Neveikia „Netflix“ VPN – geriausias sprendimas, veikiantis 2019 m

„Netflix“ VPN neveikia? Na, tu privalai ten padaryti ką nors blogo, drauge!


Ši problema iškyla bandant pasiekti „Netflix“ su VPN tarnybomis, kurios net nežino tikrosios privatumo, šifravimo ir saugos reikšmės.

Kai pasitikite nepatikimu, jūs įkandote dulkes!

Leiskite kelionei per šį vadovą sužinoti daugiau apie „Netflix“ VPN ryšį.

Kodėl man reikia VPN naudojant „Netflix“?

„Netflix“ siūlo licencijas ir turinio platinimo reguliavimo problemas kiekviename regione siūlo skirtingas turinio bibliotekas. Tačiau vartotojai renkasi prieigą prie geriausios turinio bibliotekos, t. Y. JAV „Netflix“ bibliotekos, taip pat Kanados ir Australijos JAV bibliotekos, tačiau jie negali to padaryti dėl įdiegto geografinio apribojimo.

Norėdami apeiti šiuos apribojimus, vartotojai yra priversti naudotis VPN ir įvykdyti savo pribloškimo poreikius naudodamiesi VPN paslauga.

„Netflix“ VPN neveikia – bet kodėl?

Iš pradžių buvo labai lengva pasiekti „Netflix“ geografiškai ribotas bibliotekas, nes visi galėjo apeiti apribojimus naudodamiesi internetinėmis tarpinių svetainių ir VPN paslaugomis. Tai tapo plačiai stebima tendencija ir beveik visi tai darė visame pasaulyje. Tačiau tokia vartotojų praktika padarė didelę žalą „Netflix“ ir turinio platintojų pajamoms, todėl „Netflix“ buvo priversta užkirsti kelią VPN paslaugų ir tarpinių serverių naudojimui.

„Netflix“ pradėjo kryžminiu būdu suderinti DNS serverio adresą su vartotojo IP adresu ir visur, kur jie randa prieštaravimus, „Netflix“ mano, kad tai yra VPN serveris, ir uždraudžia jo prieigą. Serverio adresas įtrauktas į juodąjį sąrašą, ir niekas negali jo naudoti norėdamas prisijungti prie „Netflix“.

Daugelis VPN paslaugų teikėjų teigia teikiantys prieigą prie „Netflix“ bibliotekų, tačiau visi šie reikalavimai nustos galioti, kai tik „Netflix“ VPN blokatoriai juodąjį sąrašą pateiks į juos. Jei manote, kad jūsų VPN paslauga neperžengia „Netflix“ apribojimo, tai reiškia, kad jūsų naudojamą serverį jau aptinka „Netflix“ ir jis yra uždraustas.

Kaip apeiti “Netflix” VPN draudimą ir išspręsti “Netflix” VPN neveikiančias problemas?

Sąžiningas pasiūlymas šiuo atžvilgiu yra naudoti patikimą VPN paslaugą, siūlančią linijos šifravimą ir privatumą. Tai pasakę, įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas teikėjas atnaujino serverius; priešingu atveju galimybė pasiekti „Netflix“ biblioteką yra 50/50.

Nedaug geriausių VPT teikėjų, tokių kaip „ExpressVPN“, „PureVPN“ ir „NordVPN“ ir tt, teikia aukštos kokybės IP maskavimą, įsitikindami, kad jūsų neapsaugo jokia sistema. Šie VPT teikėjai turi daugybę greitųjų serverių, iš kurių galima rinktis, o geriausia yra tai, kad šie teikėjai kartkartėmis prideda daugiau serverių..

Norėdami apeiti „Netflix“ VPN, prieš eidami į „Netflix“ svetainę, prisijunkite prie VPN serverio ir įsitikinkite, kad jūsų IP adresas ir DNS serveris turi tą patį adresą. Įsitikinę tuo, eik į „Netflix“ svetainę ir prisijunkite prie savo paskyros. Pamatysite visus konkretaus naudojamo regiono serverio turinio pavadinimus. E. g. Jei esate prisijungę prie JAV VPN serverio, galėsite pasiekti JAV „Netflix“ biblioteką.

