Paslėptas žvilgsnis į trečiosios šalies „Kodi“ kūrėjo gyvenimą

Visada yra dvi paveikslo pusės; bjaurus ir gražus, ir dvi istorijos puses; tiesa ir melas. Kiekviena pusė turi tam tikrą vertę, kurios jokiu būdu negalima pamiršti.


Visada atsiranda tam tikrų tendencijų ir atsiranda hipe, tada ateina laikas, kai jos įkando dulkes. Šiuo metu populiariausia diskusija tarp srautinių transliuotojų ir pertekliaus stebėtojų yra „Kodi“ ir jos trečiųjų šalių priedai.

Jei pažvelgsime į tai, tai taip pat turi dvi puses; priedų vartotojų ir kitų „Kodi“ priedų kūrėjų pusės.

Kodi kūrėjas

Vartotojų perspektyvą nesunkiai galima įvertinti pagal apžvalgas, kurias jie paskelbė įvairiose platformose, tokiose kaip „Reddit“, „Quora“, „Twitter“, „Facebook“ ir pan., Tačiau niekas nežino kūrėjų pasakojimo pusės. Kaip jie jaučiasi dėl savo priedų, apie valdžios institucijų pasėkmes ir daugelį kitų aspektų.

Taigi mes nusprendėme sužinoti kūrėjų istoriją. Atsižvelgiant į tai, mes paprašėme vieno populiariausių trečiųjų šalių „Kodi“ priedų kūrėjo Nicko, kuris „Kodi“ bendruomenėje žinomas kaip „MullaFabz“. „MullaFabz“ sukūrė nuostabų „Rising Tides Kodi“ priedą; populiarus sporto srautams.

Kelionė

Kiekvienas kūrėjas turi kelionę, ilgą kelią, kurį jis nuėjo. Žinios apie kliūtis, su kuriomis susiduria kūrėjas, yra svarbios, norint aiškiai suprasti, kas yra būti jų batuose. Kūrėjas turi išlaikyti nuolat kintančių rinkos tendencijų standartus, nes šios pramonės šakos aplinka yra labai dinamiška.

Be to, kūrėjas turi nepamiršti vartotojo pasirinkimo ir poreikių, kurdamas priedą. Visų pirma, kūrėjas visada turi būti pasirengęs padirbti bet kokius kylančius klausimus, nesvarbu, ar tai būtų teisiniai, ar techniniai.

Pradėjome šį pokalbį klausdami jo apie „Kodi“ kūrėjo kelionę iki šiol. Jis turėjo labai paprastą ir kuklų atsakymą, sakydamas, kad jis buvo toks kaip visi, išgyveno ir mokėsi diena iš dienos. Jis taip pat pridūrė, kad tobulina save į gerąją pusę, tai gali būti ženklas, kad ruošiamasi kurti ką nors geresnio.

Anot Mullafabzo, trys dalykai, kuriuos turėtų turėti kiekvienas pradedantysis šioje pramonėje, yra „Didžiulis temperamentas, kantrybė ir atvirumas pokyčiams“. Akivaizdu, kad būdamas trečiosios šalies priedu. nėra taip smagu, nes jūs kuriate nuostabius dalykus ir nieko negaunate, o užuot sukūrę valdžios. Todėl temperamentas ir kantrybė yra puikiai susiję atsakymai, atsižvelgiant į pramonės pobūdį.

Įprasta

susivienijęs už kodi

Paklausėme jo apie savo kasdienybę ir tai, ką jis paprastai veikia visą savaitę, ir jis mums pasakė, kad praleidžia laiką atnaujindamas saugyklą, priedus ir bendraudamas su savo pasekėjais. Atsakydamas į klausimą, jis taip pat pridūrė, kad sunkmečiu jį palaiko teigiami atsiliepimai ir įvertinimas, kurį jis gauna už jo ir kitų pramonės kūrėjų pastangas..

