Privati ​​interneto prieiga „Netflix“ buvo viena populiariausių „Netflix“ paslaugų VPN. VPN visame pasaulyje naudojo daugybė srautinių transliuotojų, norėdami atblokuoti apribotą turinį ir apeiti geografinius apribojimus. Privati ​​interneto prieiga paprastai vadinama VIP ir joje yra 3226 serveriai 33 pasaulio šalyse.

Po to, kai pasirodė žinia, kad „PIA Netflix“ nebeveikia, PIA pakeitė kai kuriuos antakius transliacijos pramonėje. Tai reiškė, kad VIP vartotojai nebegalėjo pasiekti JAV „Netflix“ bibliotekos iš niekur kitur, išskyrus JAV.

Kodėl jums reikia „Netflix“ VPN„netflix“ bibliotekos visame pasaulyje

„Netflix“ iš tiesų yra geriausia transliacijos paslauga, prieinama visame pasaulyje, tačiau daugelis žmonių to nežino, nes ji neteikia panašaus turinio kiekviename regione. Jame yra skirtingos bibliotekos labai regione, o kiekvienos bibliotekos turinys nėra panašus. Kiekviename regione „Netflix“ URL išlieka tas pats, kaip „Netflix.com“. Bet prisijungus prie jos biblioteka skiriasi kiekviename regione.

Šio „Netflix“ bibliotekų skirtumo priežastis yra turinio tiekėjų licencijos ir norminiai apribojimai. Kaip pastebėjau, JAV „Netflix“ bibliotekoje yra daugiausiai ir geriausių parodymų, palyginti su visomis kitomis regioninėmis „Netflix“ bibliotekomis.

Sužinokite daugiau: Laidos žiūrimos „Netflix“

Yra keletas populiarių laidų, kurias „Netflix“ vartotojai nori žiūrėti. Bet dėl ​​to, kad jų nėra bibliotekoje, juos nuvilia.

Besaikiai stebėtojai ypač atsižvelgia į savo turinio prioritetus ir dėl šių apribojimų jaučiasi bejėgiai. Kitas dalykas, kurį reikia suprasti, yra tai, kad vartotojai negali pasiekti JAV „Netflix“ bibliotekos, nes nėra galimybės perjungti turinio bibliotekas.

Šis turinio neprieinamumas „Netflix“ vartotojams iš kitų regionų gali būti apeinamas tik padedant VPN.

Per VPN galite prisijungti prie JAV serverio ir prisijungti prie savo „Netflix“ paskyros. „Netflix“ sistema aptiks jūsų užmaskuotą JAV IP ir suteiks prieigą prie JAV „Netflix“ bibliotekos.

Tai iš tikrųjų yra geriausias būdas žiūrėti bet kurį pasirodymą, kurį norite transliuoti „Netflix“ be jokių rūpesčių. Kiekvienoje VPN tarnyboje yra daugybė serverių visame pasaulyje, leidžianti pasirinkti norimą regioną.

Nėra jokio kito būdo apeiti JAV „Netflix“ bibliotekos geografinius apribojimus.

Kaip „Netflix“ blokuoja VPN?

Palaipsniui pradėjo augti VPN paslaugos transliacijos su „Netflix“ praktika ir „Netflix“ netrukus tai pastebėjo. Licencijų savininkai ir turinio teikėjai uždirba iš šio turinio srautinio perdavimo. Ir prieiga prie šio turinio per VPN paslaugas jiems sukėlė problemų.

Turinio teikėjai / licencijas išduodančios šalys padarė „Netflix“ spaudimą, kad užtikrintų saugų jų turinio platinimą ir užblokuotų tokius tarpinius serverius ir VPN. Todėl „Netflix“ atnaujino savo sistemas ir pradėjo aptikti ir blokuoti tarpinius serverius ir VPN.

„Netflix“ serveriai nustato, ar vartotojas, bandantis pasiekti vaizdo įrašą, naudoja VPN, ar ne, suderindamas jūsų DNS vietą ir jūsų IP adresą. Jei jie sutampa, „Netflix“ serveris negalės nustatyti VPN naudojimo. Bet jei yra skirtumas tarp jūsų IP adreso ir DNS vietos, jis aptinka VPN naudojimą ir parodys klaidą.

„Netflix“ serverių aptikimo tikimybė yra didelė, jei naudojate nemokamus VPN ir internetinius tarpinius serverius. Nes kai kurie nukreipia srautą tik per skirtingas DNS, o kiti slepia tik jūsų IP adresą. Abu šie protokolai turi sutapti, ir to jie nesugeba pateikti.

Naudodami patikimą VPN paslaugą, norėdami patekti į kitą „Netflix“ biblioteką, užtikrinsite privatumą ir prieigą.

Ar privati ​​interneto prieiga / VIP veikia su „Netflix“?

Aš radau kelis tinklaraščius ir vadovus, kuriuose teigiama, kad VIP gali apeiti „Netflix“ bibliotekos geografinius apribojimus.

Leisk man paneigti šį mitą už tave!