Jei išbandėte VPN serverio DNS adresą ir naująjį IP adresą, kurie abu atitinka, bet negalite pasiekti regioninės bibliotekos, turite iš naujo nustatyti savo ryšį. Įsitikinkite, kad jūsų VPN nėra jokių DNS nutekėjimų, kartais tai gali sukelti problemų.

Kitas dalykas, norint nustatyti VPN ryšį naudojant „Netflix“, yra bandymas prisijungti prie kito serverio. Kartais serveriai neatsako, sukeldami problemų vartotojams apeiti „Netflix“ apribojimus.

„Express VPN“ neveikia su „Netflix“

Vartotojai labai pasitiki ir renkasi „ExpressVPN“, norėdami apeiti „Netflix“ biblioteką, nes joje yra daugybė serverių, kurie buvo labai veiksmingi apeinant apribojimus. Tačiau vartotojai neseniai pranešė apie keletą problemų, susijusių su „ExpressVPN“ neveikimu su „Netflix“.

Tai gali sukelti viena iš šių priežasčių:

 1. IP adreso konfliktas
 2. DNS serverio adreso praplovimo problema
 3. Tarpinio serverio konfigūracija
 4. Atsilikę / neatsakingi serveriai

Tai nėra kažkas įprasto naudojant „ExpressVPN“, tačiau šias klaidas galima lengvai ištaisyti. Sužinokite daugiau, skaitydami mūsų „ExpressVPN Netflix“ vadovą. Jame yra visa išsami informacija apie „Netflix“ naudojimą su „ExpressVPN“, taip pat visos klaidų pataisos.

Daugelis vartotojų vis sako, kad VPT teikėjai imasi per didelių mokesčių, tačiau tai, ką aš matau, jų teikiamas privatumas ir saugumas yra to vertas.

Alternatyva VPN: „Netflix“ tarpinis serveris neveiks

Daugelis vartotojų mano, kad VPT kainuoja per brangiai, todėl jie pasirenka „Netflix“ tarpines svetaines galvodami, kad šie tarpiniai serveriai bus gera VPN alternatyva, tačiau iš tikrųjų jie toli gražu nėra pakaitiniai.

Vartotojai, kurie bando pasiekti „Netflix“ per tarpinį serverį, pamatys šį pranešimą:

„Netflix“ vpn neveikia

Ši klaida neiššokanti, kai lankotės svetainėje su tarpiniu serveriu, tačiau ji rodoma bandant atidaryti turinio pavadinimą.

Štai kodėl aš visada raginu vartotojus nesinaudoti jokia įgaliotojo serverio svetaine, nes jie išvis nėra patikimi.

Kai kurie vartotojai taip pat ginčijasi dėl nemokamų VPN naudojimo ir mano, kad jie gali veikti geriau nei įgaliotosios serverių svetainės, tačiau tiesa ta, kad jie yra panašiai pažeidžiami, kad juos aptinka „Netflix“ VPN blokatorius.

Nemokamos VPN paslaugos nėra patikimos dėl jų neveiksmingo IP maskavimo ir šifravimo, taip pat dėl ​​žemos kokybės serverių. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl aš nerekomenduoju nemokamų VPT vartotojams, bandantiems pasiekti „Netflix“ ar bet kurią kitą geografiškai apribotą svetainę..

Neveikia privačios interneto prieigos „Netflix“

Privatus interneto ryšys gali būti populiarus VPN teikėjas, tačiau, deja, jis nebeperžengia „Netflix“ geografinių apribojimų, kad suteiktų prieigą prie „Netflix“ bibliotekų. Ankstesnėmis dienomis VIP aplenkė „Netflix“ geografinius apribojimus, tačiau nuo tada, kai „Netflix“ suprato PIA serverių adresus, visas pasaulis krito ant jų.

PIA suteikė prieigą prie „Netflix“ per Silicio slėnio serverius, tačiau visi šie pašalintojai yra įtraukti į juodąjį sąrašą ir jų nebegalima naudoti. Tai padarė didelę žalą privačios interneto prieigos reputacijai.

