Ar esate nuolat užstrigęs būsenoje, ką žiūrėti toliau? Tada daugiau nesijaudink! Mes žinome, kas jums yra geriausia „Netflix“, ir mes viską išsamiai išdėstėme jums. Atidžiai perskaitykite mūsų vadovą ir nebepriklausysite savęs, kokį šou turėčiau žiūrėti. Jei prisijungdami prie „Netflix“ susidursite su kokia nors problema, naudokite geriausią „Netflix“ VPN..

Kas yra „Netflix“?

„Netflix“ yra viešpataujantis pramogų ir srautinių transliacijų paslaugų karalius visame pasaulyje. „Netflix“ turinio įvairovė ir kokybė išties nustatė naujus standartus ir niekas negali prilygti galingam „Netflix“. Tai internetinė transliacijos paslauga, turinti daugybę sezonų šou iš viso pasaulio. Skirtingiems regionams yra skirtingos „Netflix“ bibliotekos, kurias galima pasiekti naudojant „expressvpn netflix“ arba „nordvpn netflix“..

„Netflix“ yra skaitmeninių pramogų pramonės revoliucija, dėl kurios televizoriaus žiūrėjimas tapo pasenusiu. Šiais laikais žmonės pradėjo rinktis mėgstamų laidų transliaciją internetu, o ne žiūrėjo ją per kabelį. Pagrindinė žmonių pritraukimo į tiesioginį srautą žinia yra „Netflix“.

Kitas puikus „Netflix“ dalykas yra tas, kad kiekviename regione jis turi specifinę biblioteką. Įvairių regionų vartotojai gali pasiekti tik turinį, kurį galima rasti jų regione. Tai iš tikrųjų yra apribojimas turiniui dėl autorių teisių ir turinio tvarkymo taisyklių, taikomų turinio tiekėjams.

Nauji „Netflix“ leidimai – 2018 m. Rugpjūčio mėn

Vasara netrukus baigsis, kai jau prasidėjo rugpjūtis, tačiau pramogų karuselė dar tik prasidėjo. „Netflix“ ką tik paskelbė nuostabias rugpjūčio mėnesio nepaprastas televizijos laidas ir filmų išleidimus ir paliko baimę visiems „Netflix“ vartotojams ir transliacijos gerbėjams visame pasaulyje. Iš viso šį mėnesį bus išleisti 38 nauji „Netflix“ kūriniai ir 9 „Netflix“ filmai.

Čia yra žvilgsnis į laidos rugpjūčio mėnesiui:

PerjungėMagija žmonėms
Kokaino pakrantėPinky Malinky
„Dinotrux“ perkrautas: 3 sezonasVažiavimas dvasia: 6 sezonas
Aš esu žudikasPasilik čia
Kovo mėnesio įsakymaiUltravioletinis
Jaunystės skoniai: tarptautinė versijaTyrėjas: Britanijos nusikaltimų istorija: 2 sezonas
Ponas Sunshine (transliuoja kiekvieną šeštadienį)Negyvas vėjas
Apie vaikusSekite tai
72 Pavojingi gyvūnai: AzijaKlauskite „StoryBots“: 2 sezonas
KenčiaBertas Kreischeris: Slaptas laikas
Viskas apie prausikliusŠulinys
Demetri Martinas: „The Overthinker“Nekaltieji
NepasiekiamasTroliai: The Beat Goes !: 3 sezonas
La casa de las floresBaudžiamojo proto viduje
Milijono svarų meniu„Ozark“: 2 sezonas
„Ponysitters“ klubasRojaus PD
„Voltron“: legendinis gynėjas: 7 sezonasKomedijos sudėtis: 2 dalis
Sionas„Ultimate Beastmaster“: Stipriausiųjų išgyvenimas
AtsiribojimasSlaptas įstatymas

„Netflix“ filmai

 1. Brij Mohan Amar Rahe
 2. Kaip tėvas
 3. Perdida
 4. Gernsio literatūrinio ir bulvių žievelių pyrago draugija
 5. Paketas
 6. Motyvas
 7. Visiems berniukams, kuriuos anksčiau mylėjau
 8. „The After Party“
 9. Termodinamikos įstatymai

Kokį „Netflix“ šou turėčiau žiūrėti ?

