Contents

Kas yra 123filmai?

„123movies“ yra internetinė filmų srautinė transliacija, leidžianti vartotojams nemokamai transliuoti ir atsisiųsti populiarius ir naujausius filmus. Joje yra didžiulė biblioteka, kurioje yra tūkstančiai įvairių žanrų filmų ir TV laidų. „123movies“ nereikalauja jokios sąskaitos registracijos, prisijungimo ar nario mokesčio.

123 filmuose yra įvairių kategorijų turinys, pvz., „Filmai“, „TV laidos“, „Anime“ ir tt. Vartotojai gali lengvai transliuoti norimą filmą eidami į svetainę ir tiesiog spustelėdami norimą žiūrėti turinio pavadinimą. Filmas paleidžiamas akimirksniu (paspaudus atidaromi keli iššokantys langai, jų nepaisoma) ir vartotojai gali ieškoti norimo turinio, jei jis nerodomas pagrindiniame puslapyje..

Kita puiki „123movies“ savybė yra tai, kad jei vartotojas negali rasti jokio filmo svetainėje, jis gali spustelėti skirtuką „Prašyti“ ir užpildyti filmo užklausos formą. Svetainės savininkai, naudodamiesi vartotojo prašymu, išnagrinės jį ir įkels tą filmą į svetainę.

123 filmus galima suskirstyti į tokias torrentų svetaines kaip „Yify“, „Kickass“, 1337x, turinčius daugybę turinio pavadinimų, paruoštų vartotojams. Tačiau skirtumas atsiranda dėl to, kad svetainė veikia, nes „torrent“ svetainės talpina jų teikiamą turinį, o „123movies“ svetainė neturi jokio turinio. Nors turinį galima lengvai transliuoti svetainėje, šaltiniai praneša, kad šie failai iš tikrųjų nėra talpinami svetainės serveriuose.

Jei esate „Kodi“ vartotojas, galbūt nustebsite sužinoję, kad yra ir „123odivies“ „Kodi“ priedas. Tai leidžia nemokamai transliuoti visus mėgstamus filmus iš savo bibliotekos. Įsitikinkite, kad atsisiunčiate priedą iš patikimo saugyklos, nes internete yra daugybė netikrų „123movies“ programų ir priedų..

„123movies“ filmai susidūrė su daugybe karščio iš JAV ir JK valdžios institucijų ir dėl to buvo uždarytas jų oficialus domenas, kuris buvo „123movies.to“. Nuo to laiko domenas nenaudojamas ir svetainė niekada nebebuvo aktyvi.

Yra 123movies žemyn?

Pradinis „123movies“ domenas, kuris buvo „123movies.to“, ​​neveikia po to, kai svetainių savininkams kilo valdžios institucijų reikalaujami teisiniai mokesčiai. Šių metų pradžioje MPAA (Amerikos filmų asociacija) išvardijo 123 filmus kaip populiariausią nelegalią svetainę tarp „garsių vietų“.

123 filmai žemyn

Kiekvieną mėnesį šioje liūdnai pagarsėjusioje svetainėje apsilankė apie 98 milijonai vartotojų, o tai kėlė susirūpinimą valdžios institucijoms. Neteisėta svetainė, kurioje auga toks srautas, visada kelia didelį susirūpinimą.

Šiuo metu oficialus 123 filmų domenas neveikia, tačiau jo veidrodinės vietos vis dar veikia. Kitas pramonės gandas yra tas, kad 123movies vis dar veikia su kitais pavadinimais, tokiais kaip 123movies hub. Tačiau kai kurie žmonės tvirtina, kad tai yra klonų svetainės ir oficiali „123movies“ svetainė nebeveikia.

Pabandžiau patekti į veidrodžių svetaines ir pastebėjau, kad šios veidrodžių svetainės turi naujausią turinį ir manau, kad gandai gali būti teisingi.

Yra 123movies saugus / legalus?

Ne, „123movies“ nėra legalus naudojimas, nes jau minėjau, kad MPAA veikia po jo, nes jame pateikiamas piratinis turinys. Tokio turinio peržiūra ar atsisiuntimas yra nelegalūs, jei galite juo susidurti.

Kalbant apie saugumą, tokiose svetainėse yra kenkėjiškų programų ir virusų. Anksčiau „123movies“ buvo kenkėjiškų programų ir virusų prieglobos objektas, todėl aš tai pavadinčiau nesaugia. Dabar, kai svetainė neveikia, mes negalime patikrinti, ar svetainėje vis dar yra kokių nors galimų grėsmių, ar ne, bet kai aš patikrinau jos veidrodines svetaines, rezultatai parodė, kad jos nėra ir saugios..

„Fifa Worldcup“ naujienosLabai rekomenduojama prisijungti prie VPN transliuojant filmus per 123 mln. Filmų. „123Movies“ buvo paskelbta nelegalia, nes ji tiesiogiai transliuoja filmus. Be nepalyginamų saugumo pranašumų, kuriuos teikia VPT, VPT užtikrins saugią jūsų veiklą, anoniminę ir atblokuos geografiškai ribotą turinį..kat cta

123 nesaugūs filmai legalūs

Visada geriau atsiriboti nuo tokių galimų grėsmių, jei jūsų įrenginyje nėra antivirusinių, galinčių apsaugoti jus nuo tokių grėsmių. Kad ir kaip smagiai atrodytų tokios interneto svetainės, geriau išlikti saugiems nei gailėtis.