Tačiau jei vis dar rasite svetainių, teigiančių, kad „Netflix“ galite naudoti PIA, įsitikinkite, kad nedelsdami uždarote. Nepaisant to, norėdami naudoti „Netflix“, galite pasirinkti „NordVPN“.

„PureVPN“ plėtinys, norint apeiti „Netflix“ VPN draudimą

„PureVPN“ yra dar vienas populiarus ir patikimas VPT tiekėjas, kuris buvo labai giriamas už savo paslaugas visame pasaulyje. „PureVPN“ turi keletą nuostabių funkcijų ir daugybę greitųjų serverių visame pasaulyje.

„netflix“ vpn draudimas

„PureVPN“ yra geriausias „Netflix“ atblokavimo pasirinkimas, nes jis turi savo „Chrome“ naršyklės plėtinį, kuris leidžia vartotojams apeiti geografinius apribojimus ir pasiekti „Netflix“ bibliotekas. Tai unikali „PureVPN“ funkcija, kurios negalima pamatyti jokiose kitose VPN paslaugose.

Labai lengva apeiti „Netflix“ VPN draudimą naudojant „PureVPN“ ir tai galima padaryti greitai. Atsisiųskite „PureVPN“ klientą ir prisijunkite prie savo „PureVPN“ paskyros. Įdiekite jo chromo plėtinį ir pasiekite „Netflix“. Užtikrinu jus, kad prisijungdami prie „Netflix“ su „PureVPN“, jums neteks problemų.

Tačiau šiame scenarijuje labai svarbu, kad be „PureVPN“ chromo plėtinio negalėtumėte apeiti „Netflix“ VPN draudimo.

„Netflix VPN Free“

Vienas dalykas, kurį žino kiekvienas protingas internetininkas, yra tai, kad kiekvienas geras daiktas turi būti sumokėtas ir kad geriausi dalykai niekada nebūna nemokami. Tas pats pasakytina apie VPN paslaugas, geriausios reikalauja abonemento mokesčio, o nemokamos nėra patikimos.

Kai mes kalbame apie „Netflix“ naudojimą su nemokamu VPN, pirmiausia kyla klausimas, ar nemokamas VPT sugebės apeiti geografinį apribojimą, ar ne. Tačiau man pavyko rasti tris nemokamas VPN paslaugas, kurias galima naudoti su „Netflix“:

 1. Išmanusis DNS tarpinis serveris
 2. „HomebrewVPN“
 3. „UltraSurf“

Šie VPN buvo išbandyti ir išbandyti naudojant „Netflix“ ir išsiaiškinta, kad jie veikia gerai. Tačiau šių nemokamų VPN paslaugų patikimumas negarantuojamas. Nemokamų VPT teikėjų saugumas ir privatumas visada yra abejotinas, nes daugelis šių paslaugų yra susijusios su duomenų registravimu ir informacijos nutekėjimu. Visada rizikuojame naudotis nemokamomis VPT paslaugomis ir niekada niekam nerekomenduoju šių paslaugų, tačiau jei nenorite mokėti už savo privatumą ir norite naudoti nemokamą VPN bei rizikuoti, tada būkite mano svečiu.

Išvada

„Netflix“ VPN draudimas sukėlė didelį skausmą besaikiams stebėtojams, nes visiems buvo sunku naudotis geografiškai ribotomis „Netflix“ bibliotekomis. Geriausio turinio atėmimas yra paskutinis dalykas, su kuriuo norėtų susidurti bet kuris „netflix kodi“ per daug stebėtojas, todėl būtina pasirinkti patikimą VPT teikėją..

Daugelis naujokų nesupranta šio fakto ir tampa nemokamų VPT paslaugų, kurios teigia apeinančios „Netflix“ apribojimus, grobiu, tačiau kai tik jų ryšys nutrūksta, jie pradeda skųstis, kad „Netflix“ neveikia su VPN daugelyje socialinių platformų..

Labiau saugu nei atsiprašau, ką jie sako, todėl naudokitės patikima ir patikima VPN paslauga kartu su „Netflix“, kad išvengtumėte rūpesčių apeiti „Netflix“ apribojimus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map