Ką žiūrėti „Netflix UK“ ?

 1. Kaip tėvasKokį „Netflix“ šou turėčiau žiūrėti 2018 metų rugpjūtį

Kaip „Tėvas“ yra komedijos filmas, kuriame vaidina Kristenas Bellas, Kelsey Grammeris ir Sethas Rogenas. Filmas sukasi apie nepatogią situaciją, kuri susidaro, kai jaunavedžių nuotaka netyčia paima tėvą; kurio ji nebuvo sutikusi per metus, per savo medaus mėnesį po girtavimo. Šeima patiria džiaugsmo akimirkas ir emocijas, kai tėvas ir dukra praleidžia šiek tiek laiko kartu. Tai puikus emocijų ir dramos filmas, kurį reikia žiūrėti.

 1. Viskas apie prausikliusKą žiūrėti „Netflix UK“?

Pasakojimas apie neseniai išėjusį reperį ho prisiima atsakomybę tapti šeimos vyru ir prižiūrėti savo 4 vaikus, o jos žmona išeidama į pensiją pasinaudoja savo verslo įmone..

 1. Nepasiekiamas„netflix“ naujos laidos 2018 m. rugpjūčio mėn

Patty, paauglė, kurią dėl savo svorio sumušė vidurinės mokyklos bendraamžiai, konsultuojasi su grožio konkurso treneriu Bobu. Kadangi jos kūnas patiria 360 transformacijų, ji planuoja atkeršyti visiems žmonėms, kurie ją patyrė. Šiame filme vaidina Debby Ryanas, Alyssa Milano ir Dalasas Robertsas. Nepatikimas yra puikus komedijos filmas, kurį galite žiūrėti kartu su šeima.

 1. Šulinyspopuliariausios „netflix“ laidos

„Ghoul“ yra siaubingų karinio slapto sulaikymo centro, kuriame sulaikomi ir tardomi teroristai, apreiškimai. Kai į šį nelaisvės centrą atvyksta naujai įdarbinta karinė tardytoja Nida Rahim, ji sužino, kad jos paskirtas taikinys nėra normalus žmogus, o kažkas iš kažkur. Ši pasaka turi daugybę posūkių ir žiūrovams, nužiūrėjus nuostabią kinematografiją, žandikauliai bus nuleisti..

 1. Nekaltieji„Netflix UK“

„Nekaltieji“ yra galinga dviejų meilės susižavėjusių paauglių istorija, tačiau jų prigimtinės galios bando jas atskirti. Šis trileris ir dramos serija yra būtinas serialo žiūrėjimas, nes jūs pamatysite emocijų kupiną perforatorių.

 1. „Ozark“ (2 sezonas)„ozark“ sezonas „netflix“ JK

Dėl netinkamo pinigų plovimo ir šeimos praradimo „Ozark 2 sezonas“ bus jaudinantis sezonas. Marty turi sumokėti didelę skolą dėl susitarimo, kuris suklydo Meksikos narkotikų lordui. Šiame „Ozarko“ sezone paliudykite šeimos susijungimą atšiauriomis aplinkybėmis.

Ką žiūrėti „Netflix“ Kanadoje ?

 1. Sekite taiKą žiūrėti „Netflix“ Kanadoje?

Trumpas, bet informatyvus istorijų ciklas, kurį apžvelgia „Buzzfeed“ žurnalistai. Nuostabus šios trumposios serijos dalykas yra tai, kad jos epizodas bus tik 15 minučių.

 1. Mirtinų paslapčių namasnamas mirtinų paslapčių netflix Kanadoje

Pasakojimas apie terorą apie motiną ir dukrą, kuri ką tik persikėlė į naujus namus, kad vėl galėtų gyventi nuo nulio, tačiau namai turi praeitį ir daug bauginančių paslapčių. Stebėkite šią siaubo pasaką „Netflix“ šių metų rugpjūtį.

