Ako vždy, EPL začína 11. augusta 2023. Anglická Premier League je veľmi medializovaná a sledovaná športová udalosť na svete. Fanúšikovia môžu sledovať sezónu anglickej Premier League 2023/19 u hlavných vysielateľov, ako sú NBC SN, Telemundo, Universo a ďalšie. Táto príručka ďalej pomôže vysvetliť, ako sledovať EPL naživo online a na Kodi zadarmo pomocou doplnkov kodi.

Upozorňujeme, že mnohé zo streamingových služieb uvedených v tejto príručke sú geograficky obmedzené a na ich odblokovanie potrebujete najlepšiu sieť VPN pre spoločnosť Kodi..

Televízny program Premier League na sobotu a nedeľu 22. – 23. decembra 2023/2023

18. ligový zápas Premier League (britský čas)
22.12.2023 o 20:00 Wolves proti  Liverpool
22.12.2023 o 12:30 arzenál proti Burnley FC
22.12.2023 o 15:00 Huddersfield proti Southhampton
22.12.2023 o 15:00 Bournemouth proti Brighton
22.12.2023 o 15:00 Man City proti Crystal Palace
22.12.2023 o 15:00 Newcastle proti Fulham
22.12.2023 o 15:00 Chelsea FC proti mesto Leicester
22.12.2023 o 15:00 West Ham proti Watford
22.12.2023 o 17:30 Cardiff City proti Manchester United
23.12.2023 o 16:00 Everton proti Tottenham

Spoločnosť Premier League sa o svojich fanúšikov veľmi zaujímala a uviedla na trh možnosť sťahovania digitálneho kalendára Premier League pre sezónu EPL 2023/2023. Stačí si vybrať rozvrh ligy a web automaticky synchronizuje kalendár vášho účtu (napríklad Gmail, Outlook, Apple, Hotmail a ďalšie) s plánom EPL..

Časový harmonogram digitálneho kalendára EPL 2023 2023

Jednoducho zamierte do poprednej ligy stránka správ, prejdite trochu nadol a uvidíte „správy“Okrem položky„ Svietidlá “. Kliknite na to a vyberte si svoj obľúbený klub alebo všetky PL doplnky a kliknite na možnosť Plán synchronizácie. Po dokončení vyberte svoju platformu a digitálny kalendár EPL budete mať k dispozícii vo svojej službe Gmail alebo na ľubovoľnej platforme, ktorú ste si vybrali.

Ako sledovať EPL Live online v USA?

Keby sme mali pomenovať najpopulárnejšiu futbalovú ligu na svete, určite by to bola anglická Premier League. Hlavným dôvodom by bola fanúšikská základňa, ktorú má po celom svete.

Takmer každý veľký futbalový hráč môže hrať v klube, ktorý hrá v EPL, a veľa futbalových legiend bolo súčasťou tejto ligy. Mená ako Thierry Henry, Wayne Rooney, John Terry, Kenny Dalglish, Bobby Charlton, George Best a mnoho ďalších boli súčasťou anglickej Premier League..

Mnoho fanúšikov anglickej Premier League je z amerického regiónu a úprimne povedané, to nie je prekvapujúci fakt!

Americké publikum je šialenstvo v športe a oceňujú dobrú športovú akciu. Jedna vec, ktorú si tu treba všimnúť, je, že majú radi EPL viac ako ktorákoľvek iná liga, pretože majú radi napínavú akciu medzi dvoma palcami, ktorú nevidím v iných ligách, ako sú La Liga a Serie A..

1. NBC Sports Live Extra

NBC Sports je jednou z najväčších športových vysielacích sietí so sídlom v USA so sídlom v Stamforde v štáte Connecticut v Spojených štátoch. NBC Sports je jediným oficiálnym vysielacím partnerom anglickej Premier League pre oblasť USA. Futbaloví fanúšikovia z USA môžu nájsť všetky najnovšie aktualizácie a novinky z oficiálneho webu NBC Sports.

sledujte anglickú premiéru online na nbc športe

Všetky zápasy EPL budú vysielané online online prostredníctvom NBC Sports a fanúšikovia majú prístup k streamom online a prostredníctvom aplikácie NBC Sports..

Najlepšia vec, ktorú si tu všimnete, je, že NBC zaviedla aj Zlatý priechod, ktorý umožňuje používateľom sledovať všetky zápasy bez reklám a reklamných prestávok..

2. Závesný televízor

Sling TV je jednou z najlepších možností pre všetkých fanúšikov vysielania, pretože ponúka kvalitné vysielanie. Sling TV ponúka inú rozmanitosť, ak kanály v každom balíčku, rovnako ako jeho balík Orange, majú odlišné kanály v porovnaní so svojím modrým balíkom.