Atsilikimas

Pastaruosius porą mėnesių trečiųjų šalių geriausi „Kodi“ priedai ir jų kūrėjai buvo valdomų valdžios radaruose. Kiekvieną dieną kaupiama saugykla ar priedas, ir šis valdžios institucijų neigiamas atsakymas tapo skausmu vartotojams, nes jie turi retkarčiais įdiegti naują saugyklą ar priedą..

Na, negalima dėl to kaltinti valdžios institucijų, nes šie priedai neatitinka skaitmeninio turinio taisyklių. Bet, kita vertus, tam tikra kompensacija už sunkų kūrėjų darbą būtų tai, ko bendruomenė atvirai priėmė.

Aptardami dabartinius pramonės ir jos ateities scenarijus, mes jo paklausėme, kaip jis jaučiasi dėl valdžios neigiamo poveikio. Į tai jis atsisveikindamas atsakė, kad šis neigiamas pranašumas. Kūrėjai įdėjo daug pastangų, nieko nelaukdami.

Kadangi jis atrodė labai optimistiškai nusiteikęs dėl trečiųjų šalių „Kodi“ priedų ateities ir pareiškė,

„Net ir turėdami neigiamą įspūdį, jie vis tiek išliks, nesvarbu, kas nutiks“.

Tačiau jis atrodė šiek tiek neaiškus dėl paties „Kodi“ ateities, sakydamas, kad jo ateitis vis dar nežinoma, tačiau jis taip lengvai neišnaikins.

Ant žiebtuvėlio užrašo

Mes visi perskaitėme tūkstantį apžvalgų ir rekomendacijų skirtingose ​​platformose. Mes visi matėme, kaip žmonės giria tam tikrus priedus ir saugyklas, tačiau verta atsižvelgti į kūrėjų požiūrį. Taigi paklausėme „MullaFabz“ apie jo mėgstamiausią trečiosios šalies „Kodi“ priedą ir saugyklą, į kurią jis atsakė, kad nėra jokio konkretaus priedo, kurį jis galėtų pasakyti, tačiau „repo“, kuris jam patinka, yra „TVADDONSAG Repo“.

Nenuostabu, kad „TVADDONSAG“ be abejo buvo didžiausias trečiųjų šalių saugykla. Jis turėjo geriausius priedus viskam, nesvarbu, ar tai būtų sportas, filmai, TV laidos ar IPTV, bet jo uždarymas sukūrė didelį vakuumą pramonėje, kurį bandė užpildyti daugelis kitų saugyklų..

Tačiau „TVADDONSAG“ prisikėlė kelis mėnesius atgal, turėdamas tą pačią ugnies jėgą, kokią turėjo ir turėdamas tokią pačią kokybę, kokią visada siūlė. Turiu perduoti Nickui, kad jo pasirinkimas yra puikus ir kodėl gi nebūtų puiku, juk jis yra kūrėjas! Jis žino daug dalykų geriau nei vartotojai.

Žinutė vartotojams

Pabaigoje paklausėme jo, ar jis turi kokią nors žinią „Kodi“ vartotojams, ir jis pasakė,

Nepraraskite tikėjimo Kodi. Jį valdo ir palaiko bendruomenė “.

Jis taip pat pridūrė, kad visi vartotojai turėtų susivienyti ir pateikti tai, kas nusipelnė. Kadangi vartotojai ir valdžios institucijos nežino, kiek daug reikia sukurti papildinį.

Baigiamieji žodžiai

Šis interviu išties suteikė puikų supratimą apie kūrėjų gyvenimą. Todėl nusprendėme pateikti daugiau panašių įžvalgų vartotojams, kad jie galėtų įvertinti, ką kūrėjas jiems daro. Ateityje atliksime daugiau interviu ir pateiksime juos vartotojams, kad jie padėtų bendruomenei.

Vienintelis viso to tikslas yra suburti kūrėjus ir vartotojus ir sukomplektuoti paveikslėlį. Mes planuojame sugalvoti platformą, kuri suteiktų daugiau galimybių Kodi bendruomenei. Kad vartotojai galėtų įvertinti ir palaikyti trečiųjų šalių priedų kūrėjus, nes to jiems reikia. Jie yra Kodi gelbėjimosi ratas ir be jų nebūtų vakarėlio!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map