 1. „Outlander“ trečias sezonas„outlander“ yra laida, kurią galima žiūrėti „netflix“ Kanadoje

„Outlander“ yra meilės, širdies skausmo ir laiko žaizdų istorija, kurios neįmanoma taip lengvai išgydyti. Istorija sukasi apie Claire, kuri gyvena du skirtingus gyvenimus ir dvi skirtingas meilės istorijas, lygiagrečiai jos širdžiai lygiagrečiai.

 1. Kaip atsikratyti žmogžudystės – ketvirtasis sezonaskaip atsikratyti 4-ojo sezono žmogžudysčių „netflix“ Kanadoje

4 teisės studentų grupė kartu su savo profesoriumi gilinasi į gilių ir ne tokių sausų žmogžudysčių bylas. Reikia atkreipti dėmesį į keisčiamą žmogžudysčių ir apreiškimų istoriją.

Ką žiūrėti „Netflix Australia“?

 1. „La Casa De Las Flores“Ką žiūrėti „Netflix Australia“?

Jei esate komedijų gerbėjas, mėgstantis gėlę, tada šis Ispanijos televizijos serialas yra jūsų gydymas. Istorija sukasi apie turtingą Meksikos šeimą, kuriai priklauso gėlių parduotuvė, tačiau per mažai kontroliuoja savo pačių disfunkcionalumą.

 1. Marlonas: 2 sezonas2-asis „Marlonn“ sezonas „netflix australia“

Istorija sukasi apie tikrąjį Marlono Wayano gyvenimą, kai jis bando suderinti savo vaikų, draugų ir buvusios žmonos gyvenimą. Geriausias dalykas apie Marloną yra tai, kad komedijos žvaigždė vaidina pati ir galima tikėtis natūralaus ir originalaus jausmo, kurį turės šis televizijos serialas. Šį sezoną didžiausias dėmesys skiriamas Marlono gyvenimo svyravimams, nes šeima auga ir laikai sunkėja.

 1. Puiki naujienapuikios naujienos apie „netflix“ Australiją

Puiki žinia yra laidų prodiuserio ir jos motinos, dirbusios kartu toje pačioje kabelinėje televizijoje, istorija, dukra – naujienų prodiuserė, o mama – kaip internė.

 1. Rojaus PDRojaus PD apie „netflix australia“

„Paradise PD“ yra animacinis serialas suaugusiems, kurio premjera vyksta „Netflix“. Istorija sukasi apie policijos nuo mažo miestelio miestą, o didžiausias dėmesys skiriamas policijos pareigūnų kvailumui, nes jie vaikšto po miestą kovoti su nusikalstamumu. Ši serija pasižymi grafiniu turiniu ir suaugusiųjų humoru, todėl rekomenduojame žiūrėti ją atskirai.

 1. „The Ultimate Beastmaster Australia“: „Fittest“ išgyvenimas„The Ultimate Beastmaster Australia“: „Fittest“ išgyvenimas

Ekstremalus varžybų renginys, kuriame dalyvaus daugiau nei 100 konkurentų iš devynių skirtingų pasaulio šalių, apimančių Jungtines Valstijas Prancūziją, Vokietiją, Jungtinę Karalystę, Australiją, Pietų Korėją, Braziliją, Italiją ir Meksiką. Kiekviename seriale yra unikalių kliūčių, su kuriomis susiduria ir įveikia konkurentai. Kiekvieno epizodo pabaigoje nurodomas nugalėtojas.

Kokį „Netflix“ filmą turėčiau žiūrėti ?