„123Movies“ tarpinis serveris / klonai ir veidrodis / panašus į svetaines

Šiuo metu internete yra daugiau nei 50 veidrodinių svetainių iš 123 filmų, ir jų visų bibliotekoje yra beveik tas pats turinys. Aš išvardijau 50 geriausių veidrodinių svetainių, į kurias galite atkreipti dėmesį:

Svetainės URL Statusas Greitis
1. https://123movies.co/ PRISIJUNGĘS Labai greitai
2. https://gostream.is/ PRISIJUNGĘS Labai greitai
3. http://123movies.gs PRISIJUNGĘS Greitas
4. http://123movies.net/ PRISIJUNGĘS Normalus
5. http://123-movie.ru PRISIJUNGĘS Labai greitai
6. http://123movies.to PRISIJUNGĘS Greitas
7. http://123movieshd.to PRISIJUNGĘS Labai greitai
8. http://gomovies.is PRISIJUNGĘS Normalus
9. https://gomovies.com.ru/ PRISIJUNGĘS Greitas
10. https://gomovies.pet/ PRISIJUNGĘS Normalus
11. https://gomovies.space/ PRISIJUNGĘS Labai greitai
12. https://gomovies.tech/ PRISIJUNGĘS Normalus
13. https://123movie.space/ PRISIJUNGĘS Normalus

JK atrakinti 123 filmai?

MPA (Europa) prašymu daugiau kaip tuziną nelegalių vietų Didžiosios Britanijos aukštasis teismas nurodė uždaryti. Tarp šių svetainių 123movies tinklalapiai pateko į sąrašo viršų, nes tai buvo labiausiai naudojama piratavimo svetainė. Štai svetainės, kurias teismas nurodė uždaryti:

123movies.to Themovie4u.com
Geektv.is „Moviesub.net“
Genvideos.org Movietubenow.biz
„Gowatchseries.biz“ Serija-kravings.me
„Hdmovies14.net“ „Spacemov.com“
„Hdmovieswatch.net“ Streamallthis.is
„Watchmovies.ms“

123 filmai buvo uždaryti, tačiau, kaip skelbia gandai, jis vis dar prieinamas internete per veidrodines svetaines. Tačiau JK jis nebepasiekiamas dėl griežtų kovos su piratavimu įstatymų, į kuriuos atsižvelgia valdžios institucijos.

Nepaisant to, norėdami, kad Jungtinėje Karalystėje būtų atjungti 123 filmai, galite naudoti VPN ir pasiekti jį prisijungę prie bet kurio neutralaus regiono, kur pasiekiama svetainė.

„Fifa Worldcup“ naujienos„123Movies“ negalima JK dėl autorių teisių problemų. Norint pasiekti 123Movies JK, jį galima atblokuoti naudojant VPN. Be nepalyginamų saugumo pranašumų, kuriuos teikia VPT, VPT užtikrins saugią jūsų veiklą, anoniminę ir atblokuos geografiškai ribotą turinį..kat cta

123 filmų alternatyvos ar svetainės, tokios kaip 123 filmai

Oficiali „123movies“ svetainė nebeveikia, tačiau yra panašių internetinių svetainių, kurias galima naudoti norint transliuoti nemokamus filmus. Šioms svetainėms nereikia jokio prisijungimo ar nario mokesčio, kaip ir 123movies. Čia pateikiamos 10 geriausių 123 filmų alternatyvų, kad patenkintumėte alkaną srautą:

  1. Taip! Filmai
  2. Vumoo
  3. „ShowBox“
  4. „VexMovies“
  5. Nitras
  6. Filmas25
  7. „WatchFree“
  8. „GoMovies“
  9. „PopcornFlix“
  10. Zmovies

Baigiamieji žodžiai

Internetinis piratavimas pastaruosius kelerius metus rimtai kėlė susirūpinimą turinio gamintojams ir platintojams, nes piratavimo tendencija drastiškai pakilo. Jis prasidėjo nuo torrentų svetainių, o tada tokios internetinės svetainės kaip 123 filmai pradėjo rodytis. 123 filmai leido vartotojams transliuoti savo filmus nemokėdami nė cento ir ši tendencija pasklido kaip gaisras.

Tačiau per pastaruosius kelerius metus valdžios institucijos tapo labai pastabios internete ir susidorojimas su tokiomis paslaugomis sparčiai auga. Tokios svetainės, kuriose lankosi milijonai lankytojų, labai lengvai atkreipia valdžios dėmesį ir būtent tai nutiko su 123 filmais.

Valdžia pastebėjo jos populiarumą, todėl ji turėjo įkandyti dulkes. Tačiau jos veidrodinės svetainės vis dar yra internete, tačiau vartotojai visada nenorės naudotis tomis svetainėmis, nes jos gali būti kenksmingos ir kenksmingos.

Naudotojai, pasirinkę tokias svetaines, turėtų nepamiršti, kad šios svetainės yra nelegalios ir jomis pasinaudodamas gali lengvai joms iškilti pavojus, nes už prieigą prie piratinio turinio gali kilti teisinių mokesčių. Jei vis tiek norite naudoti tokias svetaines, geriausias būdas tai padaryti yra išlikti anoniminiams. Naudokite VPN paslaugą, kad užtikrintumėte savo privatumą, ir naršykite internete anonimiškai, tačiau rinkitės patikimą VPT teikėją, kuris turi geriausią šifravimą ir paslaugas.