Služba Sling TV je k dispozícii iba v USA, ak však chcete pristupovať k službe Sling TV pre Premier League, budete potrebovať sieť VPN, aby ste mohli zmeniť svojho poskytovateľa internetových služieb na americký server. PureVPN je overený a testovaný na maskovanie vašej IP adresy a prístup k obsahu s obmedzeným prístupom.

dostať kodi vpn cta

pozerajte anglickú premiéru naživo online na televízii prak

Ak chcete sledovať EPL naživo online, musíte mať balík Sling Blue, ktorý ponúka prístup k kanálom NBC Sports a niektorým iným športovým sieťam, ako je Fox Sports..

Cena balíka Sling Blue je len 25 dolárov a uisťujem vás, že nenájdete lepšiu službu streamovania za takú primeranú cenu..

Sling TV streamy sú obmedzené iba na oblasť USA a v prípade, že sa snažíte získať prístup k prúdom z krajín mimo USA, budete potrebovať spoľahlivú službu VPN..

3. Hulu TV

Výber streamingovej služby, ktorá vám pomôže sledovať EPL v USA, je očividne trochu komplexný. Hulu je tiež skvelá služba streamovania, ktorú mnohí fanúšikovia športového streamu na celom svete vysoko preferujú. Hulu TV ponúka športový kanál NBC, ktorý je oficiálnym vysielateľom EPL v USA. Vďaka tomu vám umožňuje prístup k živým prenosom EPL prostredníctvom tejto platformy..

pozerať sa na prvú ligu v živej televízii hulu

Okrem toho má Hulu TV mnoho ďalších skvelých kanálov pre športové prenosy, ako sú Fox Sports, ESPN, CBS Sports Network, Olympic Channel atď..

Rôzne kanály v televízii Hulu sú úžasné cenou, ktorú za to účtuje, celkom rozumná, okolo 39,99 dolárov mesačne. Nezabudnite, že ide o službu s obmedzeným geografickým umiestnením a bez služby VPN nie je možné pristupovať mimo USA.

4. DirecTV Now

DirecTV Now ponúka živé vysielanie, VoD, viacjazyčné vysielanie obsahu a prémiové programy. Je to komplexný obchod pre všetky potreby streamovania, kvôli rozmanitosti obsahu a funkcií.

directv teraz vysiela live anglické predné ligové zápasy

DirecTV Now má 4 rôzne balíčky ponúkajúce až 125 kanálov. Najnižší balík stojí 40 dolárov mesačne a ponúka 65+ kanálov, zatiaľ čo najdrahší balík stojí 75 dolárov a má viac ako 125 kanálov. Tieto ponuky znejú dostatočne odôvodnené vzhľadom na ich cenu a kanály.

DirecTV Teraz má všetky skvelé športové streamingové kanály na naplnenie vášho športového hladu. Nielen to, že má aj rôzne zábavné a spravodajské kanály. Používatelia môžu jednoducho vysielať EPL pomocou DirecTV Now a využívať vzrušenie online.

Čo je to Premier League Pass a ako ho môžem získať?

Pass Premier League je exkluzívna ponuka skupiny NBC Sports pre všetkých futbalových fanúšikov v USA. Vďaka pasu NBC Sports Gold Premier League môžu používatelia streamovať všetky zápasy anglickej Premier League bez prerušenia reklamy a môžu sledovať najvýznamnejšie udalosti a videá na požiadanie..

Stručne povedané, poskytuje VIP prístup všetkým používateľom na streamovanie anglickej Premier League! Pass Premier League nie je k dispozícii fanúšikom s pobytom v Austrálii, Kanade, Veľkej Británii a ďalších krajinách. Používatelia, ktorí navštívia webovú stránku Premier League Pass, získajú nasledujúce výsledky.

nbc nie je k dispozícii mimo USA na streamovanie anglického futbalového zápasu Premier League

Avšak s a VPN na mieste prejsť geo-obmedzenie NBC Sports Premier League Pass, jeden môže získajte VIP prístup do Premier League. Po pripojení na server USA z Veľkej Británie, Kanady a Austrálie sa získa prístup k NBC Premier League Pass. 

odblokovať Premier League vstup mimo USA

PureVPN bol vyskúšaný a testovaný na získanie geo-obmedzenia NBC pre Premier League Pass a VPN skutočne pracovala na prístupe k VIP preukazu a rýchlej bleskovej rýchlosti pri streamovaní.

purevpn cta

Odblokujte a sledujte anglickú Premier League online odkiaľkoľvek

Je všetko dobré vedieť, že môžete vysielať EPL bez kábla a môžete tak urobiť online, ale otázka stále pretrváva; ako?
Odpoveď na to je dosť jednoduchá; môžete streamovať na rôznych platformách, ako sú Kodi, FireStick a Roku.