Privati ​​prieiga prie interneto „Netflix“ neveikia atjungiant „Netflix“, nes ji anksčiau teikė serverius iš Silicio slėnio, kad galėtų prisijungti prie „Netflix“, ir visi šie serveriai dabar yra uždrausti.

Hallelujah!

PIA anksčiau dirbo su „Netflix“, bet tai buvo prieš kurį laiką! VIP neteikia prieigos prie „Netflix“, kad nebegalėtų apeiti bibliotekos geografinių apribojimų. Ačiū „Netflix“ VPN susidorojimui, kuris išjungė VIP ir suteikė prieigą prie „Netflix“.

„PIA Netflix“ sprendimas

VIP neveikia su „Netflix“; leisk šiam faktui įsiskverbti, nes tai nėra didelė problema. Yra „PIA Netflix“ sprendimo būdas, kurį galima naudoti srautui per „Netflix“, ir jei tai neveikia, yra daugybė kitų alternatyvių VPN, kuriuos galima naudoti.atblokuoti „netflix“

Atlikite šiuos „PIA Netflix“ sprendimo būdus:

  1. Konfigūruokite maršrutizatorių, prie kurio naudojate dd-wrt tada prijunkite jį prie bet kurio JAV VIP serverio.
  2. Dabar atsisiųskite „PIA“ klientą, skirtą „Windows“, ir prisijunkite prie JAV serverio asmeniniame ar nešiojamajame kompiuteryje.
  3. Kai abu, kompiuteris ir maršrutizatorius prisijungs prie VPN serverio, pabandykite pasiekti „Netflix“. Geografinis apribojimas bus panaikintas ir turėsite prieigą prie JAV „Netflix“ bibliotekos.

Jei šis sprendimas jums atrodo sudėtingas, pabandykite naudoti alternatyvią VPN paslaugą, tokią kaip „ExpressVPN“, „PureVPN“ ar „NordVPN“, kurioms nereikia jokių apeiti. „ExpressVPN Netflix“ ir „NordVPN Netflix“ serveriai yra nuostabūs dėl jų apėjimo apribojimo ir greičio.

Privati ​​interneto prieiga Japonijoje

Daugelis vartotojų mano, kad JAV „Netflix“ biblioteka yra didžiausia biblioteka pagal turinį. Vis dėlto neseniai supratau, kad Japonijos „Netflix“ biblioteka turi daugiau turinio nei JAV biblioteka, todėl tai yra didžiausia „Netflix“ turinio biblioteka pasaulyje. Lyginant su JAV „Netflix“ biblioteka, joje yra dar apie 300 turinio pavadinimų.privati ​​interneto prieiga „netflix“ Japonija

Japonišką „Netflix“ biblioteką galite lengvai pasiekti naudodamiesi privačia interneto prieiga „Netflix“. Norėdami tai padaryti, tiesiog prisijunkite prie japonų serverio, kurį siūlo PIA. Prisijungę prie Japonijos VIP serverio, eikite į „Netflix“ ir prisijunkite prie savo paskyros. Prisijungę pamatysite visą Japonijos „Netflix“ biblioteką.

Mėgaukitės pasiekdami didžiausią „Netflix“ biblioteką ir pasigirskite ja priešais draugus!

Asmeninės interneto prieigos „Netflix Reddit“ apžvalga

Privati ​​interneto prieiga „Netflix“ sulaukė daug kritikos dėl to, kad negalėjo vartotojams suteikti prieigos prie JAV „Netflix“ bibliotekos. Štai ką turėjo pasakyti „Private Red Access“ klientų patirties vyresnysis viceprezidentas apie vartotojų susirūpinimą „Reddit“:

Diskusijos komentaras „IaisonQ“ komentaras iš diskusijos "„Netflix“ per VIP".

Jūs suklupote ant žmonių, kurie nežino apie tai, kas vyksta pramonėje, kaip ir šį kartą, kaip ir šis asmuo, kuris net neįsivaizduoja, kad PIA daugiau nebendradarbiauja su JAV „Netflix“:

Komentaras iš diskusijos stymy komentaras iš diskusijos "Niekas čia niekada nemini privačios interneto prieigos, bet aš visą laiką stebiu „Netflix“ per jų VPN".

Išvada

PIA gali negalėti suteikti prieigos prie JAV „Netflix“ bibliotekos, tačiau ji veikia su kitomis regioninėmis „Netflix“ bibliotekomis, nes kol kas PIA serveriai yra uždrausti tik JAV. PIA buvo dėmesio centre dėl gero pralaidumo spartos ir jungiamumo, kuriuos labai mėgsta per daug stebintys vartotojai.

Privatus interneto ryšys yra gera VPN paslauga, tačiau tai, kad VIP nėra draugiškas „Netflix“, labai pakenkė jo reputacijai. Gandai, kad jie siekia nustatyti kai kuriuos naujus IP ir serverius JAV, kad vartotojams būtų suteikta prieiga prie JAV „Netflix“, ir mes galime tik palaukti, kad įsitikintume, ar tai tiesa.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me