kodi“ tinklo neutralumo??

Akivaizdu, kad kiekvienas „Kodi“ vartotojas šiuo metu yra pasipiktinęs dėl šio besivystančio scenarijaus. Kiekvienam vartotojui rūpi, kaip apeiti tinklo neutralumą.

Mes visada rekomendavome naudoti „Kodi VPN“ paslaugą, kad apsaugotumėte savo privatumą srautiniu būdu internetu. Tačiau panaikinus tinklo neutralumą, VPN naudojimas nėra tik rekomendacija, jis taps būtinybe.

Žmonės yra susirūpinę; Ar VPT gali apeiti tinklo neutralumą? Taip jis gali. Tinklo neutralumas VPN naudojimas paslėps jūsų IP, taigi jūsų IPT nebegali jūsų apriboti. Tokiu būdu atkurdamas tinklo neutralumą, VPN bus paskutinis jūsų gelbėtojas.

Jokie DNS nutekėjimai ir registravimas neapsaugos jūsų IPT vartotojo privatumo ir suteiks „Kodi“ vartotojui nemokamą srautą.

VPT teikėjai „PriceOfferWebsite“
PureVPN 10,95 USD 2,91 USDPer mėnuo

Specialus pasiūlymas: 73% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„Surfshark“ 11,91 USD 1,99 USD per mėnesį

Specialus pasiūlymas: 83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„CyberGhost“ 12,99 USD 2,75 USD per mėnesį

83% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„ExpressVPN“ 12,95 USD 8,32 USD per mėnesį

35% nuolaida

Apsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą

Kaip apeiti grynąjį neutralumą naudojant TOR

TOR yra lygiavertis tinklas, kuris suteikia jums anonimiškumą iš žiniatinklio serverių. Naudodamiesi TOR, padėsite, jei vis dar galvojate, ar VPT galėtų išvengti tinklo neutralumo, tada išbandykite TOR. Tai gali padėti „Kodi“ vartotojams, suteikdama p2p tunelio jungtis.

Vis dėlto TOR turi tam tikrų spragų, kurios vartotojui gali pasirodyti pavojingos.

„Tor“ ar „NET“ neutralumo VPN?

TOR pranašumas yra tas, kad teikia anonimiškumą geriau nei tinklo neutralumas VPN, nes jis jungiasi per lygiagrečiai sujungtų tunelių seriją. Tačiau VPN teikia skirtingą geografinį serverį ir tiesiogiai jungiasi. Taigi DNS nutekėjimas yra mažiausias. VPN turi pranašumą prieš TOR dėl turimų serverių skaičiaus ir šifravimo funkcijos.

Nepaisant to, jei norite pašalinti visas spragas, geriausias pasirinkimas yra naudoti TOR kartu su VPN. Geresnis šifravimas, IP anonimiškumas, didelis serverių skaičius ir privatumo apsauga; viskas bus padengta.

„Kodi Net Neutrality Reddit“ vartotojų nuomonės / apžvalgos

Šis visas sielvartas sukėlė didelę diskusiją visame pasaulyje, o „Reddit“ tapo karšta diskusijų lentele. Yra žmonių, kurie palaiko ir prieš šį atmetimą. Vienas iš vartotojų pasidalino savo nuomone apie šią situaciją:

tinklo neutralumas

Kitas vartotojas turėjo labai teisėtą požiūrį:

tinklo neutralumas reddit

Tačiau šis vartotojas mano, kad visi numatyti grynojo neutralumo padariniai nėra teisingi ir neturi nieko bendra su grynuoju neutralumu..

tinklo neutralumo reddit peržiūra

Poveikis dar neturi paaiškėti ir iki to laiko visi esame sukryžiavę pirštus!

Baigiamosios mintys

Kol kas FCC dar nepateikė pasiūlymo prieš tinklo neutralumą, kuris šį klausimą oficialiai iškeltų diskusijoms. Nepaisant šių spekuliacijų, niekas nežino, kas nutiks, kai FCC pasiūlys žingsnį prieš tinklo neutralumą.

„Kodi“ vartotojai iš tikrųjų bus radaruose, kai FCC atsisakys tinklo neutralumo taisyklių. Vienintelė jų viltis yra jų pusėje esančių didelių interneto bendrovių, kurioms taip pat gresia naujos įsigaliosiančios taisyklės.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map