Všetky tieto platformy sú najlepšie dostupné možnosti streamovania, ktoré sú spoľahlivé a poskytujú.

Existuje aj možnosť používať odkazy na online streaming, ale to je niečo, čo by som osobne neodporúčal, pretože to z dôvodu streamingu vyzerá ako ohrozenie kvality..

Tieto bezplatné odkazy na online streaming neposkytujú kvalitu a reklamy sa neustále objavujú, akoby sedel chlapík s večierkom, ktorý oslavuje každý priechod v hre a dráždi ho ako peklo!

Áno, ku všetkým živým tokom EPL môžete pristupovať odkiaľkoľvek a takmer všade pomocou spoľahlivej služby VPN, ktorá má dobrú rýchlosť pripojenia a rôzne servery. Máte na výber z niekoľkých možností:

Krajina

channel

Zablokované? Vyskúšajte tieto

Spojené štáty NBCSN & NBC Sports purevpn_logo

PureVPN 

($ 2,48 / mesiac)

navštíviť poskytovateľa

Spojene kralovstvo Sky Sports
Austrália Optus zažívacie ($ 9,95 / mesiac)
Malajzia  astro
stredný východ byť v športoch ExpressVPN ($ 8,32 / mesiac)
Kanada TSN, Sportsnet, RDS
španielsko byť v športoch IPVanish ($ 6,49 / mesiac)
sever & južná Afrika Super šport

Streamovanie pomocou Kodi je najlepšou voľbou, ak skutočne chcete streamovať hru zadarmo, pretože nemá prerušenia, sú k dispozícii kvalitné streamy a beží ako žrebec s kolieskami. Na streamovanie hier naživo môžete použiť najlepšie doplnky Kodi. Na výber sú rôzne najlepšie doplnky pre Kodi pre futbal, ale rád by som vám odporučil tieto tri:

 1. NBC Sports
 2. SmoothStreams.tv
 3. Futbal dnes

Ďalšie dve možnosti sú FireStick a Roku; Obidve tieto zariadenia sú ako kopije bohov, pretože sú jednoducho úžasné. Aplikácie, ktoré sú k dispozícii na týchto zariadeniach, poskytujú vysoko kvalitnú službu streamovania a je zárukou, že budete s nimi rád streamovať. Jedno zrejmé je však, že tieto aplikácie vyžadujú predplatné, čo znamená, že ich streamovanie nie je zadarmo.

Ako sledovať EPL hry na Kodi Krypton, verzia 17.6 Live

V tejto časti vám poskytujeme podrobný návod, kde môžete sledovať Kodi Premier League 2023. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Nainštalujte doplnok StreamHub (Mobdro).
 2. Po dokončení inštalácie musíte prejsť na úvodnú obrazovku Kodi > Add-ons > Doplnky videa > StreamHub.ako sledovať epl na kodi live online zadarmo
 3. Teraz kliknite na Live TV > Android API > Potom kliknite na Mobdro > Ak chcete zobraziť EPL, vyberte možnosť Sky Sports alebo BT Sports.

ako sa pozerať na anglickú premiéru na kodi live online zadarmo

Najlepšie doplnky EPL Kodi 2023

V dôsledku nedávneho zásahu orgánov činných v trestnom konaní týkajúceho sa doplnkov tretích strán na kodi sa mnohé doplnky zmizli do ovzdušia. Potrebovali by ste doplnky, ktoré momentálne pracujú, a čo je najdôležitejšie, vysielajú anglickú Premier League a ďalšie zápasy futbalovej ligy. Uviedli sme niektoré z najlepších doplnkov EPL, ktoré si môžete nainštalovať a streamovať svoju obľúbenú futbalovú ligu sezóny.

 1. Rastúce prílivy a odlivy
 2. vyslobodenie
 3. Maverick TV
 4. StreamHub (Mobdro)
 5. Zoznam skladieb vo Veľkej Británii

Ako sledovať EPL Live bez káblového predplatného

Počkajte, vydržte! To sa tam nekončí. Existujú aj ďalšie online streamingové služby na sledovanie EPL, pozrite sa na tieto:

1. Fubo TV

Fubo TV je americká športová online streamingová služba, ktorá pokrýva hlavné športy z celého sveta, ako sú NFL, MLB, NBA, MLS a futbal. Pre vysielanie živých EPL zápasov je Fubo TV optimálnou voľbou a kvalita je zaručená.