Keletas nuostabių „Blockbuster“ filmų pasirodys „Netflix“ šį rugpjūtį ir negalite sau leisti jų praleisti. Čia pateikiamos kelios filmų rekomendacijos:

Bokšto HeistasNamų zuikis
Atnešk ją: ja laimėsi„Star Trek Beyond“
Ouija: blogio kilmėPasididžiavimas & Išankstinis nusistatymas
Gauti sunkuCharlie St. Cloud
Kas gauna šunį?Sully
Nuotykiai valstybinėje mokyklojeTryliktas aukštas
Asmens sargybinis„Lakeview“ terasa
Angelų miestasVidurnakčio ekspresas
Mano sesers globėjasPatėvis
Amerikos medusPuolimas Volstrytoje
Nešvarus HarisIšvyko
„GoodFellas“Karštas pūkelis

Ką žiūrėti „Netflix“ viktorinoje

Stebinantis dalykas, kurį pamatysite daugelyje pramogų tinklaraščių, yra jų rengiama viktorina dėl „Netflix“ filmų ir TV laidų. Tai padeda svetainėms ir rinkodaros specialistams įvertinti vartotojų nuostatas ir skonį. Vartotojai dalyvauja šiose apklausose, nes šios viktorinos yra pagrįstos žanrais ir jie gali pasirinkti laidas, kurias jiems patinka žiūrėti iš šių žanrų.

Kitas puikus dalykas, susijęs su tokiomis viktorinomis, yra tai, kad jos padeda vartotojams daugiau sužinoti apie kitas turimas laidas. Įsitraukimas į šias viktorinas padeda perdėm stebėtojams pašalinti painiavą dėl to, kokį „Netflix“ šou turėčiau žiūrėti „Netflix“ ar kokius TV serialus žiūrėti.?

Šios viktorinos taip pat gali būti pagrįstos jūsų mėgstama įžymybe ar svajonių atostogomis ir pan., Kad tik sujaudintumėte, ką žiūrėti toliau, šios viktorinos gali būti bet kokiu mastu.

Toliau pateikiamos svetainės, kuriose rengiamos tokios viktorinos ir apklausos:

 1. „BuzzFeed“
 2. „BrainFall“
 3. „PopBuzz“
 4. Septyniolika
 5. Sporcle

Vienas dalykas yra tikras, kad dalyvaudami tokiose viktorinose, jūs neklausite savęs, ką turėčiau įpūsti žiūrėti toliau, ir jūs nesivarginsite žiūrėti ir į „Netflix“ pasiūlymų dėžutę..

Baigiamieji žodžiai

Tokie klausimai kaip „Netflix“ laidą turėčiau žiūrėti „Netflix“ ir kokie TV serialai yra žiūrimi yra labai paplitę tarp visų „Netflix“ mėgėjų ir „Binge“ stebėtojų visame pasaulyje. Jei esate ekstremalios pakraipos stebėtojas, tuomet galite perkelti šį klausimą į aukštesnį lygmenį, pvz., Ką aš turėčiau per daug žiūrėti, ir mes nekaltiname jūsų, kad esate toks.

„Netflix“ yra toks priklausomybę sukeliantis dalykas, kad jis tiesiog patenka po oda per daug gerai, kad jūs negalite gyventi be jo, jūs jau tai išbandėte. Praėjusiais metais mes sakome, kad daugybė žmonių ieškojo, kokį „Netflix“ šou turėčiau žiūrėti 2017 m., O užklausos buvo kiekvienoje tinklaraščio svetainėje.

Pamatę tokį milžinišką srautą, tinklaraščių svetainės, pradedančios teikti puikių rekomendacijų žmonėms, klausiantiems, kokį „Netflix“ šou turėčiau žiūrėti 2017 m.?

Tą patį scenarijų teko pastebėti ir šiais metais, o vartotojai užplūdo socialinę žiniasklaidą klausdami, kokį „Netflix“ šou turėčiau žiūrėti 2018 m. Todėl mes galvojome apie tai, kaip jus nukreipti pakankamai išsamiai, kad praneštumėte, kokį „Netflix“ šou turėčiau žiūrėti 2018 m. Mes tikimės, kad perskaitysime šį mūsų vadovą; neklausite, kokį „Netflix“ šou turėčiau žiūrėti „Netflix“.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me