Koniec koncov, kto by nechcel sledovať svoju obľúbenú futbalovú hru vo vysokom rozlíšení a plynulo. Fub je k dispozícii iba v USA. Prístup k nemu v iných oblastiach ako USA, kde sa dá sledovať online liga, poskytne nasledujúce výsledky.

anglická premiérová liga na fubo tv

Fubo TV je neprístupný z iných regiónov okrem USA, a preto vám odporúčam prihlásiť sa na odber kvalitnej služby VPN, pripojiť sa k USA server a streamujte futbalové zápasy Premier League bez problémov.

how-to-hodinky-fubotv-mimo-us-and-create-a-voľný účet

Použili sme PureVPN na prístup k televízii Fubo zo Spojeného kráľovstva a Austrálie. VPN pohodlne prešiel Fubo geo-obmedzenia s úžasnou rýchlosťou streamovania.

purevpn cta

2. beIN Sports

Jedna z najlepších streamingových služieb, ktorá sa vyberie pre vysielanie živých futbalových akcií; beIN sports má v komunite online športového vysielania vynikajúcu povesť. beIN sports ponúka živé prenosy pre anglickú Premier League, Ligu majstrov UEFA, La Liga, Ligue 1, Serie A a Bundesliga.

ako sa pozerať na prvú ligu pri beinových športoch

Užívatelia môžu ľahko navštíviť oficiálnu webovú stránku beIN Sports a ľahko nájsť všetok obsah EPL. Nedávno rozšírila svoje portfólio o ďalšie športy, ako napríklad NBA, Kriket, Motorsports, Tennis atď.

3. PlayStation Vue

Platforma online streamingu predstavená vývojármi PlayStation, t. J. Sony, vstúpila do odvetvia online streamingu a živého televízneho vysielania a za krátky čas mala veľmi dobrý vplyv. Sama sa príliš nezverejnila a zostala veľmi obmedzená, napriek tomu si získala dobrú povesť.

PlayStation Vue má na výber rôzne kanály, napríklad CNBC, CNN, Discovery Family, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, diy Network, E !, ESPN, ESPN2,, Fox News Channel, FREEFORM, FX, FXX, HGTV. , HLN, zisťovanie vyšetrovania atď.

Premier League live online sezóna 2023 2023 na Playstation vue

Rôznorodosť na uspokojenie vašich športov, zábavy a všetkých ďalších potrieb!

PlayStation Vue ponúka štyri rôzne balíčky, z ktorých každý má svoje vlastné ponuky obsahu. Môžete navštíviť webovú stránku PlayStation Vue a pozrieť si balíčky, z ktorých si môžete vybrať.

Jednu vec som si istý, že PlayStation Vue bola vyvinutá spoločnosťou Sony, a preto môžeme očakávať špičkovú kvalitu streamovania, ktorú bude poskytovať. Zatiaľ sú recenzie, ktoré som dostal od používateľov z prvej ruky, pozoruhodné a na základe toho by som vám odporúčal vyskúšať si ich..

4. BT Sports

BT Sports, jedna z najväčších sietí vysielajúcich športové kanály so sídlom vo Veľkej Británii, má všetko najlepšie pre futbal. Všetci fanúšikovia EPL môžu sledovať svoje obľúbené zápasy na športovom webe BT a byť informovaní o najnovších aktualizáciách a novinkách.

BTSports live on-line pre futbalovú Premier League 2023 2023 sezónu

Spoločnosť BT Sports ponúka živé vysielanie, video na požiadanie, športové videá a zdôrazňuje rôzne športy ako futbal, UFC, Rugby, MotoGP, Boxig, NBA atď..

Živé vysielanie anglickej Premier League naživo

Niekoľko kanálov YouTube poskytovalo živé vysielanie zápasov EPL, ale to bolo až do minulého roka. V súčasnosti na YouTube neexistujú žiadne kanály YouTube, ktoré by vysielali EPL hry naživo.

Je to škoda, viem!

Zápasy Premier League v rádiu

Nie každý môže sledovať EPL zápasy naživo, to neznamená, že si musia nechať ujsť akciu.

Všetci fanúšikovia EPL, ktorí sú stále na cestách, si môžu ľahko vypočuť živý komentár každého zápasu EPL. Fanúšikovia si ju môžu vypočuť na oficiálnom partnerovi pre rozhlasové vysielanie BBC Radio 5. BBC Radio 5 poskytuje všetky najnovšie aktualizácie, správy a štatistické údaje o sezóne EPL.

Ďalšou skvelou možnosťou na počúvanie komentárov zápasov EPL naživo je rozhlasová stanica talkSPORT. Toto je vyhradená futbalová rozhlasová stanica.

Zabaliť veci

Všetci sme pripravení byť svedkami toho, čo sa bude diať v sezóne EPL 2023/2023, ktorá sa začala 11. augusta. Zachová si to titul Manchester City, alebo si konkurenti Manchester United a Chelsea vezmú záležitosť do vlastných rúk? Aby ste vedeli všetko, musíte vedieť, ako sledovať EPL na Kodi zadarmo. Týmto spôsobom môžete dohnať všetky zápasy a zvýraznenie na jednom mieste.